Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 08 21, 23:01)
Tu gyvenai "senoveje", eziuk? Zinai kiek tempe gyvumai, augintiniai? Domejaisi iskasenom, g6venimo budu, trukme?
As tai ne, garantuoju kad ir tu ne, tiesiog cia rasai savi speliones.
Kadangi civilizacija pasistumejo i prieki, turim zmoniu Avicenu, tai galim tureti ir augintiniu veterinarus, kurie studijuoja, domisi 4 ar 8 metus, susiduria naturaliai su augintiniu problemom, ligomis, o ne taip, kad montevetrete "sakemis viska raso"😂😂😁.

Pametei protą, išmintį, intelektualumą, moterie, gėda už tave. Liga kokia prikibo? Ne, greičiau Biesas. Matyt Kristutis nusisuko, nu koks Dievas prie tokios sėdės? Taip tau ir reikia tongue.gif
Apie tikrą senovę rašiau visai kitoje pastraipoje, negi apakai ir nebematai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 21, 23:32)
Pametei protą, išmintį, intelektualumą, moterie, gėda už tave. Liga kokia prikibo? Ne, greičiau Biesas. Matyt Kristutis nusisuko, nu koks Dievas prie tokios sėdės? Taip tau ir reikia tongue.gif
Apie tikrą senovę rašiau visai kitoje pastraipoje, negi apakai ir nebematai? biggrin.gif

Senove? Kitoj pastraipoj? Tai kad tavo dievai " senoviniai", ne Jezusiuko laiku😂😊😊
Nebuvo tavo gudzioj senovej nei normaliu daktaru, nei veterinoru. Tik stabmeldziai buki, kurie pelnyjosi energija is tokiu pasekeju kaip tu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 21 rugpjūčio 2017 - 22:44
QUOTE(cambala @ 2017 08 21, 23:01)

😂😂😂
Aha, va cia labai idomu - viena vegane needa medaus ( nes "is vargsiu bituciu ju maistas atimamas", bet su auto vazineja. Kur logika?


As viska valgau mirksiukas.gif Deja su dviraciu tokiu atstumu kokie cia, niekaip nenuminciau 4u.gif
As irgi pries veterinarus nieko pries neturiu, jei tikrai jiems suo , kate, gyvunelis rupi, o ne veterinarijos biznis 4u.gif Pagalvokit kiek jiems reikia skirtingos informacijos ismokti ( pauksciai, smulkieji gyvunai, dideli gyvunai) ne tai kad zmogaus didelio ar mazo 4u.gif


Monteverte, per daug skirtingai galvojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 21, 23:41)
Senove? Kitoj pastraipoj? Tai kad tavo dievai " senoviniai", ne Jezusiuko laiku😂😊😊
Nebuvo tavo gudzioj senovej nei normaliu daktaru, nei veterinoru. Tik stabmeldziai buki, kurie pelnyjosi energija is tokiu pasekeju kaip tu.

Žinoma, kad kitoje pastraipoje kita tema. Skaityk atsimerkus ir blaivi biggrin.gif

O tai Kristutis jauniklis, neseniai jį sutikai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 10:09)

O tai Kristutis jauniklis, neseniai jį sutikai? biggrin.gif


O tai pagal visa zmonijos egzistavimo laikotarpi nejaunas?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 10:17)
O tai pagal visa zmonijos egzistavimo laikotarpi nejaunas?

O keliasdešimt metų prieš jį tai jau visi buki ir nieko nesuprantantys ania? Negalvok apie visus pagal save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 10:33)
O keliasdešimt metų prieš jį tai jau visi buki ir nieko nesuprantantys ania? Negalvok apie visus pagal save biggrin.gif

Na siaip tai atsibodo kartotis, bet asmeniskai tau dar karta parasysiu, kad Dieva suprantu visose religijose, nes viskas sueina i ta pati.
Bet tau ziuriu Jezus labai uzkliuvo. Ka jis tau tokio blogo padare, a?
Na taip, man atrodo bukas zmogus, kuris siais laikais , kada irodyta is kur atsiranda lietus, dar tiki, kad dievai uzsirustino biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 11:06)
Na siaip tai atsibodo kartotis, bet asmeniskai tau dar karta parasysiu, kad Dieva suprantu visose religijose, nes viskas sueina i ta pati.
Bet tau ziuriu Jezus labai uzkliuvo. Ka jis tau tokio blogo padare, a?
Na taip, man atrodo bukas zmogus, kuris siais laikais , kada irodyta is kur atsiranda lietus, dar tiki, kad dievai uzsirustino biggrin.gif .

Tai kuo tada 'stabmeldžiai' užkliuvo? Koks tau skirtumas kaip kas vadina ir kaip kreipiasi?

Ir kuo lietaus ar žaibo Dievas tada kliuva? Geriau eik nagrinėkis savo Kristučio šamaniškų pokštų bigsmile.gif

Tu jau pati nebesupranti dėl ko tu putojies, putokle tu nelaiminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 11:25)

Ir kuo lietaus ar žaibo Dievas tada kliuva? Geriau eik nagrinėkis savo Kristučio šamaniškų pokštų bigsmile.gif

Tu jau pati nebesupranti dėl ko tu putojies, putokle tu nelaiminga smile.gif

Man neikuom, nes ju tiesiog nera. Yra gamtos veiksniai, paaiskinami mokslu.

Va cia tu taikliai apie save 4u.gif .

https://m.delfi.lt/s...php?id=75462247
Paskaityk, eziuk, studentai paprasta zaiba sukelti moka, o tu nesamonem tiki biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 22 rugpjūčio 2017 - 10:47
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 11:40)
Paskaityk, eziuk, studentai paprasta zaiba sukelti moka, o tu nesamonem tiki biggrin.gif .

tai dabar tu iš viso išsijuokei pati iš savęs viešai, nes teigei, prieš porą savaičių, kad žmogus to negali, tai tiesiog gamtos reiškinys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar tyčiojeisi, kad ko aš Gedimino kalno netvarkau. Nu tu ir juokdarė patapai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 12:25)
tai dabar tu iš viso išsijuokei pati iš savęs viešai, nes teigei, prieš porą savaičių, kad žmogus to negali, tai tiesiog gamtos reiškinys biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif dar tyčiojeisi, kad ko aš Gedimino kalno netvarkau. Nu tu ir juokdarė patapai biggrin.gif

Nesivartyk, pries pora savaiciu as juokiaus is taves, kai tu tvindei Vilniu, tiksliau savo dievu prasei lietaus biggrin.gif .
Uzuot meldziusis stabams ir sm mirkstant, geriau paskaityk, pasidomek kazkuom, tai paskui, kai susimausi, nors maziau apsijuoksi.
Nu tai ko savo dievu neprasai teroristu tvindyt? Gera darba padarytum, o tai zusta neikuim nekalti zmones.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 12:39)
Nesivartyk, pries pora savaiciu as juokiaus is taves, kai tu tvindei Vilniu, tiksliau savo dievu prasei lietaus biggrin.gif .
Uzuot meldziusis stabams ir sm mirkstant, geriau paskaityk, pasidomek kazkuom, tai paskui, kai susimausi, nors maziau apsijuoksi.
Nu tai ko savo dievu neprasai teroristu tvindyt? Gera darba padarytum, o tai zusta neikuim nekalti zmones.

Čia tu vartai, o aš tiesiog savo Dievus sveikinau tongue.gif
Čia patarimą, kuris kaip oras būtinas tau, man bandai prastumti? Tik po tavęs, mieloji, tik po tavęs. Kai perskaitysi tiek kie aš, kai išbandysi gyvenime tiek, kiek aš, tada ir aiškink biggrin.gif
Dar ko sugalvosi. Iš kur žinai, kad tie žmonės nekalti? Gal vienas koks žuvęs į tave panašus labai buvo ir kniso gyvai ar po forumus žmonėms protą? ax.gif
Atsakyti