Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 08 03, 23:04)
Cia toks klausimas kilo biggrin.gif
O ko sauket ta dieva Vilniu tvindyt? Kuom Vilniaus zmones blogi? Geriau jau kokius islamistus teroristus dievu prasytumet tvindyt. Tai nors nauda butu - maziau teroro aktu biggrin.gif .

Aha, prisigavot save pati eilinį kartą pleasantry.gif Tai jau ne aš tvindžiau, o Dievas pleasantry.gif
Tai apie ką mudvi dabar galime bešnekėti, kai į Aimejos lygį nusiritote? Kas iš to, kad aiškinsiu dabar kitas tiesas, kai vėl iškraipysite?
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 04, 08:13)
Nieko tu manęs netaisei, neišsivartyk vėl, kaip pastoviai. Visada pasakoji, giriesi, paskui seka mano klausimas nes galai nesueina ir tada -tu nenutuoki, tau nesakysiu, paslaptis, nuovokos trūksta. Kad ir dabar temoje apie Dievą, paprastas klausimas-kokia tavo religija, kuo tu tiki, pavirto į kelis puslapius tavo pasakų.
Įdarbinimo būdų  yra įvairių, bet tu savo pasakyti gi bijai. Nes nukris karūna, kurią čia bandai užsidėti, kokia tu verslininkė, kaip įdarbini kitus, o tu turi laiko, nors tai būtų platinimas ar internetinė prekyba. Ir visi tokie darbai normalu, tiesiog tu esi iš tų žmonių, kai pav. valytoja gali save vadinti tiesiog valytoja arba sakyti dirbu švaros ir aplinkos tvarkos palaikymo darbuotoja, na kad mandriau būtų. Tai pas pirmą klausimų nekiltų, viskas aišku, o va antra neaišku ką veikia ir tada jau klausi, bet pasakyti jau nenori, kad valytoja paprasta.

Tai kokia tavo religija, kuo tu tiki?

Kaip minimum du kartus esu rašiusi, kad nesu papildų platintoja. Dar mažai? blink.gif Po pirmo karto, jei esi normali ir normaliai diskutuojanti narė, kuri nuoširdžiai nori išsiaiškinti kito nario poziciją, turėjai patikėti, (nes forume kitos išeities nėra kaip tik tikėti kitu nariu) ir daugiau man neprikišinėti papildų. O ką tu darei? Ir po to nori, kad tokiam šmeižikiškam žmoguio kažką tikslaus pasakočiau, reaguočiau kaip į kitą adekvatų narį, kuris manęs ko nors klausia? Nusileisk ant žemės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 10:01)

Kaip minimum du kartus esu rašiusi, kad nesu papildų platintoja. Dar mažai? blink.gif Po pirmo karto, jei esi normali ir normaliai diskutuojanti narė, kuri nuoširdžiai nori išsiaiškinti kito nario poziciją, turėjai patikėti, (nes forume kitos išeities nėra kaip tik tikėti kitu nariu) ir daugiau man neprikišinėti papildų. O ką tu darei? Ir po to nori, kad tokiam šmeižikiškam žmoguio kažką tikslaus pasakočiau, reaguočiau kaip į kitą adekvatų narį, kuris manęs ko nors klausia? Nusileisk ant žemės biggrin.gif

Ok, tikiu, papildų neplatini. Bet GYDAI papildais? Esi gydytoja? Labai įdomu. Rašei visą giminę išgydei.

Apie religiją atsakysi? Patikėsiu iš karto. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 07:59)
Aha, prisigavot save pati eilinį kartą pleasantry.gif  Tai jau ne aš tvindžiau, o Dievas pleasantry.gif 
Tai apie ką mudvi dabar galime bešnekėti, kai į Aimejos lygį nusiritote? Kas iš to, kad aiškinsiu dabar kitas tiesas, kai vėl iškraipysite?

Jusu tiesu niekam nereikia, nes ju konkreciai nera, taip vadinama " sakem ant vandens rasau" biggrin.gif .

Atvirai parasysiu - kazkada galvojau, kad Aimeja prisiknisineja prie jusu. Dar senai taip masciau, bet laiks nuo laiko perpratau jus psichologiskai. Nesakysiu, kad esat tupa, bet viskas su jumis aisku - karuna uzsidejus bijot pamest ir jei kas jus isryskina - tai tarskat ant tos Aimejos, ant pvz Rivjeros, kazkokiu sapnu nepasidalinusi su kazkokiom nuoskaudom ir sleifais is visu temu.
Man Aimeja kaip Aimeja, kaip ir kitos nares, as neturiu kazkokiu asmeniskumu kaip pvz ubuntu - jei vienoj temoj susikertam - tai atbegus i sita, ir kaip kvaisa paklaus kokias vedas ar biblijas skaiciau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 04, 09:08)
Ok, tikiu, papildų neplatini. Bet GYDAI papildais? Esi gydytoja? Labai įdomu. Rašei visą giminę išgydei.

Apie religiją atsakysi? Patikėsiu iš karto.  mirksiukas.gif

Pozna jau vaikeli dabar imti ir neva gražiai bendrauti, jau išnaudojai visus įmanomus savo šansus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 04, 09:09)
Jusu tiesu niekam nereikia, nes ju konkreciai nera, taip vadinama " sakem ant vandens rasau" biggrin.gif .

Atvirai parasysiu - kazkada galvojau, kad Aimeja prisiknisineja prie jusu. Dar senai taip masciau, bet laiks nuo laiko perpratau jus psichologiskai. Nesakysiu, kad esat tupa, bet viskas su jumis aisku - karuna uzsidejus bijot pamest ir jei kas jus isryskina - tai tarskat ant tos Aimejos, ant pvz Rivjeros, kazkokiu sapnu nepasidalinusi su kazkokiom nuoskaudom ir sleifais is visu temu.
Man Aimeja kaip Aimeja, kaip ir kitos nares, as neturiu kazkokiu asmeniskumu kaip pvz ubuntu - jei vienoj temoj susikertam - tai atbegus i sita, ir kaip kvaisa paklaus kokias vedas ar  biblijas skaiciau biggrin.gif .

Nu tai aišku, kad jums Aimeja kaip Aimeja. O kaipgi kitaip, kai pasirodė, kad identiška esate. Būtent, man Aimeja kaip jums Ubuntu. Atbėga pastoviai iš paskos. Pirmiausia išjuokia, o po to nori informaciją tikslią apie mano asmenį gauti.
O žinokit, berods su Rivjera jau kažką išsiaiškinome. Pasirodo net ji moka išsiaiškinti per asmenines ne taip kaip jūs ar jūsų Aimeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 10:12)
Pozna jau vaikeli dabar imti ir neva gražiai bendrauti, jau išnaudojai visus įmanomus savo šansus ax.gif

Taip ir galvojau, kad atsakymų nebus, nei buvo anksčiau, nei dabar. biggrin.gif Svarbu, kad yra kuo pasiteisinti, va dabar tipo jau per vėlu, anksčiau buvo kitos priežastys. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 04, 09:15)
Taip ir galvojau, kad atsakymų nebus, nei buvo anksčiau, nei dabar.  biggrin.gif Svarbu, kad yra kuo pasiteisinti, va dabar tipo jau per vėlu, anksčiau buvo kitos priežastys.  biggrin.gif  biggrin.gif

Anksčiau buvo tos pačios. Ne aš ant tamstos ėmiau varyti ir kabinėtis. Jei tokia įdomi ir reikšminga tau forume buvau, tai reikėjo gražiai visko klausti: kodėl mano tokia ar kitokia pozicija ar pan. Bet tu neklausei, tu puolei, įžeidinėjai, o po to nori atsakymų? Nusileisk jau pagaliau iš mėnulio. Dabar visą likusį laiką forume kalatotis galėsi ir nieko nežinosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 10:15)
Pirmiausia išjuokia, o po to nori informaciją tikslią apie mano asmenį gauti.



Na liūdna, kad tu iki šiol taip ir nesupratai, kad visų pirmiausia tai tu pati save išjuoki, pastatai pajuokai, kalbėdama vėjus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 08:15)

O žinokit, berods su Rivjera jau kažką išsiaiškinome. Pasirodo net ji moka išsiaiškinti per asmenines ne taip kaip jūs ar jūsų Aimeja smile.gif

O ka per az aiskintis blink.gif ? Alio, cia forumas, neuzsimirskit. Ar draugu ir pazistamu pas jus nera, kad jus vis sm az bendraujate?
Be to az yra kaip ir konfidencialu, bet jus pries kiek tai metu isplepejote forume vieno vaikino/ vyro paatviravimus, kuris jums buvo i az rases. Tai kam tas az, ko ir nuo ko cia slapstytis?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 04, 09:30)
O ka per az aiskintis blink.gif ? Alio, cia forumas, neuzsimirskit. Ar draugu ir pazistamu pas jus nera, kad jus vis sm az bendraujate?
Be to az yra kaip ir konfidencialu, bet jus pries kiek tai metu isplepejote forume vieno vaikino/ vyro paatviravimus, kuris jums buvo i az rases. Tai kam tas az, ko ir nuo ko cia slapstytis?

Kad nesuteršti temų aiškintis, elementaru, brangioji. Nes kaži kaip siejasi šioje temoje Rivjeros nuoslaudos, kurias ji čia pernešė, kad nepripažinau jos blogiečių, lendančių į sapnus arba Aimejos nuoslaudos, kad nepasakau kurioje vietoje tiksliai gyvenu, ką dirbu ar pan.? Dar ir tamsta prisidėjote dabar, užpavydėjusi, kad pasakiau, kad aš norėjau Dievą apčiuopiamiau išvysti ir jis atėjo. Ot tai įvykis, vertas čia dabar nagrinėti dvi savaites biggrin.gif Gal dabar panagrinėkim kokius katarsius jūs ten prie to krūmo jautėte ir pasityčiokim iš to? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 10:10)
Dar ir tamsta prisidėjote dabar, užpavydėjusi, kad pasakiau, kad aš norėjau Dievą apčiuopiamiau išvysti ir jis atėjo. Ot tai įvykis, vertas čia dabar nagrinėti dvi savaites biggrin.gif Gal dabar panagrinėkim kokius katarsius jūs ten prie to krūmo jautėte ir pasityčiokim iš to? ax.gif

Niekas jums nieko NEPAVYDI.
Tiesiog jusu diskusija sioje temoje apie Dieva yra saipymasis is visu religiju ir kazkoks garbinimas kazko tokio, kurio jus net aprasyti nesugebate. Nes nu jus isnagrinejote kazkokius tai srnoves metrascius. Galima konkreciai dabar cia, ne az, tos literaturos pavadinimu ar kur yai pamatyti ir perskaityti gyvai? Ar vel bus eilini karta issisukinejimai,kad ta ar kita sito nevertos arba " as labai daug vargo idejau, kol suradau, todel nesakysiu"? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 04, 12:10)
Dar ir tamsta prisidėjote dabar, užpavydėjusi, kad pasakiau, kad aš norėjau Dievą apčiuopiamiau išvysti ir jis atėjo.

Ir paskui dar pyksti, kad iš tavęs kas pasišaipo... irnesakyk.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 04, 12:44)
Niekas jums nieko NEPAVYDI.

Jau tik nesakyk, pavydi visi jai. Aš - super darbo, tu-Dievo, čia viena -sapnų aiškinimo, kažkas-vyro, kažkas -grožio, dar kažkas išmanaus ciuciko ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 04 rugpjūčio 2017 - 10:49
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 04, 10:48)

Papildyta:

Jau tik nesakyk, pavydi visi jai. Aš - super darbo, tu-Dievo, čia viena -sapnų aiškinimo, kažkas-vyro, kažkas -grožio, dar kažkas išmanaus ciuciko ir t.t.  biggrin.gif

Juokingiausia, kad tokio Dievo, kurio net pristatyti nesugeba. Tai kaip zinot ko pavydet bigsmile.gif biggrin.gif ?
Atsakyti