Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 09:22)
Monteverte rašė, ar cambala prisapnavo kliedesių ir vėl šmeižia? Nes nieko daugiau nesugeba, žmogus be vertės, be garbės ir orumo.
Na tikriausiai taip ir bus. Jei pats taip rašo, tai matyt, kad nuskriaustas likimo žmogus.

Dalijasi su kitais normaliais atstovais, o ne su nukvakusiais žmogeliais, kurie tik vieną įsikandę.
Tai jau pamiršai apie aliuzijas, mitus? Nu taip, Bilobil dar neišgėrei unsure.gif

Tu net nežinai tokio žodžio kaip peskotaras. Žinai vieną žodį vegetaras, pamatei, kad peskotaras su galūne -aras ir pradėjai kleidėti ir svaigti per visą forumą, kad mano šuo vegetaras. Nu apsivarei juodai prieš visus biggrin.gif

Tai kas ten tau sake apie Eliziejaus laukus ir Roju? Milzinai tie tavo?
Siaip tai " pesketaras". Koks skirtumas- vegetaras ar pesketaras- suniui mesos neduodi - tyciojies is gyvuno.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 10, 10:31)
Aš irgi tokio žodžio nežinau. O ką jis reiškia?  Žinau tik pesketaras arba peskovegetaras.

Protingas žmogus nepasimes dėl vienos raidės. Protingas žmogus net aliuzijas bei užuominas supranta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 10, 10:31)
Tai kas ten tau sake apie Eliziejaus laukus ir Roju? Milzinai tie tavo?
Siaip tai " pesketaras". Koks skirtumas- vegetaras ar pesketaras- suniui mesos neduodi - tyciojies is gyvuno.

Tai tu vis dar nenustoji tyčiotis iš savęs. Vilkas žuvies neėstų, šuniui žuvies negalima, cho cho cho, chu chu chu doctor.gif
lotuliukas.gif
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

čia žinot, kaip mažiems vaikams darželyje, paveiksliukus reikia parodyti
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 11:39)
Protingas žmogus nepasimes dėl vienos raidės. Protingas žmogus net aliuzijas bei užuominas supranta smile.gif


Kai mažiausiai tris kartus ir dar skirtingose temose rašai su klaida pavadinimą, tai reiškia ne klaidą dėl skubėjimo, o ryškiai nežinojimą, neišmanymą. Protingas žmogus padėkos už pataisymą. Kvailas bandys gintis. 4u.gif Aš tave jau vakar norėjau pataisyti, bet galvojau, gal skubėjimo klaida, bet pasirodo, kad ne. Ir tai nieko blogo, bet pūsti akis ir rėkti ,,ar tu net tokio žodžio nežinai'' kai pati jo rašyt nemoki, tai juokinga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 10 rugpjūčio 2017 - 09:49
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 10, 10:43)
Kai mažiausiai tris kartus ir dar skirtingose temose rašai su klaida pavadinimą, tai reiškia ne klaidą dėl skubėjimo, o ryškiai nežinojimą, neišmanymą. Protingas žmogus padėkos už pataisymą. Kvailas bandys gintis.  4u.gif

Kitam padėkočiau, bet ne tau tongue.gif Tu padėkok, kad su tavimi iš viso dar kalbu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 09:43)
Protingas žmogus nepasimes dėl vienos raidės. Protingas žmogus net aliuzijas bei užuominas supranta smile.gif
Papildyta:

Tai tu vis dar nenustoji tyčiotis iš savęs. Vilkas žuvies neėstų, šuniui žuvies negalima, cho cho cho, chu chu chu doctor.gif
lotuliukas.gif
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

čia žinot, kaip mažiems vaikams darželyje, paveiksliukus reikia parodyti

Nu tai sitas vilkas tavo giminaitis.
Vienetai tokiu, ilgai turbut fotkes ieskojai.
Normalus vilkai , tigrai yra mesaedziai, nors is bado gali est bet ka.
Matyt mokykloj praleidai, tai nors cia pasiskaityk koks pagri dinis vilku maistas
https://lt.m.wikiped...Pilkasis_vilkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 10 rugpjūčio 2017 - 09:57
QUOTE(cambala @ 2017 08 10, 10:52)
Nu tai sitas vilkas mano giminaitis.
Vienetai tokiu, ilgai turbut fotkes ieskojai.
Normalus vilkai , tigrai yra mesaedziai, nors is bado gali est bet ka.
Matyt mokykloj praleidai, tai nors cia pasiskaityk koks pagri dinis vilku maistas
https://lt.m.wikiped...Pilkasis_vilkas

Sumaišei dvi raides, tavo giminaitis, jei tiek daug apie jį žinai biggrin.gif Aš tai tik vieną fotkę įdėjau.
O kur aš rašiau, kad mano šuio nuo gimimi iki mirties vien tik žuvį ėda? Gal tu ir mano šuns giminaitė, kad taip viską žinai? Nu tai laukiam svečiuos, užsuk, įmesk jam kokios mėsos ir dar ko, kas tau naudinga atrodys 000552.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 10:15)
Sumaišei dvi raides, tavo giminaitis, jei tiek daug apie jį žinai biggrin.gif Aš tai tik vieną fotkę įdėjau.
O kur aš rašiau, kad mano šuio nuo gimimi iki mirties vien tik žuvį ėda? Gal tu ir mano šuns giminaitė, kad taip viską žinai? Nu tai laukiam svečiuos, užsuk, įmesk jam kokios mėsos ir dar ko, kas tau naudinga atrodys 000552.gif

As mokykloj gerai mokiausi, man is ten pilnai ziniu uzteko kas kuom minta.
Na tai tau taip sviecia del tos mesos ir viskas, pradejai po truputi suni pratint prie zuvies ir isemei mesa is suns raciono. O padetum jam pries nosi grazios sultingos mesos gabala ir zuvies gabala - 100% griebtu mesa.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 10, 11:24)
As mokykloj gerai mokiausi, man is ten pilnai ziniu uzteko kas kuom minta.
Na tai tau taip sviecia del tos mesos ir viskas, pradejai po truputi suni pratint prie zuvies ir isemei mesa is suns raciono. O padetum jam pries nosi grazios sultingos mesos gabala ir zuvies gabala - 100% griebtu mesa.

Buvo tam priežastis, rašiau kelis kartus, bet ar tai vietomis apanki ar šiaip šlangu apsimeti?
Žmogus ar gyvūnas vadinamas taip, kuo minta pagrinde, bet tai nereiškia, kad kartais papildomai negauna kažko kito tongue.gif Niekaip negali daeiti tai, kuri a la gerai mokykloje mokėsi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 10:35)
Buvo tam priežastis, rašiau kelis kartus, bet ar tai vietomis apanki ar šiaip šlangu apsimeti?
Žmogus ar gyvūnas vadinamas taip, kuo minta pagrinde, bet tai nereiškia, kad kartais papildomai negauna kažko kito tongue.gif Niekaip negali daeiti tai, kuri a la gerai mokykloje mokėsi? smile.gif

Tu anksciau rasei, kad pries gyvunu zudyma, pries mesa. Rasei, kad suni zuvim maitini. Apsigyrei, kad esi vegane, protingesne uz visavalgius. Vakar parasei, kad suni pradejai sert zuvim, nes neva jis antsvorio turejo. Tiesiog tu nenorejai , kad is tavo veganisko supratimo kazkas saipytusi. Nes jei suo seriamas RAW budu - tai pagrinda sudaro mesa ir nuo tokios mitybos sunys netunka.
Pas tave tikrai daug kur pasimato elementariausiu ziniu trukumas, bet tu vis puoli gintis, uzuot isiklausius, prapletus savo zinias.

Kaip ir su tuo tavo teiginiu, kad vegetarai/ veganai protingesni uz visavalgius smile.gif - ar tau nesuprantama, kad protas lavinamas? Paimk, uzdaryk zmogu tusciam kambary, laikyk koki 20 metu, maitink tik tais savo riesutais, darzovem ir paleisk tarp visu. Ir koks jis protingesnis bus?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 10, 11:48)
Tu anksciau rasei, kad pries gyvunu zudyma, pries mesa. Rasei, kad suni zuvim maitini. Apsigyrei, kad esi vegane, protingesne uz visavalgius. Vakar parasei, kad suni pradejai sert zuvim, nes neva jis antsvorio turejo. Tiesiog tu nenorejai , kad is tavo veganisko supratimo kazkas saipytusi. Nes jei suo seriamas RAW budu - tai pagrinda sudaro mesa ir nuo tokios mitybos sunys netunka.
Pas tave tikrai daug kur pasimato elementariausiu ziniu trukumas, bet tu vis puoli gintis, uzuot isiklausius, prapletus savo zinias.

Kaip ir su tuo tavo teiginiu, kad vegetarai/ veganai protingesni uz visavalgius smile.gif - ar tau nesuprantama, kad protas lavinamas? Paimk, uzdaryk zmogu tusciam kambary, laikyk koki 20 metu, maitink tik tais savo riesutais, darzovem ir paleisk tarp visu. Ir koks jis protingesnis bus?

Kiek šunų ant RAW užauginai, kad teigi tokią svarią išvadą, kad negali nutukti. Ypač, kai propaguoji būdą, kad pridėti šuniui pilnus bliūdus ir jis rinktųsi pats bigsmile.gif

O dar teigdavai, kad esi faina, krūta ir šauni narė, pagaunanti humorą, suprantanti kuriuose skyriuose diskutuojama rimtai, kuriuose galima juokauti. Gi ne pirmą kartą bendravom, jau keli metai forume. Žodžiu, apsižioplinai kaip reta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 10, 11:11)
Kiek šunų ant RAW užauginai, kad teigi tokią svarią išvadą, kad negali nutukti. Ypač, kai propaguoji būdą, kad pridėti šuniui pilnus bliūdus ir jis rinktųsi pats bigsmile.gif

O dar teigdavai, kad esi faina, krūta ir šauni narė, pagaunanti humorą, suprantanti kuriuose skyriuose diskutuojama rimtai, kuriuose galima juokauti. Gi ne pirmą kartą bendravom, jau keli metai forume. Žodžiu, apsižioplinai kaip reta biggrin.gif

Du, gi rasiau kiek pati auginau. Kaime pas gimines irgi maciau, ede viska kaip normalus suo - jokiu nutukimu.
Nerasiau " pilnus bliudus", nebesvaik. Rasiau dek i bliuda mesos ar zuvies gabala ir pazeek ka griebs. Be to bliudas bliudui nelygus, kokiam jorksyrui lekstutes mazos uztenka maistui imest.

Kur as rasiau, kad " esu faina, kruta ir sauni nare" blink.gif . Pas mane nera kazkokio trukumo, kad save kazkaip aukstint. Kad humora megstu - taip, rasiau.
Vel tu va puoli, giniesi nuo kazko, tau beli priestaraut, jau nebesvarbu ka.

Dar apie sunis- atsimeni, plepaluose baisejais cirku su tuo drambliu, kur cirke atseit ji laiko, kankina ( cia pagal tave taip), bet tai i tokio supratimo kaip pati esi, veganus, kurie seria suni zuvim, neduoda mesos, isvis gyvunu teisems reiktu rimciau ziuret. Tokiems kaip tu reiktu laikyti kokias vistas, jokiu problemu nebutu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 10, 12:56)
Du, gi rasiau kiek pati auginau. Kaime pas gimines irgi maciau, ede viska kaip normalus suo - jokiu nutukimu.
Nerasiau " pilnus bliudus", nebesvaik. Rasiau dek i bliuda mesos ar zuvies gabala ir pazeek ka griebs. Be to bliudas bliudui nelygus, kokiam jorksyrui lekstutes mazos uztenka maistui imest.

Kur as rasiau, kad " esu faina, kruta ir sauni nare" blink.gif . Pas mane nera kazkokio trukumo, kad save kazkaip aukstint. Kad humora megstu - taip, rasiau.
Vel tu va puoli, giniesi nuo kazko, tau beli priestaraut, jau nebesvarbu ka.

Dar apie sunis- atsimeni, plepaluose baisejais cirku su tuo drambliu, kur cirke atseit ji laiko, kankina ( cia pagal tave taip), bet tai i tokio supratimo kaip pati esi, veganus, kurie seria suni zuvim, neduoda mesos, isvis gyvunu teisems reiktu rimciau ziuret. Tokiems kaip tu reiktu laikyti kokias vistas, jokiu problemu nebutu.

tai jau viską ėda, išsidavei biggrin.gif
aš irgi daug ko nerašiau, bet tu vis svaigsti ir svaigsti. Tai aš tau perimiau tavo stiliuką, dabar ir sprink juo bigsmile.gif
palygino musę su drambliu blink.gif biggrin.gif
Atsakyti