Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 10, 19:52)
Tai ka zinau geriau negu tu  mirksiukas.gif Kad ne man pagalbos reikia  4u.gif  Pabandyk galvoti savo galva , kartais moki.

Tavo pagalbos forumiečiams nereikia, garantuoju tau. Tu pirmiausia padėk sau, nusiramink, pamedituok, joga užsiimk, į gamtą nuvažiuok, knygą paskaityk kokią gerą, su šeima pabūk.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 20:38)
Tavo pagalbos forumiečiams nereikia, garantuoju tau. Tu pirmiausia padėk sau, nusiramink, pamedituok, joga užsiimk, į gamtą nuvažiuok, knygą paskaityk kokią gerą, su šeima pabūk.

Labai pozityviai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 20:20)
Palygino vienos raidės suklydimą su viso žodžio reikšmės absoliučiu nežinojimu. Jei tokius dalykus lygini, iš viso iš vystyklu dar neišaugai. Sėsk ar stovėk, tavęs iš viso net nepriimam į mokyklą biggrin.gif


Visų pirma tai buvo ne vienos raidės klaida, nes šitą žodį tu rašai visur taip, ir seniau, o tiesiog nemokėjimas rašyti, neišmanymas. Pripažinti dabar gėda.
Visų antra, tai TU absoliučiai nežinai šito žodžio reikšmės, nes jo paskirtis apibūdinti žmogų, o ne gyvūną. Vegetaras, veganas, polovegetaras ar peskovegetarai tai yra žmonės pasirinkę tam tikrą mitybos būdą dėl įvairių priežasčių-religijos, skonio, politikos, ekologijos ir t.t., tai yra jų sąmoningas pasirinkimas, tai kaip gali šuo tai daryti, sąmoningai pasirinkti tokį mitybos būdą, ką šeimininkas duoda, tą jis ir ėda. Būtų tavo ciucikas pas kitą šeimininką atsiradęs, kirstų mėsą ir tiek. Jei tu ir realybėje jį taip vadini, patikėk, iš tavęs protingesni aplinkiniai juokiasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 11, 08:13)
Visų pirma tai buvo ne vienos raidės klaida, nes šitą žodį tu rašai visur taip, ir seniau, o tiesiog nemokėjimas rašyti, neišmanymas. Pripažinti dabar gėda.
Visų antra, tai TU absoliučiai nežinai šito žodžio reikšmės, nes jo paskirtis apibūdinti žmogų, o ne gyvūną. Vegetaras, veganas, polovegetaras ar peskovegetarai tai yra žmonės pasirinkę tam tikrą  mitybos būdą dėl įvairių priežasčių-religijos, skonio, politikos, ekologijos ir t.t., tai yra jų sąmoningas pasirinkimas, tai kaip gali šuo tai daryti, sąmoningai pasirinkti tokį mitybos būdą, ką šeimininkas duoda, tą jis ir ėda. Būtų tavo ciucikas pas kitą šeimininką atsiradęs, kirstų mėsą ir tiek. Jei tu ir realybėje jį taip vadini, patikėk, iš tavęs protingesni  aplinkiniai juokiasi.  4u.gif

Tai vadinasi ir iš cambalos tyčiojies? Jinai gi šunį vegetarina. Vat ir "draugė' išaiškėjo biggrin.gif
Būtų pas kitą šeimininkę, gal jau seniai miręs būtų. Tu gi jo net amžiaus nežinai, apsimetanti protinguole, tau gi bile palot kaip į mėnulį biggrin.gif
Realybėje su durniais nebendrauju, visi normalūs žmonės aplink, mato, kad šuo puikiai atrodo ir niekas nesikabina ir neklausia ar jam mėsos duodu, ar kaip save maitinu biggrin.gif Čia tik forumo protams tokie klausimai kyla biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 11 rugpjūčio 2017 - 08:37
Monteverre, kodel tau neeina suprasti, kad cia NIEKAM nereikia nei tavo leidimu " draugauti", nei " pyktis" ar pan.?
Kadangi tu tokia pasirodo pazeidziama, kad tau butinai reikia drauges palaikymo, tai kodel galvoji, kad visi tokie kaip tu?
Ko tu cia Aimeja kisi? Zmogus kaip zmogus, kazkada ji man bilsnojo del kazko, kazkada as is jos buvau pasijuokusi, bet normali nare kaip ir visos kitos.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 11, 08:36)
, visi normalūs žmonės aplink, mato, kad šuo puikiai atrodo ir niekas nesikabina ir neklausia ar jam mėsos duodu,

Tai jei realybej parke ar kur sneketum su tais normaliais zmonemis, kad suniui mesos neduodi, o pakeitei ja zuvim - tau tikrai tie normalus zmones prie smilkinio pasukiotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 11 rugpjūčio 2017 - 17:19
QUOTE(cambala @ 2017 08 11, 18:18)
Tai jei realybej parke ar kur sneketum su tais normaliais zmonemis, kad suniui mesos neduodi, o pakeitei ja zuvim - tau tikrai tie normalus zmones prie smilkinio pasukiotu.

jau rimtai ir man atsibodo matyti visur tavo makalavima temu. Gal apsiramink? Taip SUNIMS LABAI TINKA ZUVIS. IR NORMALUS ZMONES TAI SUPRANTA . dar klausimu bus?
Pirmiausia pašare turėtų būti visaverčių baltymų. Labiausiai tinka gyvūninės kilmės, gauti iš mėsos ar žuvies.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...yba-1036-376727

Šunys paprastai nemėgsta kiaulienos. Pavojinga duoti vištienos: lengvai perkandami kaulai tampa ploni ir aštrūs. Konservuota bei virta žuvis, iš kurios pašalinti kaulai, – puikus proteinų šaltinis.

http://mypets.lt/1/hello-world/

Žuvis šunims sveika.
http://www.kinologija.lt/?p=1193

ir jei jos suo sveikas, jei jam viskas gerai, tai matomai viskas geria, nemanai???

ir gal nustok jau rupintis, kaip kas savo sunis maitina, kaip kas ka valgo??? savu rupesciu neturi??? dar suprasciau jei vaiko mityba dometumeis o dabar suns, itariu daug daugiau nuskriaustu suniuku yra Lietuvoje, kurie ne mesos nemato, kurie skiraudziami , laiko pirristi, ....jau nei juoktis nei verkti is to kabinejimosi prie kitu.. ir nebetersk jau gal temos?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 11, 17:44)
jau rimtai ir man atsibodo matyti visur tavo makalavima temu. Gal apsiramink? Taip SUNIMS LABAI TINKA ZUVIS. IR NORMALUS ZMONES TAI SUPRANTA . dar klausimu bus?
Pirmiausia pašare turėtų būti visaverčių baltymų. Labiausiai tinka gyvūninės kilmės, gauti iš mėsos ar žuvies.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...yba-1036-376727

Šunys paprastai nemėgsta kiaulienos. Pavojinga duoti vištienos: lengvai perkandami kaulai tampa ploni ir aštrūs. Konservuota bei virta žuvis, iš kurios pašalinti kaulai, – puikus proteinų šaltinis.

http://mypets.lt/1/hello-world/

Žuvis šunims sveika.
http://www.kinologija.lt/?p=1193

ir jei jos suo sveikas, jei jam viskas gerai, tai matomai viskas geria, nemanai???

ir gal nustok jau rupintis, kaip kas savo sunis maitina, kaip kas ka valgo??? savu rupesciu neturi??? dar suprasciau jei vaiko mityba dometumeis o dabar suns, itariu daug daugiau nuskriaustu suniuku yra Lietuvoje, kurie ne mesos nemato, kurie skiraudziami , laiko pirristi, ....jau nei juoktis nei verkti is to kabinejimosi prie kitu.. ir nebetersk jau gal temos?

Ar Monteverte protiskai neigali, kad jai reikia atstovo?
Bet hienos, šakalai vieni negali. Cia juk taip dabar.

O i tavo deliobes dar jarta sakau - padek suniui panosej mesa ir zuvi - aisku griebs mesa. Tai normali suns reakcija, sunys kile is vilku, vilku pagrindinis, skaniausias maistas kanopiniai. Aisku is bado es ir varske su uogom.
Kas del tem8s tersimo - tai ji jau senai sutersta, ezoteriniai domejimaisi su Dievo suvokimu sumaisyti, kazkokie Montevertes kliedejimai apie sapnus ir pan.
Tu irgi dabar tema tersi.

Jei kazka apie Dievo samprata turi - tai rasyk, gal paduskutuosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 11 rugpjūčio 2017 - 18:33
Ubunte, cia tau paskaityti,
http://www.sunu-dres...nciojo-vadovas/
buk gera, nebekelk cia googlej pirmos pasitaikiusios nuorodos ( kaip visose temose darai).
Tas nuorodas gali delioti neauginantiems gyvunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 11 rugpjūčio 2017 - 18:55
QUOTE(cambala @ 2017 08 11, 16:06)
Monteverre, kodel tau neeina suprasti, kad cia NIEKAM nereikia nei tavo leidimu " draugauti", nei " pyktis" ar pan.?
Kadangi tu tokia pasirodo pazeidziama, kad tau butinai reikia drauges palaikymo, tai kodel galvoji, kad visi tokie kaip tu?
Ko tu cia Aimeja kisi? Zmogus kaip zmogus, kazkada ji man bilsnojo del kazko, kazkada as is jos buvau pasijuokusi, bet normali nare  kaip ir visos kitos.

O kodėl tada galvoji, kad Ubuntu man atbėga padėti ar aš jai? Kodėl negalvoji, kad tau Aimeja atbėga padėti ir tu jai?
Nu gryna falšė su dvigubais standartais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 11, 18:18)
Tai jei realybej parke ar kur sneketum su tais normaliais zmonemis, kad suniui mesos neduodi, o pakeitei ja zuvim - tau tikrai tie normalus zmones prie smilkinio pasukiotu.

Nu gal koks nenormalus vienas, pirštais jau nerodysiu smile.gif
Bet visi noprmalūs šunininkai puikiai žino žuvinius maistus ir žuvų taukus šunims bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 11, 21:11)
O kodėl tada galvoji, kad Ubuntu man atbėga padėti ar aš jai? Kodėl negalvoji, kad tau Aimeja atbėga padėti ir tu jai?
Nu gryna falšė su dvigubais standartais biggrin.gif
Papildyta:

Nu gal koks nenormalus vienas, pirštais jau nerodysiu smile.gif
Bet visi noprmalūs šunininkai puikiai žino žuvinius maistus ir žuvų taukus šunims bigsmile.gif

Tai sveiko mastymo zmogus iskart tai pamatys.
O Aimeja tiesiog yra forumo narys. Kaip tu, kaip as, kaip dar kazkas. Kodel dabar jai negalima postint? blink.gif Ypac , kaip suprantu, gyvunus augina?

Eik, tu, nueik i parka, kur sunes vedzioja, arba i kokius kinolgu uzsiemimus su sunim ir pareiksk, kad savo ciuciui atemei proteviu dziaugsma - vietoj mesos, pripratinai ( nes vegane esi) zuvim...Tau visi normalus sunu augintohai pasukios prie smilkinio.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 11, 19:53)
Ubunte, cia tau paskaityti,
http://www.sunu-dres...nciojo-vadovas/
buk gera, nebekelk cia googlej pirmos pasitaikiusios nuorodos ( kaip visose temose darai).
Tas nuorodas gali delioti neauginantiems gyvunu.

Nelabai suprantu ka ta nuoroda norejai pasakyti, kad kazkoks zmogus isbande seri suni zalia mesa ir apraso savo patirti? taip zinau kad taip zmones daro ir ka? as tau neidejau pirmu pasitaikiusiu nuodrodu, idejau kurios atsako i tavo kaltinimus, kad zuvimi negalima sert sunu, kaip matai gana oficialiuose sunu augintojams skirtuose psl labai aiskai rasoma, kad galiam ir netgi sveika, gal jau nustok irodineti, kazka kas netiesa? vietoj to pasidomek pati labiau sunu mityba ir iv budais?

mano nikas ne Ubunte
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 12, 00:06)

O Aimeja tiesiog yra forumo narys. Kaip tu, kaip as, kaip dar kazkas. Kodel dabar jai negalima postint? blink.gif Ypac , kaip suprantu, gyvunus augina?

Eik, tu, nueik i parka, kur sunes  vedzioja, arba i kokius kinolgu  uzsiemimus su sunim ir pareiksk, kad savo ciuciui atemei proteviu dziaugsma - vietoj mesos, pripratinai ( nes vegane esi) zuvim...Tau visi normalus sunu augintohai pasukios prie smilkinio.

O tai as ne formumo narys ir man jau psotint negalima, susipykai su logika ? ir as gyvunu sauginu ir sunis auginau ir kates ir tebeturiu kate ir ka? bet mane labiausiai erzina tavo neteisybes skleidimas, zmoniu puldinejimas ir kreipimas temos i lankas. Ir taves net kinologu draugijos informacija neitikins, apie tokius zmones liaudyje sakoma, nors kuol aant galvos tasyk. Sios temos nebetesiu, siaip isiterpiau , nes praradau kantrybe skaityti at pati per ta pati, kai taip parsta susirasti info ir pasitikrinti zinias doh.gif
Atsakyti