Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 06, 11:42)
Žmonės mato skirtingus dalykus. Tu nematai ir nežinai to, ką matau aš. Tau reikia vienų dalykų, man reikia kitų dalykų. Pasaulis margas.
Jei tu nenurimsti ir vis bandai man kažką įrodyti ir čia, ir per a/ž, tai kalbėkime atvirai, atverk kortas: kodėl tada tavo vaikas mirė?
:



QUOTE(cambala @ 2017 08 06, 14:55)
Siaip tai moteris, turinti vaiku, neuzdavines motinai, praradusiai vaika, tokiu klausimu. Sazines reiktu turet nors truputi, ne principus rodyti.



Todel kad pasaulyje labai dar daug zmoniu, kurie neturi sazines 4u.gif

Monteverte , ar aiskiai atverciau kortas ?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 06, 14:55)
Siaip tai moteris, turinti vaiku, neuzdavines motinai, praradusiai vaika, tokiu klausimu. Sazines reiktu turet nors truputi, ne principus rodyti.

Moteris, bijanti tokio klausimo, nesityčios iš karmų, nesvaigs apie angelus ir pan. Jai jau ne kartą buvo patarta, arba neik į tokias temas, arba nekomentuok tokių temų, arba nevirkauk, jei kas užduos tada tokį klausimą. Ką ji nori, tą gauna.
O šiaip, nustokit būti jos advokate, kvailai atrodote, galvojau, kad jūs daugiau verta, o pasirodo...
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 06, 17:50)
O tai jus tada save laikot nenormalia - nes vis snekat ne i tema, traukiat kazkokius sapnus biggrin.gif ?
Butent. Bet jums sunku kazkaip suprasti, kad kiekvienas asmeniskai supranta Dievo egzistavima, jus vis persate savo supratima kitiems, aiskindama, kad kiti nieko nesupranta, Dievo nesuvokia,  o suprantate tik jus biggrin.gif .

Ne aš čia atvilkau informaciją iš kitų temų, ne aš. Aš nuo pradžių čia atėjus apie Dievus kalbėjau. Ar jums akis kas užpylė, kad nematote? kaltinate Ubuntu, kad paskui jus laksto ir komentuoja, o pati neadekvačiai, kad elgiatės, nebematote?
Man sunku? Gal tada skaitykite temą nuo pradžių? Čia jums, pirmiausia, buvo sunku suprasti, kad aš ne krikščioniais tikiu, prilipote kaip šlapias lapas pati žinote prie kur.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 06, 17:51)
Todel kad pasaulyje labai dar daug zmoniu, kurie neturi sazines  4u.gif

Monteverte , ar aiskiai atverciau kortas ?

Nu bandom su tom kortom biggrin.gif Tai Žaidėjai be sąžinės nusinešė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 06, 20:27)
Moteris, bijanti tokio klausimo, nesityčios iš karmų, nesvaigs apie angelus ir pan. Jai jau ne kartą buvo patarta, arba neik į tokias temas, arba nekomentuok tokių temų, arba nevirkauk, jei kas užduos tada tokį klausimą. Ką ji nori, tą gauna.
O šiaip, nustokit būti jos advokate, kvailai atrodote, galvojau, kad jūs daugiau verta, o pasirodo...
Papildyta:

Ne aš čia atvilkau informaciją iš kitų temų, ne aš. Aš nuo pradžių čia atėjus apie Dievus kalbėjau. Ar jums akis kas užpylė, kad nematote? kaltinate Ubuntu, kad paskui jus laksto ir komentuoja, o pati neadekvačiai, kad elgiatės, nebematote?
Man sunku? Gal tada skaitykite temą nuo pradžių? Čia jums, pirmiausia, buvo sunku suprasti, kad aš ne krikščioniais tikiu, prilipote kaip šlapias lapas pati žinote prie kur.
Papildyta:



As ir nebunu advokate, tiesiog man ziauriai skaitosi, kai is zmogaus, kuris patyre dideli smugi gyvenime, galima tyciotis... Juk is jusu niekas nesitycioja, kad vaiku neturit 4u.gif

Ir man jusu nuomone apie mane nesvarbi tongue.gif .

Tai koks skirtumas kas kuom tiki? As jums pateikiau pavyzdi su Jeruzale - ten trys religijos susikerta, zmones karsto kraujo, bet sugeba gyvent taikoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 06 rugpjūčio 2017 - 20:45
QUOTE(cambala @ 2017 08 06, 21:43)
As ir nebunu advokate, tiesiog man ziauriai skaitosi, kai is zmogaus, kuris patyre dideli smugi gyvenime, galima tyciotis... Juk is jusu niekas nesitycioja, kad vaiku neturit 4u.gif

Ir man jusu nuomone apie mane nesvarbi tongue.gif .

Tai koks skirtumas kas kuom tiki? As jums pateikiau pavyzdi su Jeruzale - ten trys religijos susikerta, zmones karsto kraujo, bet sugeba gyvent taikoj.

O kam ji apie tai rašo? Ko komentuoja karmas jas neigdama, kiša visokius savo angelus? Aiškina kokie jie visi dori ir nerealūs giminėje, nė musės nenuskriaustų, bet tuo pačiu niekaip neužtyla ir konfliktuoja su manimi? Aš jai nieko nepadariau, aš tik nepriėmiau jos sapnų aiškinimo, kur ji aiškina, kad į žmonių sapnus lenda visokie piktadariai ir užsiundo visokiais sapnais, siurbia apie juos info, kolekcionuoja vaikų foto ir pan. Po to jinai jau išvartė, kad tik į vaikų sapnus tokie lenda. Jums čia norma, nekyla klausimai kodėl jinai rašinėja tokiomis temomis, o po to virkauja, jei kas tiesiai šviesiai užklausia.

Abipusiai.

Tai jūs man ir pasakykite koks jums skirtumas. Jūs gi pradėjo prie manęs kibti su ta pagonybe. Koks jums gi skirtumas buvo, ko neleidot tikėt?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 06, 20:52)
O kam ji apie tai rašo? Ko komentuoja karmas jas neigdama, kiša visokius savo angelus? Aiškina kokie jie visi dori ir nerealūs giminėje, nė musės nenuskriaustų, bet tuo pačiu niekaip neužtyla ir konfliktuoja su manimi? Aš jai nieko nepadariau, aš tik nepriėmiau jos sapnų aiškinimo, kur ji aiškina, kad į žmonių sapnus lenda visokie piktadariai ir užsiundo visokiais sapnais, siurbia apie juos info, kolekcionuoja vaikų foto ir pan. Po to jinai jau išvartė, kad tik į vaikų sapnus tokie lenda. Jums čia norma, nekyla klausimai kodėl jinai rašinėja tokiomis temomis, o po to virkauja, jei kas tiesiai šviesiai užklausia.

Abipusiai.

Tai jūs man ir pasakykite koks jums skirtumas. Jūs gi pradėjo prie manęs kibti su ta pagonybe. Koks jums gi skirtumas buvo, ko neleidot tikėt?

Ar jus galite nors minutei isivaizduoti save tos moters vietoje? Gal, jus vaika praradusi, isvis is psichiatrines neislistumet...As nesu tos moters advokate, bet tikrai nebeskaniai cia atrodot.
Tikekit ta savo pagonybe, man tai visiskai dzin.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 06, 22:12)
Ar jus galite nors minutei isivaizduoti save tos moters vietoje? Gal, jus vaika praradusi,  isvis is psichiatrines neislistumet...As nesu tos moters advokate, bet tikrai nebeskaniai cia atrodot.
Tikekit ta savo pagonybe, man tai visiskai dzin.

Apie tai buvo informuoti moderatoriai, persiųsta jos žinutė ir patarta apriboti tai moteriai teises į atitinkamas temas, kad jinai taip nesinervintų dėl nesamų vaikų forume, kuriuos prievartauja sapnuose (nes jūs gi suprantate, kad čia mažiukai vaikai nerašo ir neskaito, tiesa?) Tai jei moderatoriai nereaguoja, ko jūs iš manęs norite?
Aš sapnų temose nieko jai nerašau apie jokius vaikus ir čia neatėjau apie jos vaikus šnekėti, bet ji pati čia mane pamačiusi atlėkė iš paskos ir ėmė užkabinėti. Ką nori - tą gauna. Aš tikrai netylėsiu, jei prie manęs kabinsis. Renkasi ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 06, 21:52)
O kam ji apie tai rašo? Ko komentuoja karmas jas neigdama, kiša visokius savo angelus? Aiškina kokie jie visi dori ir nerealūs giminėje, nė musės nenuskriaustų, bet tuo pačiu niekaip neužtyla ir konfliktuoja su manimi? Aš jai nieko nepadariau, aš tik nepriėmiau jos sapnų aiškinimo, kur ji aiškina, kad į žmonių sapnus lenda visokie piktadariai ir užsiundo visokiais sapnais, siurbia apie juos info, kolekcionuoja vaikų foto ir pan. Po to jinai jau išvartė, kad tik į vaikų sapnus tokie lenda. Jums čia norma, nekyla klausimai kodėl jinai rašinėja tokiomis temomis, o po to virkauja, jei kas tiesiai šviesiai užklausia.




Aciu Cambala 4u.gif Uz viska 4u.gif Megstu fotografuoti Montevertes smeizta biggrin.gif kol dar neistryne, nepakoregavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 20:48)

Taip, tu pavydi, nes tu nieko neturi, esi tuščia ir kiaura. Odinočka. Nes jei tokia nebūtum, tu irgi nejučia papasakotum, pasidžiaugtumei tuo, ką turi: vyru, vaikais, darbu, grožiu, sveikata, atletiškumu, talentais ar dar kuo. Bet tu to nedarai, o tik persekioji kitus žmones, kurie rašo ir tave biesina, kai jie nesiskundžia, o rašo, kad pas juos gerai viskas. Tave net persuka nuo to. Vargšas tu žmogus ax.gif

biggrin.gif Anksčiau aš galvojau, kad po tavo vardu slepiasi paauglė, galvojau atėjo į suaugusių forumą, bet vistiek išsiduoda, nes tie mažvaikiški išsireiškimai, tos išminties stoka ir kt., bet dabar galvoju, kad tu matyt suaugusi, tik brandos trūkumas vis išlenda, nes tu nesuvoki, kad niekas čia tau nieko nepavydi, kad subrendusiam žmogui neaktualu, nesvarbu girtis tuo ką turi, kad jis ,,nejučia'' nei pasakos, nei pasidžiaugs, nes visam tam padaryti jam užtenka savų, artimųjų rato, o kitiems nebūtina, tu nesupranti, kad -LAIMĖ MĖGSTA TYLĄ.

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 06, 12:42)
Pala pala, ne visų šeimose žmonės kažkokie neįgalūs, kad patys savimi nepasirūpintų. Vaikai gali būti metukų, gali būti 18 metų ar daugiau. Be to, pati ne kartą rašėte (vėl save prisigavote biggrin.gif ) kad dabar netas visur su savimi, telefonuose, planšetėse, mini kompiuteriuose ir t.t. Dar vienas faktorius - vieni į darbą važiuoja virš valandos ir iš jos, kitus arba kas nors veža, arba darbas vietoje, pvz. kitoje gatvės pusėje ar net namuose. Arba vieni dirba ištisus metus, kiti nepilnus metus. Vieni miega 8-10 val. ir kaip daužti, kiti miega 4-5 val. ir energingi ax.gif Vieni patys plėšosi gyvenime, kiti turi pagalbą buityje gyvenime.
Nemaukite visų ant vieno kurpalio.
Beje, vieni rašo paklodes, kiti rašo trumpus postus, taip aprėpia daugiau bigsmile.gif

Ir vėl tavo nesupratimas. Iš esmės niekam neįdomu kiek tu sėdi forumuose, užkliūva tai, kad tu tai neigi, nors tai akivaizdu, bandai dangstyti, tai darbas leidžia, tai vėl kas. Ne apie tai kalba. Nesvarbu kaip žmogus gyvena, kiek laisvo laiko turi, ką dirba, esmė, kad laisvu laiku jis kažką veikia, kitą, įdomaus-skaito knygas, būna su šeima, vaikais, ilsisi, keliauja, tvarkosi, užsiima kažkokia veikla, o tu sėdi SM (aišku ir dar kituose forumuose), tai rodo, kad neturi ką daugiau veikti gyvenime. Ar tu nori pasakyti, kad gyveni įdomiai, kad va plauki kokia baidare ir dar SM rašai? biggrin.gif Tai čia jau priklausomybė tada. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 07, 08:48)
biggrin.gif Anksčiau aš galvojau, kad po tavo vardu slepiasi paauglė, galvojau atėjo į suaugusių forumą, bet vistiek išsiduoda, nes tie mažvaikiški išsireiškimai, tos išminties stoka ir kt., bet dabar galvoju, kad tu matyt suaugusi, tik brandos  trūkumas vis išlenda, nes tu nesuvoki, kad niekas čia tau nieko nepavydi, kad subrendusiam žmogui neaktualu, nesvarbu girtis tuo ką turi, kad jis ,,nejučia'' nei pasakos, nei pasidžiaugs, nes visam tam padaryti jam užtenka savų, artimųjų rato, o kitiems nebūtina, tu nesupranti, kad -LAIMĖ MĖGSTA TYLĄ.
Ir vėl tavo nesupratimas. Iš esmės niekam neįdomu kiek tu sėdi forumuose, užkliūva tai, kad tu tai neigi, nors tai akivaizdu, bandai dangstyti, tai darbas leidžia, tai vėl kas. Ne apie tai kalba. Nesvarbu  kaip žmogus gyvena, kiek laisvo laiko turi, ką dirba, esmė, kad laisvu laiku jis kažką veikia, kitą, įdomaus-skaito knygas, būna su šeima, vaikais, ilsisi, keliauja, tvarkosi, užsiima kažkokia veikla, o tu sėdi SM (aišku ir dar kituose forumuose), tai rodo, kad neturi ką daugiau veikti gyvenime. Ar tu nori pasakyti, kad gyveni įdomiai,  kad va plauki  kokia baidare ir dar SM rašai?  biggrin.gif Tai čia jau priklausomybė tada.  biggrin.gif

Tam ir yra anoniminiai forumai, kad visokios "cekavos" bobos savo nosies į kitų gyvenimą nekištų, bet tau matyt ir kaimynų bei giminių mažai. Kai neturi savo nieko, bandai šildytis prie kitų. Bet būtent, forume tau nepavyks, nes tu net įsivaizduoti nemoki, viską kreivai matai, niekada nepataikai į tiesą su savo balbatavimu, taip kad nieko tu ir neatimsi:D Tikrai taip, niekada tu neturėsi jokios laimės, nes su tokiu elgesiu ir požiūriu į gyvenimą tai tiesiog neįmanoma, brandos tu matuotoja biggrin.gif
Nu tai vat matai, negaliu dabar tokiai nesveikai cekavai bobai išvardyti savo visos veiklos, laiko leidimo, kiek ir kokių baidarių mačiau ar nemačiau, nes nu gi LAIMĖ MĖGSTA TYLĄ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 07, 10:02)
Tam ir yra anoniminiai forumai, kad visokios "cekavos" bobos savo nosies į kitų gyvenimą nekištų, bet tau matyt ir kaimynų bei giminių mažai. Kai neturi savo nieko, bandai šildytis prie kitų. Bet būtent, forume tau nepavyks, nes tu net įsivaizduoti nemoki, viską kreivai matai, niekada nepataikai į tiesą su savo balbatavimu, taip kad nieko tu ir neatimsi:D Tikrai taip, niekada tu neturėsi jokios laimės, nes su tokiu elgesiu ir požiūriu į gyvenimą tai tiesiog neįmanoma, brandos tu matuotoja biggrin.gif
Nu tai vat matai, negaliu dabar tokiai nesveikai cekavai bobai išvardyti savo visos veiklos, laiko leidimo, kiek ir kokių baidarių mačiau ar nemačiau, nes nu gi LAIMĖ MĖGSTA TYLĄ bigsmile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 07, 09:02)
Tam ir yra anoniminiai forumai, kad visokios "cekavos" bobos savo nosies į kitų gyvenimą nekištų, bet tau matyt ir kaimynų bei giminių mažai. Kai neturi savo nieko, bandai šildytis prie kitų. Bet būtent, forume tau nepavyks, nes tu net įsivaizduoti nemoki, viską kreivai matai, niekada nepataikai į tiesą su savo balbatavimu, taip kad nieko tu ir neatimsi:D Tikrai taip, niekada tu neturėsi jokios laimės, nes su tokiu elgesiu ir požiūriu į gyvenimą tai tiesiog neįmanoma, brandos tu matuotoja biggrin.gif
Nu tai vat matai, negaliu dabar tokiai nesveikai cekavai bobai[U] išvardyti savo visos veiklos, laiko leidimo, kiek ir kokių baidarių mačiau ar nemačiau, nes nu gi LAIMĖ MĖGSTA TYLĄ bigsmile.gif

Tai kokia liga Aimeja serga? Gal zvairumas ?
Kazkaip tu kreivai rasai, sunku tave suprasti mirksiukas.gif

Mums ligonems cia tikrai yra ko paskaityti, ligu diagnoziu, gydymo papildais, tai kaip gi mes neateisime cia paskaityti bigsmile.gif Tai ir sekiojame tave ispaskos, kaip gi cia kazka svarbaus praleisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 07, 14:57)
Tai kokia liga Aimeja serga?  Gal zvairumas ?
Kazkaip tu kreivai rasai, sunku tave suprasti  mirksiukas.gif

Mums ligonems cia tikrai yra ko paskaityti, ligu diagnoziu, gydymo papildais, tai kaip gi mes neateisime cia paskaityti  bigsmile.gif Tai ir sekiojame tave ispaskos, kaip gi cia kazka svarbaus praleisi  lotuliukas.gif

kaip? - nesveikai, būdvardis, įkirtai?
tai prašau, prašau, a tai be tavęs forumas būtų liūdnas, bet po to nesriūbauk ir nevirkauk ir nekurk istorijų, kad ten vos ne tavo artimą nužudžiau, pati save žudai ax.gif
Atsakyti