Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 14:01)
Bet ar čia gėda? Kame? Būtent, kad tai arba pareiga kažkam, arba noras pačiam išlikti, gyventi. Suprantu, kad galima savęs gailėtis, kad pvz. kodėl gimiau tokioje vietoje, kur užėjo karas, kodėl man taip nepasisekė, kad teko tai išgyventi. Galima pykti dėl to ant likimo. Tai natūralu, bet gėdos čia neįželgiu niekaip.

Antras atvejis - irgi galima klausti kodėl, kodėl man? Kokia už viso to gali stovėti pamoka? Bet ar dėl to gėda? tai tiesiog gyvenimas.

Trečias pavyzdys iš viso juokingas. Čia reiktų didžiuotis, kad išgelbėjai gyvybę. Kas ta bandelė? Vėliau atmokėsi. Ar galų gale net tas išgelbėtasis padengs vėliau smile.gif

Jei reikia meluoti, tai ir meluoji, nes nusprendei, kad taip geriau, kad reikia. Tai kame gėda?

***
Sunku jums turbūt, kažkaip komplikuotai mąstot, gyvenat, kankinatės. Nelabai tas ir Dievas padeda, ką? mirksiukas.gif


Mes kalbame skirtingomis kalbomis. Bent jau man nesuprantama tai kas jums. As nesuprantu kad gailimasi jog kazkur gimei ir t.t. ir t.t. As asmeniskai tame izvelgiu peprasmybe, nes manau, jei tu esi mastantis is bet kokios aplinkos, situacijos ir t.t. tu gali imoksti pamokas, ir suformuoti save kaip asmenybe. Va tokie, salyginai nepalankus faktoriai zmogu ir padaro zmogumi, suformuoja ji kaip asmenybe. Asmenybe niekada neleis saves itakoti faktoriams ir savo nesekmes ir t.t. jis nesidangstys jais, tai daro tik nevykeliai, tam kad pateisinti savo nevieksnuma. Zmogaus valioje kiek jis leis praeiciai savo ateiti. Neveltui sakoma praeities pakeisti negali gyvendamas dabar, bet ateiti kuri gali. Kokia bus ateitis priklauso nuo ja kuriancio zmogaus.

Kitas mus skirantis aspektas. Jus esate uz mirties bausme, kai as esu giriestai pries bet koki smurta, jau nekalbant apie mirti. Nes bausmes tikslas aukleti, auklejimas ir zudymas tai visai nesusije, vienas kitam priestaraujantys dalykai, beprasmiska aukleti lavona.

Kitas. As linkusi nesti atsakomybe uz visuomenes padarinius, nes manau kad kievienas narys atsakingas uz juos, nesvarbu ar jis asmeniskai tame dalyvavo. kai jus linkusi atsiriboti nuo tos atsakomybes - kalta visuomene, kalta valdzia. Man asmeniskai, taip butu geda elgtis, jums tai norma.

As tai rasau ne todel kad noriu pasikelti, ar pasmerkti. Ne. Tiesiog as esu isaukleta taip. Pagliau prie to prisidejo ir Dievo ieskojimas, nes dekalogas ir yra vienas ir pagrindiniu bent jau musu europieciu civilizacijos moraliniu svertu. Galima dekaloga vertinti skeptiskai, menkinti jo svarba, bet pagrindiniai esminiai jo punktai yra BK, CK, DK. Nevok, nemeluok, nezudyk, nesvetimauk... O jei dar pasidometi ir senaja dekalogo versija, krikscioniu neperrasyta, tai isvis idomu pasidaro. Todel, kaikuries rasantiems (cia ne jums rasau) deretu gerai pamastyti, ar jau tikrai dekalogas yra niekinis, jei jis per istatymus itakoja jus, jusu gyvenima.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 14:34)
O aš manau, kad dievų yra daug, ir ne žmogus renkasi dievą. Žmogus tik žaisliukas dievų rankose, gaminantis reikiamas energijas. Kadangi viltis durnių motina, žmogus tiki, kad dievai mylintys, geri ir t.t. Maldos konkretiems dievams tik prijungia prie besimaitinančio energijomis agregoro.


Puiku, jusu valia.
Kaip jau sakiau, kokie mes, tokie ir musu Dievai, samprata apie Dieva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 balandžio 2017 - 13:41
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 14:18)
Man patinka patarle "Protingi mokosi is kitu klaidu, o kvailiai is savu".
Todel as savo patirties nei menkinu, nei sureiksminu, bet pripazistu, kad ji itakoja mane. Kaip ir perskaitytos knygos, kurios skaitomos ne del kiekio, o todel kad yra penas smegenim. Ju deka praplateja mano akiratis pasaulio pazinimas. Ju deka as galiu pamatyti kia puse, kuria nebutinai privalau patirti savo kailiu. O tai velgi, mokymasis is kito praturtina.

Kiekvienas zmogs turi savo patirti, kuti vienaip ar kitaip itakoja jo tolimesni gyvenima.
As nesureiksminu perskaitytu knygu kieki, nei zmogaus amziaus kada jis jas perskaite. Nes perskaitytu knygu kiekis tai dar nereiskia, kad zmogus yra ispruses, ismintingas, nes svarbu ne kiekybe, o kokybe, tai tas ka zmogus sugebejo is tu knygu pasisemti. Kaip ir amzius, gali buti labai ismintingi vaikai, ar visiski kvailiai suauge zmones. Gyvenimo patirtis irgi, kaip ir knygos tampa reiksmingos kai turi svertus, suvokti esme, padaryti isvadas kitaip tariant mokytis is savo ir kito patirties.

As nesu tolerantiska bet kokiam smurtui, todel manau, kad smurtine patirtis yra NIEKINE, nes daugiau zalojanti nei ka nors mokinanti. Smurta pries vaikus naudoja tik tie kurie nesugeba, be smurto argumentuotai paaiskinti vaikui esme. Smurtas, tai nepagarbos vaikui-asmenybei israiska.

Kaip jau sakiau, as esu agnostikas, todel negaliu ir nenoriu apsiriboti viena religija. Man yra idomus pats pazinties procesas pradedant savimi ir baigiant Dievu. O kaip mes zinome zinios, kaip ir Dievas beribiai, tad jis niekada nesibaigs.

Man irgi patinka susipazinti su kuo daugiau idomios istorijos ( prisipazinsiu kad tikrai nemegstu skaityti apie karus) .
Knygose labai daug geros informacijos 4u.gif
Gyvenu ne Lietuvoje ir cia mokyklose supazindinama su visomis skirtingomis religijomis ir kulturomis 4u.gif Graziai, o ne kuri geresne ax.gif

Smurtas yra smurtas , ne tik pries vaika, pries jauna ar sena. Melas taipogi yra melas, labai nemegstu melagiu ir t.t.....Jei kada tektu isgyventi kara, zinau kad ginciau savo seima, draugu ir artimuju seimas , bet labai tikiuosi kad to neteks isgyventi.

Pastebiu zmonese , kurie labai megsta skaityti, kaip jie keiciasi, kai praktiskai ima kalbeti "nebe savo zodziais " tarytum cituodami knygas unsure.gif


Na o i tema apie Dieva wub.gif Ne kiek neabejoju kad jam stebuklas kai mato zmones darancius gerus " stebuklus" wub.gif Mes tikimes stebuklu is Dievo, jis to paties tikisi ir is musu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 14:44)




As tai rasau ne todel kad noriu pasikelti, ar pasmerkti. Ne. Tiesiog as esu isaukleta taip. Pagliau prie to prisidejo ir Dievo ieskojimas, nes dekalogas ir yra vienas ir pagrindiniu bent jau musu europieciu civilizacijos moraliniu svertu. Galima dekaloga vertinti skeptiskai, menkinti jo svarba, bet pagrindiniai esminiai jo punktai yra BK, CK, DK. Nevok, nemeluok, nezudyk, nesvetimauk... O jei dar pasidometi ir senaja dekalogo versija, krikscioniu neperrasyta, tai isvis idomu pasidaro. Todel, kaikuries rasantiems (cia ne jums rasau) deretu gerai pamastyti, ar jau tikrai dekalogas yra niekinis, jei jis per istatymus itakoja jus, jusu gyvenima.
]


Biblija yra vieno iš dievų padiktuota knyga (knygos). Nežinau, koks buvo pirminis biblijos tikslas, bet akivaizdu, kad dėl jos žmonės buvo tik supriešinti- atsirado daugybę religijų, kurios kaip nori, taip tuos raštus ir interpretuoja, be to, perrašinėtojai iškraipė irgi nežinia kiek ir nežinia kaip, dalis tekstų buvo nuslėpta ir pan.
Nemanau, kad dabartiniam žmogui biblija yra kas nors daugiau nei literatūrinis kūrinys... Žmogui tikrai daugiau duoda dekalogo ieškojimas savyje pačiame...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 14:44)
Mes kalbame skirtingomis kalbomis. Bent jau man nesuprantama tai kas jums. As nesuprantu kad gailimasi jog kazkur gimei ir t.t. ir t.t. As asmeniskai tame izvelgiu peprasmybe, nes manau, jei tu esi mastantis is bet kokios aplinkos, situacijos ir t.t. tu gali imoksti pamokas, ir suformuoti save kaip asmenybe. Va tokie, salyginai nepalankus faktoriai zmogu ir padaro zmogumi, suformuoja ji kaip asmenybe. Asmenybe niekada neleis saves itakoti faktoriams ir savo nesekmes ir t.t. jis nesidangstys jais, tai daro tik nevykeliai, tam kad pateisinti savo nevieksnuma. Zmogaus valioje kiek jis leis praeiciai savo ateiti. Neveltui sakoma praeities pakeisti negali gyvendamas dabar, bet ateiti kuri gali. Kokia bus ateitis priklauso nuo ja kuriancio zmogaus.

Kitas mus skirantis aspektas. Jus esate uz mirties bausme, kai as esu giriestai pries bet koki smurta, jau nekalbant apie mirti. Nes bausmes tikslas aukleti, auklejimas ir zudymas tai visai nesusije, vienas kitam priestaraujantys dalykai, beprasmiska aukleti lavona.

Kitas. As linkusi nesti atsakomybe uz visuomenes padarinius, nes manau kad kievienas narys atsakingas uz juos, nesvarbu ar jis asmeniskai tame dalyvavo. kai jus linkusi atsiriboti nuo tos atsakomybes - kalta visuomene, kalta valdzia. Man asmeniskai, taip butu geda elgtis, jums tai norma.

As tai rasau ne todel kad noriu pasikelti, ar pasmerkti. Ne. Tiesiog as esu isaukleta taip. Pagliau prie to prisidejo ir Dievo ieskojimas, nes dekalogas ir yra vienas ir pagrindiniu bent jau musu europieciu civilizacijos moraliniu svertu. Galima dekaloga vertinti skeptiskai, menkinti jo svarba, bet pagrindiniai esminiai jo punktai yra BK, CK, DK. Nevok, nemeluok, nezudyk, nesvetimauk... O jei dar pasidometi ir senaja dekalogo versija, krikscioniu neperrasyta, tai isvis idomu pasidaro. Todel, kaikuries rasantiems (cia ne jums rasau) deretu gerai pamastyti, ar jau tikrai dekalogas yra niekinis, jei jis per istatymus itakoja jus, jusu gyvenima.

Tai jei visur įžvelgiat pamokas, asmenybės formavimą, kodėl tada patiriat gėdą? Jei toks žmogus veiksnus ir pasirenka kaip veikti konkrečiu atveju, o ne zyzti ir kažką kaltinti, vėlgi, kodėl jam po to gėda?
Nu man tai nesiriša jūsų rašliava, žinokite ax.gif

Auklėti reikia iki tam tikros ribos, kai kurie jau nebeperauklėjami, juos reikia šalinti.
Be to, gamta, Dievai irgi žudikai, patinka jums tai ar ne. Žmonės irgi žudikai, įskaitant jus ir mane. Valgote ar valgėte kada pvz. mėsą? Ji ką iš šventos dvasios? Sutraiškėte kirmelę, musę priplojote, skruzdėlių kiek sumindėte? Gamtoje viskas gyva, ne tik žmogus.

Nu atsiprašau. Tikras Kristus jūs. Nešate kryžių už visus, už valstybę, valdžią. Nu tai ir neškite, man negaila smile.gif

Dėl visų tų dekalogų. Kaip sakoma, jei tau kasdien kals ir kals kokį nors melą kas nors, tu ilgainiui patikėsi, kad tai tiesa ax.gif Nesutinkate?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 14:55)


Dėl visų tų dekalogų. Kaip sakoma, jei tau kasdien kals ir kals kokį nors melą kas nors, tu ilgainiui patikėsi, kad tai tiesa ax.gif Nesutinkate?


Kiek daug apie dekalogą šnekančių, ir kiek mažai jo besilaikančių nors minimaliai smile.gif Vyksta šnekėjimas dėl šnekėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 15:15)
Kiek daug apie dekalogą šnekančių, ir kiek mažai jo besilaikančių nors minimaliai smile.gif Vyksta šnekėjimas dėl šnekėjimo smile.gif

Pats geriausias verslas yra iš šnekėjimo, ypač jei neturi kitų šaltinių kaip žemė, pastatai, vandenys ir t.t. Iš pliko baso, turinčio tk savo liežuvį ir ausis, gali turtingu patapti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 14:53)
Biblija yra vieno iš dievų padiktuota knyga (knygos). Nežinau, koks buvo pirminis biblijos tikslas, bet akivaizdu, kad dėl jos žmonės buvo tik supriešinti- atsirado daugybę religijų, kurios kaip nori, taip tuos raštus ir interpretuoja, be to, perrašinėtojai iškraipė irgi nežinia kiek ir nežinia kaip, dalis tekstų buvo nuslėpta ir pan.
Nemanau, kad dabartiniam žmogui biblija yra kas nors daugiau nei literatūrinis kūrinys... Žmogui tikrai daugiau duoda dekalogo ieškojimas savyje pačiame...


Ne Biblija kalta, o zmones. Ne Religjos kirsina, o zmoniu puikybe. Del to perrasomas Dievo zodis, slepiama dalis Dievo paliktos informacijos.

As kaip pavyzdi savo vaikaim pateikiu peili, kuris is esmes yra tik irankis, kuris gali atriekti duona ir pasotinti alkstanti, o smurtautojo rankose atimti is artimo gyvybe.

Kaip ir Biblija, Dekalogas ir t.t. Tai irankiai zmogui pazinti save, Dieva, aplinka. O kiti asmenys si iranki gali panaudoti kaip akstina zudyti, meluoti, klastoti.

O likusios mintim is daliesi pritariu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 15:19)
Ne Biblija kalta, o zmones. Ne Religjos kirsina, o zmoniu puikybe. Del to perrasomas Dievo zodis, slepiama dalis Dievo paliktos informacijos.

As kaip pavyzdi savo vaikaim pateikiu peili, kuris is esmes yra tik irankis, kuris gali atriekti duona ir pasotinti alkstanti, o smurtautojo rankose atimti is artimo gyvybe.

Kaip ir Biblija, Dekalogas ir t.t. Tai irankiai zmogui pazinti save, Dieva, aplinka. O kiti asmenys si iranki gali panaudoti kaip akstina zudyti, meluoti, klastoti.

O likusios mintim is daliesi pritariu.  4u.gif


Ar įrankiai būtini? Jei mėsos gabalą paimsi rankomis ir atsikąsi, nenaudodama nei šakutės, nei peilio, kas nors pasikeis? Gi nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 14:55)
Tai jei visur įžvelgiat pamokas, asmenybės formavimą, kodėl tada patiriat gėdą? Jei toks žmogus veiksnus ir pasirenka kaip veikti konkrečiu atveju, o ne zyzti ir kažką kaltinti, vėlgi, kodėl jam po to gėda?
Nu man tai nesiriša jūsų rašliava, žinokite ax.gif

Auklėti reikia iki tam tikros ribos, kai kurie jau nebeperauklėjami, juos reikia šalinti.
Be to, gamta, Dievai irgi žudikai, patinka jums tai ar ne. Žmonės irgi žudikai, įskaitant jus ir mane. Valgote ar valgėte kada pvz. mėsą? Ji ką iš šventos dvasios? Sutraiškėte kirmelę, musę priplojote, skruzdėlių kiek sumindėte? Gamtoje viskas gyva, ne tik žmogus.

Nu atsiprašau. Tikras Kristus jūs. Nešate kryžių už visus, už valstybę, valdžią. Nu tai ir neškite, man negaila smile.gif

Dėl visų tų dekalogų. Kaip sakoma, jei tau kasdien kals ir kals kokį nors melą kas nors, tu ilgainiui patikėsi, kad tai tiesa ax.gif Nesutinkate?


Na vel neprimetinekite man to ko nerasiau.
Normalus zmogus, vienokiu ar kitokiu savo gyvenimo laikotarpiu patiria geda. Man kartais buna geda del kito asmens veiksmu. Jam negeda, o man geda, kad jis savo veiksmais dergia, tarkim mano gimtines varda.
Siaip as manau jausti bet kokius jausmus yra normalu, nenormalu juos neigti.

Suprantu, kad mano rasliava jums Sfinkso kalba. Tai kad suprasti ka as rasau, reikia tureti svertus, tam tikra ziniu bagaza, morales-etikos suvokima. Pagaliau, tarp musu akivaizdus socialiniai skirtumai. As ilga laika tai neigiau, bet tenka pripazinti jog tai egzistuoja.

As ne Kristus, as esu isaugusi inteligentu humanistu seimoje, kurios atstovai ne viena amziu tarnavo savo selies, visuomenes labui. Tai itakoja pasauleziura, vertybes.



Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 15:15)
Kiek daug apie dekalogą šnekančių, ir kiek mažai jo besilaikančių nors minimaliai smile.gif Vyksta šnekėjimas dėl šnekėjimo smile.gif


Butent 4u.gif

Mane neretai glumina, tas pavirsutiniskumas, vartotojiskas poziuris, kuris trukdo gilintis i esme, nesvarbu kokia Dekalogo, ar ko kito.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 15:32)


as esu isaugusi inteligentu humanistu seimoje, kurios atstovai ne viena amziu tarnavo savo selies, visuomenes labui. Tai itakoja pasauleziura, vertybes.


Ir aš tokioje, tai ką nors keičia? Toje pačioje šeimoje juk užauga ir kunigas, ir žmogžudys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 15:35)
Na vel neprimetinekite man to ko nerasiau.
Normalus zmogus, vienokiu ar kitokiu savo gyvenimo laikotarpiu patiria geda. Man kartais buna geda del kito asmens veiksmu. Jam negeda, o man geda, kad jis savo veiksmais dergia, tarkim mano gimtines varda.
Siaip as manau jausti bet kokius jausmus yra normalu, nenormalu juos neigti.

Suprantu, kad mano rasliava jums Sfinkso kalba. Tai kad suprasti ka as rasau, reikia tureti svertus, tam tikra ziniu bagaza, morales-etikos suvokima. Pagaliau, tarp musu akivaizdus socialiniai skirtumai. As ilga laika tai neigiau, bet tenka pripazinti jog tai egzistuoja.

As ne Kristus, as esu isaugusi inteligentu humanistu seimoje, kurios atstovai ne viena amziu tarnavo savo selies, visuomenes labui. Tai itakoja pasauleziura, vertybes.

Kas tą žmogausd normalumą nubrėžė? Jūs? Kažkokios jūsų perskaitytos knygos? Šis amžius ar pastarieji pora dešimtmečių? O kas pasakė jums, kad būtent šis amžius teisiausias?

O kodėl jūs tokia nepagrįstai pasipūtusi ir manotės, kad jūs teisesnė? Kad jūs protingesnė, o kitas nedaaugęs? Kodėl ne mano rašliava jums Sfinkso kalba? O gal yra atvirkščiai ir jums iškreiptai atrodo? Pamąstykite. Turėtumėt ir gėdą patirti dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 15:26)
Ar įrankiai būtini? Jei mėsos gabalą paimsi rankomis ir atsikąsi, nenaudodama nei šakutės, nei peilio, kas nors pasikeis? Gi nepasikeis.


Įrankiai yra butini. Nes tai yra atspirties taškas.

Tarkim, raides, yra pazinimo įrankis. Ju deka užrašomos mintys, kurios veliau yra perskaitomos. Zinoma galima gyventi ir be ju, bet tuomet gali dingti daug informacijos. Informacija velgi irankis kitoms kartoms gilintis ir toliau pletoti minti, atradimus senuju pagrindu. Todel nereikia pastoviai atradineti "dvirati".

Istatymai yra irankiai, kuriu deka vykdomas tesingumas. Manau neverta dabar blusinetis sampratoje kas yra teisingumas, ir ar yra teisybe zemeje.

Lygiai taip pat ir Dekalogas. Tai irankis verciantis zmogu susimastyti, zinoma, su salyga jei jis turi tam poreiki ir svertus-irankius (ziniu bagaza) suvokti kas jame parasyta.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 15:35)
Ir aš tokioje, tai ką nors keičia? Toje pačioje šeimoje juk užauga ir kunigas, ir žmogžudys  ax.gif


Taip, tai labai keicia.

Velgi, as kalbu apie esme. Buti inteligentu ir humanistu ir vadintis juo. Tai didelis skirtumas. Dazniausiai amoralus asmenys uzauga terpeje kur yra taikomi dvigubi standartai, pateikinejama fasadine puse, kai vidus neatitinka deklaracijos.

Snobai yra viena is neva intelgentu atmainu. Jie knygas jei ir skaito tai todel, kad jos madingos, o ne todel kad gilintis i turini, autoriaus uzkoduota minti.
Drabuzius renkasi ne todel kad estetiskai patrauklus, o del etiketes, kurios atspindi statusa ir t.t.

Tame ir yra tariama intelginecija.

RAsydama apie sluoksnius, as turejau mintyse. Jog diduma mano isdvadu yra kaip paveldas, savaime suprantama, nes zmogus auga, formuojasi, pastoviai gidedamas, prisiliesdamas prie to. Tame mano indelio kaip asmenybes nera. Cia panasiai kaip vaikui kuris gime musiku seimoje, natos, harmonijos suvokimas jasm yra savaime suprantama neatsiejama gyvenimo dalis. Todel manau, kad butent jam lengviau reikstis ta tema. panasiai ir su manimi. Galimai as rasau per lakoniskai, manydama kad tai savaime suprantama, kai kitam zmogui, nelabai besigilininciam i sia tema, tai gali atrodyti Ezopo kalba. TAs zmogus nera nei blogas, nei kvailas, tisiog jo suvokima itakoja jojo gyvenimas, patirtis. Is esmes juk nebutina buti panasiais. Va todel ir yra idomios diskusijos, nes mes esame skirtingi.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 15:42)
Kas tą žmogausd normalumą nubrėžė? Jūs? Kažkokios jūsų perskaitytos knygos? Šis amžius ar pastarieji pora dešimtmečių? O kas pasakė jums, kad būtent šis amžius teisiausias?

O kodėl jūs tokia nepagrįstai pasipūtusi ir manotės, kad jūs teisesnė? Kad jūs protingesnė, o kitas nedaaugęs? Kodėl ne mano rašliava jums Sfinkso kalba? O gal yra atvirkščiai ir jums iškreiptai atrodo? Pamąstykite. Turėtumėt ir gėdą patirti dabar mirksiukas.gif


Jei atkreipet demesi, as visur rasau SALYGINAI NORMALUS ZMOGUS. Saliginai normalus zmogus atitinka populiacijos norma.

As perskaiciau labai daug knygu. Bet kaip sakau, ne perskaitytu knygu kiekis svarbus, o gebejimas analizuoti teksto turini, is perskaityto semtis informacija.

Prie ko sis amzius? Keiciasi mados, keiciasi technologijos, zmogaus esme nekintama. Jei ji kistu, mes nesuvoktumeme anksciau gyvenusiu autoriu kuriniu. Takim, kas JUms nesuprantama Homero "Odisejoje", kuri buvo parasyta gerokai pries Kristaus gimima?

O kur as teigiau, kad sis amzius teisiausias?

O kodel jus savo isvadas, ka galvoja oponentas, pastoviai jam primetat? Cia ne mano problemos kad mano rasliavoje jus gebate tik tiek izvelgti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 balandžio 2017 - 15:06