Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 15:15)
Dievas sukure viska, leido ( -ia) zmonems tobuleti i prieki pasitelkus moksla. Jei nebutu mokslo, tai butu visi stabmeldystej uzstrige, kai nesuvokiant is ko kazkas vyksta, viska dievam pripaisydavo.
Bet tu gi zinai, koks bus tavo galas. Juk rasei, kad gyvensi be ligu iki pat senatves, nuo senatves ir numirsi. Neprisimeni?

Apie viso pasaulio stabmeldžius ir jų suvokimą tikrai nesiginčysiu, nes nenagrinėjau, manęs tai nedomina. Mano praktikuojamoje tradicijoje elgėsi taip dėl to, kad tos jėgos atsišaukė, apčiuopiamus dalykus, apčiuopiamą naudą atnešdavo/-a.
O prie ko čia aš ir kažkoks tai kažkieno tėvas? Man žinok mažas reikalas kažkokio ten vaiko kažkoks tėvas, nekišu savo nosies kur man nereikia. Tu visur Šapokliakas matai, tai gal pagal save čia sprendi, tu gal ir kaišioji?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 15:21)
Apie viso pasaulio stabmeldžius ir jų suvokimą tikrai nesiginčysiu, nes nenagrinėjau, manęs tai nedomina. Mano praktikuojamoje tradicijoje elgėsi taip dėl to, kad tos jėgos atsišaukė, apčiuopiamus dalykus, apčiuopiamą naudą atnešdavo/-a.
O prie ko čia aš ir kažkoks tai kažkieno tėvas? Man žinok mažas reikalas kažkokio ten vaiko kažkoks tėvas, nekišu savo nosies kur man nereikia. Tu visur Šapokliakas matai, tai gal pagal save čia sprendi, tu gal ir kaišioji?

Tai kitiems ju Dievo supratimas atnesa apciuopiamis naudis. Net ivairiu religiju ispazinetojai patyre apciuopiama nauda, tuo tarpu tu viska neigi ir saipaisi is religiju.

As tai nezinau prie ko cia kazkieno tevas, cia tu kazka pradejai rasyti.
Kalbi apie karma, tai kokia karma sau uzsitrauki, kai saipaisi is motinu, pas kuriuos vaikai onko ligoniukai, is senatviniu ligu ir pan?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 15:29)
Tai kitiems ju Dievo supratimas atnesa apciuopiamis naudis. Net ivairiu religiju ispazinetojai patyre apciuopiama nauda, tuo tarpu tu viska neigi ir saipaisi is religiju.

As tai nezinau prie ko cia kazkieno tevas, cia tu kazka pradejai rasyti.
Kalbi apie karma, tai kokia karma sau uzsitrauki, kai saipaisi is motinu, pas kuriuos vaikai onko ligoniukai, is senatviniu ligu ir pan?

Didelis klausimas dar kuri čia šaiposi? Aš žinok net iš Lordo Ganešos visai nesišaipau pvz. ax.gif Man tik Jėzus svetimas. Bet svetimas jis ir tau, nes jei tau jis nebūtų svetimas, tu su manimi ir pvz. nare Ubuntu, elgtumeisi visai kitaip cool.gif

Ir vėl pas tave žodis "šaipaisi". Tu gal ekstrasensė? Matai per kompą kas su kokia nuotaika rašo? Rašyti apie kažką, kažką išryškinti tai dar nereiškia šaipytis rolleyes.gif
Atvėsk.

Žinok tau, pagal tavo charakterį, labai tiktų pora Dievų iš mano tradicijos. Todėl taip ir siunti, tokia nelaiminga esi, kad nesugebi jų atrasti, nesugebi pereiti pas tuos, kurie tau tikrai tinka ir tau atsišauktų. Bet matyt tave tokia karma, taip tau ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 22 rugpjūčio 2017 - 14:42
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 15:38)
Didelis klausimas dar kuri čia šaiposi? Aš žinok net iš Lordo Ganešos visai nesišaipau pvz. ax.gif Man tik Jėzus svetimas. Bet svetimas jis ir tau, nes jei tau jis nebūtų svetimas, tu su manimi ir pvz. nare Ubuntu, elgtumeisi visai kitaip cool.gif

Ir vėl pas tave žodis "šaipaisi". Tu gal ekstrasensė? Matai per kompą kas su kokia nuotaika rašo? Rašyti apie kažką, kažką išryškinti tai dar nereiškia šaipytis rolleyes.gif
Atvėsk.

Žinok tau, pagal tavo charakterį, labai tiktų pora Dievų iš mano tradicijos. Todėl taip ir siunti, tokia nelaiminga esi, kad nesugebi jų atrasti, nesugebi pereiti pas tuos, kurie tau tikrai tinka ir tau atsišauktų. Bet matyt tave tokia karma, taip tau ir reikia mirksiukas.gif

Palauk trp, Ubunte tavo save i pajuokis objekta anoj temoj pastate, ji moteris paleistuvem isvadino, kompleksuotom ir pan. Tai tu tikiesi, kad tokias kaip ji ir tu ( nes tu pradedi kitas kvailinti ir durninti) kazkas gerbs? Ypac kai metotes, vartotes. Ir aplamai, nebekusk jau i sira tema anos paklodes, cia tema apie Dievo egzistavima.
Isikisk sau savo dievukus sau uzantin ir man daugiau junesiulyk, as tikiu viena Dieva tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 15:52)
Palauk trp, Ubunte tavo save i pajuokis objekta anoj temoj pastate, ji moteris paleistuvem isvadino, kompleksuotom ir pan. Tai tu tikiesi, kad tokias kaip ji ir tu ( nes tu pradedi kitas kvailinti ir durninti) kazkas gerbs? Ypac kai metotes, vartotes. Ir aplamai, nebekusk jau i sira tema anos paklodes, cia tema apie Dievo egzistavima.
Isikisk sau savo dievukus sau uzantin ir man daugiau junesiulyk, as tikiu viena Dieva tongue.gif .

Tu tai mat nesimėtai ir nesivartai? biggrin.gif Tu gi tame pačiame šou dalyvauji, dar gi diriguoti bandai biggrin.gif Jėzus tai tavimi tiksliai baisisi.
Kas kad tu tiki. Tikėk tu kuo tik nori. Esmė, kad tavo tas Dievas tavimi netiki, o tai yra svarbiausia cool.gif Tu neįsipaišai absoliučiai į krikščioniško elgesio standartus. O jei tiesiog tiki į kažką ten globaliai, į kažkokį tai vieną kūrėją, tai ir tikėk sau, nedraudžiama gi. Bet kaip ir neturi tada ką daugiau ir pridurti šioje temoje. Pasakei ir viskas, žinom dabar ir gali sau eit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 16:01)
Esmė, kad tavo tas Dievas tavimi netiki, o tai yra svarbiausia cool.gif Tu neįsipaišai absoliučiai į krikščioniško elgesio standartus.



clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 16:01)
Tu neįsipaišai absoliučiai į krikščioniško elgesio standartus. O jei tiesiog tiki į kažką ten globaliai, į kažkokį tai vieną kūrėją, tai ir tikėk sau, nedraudžiama gi. Bet kaip ir neturi tada ką daugiau ir pridurti šioje temoje. Pasakei ir viskas, žinom dabar ir gali sau eit biggrin.gif

O kurioj vietoj as rasiau, kad esu krikscione??? blink.gif
Man neaiskink ka man rasyti sioje temoje. Tema apie tai ar egzistuoja Dievas, o ezoterikes prasom i ju skyreli 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 16:01)
Esmė, kad tavo tas Dievas tavimi netiki, o tai yra svarbiausia cool.gif

O cia bandai mane moralizuoti ar tau vel "nusvitimas" buvo kaip kad " kas su Monteverte nesusitaikys, tam Rojaus ir Eliziejaus lauku nematyti"? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 16:27)
O kurioj vietoj as rasiau, kad esu krikscione??? blink.gif
Man neaiskink ka man rasyti sioje temoje. Tema apie tai ar egzistuoja Dievas, o ezoterikes prasom i ju skyreli 4u.gif .

" kas su Monteverte nesusitaikys, tam Rojaus ir Eliziejaus lauku nematyti"? lotuliukas.gif

Tai kas tu esi, prisistatyk. Kas per kūrinys? bigsmile.gif
Nu tai pasakei, kad egzistuoja ir? Dar turi ką pridurti?

Iš kur šitą sakinį ištraukei? Čia gal kokia Dievo bausmė tau, kad tave persekioja šis sakinys? Susapnavai tokį sakinį? Tai žinok tada čia tau rimtas ženklas, susimąstyk huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 16:46)
Tai kas tu esi, prisistatyk. Kas per kūrinys? bigsmile.gif
Nu tai pasakei, kad egzistuoja ir? Dar turi ką pridurti?

Iš kur šitą sakinį ištraukei? Čia gal kokia Dievo bausmė tau, kad tave persekioja šis sakinys? Susapnavai tokį sakinį? Tai žinok tada čia tau rimtas ženklas, susimąstyk  huh.gif

Jau rasiau.
Tu irgi pasakei apie savo dievukus ir viskas. Ko cia tupi dar?

Tai tiesiog labai juokingas sakinys, rodantis, kad tau labai noeisi demesio lotuliukas.gif . Taigi rasei pati, nare kazkokia ikele.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 16:57)
Jau rasiau.
Tu irgi pasakei apie savo dievukus ir viskas. Ko cia tupi dar?

Tai tiesiog  labai juokingas  sakinys, rodantis, kad tau labai noeisi demesio lotuliukas.gif . Taigi rasei pati, nare kazkokia ikele.

Nu aš laukiu kas dar ką gero parašys, o tu ko lauki? Tau gi neįdomu, tu tik vieną kūrėją žinai, o visa kita tau nesąmonės rolleyes.gif

Nebesvaik, gerai.
Bliamba, pala. Tu tikrai galvoji, kad būtent aš taip parašiau????? blink.gif biggrin.gif
Nu rimtai, kažkas tau atsitiko, tu susipainiojai, moteryt, erdvėje. Gal metas tau kažką su savimi daryt? Gal pasitikrinti ar ką? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 17:17)
Nu aš laukiu kas dar ką gero parašys, o tu ko lauki? Tau gi neįdomu, tu tik vieną kūrėją žinai, o visa kita tau nesąmonės rolleyes.gif

Nebesvaik, gerai.
Bliamba, pala. Tu tikrai galvoji, kad būtent aš taip parašiau????? blink.gif  biggrin.gif
Nu rimtai, kažkas tau atsitiko, tu susipainiojai, moteryt, erdvėje. Gal metas tau kažką su savimi daryt? Gal pasitikrinti ar ką? unsure.gif

To pacio, gal kas ka idomaus parasys, ko as nezinau, pasitobulint. Tik vat egzocertisciu paistalai tikrai nedomina.

Na nezinau, virs to sakinio citatos tavo nic' as buvo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 17:27)
To pacio, gal kas ka idomaus parasys, ko as nezinau, pasitobulint. Tik vat egzocertisciu paistalai tikrai nedomina.

Na nezinau, virs to sakinio citatos tavo nic' as buvo biggrin.gif .

Tai tu net nematei, kad Rivjera Maya žaidė su nikais? Prirašydavo bile ko ir įdėdavo mano niką? Jinai žaidė, o tu už gryną pinigą paėmei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pliam, cambala, nu nusivažiavai tu visiškai ax.gif
Atsakyti