Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Del sielos pilnai pritariu 4u.gifDel kosmetikos parasysiu savo mociutes pavyzdi; gyvenime nenaudojo ne laso kosmetikos ( tik higienines priemones) , veidas iki pat mirties buvo kaip ir siela wub.gifspindintis, svieciantis gerumu wub.gifir tik su gerio raukslelemis. 4u.gif

Perskaičius jūsų savo  post’ą dar kartelį truputėli išsigandau, kad gal blogai išsireikšiau dėl makiažo: jį bandžiau priešpastatyti kaip dirbtinumo prieš dvasines vertybes pavyzdį.Čia turiu savitą nuomonę, manau, makiažas gali būti prilygintas žalingiems įpročiams, kaip pvz. daug kepto valgyti, rūkyti ir pan.

Makiažas žaloja ne tik fizinę sveikatą (chemija), bet ir moterų psichiką (kosmetikos kompanijos, ir ne tik, įteiginėja visokius kompleksus ir savo grožio supratimą : jiems nereikalingi sveiki ir sveikai savimi pasitinkintys, juk nebus biznio), bet ir žaloja socialinį gyvenimą (padaro mus tarsi prekėmis, ivairia prasme, sukuria netikrą ir gana žalingą supratimą apie moterį). Įsivaizduokim gyvenimą be, sakykim, dekoratyvinės kosmetikos: norėdamos gražiai ir sveikai jaustis daugiau dėmesio skirtume sveikų įpročių diegimui: jei pvz. nebūtų kuo maskuoti pamėlusių paakių ar spuogų, tai daugiaus dėmesio skirtumę jų prevecijai – gerai išsimiegotume ar gertume daugiau skysčių, sportuotume. Bet kosmetikos pramonė pateikia greitą ir gana žalingą sprendimą... Tikiuosi žiūrėsite atlaidžiai į mano offtopic‘ą :)

Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2017 08 14, 17:11)
Perskaičius jūsų savo  post’ą dar kartelį truputėli išsigandau, kad gal blogai išsireikšiau dėl makiažo: jį bandžiau priešpastatyti kaip dirbtinumo prieš dvasines vertybes pavyzdį.Čia turiu savitą nuomonę, manau, makiažas gali būti prilygintas žalingiems įpročiams, kaip pvz. daug kepto valgyti, rūkyti ir pan.</p><p>Makiažas žaloja ne tik fizinę sveikatą (chemija), bet ir moterų psichiką (kosmetikos kompanijos, ir ne tik, įteiginėja visokius kompleksus ir savo grožio supratimą : jiems nereikalingi sveiki ir sveikai savimi pasitinkintys, juk nebus biznio), bet ir žaloja socialinį gyvenimą (padaro mus tarsi prekėmis, ivairia prasme, sukuria netikrą ir gana žalingą supratimą apie moterį). Įsivaizduokim gyvenimą be, sakykim, dekoratyvinės kosmetikos: norėdamos gražiai ir sveikai jaustis daugiau dėmesio skirtume sveikų įpročių diegimui: jei pvz. nebūtų kuo maskuoti pamėlusių paakių ar spuogų, tai daugiaus dėmesio skirtumę jų prevecijai – gerai išsimiegotume ar gertume daugiau skysčių, sportuotume. Bet kosmetikos pramonė pateikia greitą ir gana žalingą sprendimą... Tikiuosi žiūrėsite atlaidžiai į mano offtopic‘ą smile.gif</p>


4u.gif visiskai pritariu. Apalmai dabartiniame gyvenime per duag sutelkiamas demesys i isorinius dalykus, nesakau, akd i juos nereiktu kreipti demesio, bet kartais sukuriama kazkokia butaforija, vietoj tikru dalyku. Kaip ir pvz religijos. daugum azinom, kad Dievas egzistuoja ir vietoj to, kad mastyti ir atrasti savyje ta Dieva, kuriamos religijos ,ivairus tusti ritualai, alteist pagarbinantys Dieva, o realiai tik atitolinantys zmogu nuo Dievo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 14 rugpjūčio 2017 - 16:42
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 14, 17:42)
4u.gif visiskai pritariu. Apalmai dabartiniame gyvenime per duag sutelkiamas demesys i isorinius dalykus, nesakau, akd i juos nereiktu kreipti demesio, bet kartais sukuriama kazkokia butaforija, vietoj tikru dalyku. Kaip ir pvz religijos. daugum azinom, kad Dievas egzistuoja ir vietoj to, kad mastyti ir atrasti savyje ta Dieva, kuriamos religijos ,ivairus tusti ritualai, alteist pagarbinantys Dieva, o realiai tik atitolinantys zmogu nuo Dievo..

Dėl ritualų ir religijų tai klystate. Jei kiekvienas, bet koks ir bet kas taip paprasčiausiai galėtų prisišaukti bet kokį Dievą, bet kur ir bet kada, tai nebūtų nelaimingų žmonių. Visi bent 100 metų sulauktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 14, 20:29)
Dėl ritualų ir religijų tai klystate. Jei kiekvienas, bet koks ir bet kas taip paprasčiausiai galėtų prisišaukti bet kokį Dievą, bet kur ir bet kada, tai nebūtų nelaimingų žmonių. Visi bent 100 metų sulauktų smile.gif


Na ne...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 14, 23:07)

Kodėl ne? Su ritualais seniausiais laikais, kurie buvo itin žiaurūs, trūko higieninių sąlygų ir praktikai užfiksuoti istorijoje išgyvendavo 80 metų ir daugiau.
O čia sako nereikia jokių ritualų. Nu tai lai gyvena laimingai ir be jų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 14, 20:29)
Dėl ritualų ir religijų tai klystate. Jei kiekvienas, bet koks ir bet kas taip paprasčiausiai galėtų prisišaukti bet kokį Dievą, bet kur ir bet kada, tai nebūtų nelaimingų žmonių. Visi bent 100 metų sulauktų smile.gif

NU matai mes ne apie ta pati Dieva snekam. as sneku apie ta pagridnini virsutini kuris viska apima, is kurio viskas kyla. Ir kuris yra musu sirdyse ir mes jame. Ir taip zmones bet kada gali ji prisisaukti, tik, kiek noro yra? Yra daznai tik pageidaviams kazkokio Kaledinio senio, bet ar tikrai yra noras bendrauti su Dievu? ar pasiruosusi samone, ar isgirsta atsakymus?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 14, 23:29)
Kodėl ne? Su ritualais seniausiais laikais, kurie buvo itin žiaurūs, trūko higieninių sąlygų ir praktikai užfiksuoti istorijoje išgyvendavo 80 metų ir daugiau.
O čia sako nereikia jokių ritualų. Nu tai lai gyvena laimingai ir be jų mirksiukas.gif


Abejoju, ar tu dar būsi čia, kai man bus 85-90 metų...
Šiuo metu pripažįstu tik du ritualus: bendrą valgymą ir taikos pypkę. Gal su laiku dar koks atsiras.
Mano mamai 85 m., niekada gyvenime nesportavo, sveikai nesimaitino ir t.t., be to, niekada nesidomėjo jokiais ritualais, be Mišių. Nemanau, kad būtent Mišios jai padėjo sulaukti tiek metų. Kita mano močiutė sulaukė dar daugiau, bet ji apskritai nebuvo tikinti. Reikėtų neužmiršti, kad seniau, kai buvo natūrali atranka, išgyvendavo stipriausieji, nenuostabu, kad jie be jokių ritualų ir gyvendavo ilgai...Išlikdavo per visus karus, badus, nes buvo stiprūs, tai ne dabartinės moteriškaitės, nuo gimimo pumpuojamos vaistais...
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 15, 00:31)
NU matai mes ne apie ta pati Dieva snekam. as sneku apie ta pagridnini virsutini kuris viska apima, is kurio viskas kyla. Ir kuris yra musu sirdyse ir mes jame. Ir taip zmones bet kada gali ji prisisaukti, tik, kiek noro yra? Yra daznai tik pageidaviams kazkokio Kaledinio senio, bet ar tikrai yra noras bendrauti su Dievu? ar pasiruosusi samone, ar isgirsta atsakymus?


Kažkada dovanų esu gavus knygą, kurios baltame puslapyje buvo parašyta: mano dievas, esantis manyje, sveikina tavo dievą, esantį tavyje...Kol žmogus savyje neranda dievo, tol plepėti apie kažkokį "pagrindinį viršutinį" yra kvaila... Tie svaičiojantys ir plepantys paskui soda vėžį gydosi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 15, 19:21)

Kažkada dovanų esu gavus knygą, kurios baltame puslapyje buvo parašyta: mano dievas, esantis manyje, sveikina tavo dievą, esantį tavyje...Kol žmogus savyje neranda dievo, tol plepėti apie kažkokį  "pagrindinį viršutinį" yra kvaila... Tie svaičiojantys ir plepantys paskui soda vėžį gydosi...


Vaizgante, o jei as zinau kad Dievas nera manyje, bet mane labai gerai mato ir girdi biggrin.gif Lygiai kaip as nezinau kokiu Dievu tiki kaimynas, nes as jo apie tai niekada neklausiau ir neklausiu mirksiukas.gif
Paprasciausiai snekames tai kas aktualu. Nesergu ir nereikia jokiu vaistuku gerti , kaip tada mirksiukas.gif

Seip tai suprantu ka turi omenyje, labai daug zmoniu save laiko Dievo dalimi, as save laikau Dievo kuriniu, kuris irgi gali kurti - piesti, statyti, sodinti, gaminti ir t.t. atrasti ka nors naujo.....Ka padarau gerai, taipogi padarau pati, lygiai kaip jei klystu-klystu pati , o ne Dievas manyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 15, 20:03)
Vaizgante, o jei as zinau kad Dievas nera manyje, bet mane labai gerai mato ir girdi  biggrin.gif Lygiai kaip as nezinau kokiu Dievu tiki kaimynas, nes as jo apie tai niekada neklausiau ir neklausiu  mirksiukas.gif
Paprasciausiai snekames tai kas aktualu. Nesergu ir nereikia jokiu vaistuku gerti , kaip tada  mirksiukas.gif

Seip tai suprantu ka turi omenyje, labai daug zmoniu save laiko Dievo dalimi,  as save laikau Dievo kuriniu, kuris irgi gali kurti - piesti, statyti, sodinti, gaminti ir t.t. atrasti ka nors naujo.....Ka padarau gerai, taipogi padarau pati, lygiai kaip jei klystu-klystu pati , o ne Dievas manyje  mirksiukas.gif


Tiesiog nesupranti, ką tie žodžiai reiškia...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 15, 19:21)
Abejoju, ar tu dar būsi čia, kai man bus 85-90 metų...
Šiuo metu pripažįstu tik du ritualus: bendrą valgymą ir taikos pypkę. Gal su laiku dar koks atsiras.
Mano mamai 85 m., niekada gyvenime nesportavo, sveikai nesimaitino ir t.t., be to, niekada nesidomėjo jokiais ritualais, be Mišių. Nemanau, kad būtent Mišios jai padėjo sulaukti tiek metų. Kita mano močiutė sulaukė dar daugiau, bet ji apskritai nebuvo tikinti. Reikėtų neužmiršti, kad seniau, kai buvo natūrali atranka, išgyvendavo stipriausieji, nenuostabu, kad jie be jokių ritualų ir gyvendavo ilgai...Išlikdavo per visus karus, badus, nes buvo stiprūs, tai ne dabartinės moteriškaitės, nuo gimimo pumpuojamos vaistais...

Nesuvokiu kodėl man mišias primeti? biggrin.gif
Jei aš rašau apie praktikus, tai vadinasi jie - praktikai.
Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2017 08 14, 17:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rivieramaya" data-cid="71756688" data-time="1502634142"><div><p>Del sielos pilnai pritariu vartotojo įkelta nuotraukaDel kosmetikos parasysiu savo mociutes pavyzdi; gyvenime nenaudojo ne laso kosmetikos ( tik higienines priemones) , veidas iki pat mirties buvo kaip ir siela vartotojo įkelta nuotraukaspindintis, svieciantis gerumu vartotojo įkelta nuotraukair tik su gerio raukslelemis. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Perskaičius jūsų savo  post’ą dar kartelį truputėli išsigandau, kad gal blogai išsireikšiau dėl makiažo: jį bandžiau priešpastatyti kaip dirbtinumo prieš dvasines vertybes pavyzdį.Čia turiu savitą nuomonę, manau, makiažas gali būti prilygintas žalingiems įpročiams, kaip pvz. daug kepto valgyti, rūkyti ir pan.</p><p>Makiažas žaloja ne tik fizinę sveikatą (chemija), bet ir moterų psichiką (kosmetikos kompanijos, ir ne tik, įteiginėja visokius kompleksus ir savo grožio supratimą : jiems nereikalingi sveiki ir sveikai savimi pasitinkintys, juk nebus biznio), bet ir žaloja socialinį gyvenimą (padaro mus tarsi prekėmis, ivairia prasme, sukuria netikrą ir gana žalingą supratimą apie moterį). Įsivaizduokim gyvenimą be, sakykim, dekoratyvinės kosmetikos: norėdamos gražiai ir sveikai jaustis daugiau dėmesio skirtume sveikų įpročių diegimui: jei pvz. nebūtų kuo maskuoti pamėlusių paakių ar spuogų, tai daugiaus dėmesio skirtumę jų prevecijai – gerai išsimiegotume ar gertume daugiau skysčių, sportuotume. Bet kosmetikos pramonė pateikia greitą ir gana žalingą sprendimą... Tikiuosi žiūrėsite atlaidžiai į mano offtopic‘ą smile.gif</p>

Cia tik jusu nuomone.
Beje, ka pasakysit apie faraonu valdymo laikmeti? Ten moterys- faraones save grazino juodais plauku dazais, ryskintom akim ir raudonais nagais...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 15, 21:51)
Nesuvokiu kodėl man mišias primeti? biggrin.gif
Jei aš rašau apie praktikus, tai vadinasi jie - praktikai.


Neprimetu, bet Mišios taip pat tik ritualai...Argi vieni ritualai geresni už kitus?
Atsakyti