Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 11:42)
Tau dar kartą pasikartosiu - tai tu per mažai nutuoki apie šiuolaikinį pasaulį ir įdarbinimo būdus ir t.t.


Tai jei prastai nutuokiu ar tau sunku paaiškinti man apie tą šiuolaikinį pasaulį ir įdarbinimo būdus? biggrin.gif Sunku? Juk gero padarytum, paskui aš daugiau nutuokčiau. biggrin.gif Juk tik to ir paprašau. Bet tu geriau 100 postų parašysi apie ,,tu nenutuoki'', tu nežinai'' ir t.t., negu vieną konkretų. biggrin.gif Kažkada rašei -Aš gydau su papildais? Tu gydai? Ar platini juos? Nes gydyti tai jau reikia medicininio išsilavinimo, jei paklausčiau ką baigei, kokia sritis, vėl pultum, ne tau žinoti, ne tavo reikalas. Juk platinant papildus platintojų išmoktos ,,tiesos'' apie stebuklingas papildo galias nėra nei gydymas, nei medicina. Ir per visas temas taip, kai jau susimauni, tai ,,pajuokavau'', tu ne taip supratai, tau trūksta nuovokos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 03 rugpjūčio 2017 - 10:12
QUOTE(cambala @ 2017 08 03, 10:56)
Pasirodo as diskutuoju su zmogum, kuris net Biblijos neskaite. Cia lygiai tas pats butu kaip kazkokia moteryte , nelaikiusi virbalu rankose aiskintu mezgeju uzsiemimuose kaip imantriausiais rastais megztini sumegzt doh.gif
As nesakau, kad Biblijoj tiesu tiesos parasytos( neatmetu galimybes, kad per n metu per vertimus yra iskraipyta), bet bent jau del bendro isprusimo ir plesantis diskusijose reiketu zinoti kas yra Senasis ir Naujasis testamentai.

Su tuo lietum jau issiaiskinom - kai susigriebet, kad nusisnekejot - griebetes savo tajtikos " pajuokavau" biggrin.gif .

O prie ko čia tai ką aš skaičiau ar ne? Aš gi ir nesileidžiu į labai gilias diskusijas. Be to, bažnyčioje tai esu buvusi, įvairias tiesas girdėjusi, tai ar būtina Biblija?

Neišsiaiškinate niekaip. Kaip sėdite blūde taip sėdite. Neskiriate manęs nuo Dievo biggrin.gif Bet, aišku, man tai malonu biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 03, 11:06)
Tai jei prastai nutuokiu ar tau sunku paaiškinti man apie tą šiuolaikinį pasaulį ir įdarbinimo būdus?  biggrin.gif Sunku? Juk gero padarytum, paskui aš daugiau nutuokčiau.  biggrin.gif Juk tik to ir paprašau. Bet tu geriau 100 postų parašysi apie ,,tu nenutuoki'', tu nežinai'' ir t.t., negu vieną konkretų.  biggrin.gif Kažkada rašei -Aš gydau su papildais? Tu gydai? Ar platini juos? Nes gydyti tai jau reikia medicininio išsilavinimo, jei paklausčiau ką baigei, kokia sritis,  vėl pultum, ne tau žinoti, ne tavo reikalas. Juk platinant papildus platintojų išmoktos ,,tiesos'' apie stebuklingas papildo galias nėra nei gydymas, nei medicina.  Ir per visas temas taip, kai jau susimauni, tai ,,pajuokavau'', tu ne taip supratai, tau trūksta nuovokos.  smile.gif

Aš tave ne kartą pataisiau ir sakiau ar gydau, ar platinu ar dar ką darau ar iš viso nedarau. Bet ar tu tuo patikėjai? Nesvarbu ką aš parašau, tu vistiek netiki ir savo mali ką įsikalei. Tai kaip po to tikiesi, kad aš tau rašysiu, informuosiu tave ir įrodinėsiu tau? Nu neadekvatu iš tavo pusės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 02, 19:15)
Paskaitykit vedas, ten galima apie materija savoka praplest.

Rimtai skaitet vedas? Ir kokias vedas skaitet? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 03, 10:56)
Pasirodo as diskutuoju su zmogum, kuris net Biblijos neskaite. Cia lygiai tas pats butu kaip kazkokia moteryte , nelaikiusi virbalu rankose aiskintu mezgeju uzsiemimuose kaip imantriausiais rastais megztini sumegzt doh.gif
As nesakau, kad Biblijoj tiesu tiesos parasytos( neatmetu galimybes, kad per n metu per vertimus yra iskraipyta), bet bent jau del bendro isprusimo ir plesantis diskusijose reiketu zinoti kas yra Senasis ir Naujasis testamentai.
Papildyta:
Grazus supratimas  smile.gif  4u.gif .

Vou ir Biblija perksiatet??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 03 rugpjūčio 2017 - 17:43
Arteja pilnatis, ka si karta veiks labiausiai ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 03, 19:15)
Arteja pilnatis, ka si karta veiks labiausiai ?  biggrin.gif

Kaip visada - jautruolius 4u.gif Saugokitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 19:19)
Kaip visada - jautruolius 4u.gif Saugokitės 4u.gif

Jautruoliai labai gerai jaucia nejautruolius , gali net ju mintis , sapnus jausti-sapnuoti. Bet tai jautruoliu taip neveikia, kaip nejautruolius 4u.gif Nejautruoliai negali savo jausmu sutvarkyti per pilnati, tada jie verziasi su kaupu kunkuliuodami per krastus biggrin.gif
Jautruoliai ramiai tai stebi arba dar geriau- nekreipia demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 03, 19:26)
Jautruoliai labai gerai jaucia nejautruolius , gali net ju mintis , sapnus jausti-sapnuoti. Bet tai jautruoliu taip neveikia, kaip nejautruolius  4u.gif Nejautruoliai negali savo jausmu sutvarkyti per pilnati, tada jie verziasi su kaupu kunkuliuodami per krastus  biggrin.gif
Jautruoliai ramiai tai stebi arba dar geriau- nekreipia demesio  mirksiukas.gif

Na jei tau tik nuo to ramiau, labiau save pasiguodi, mažiau isterikų čia ir kitur leisi, tai valio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 03, 17:43)
Rimtai skaitet vedas? Ir kokias vedas skaitet?  biggrin.gif
Papildyta:

Vou ir Biblija perksiatet??? bigsmile.gif

Atsok, moteryte.
Nesusiasmenink taip, ar dabar is paskos mano postu visose temose lakstysi?
Moderatorei parasysiu, uzblokuos vel ilgam, negalesi reikstis.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 16:48)
O prie ko čia tai ką aš skaičiau ar ne? Aš gi ir nesileidžiu į labai gilias diskusijas. Be to, bažnyčioje tai esu buvusi, įvairias tiesas girdėjusi, tai ar būtina Biblija?

Neišsiaiškinate niekaip. Kaip sėdite blūde taip sėdite. Neskiriate manęs nuo Dievo biggrin.gif Bet, aišku, man tai malonu biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:



Gaila, kad tokioje temoje del sielos atsiranda taip vadinamu parazitu, kurie ateina cia pasilinksmint.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 18:19)
Kaip visada - jautruolius 4u.gif Saugokitės 4u.gif

Sioje temoje tikrai pasirode kas labai jautrus biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 03 rugpjūčio 2017 - 21:19
QUOTE(cambala @ 2017 08 03, 22:17)
Atsok, moteryte.
Nesusiasmenink taip, ar dabar is paskos mano postu visose temose lakstysi?
Moderatorei parasysiu, uzblokuos vel ilgam, negalesi reikstis.
Papildyta:

Gaila, kad tokioje temoje del sielos atsiranda taip vadinamu parazitu, kurie ateina cia pasilinksmint.

Papildyta:

Sioje temoje tikrai pasirode kas labai jautrus biggrin.gif .

Pasirodo, Rivjera buvo bent kartą teisi, wow. Kai kam pilnatis jau prasidėjo smile.gif
Būtent, pati ir parazituojate man Dievo galias primetinėdama bei neskirdama, kai rašo "mano Dievas užtvindė Vilnių" nuo "aš užtvindžiau Vilnių". Bet jūs gi mane žinote, aš moku atsigrajinti. Dabar bėgiosiu iš paskos ir vis rašinėsiu, kad tai jūs padegėte tą krūmą, kur dabar Sinajaus kalnuose ir būsime kvit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 21:38)
Pasirodo, Rivjera buvo bent kartą teisi, wow. Kai kam pilnatis jau prasidėjo smile.gif
Būtent, pati ir parazituojate man Dievo galias primetinėdama bei neskirdama, kai rašo "mano Dievas užtvindė Vilnių" nuo "aš užtvindžiau Vilnių". Bet jūs gi mane žinote, aš moku atsigrajinti. Dabar bėgiosiu iš paskos ir vis rašinėsiu, kad tai jūs padegėte tą krūmą, kur dabar Sinajaus kalnuose ir būsime kvit bigsmile.gif

Tai begiokit ir rasykit, apsijuoket jau sioj temoj iki negaliu biggrin.gif .
Siaip tai ispruse zmones zino kokiu pavidalu Dievas apsireiske Sinajaus kalnuose, tai kad apsijuoksit ir vel biggrin.gif .
Na nebent jums kudakint i takta jusu drauge ubunte prades - nes gi reikia draugelka palaikyt biggrin.gif .

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 03, 21:44)
Tai begiokit ir rasykit, apsijuoket jau sioj temoj iki negaliu biggrin.gif .
Siaip tai ispruse zmones zino kokiu pavidalu Dievas apsireiske Sinajaus kalnuose, tai kad apsijuoksit ir vel biggrin.gif .
Na nebent jums kudakint i takta jusu drauge ubunte prades  - nes gi reikia draugelka palaikyt  biggrin.gif .



Cia toks klausimas kilo biggrin.gif
O ko sauket ta dieva Vilniu tvindyt? Kuom Vilniaus zmones blogi? Geriau jau kokius islamistus teroristus dievu prasytumet tvindyt. Tai nors nauda butu - maziau teroro aktu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 03, 18:48)

tave ne kartą pataisiau ir sakiau ar gydau, ar platinu ar dar ką darau ar iš viso nedarau. Bet ar tu tuo patikėjai? Nesvarbu ką aš parašau, tu vistiek netiki ir savo mali ką įsikalei. Tai kaip po to tikiesi, kad aš tau rašysiu, informuosiu tave ir įrodinėsiu tau? Nu neadekvatu iš tavo pusės smile.gif

Nieko tu manęs netaisei, neišsivartyk vėl, kaip pastoviai. Visada pasakoji, giriesi, paskui seka mano klausimas nes galai nesueina ir tada -tu nenutuoki, tau nesakysiu, paslaptis, nuovokos trūksta. Kad ir dabar temoje apie Dievą, paprastas klausimas-kokia tavo religija, kuo tu tiki, pavirto į kelis puslapius tavo pasakų.
Įdarbinimo būdų yra įvairių, bet tu savo pasakyti gi bijai. Nes nukris karūna, kurią čia bandai užsidėti, kokia tu verslininkė, kaip įdarbini kitus, o tu turi laiko, nors tai būtų platinimas ar internetinė prekyba. Ir visi tokie darbai normalu, tiesiog tu esi iš tų žmonių, kai pav. valytoja gali save vadinti tiesiog valytoja arba sakyti dirbu švaros ir aplinkos tvarkos palaikymo darbuotoja, na kad mandriau būtų. Tai pas pirmą klausimų nekiltų, viskas aišku, o va antra neaišku ką veikia ir tada jau klausi, bet pasakyti jau nenori, kad valytoja paprasta.

Tai kokia tavo religija, kuo tu tiki?

Atsakyti