Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 15:05)

Kodėl man primetate savo mintis? Kur būtent tuos žmones avimis vadinau?
Beje, jums nekilo niekada mintis, kad kūną kas pavogti galėjo? Jei tos moterys trys galėjo ateiti ir kūną patepti, tai vadinasi bele kas galėjo prieiti ir ką nori su juo padaryti. Paneigsite tai? ax.gif

Vadinote krikscionis ir kitu religiju atstovus. Gal ne taip tiesiogiai, bet reisketes.

Gal galejo pavogti, daleiskim. Bet kaip Naujasis testamentas, kuriame keli apastalai skirtingom frazem bet vienoda eiga apraso Kristaus 40 ies dienu gyvenima po prisikelimo? Kam jo apastalams reiketu kurti ir rasyti neteisybe?
O kaip su kitom religijom? Buda zmogus buvo.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 15:16)

O jūs gi man su tuo kūnu (ne savo, o Kristaus) dabar išdėstykite, kur gi jis dingo iš tiesų? ax.gif

Galvoju ten, kur Biblijoj parasyta.
Beje, Marijos kuno karste taip pat nebuvo. Tik daug geliu.
Tai kam, kokiu tikslu reikejo vogti dvieju kunus skirtingu laikotarpiu?

https://www.15min.lt...ugnis-57-211092
O cia? Patriarchas visada apieskomas.
Ta ugnis tikrai nedegina. Tai kame stebuklas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 31 liepos 2017 - 15:27
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 16:21)
Vadinote krikscionis ir kitu religiju atstovus. Gal ne taip tiesiogiai, bet reisketes.

Gal galejo pavogti, daleiskim. Bet kaip Naujasis testamentas, kuriame keli apastalai skirtingom frazem bet vienoda eiga apraso Kristaus 40 ies dienu gyvenima po prisikelimo? Kam jo apastalams reiketu kurti ir rasyti neteisybe?
O kaip su kitom religijom? Buda zmogus buvo.

Nu tai tuos vadinu, kurie aklai tiki. Neigsite, kad tokių yra? Aš pati tokių daug pažįstu, taip kad smile.gif
O tai nemanote, kad apaštalai susitarti galėjo? Niekaip niekaip? Čia šiaip, pamąstymui.
O iš kitos pusės, jau nuo seno žinoma, kad su išėjusiais artimaisiais, su kuriais buvo ryšys, meilė. pasistengus galima bendrauti ir ne tik 40 dienų, o ir visą gyvenimą ir pagalbą gauti. Tai anokia čia info, anoks čia stebuklas.
Su kitomis religijomis irgi viskas tvarkoje. Ne vienas karalius sudievinamas ir po jo mirties. Tai kas jums čia neaišku?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 15:27)
Nu tai tuos vadinu, kurie aklai tiki. Neigsite, kad tokių yra? Aš pati tokių daug pažįstu, taip kad smile.gif
O tai nemanote, kad apaštalai susitarti galėjo? Niekaip niekaip? Čia šiaip, pamąstymui.
O iš kitos pusės, jau nuo seno žinoma, kad su išėjusiais artimaisiais, su kuriais buvo ryšys, meilė. pasistengus galima bendrauti ir ne tik 40 dienų, o ir visą gyvenimą ir pagalbą gauti. Tai anokia čia info, anoks čia stebuklas.
Su kitomis religijomis irgi viskas tvarkoje. Ne vienas karalius sudievinamas ir po jo mirties. Tai kas jums čia neaišku?

Tai kam, kokiu tikslu apastalams tartis ir rasyti nebutus dalykus?
Ai, dabar jau su kitomis religijomis viskas tvarkoj? Tai ir palikit juos ramybej, nesisaipykit kaip is kazkokiu neismaneliu, garbinkit savo dievus ir taika pas visus bus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 16:24)
Beje, Marijos kuno karste taip pat nebuvo. Tik daug geliu.
Tai kam, kokiu tikslu reikejo vogti dvieju kunus skirtingu laikotarpiu?

Kaip kam? Norint sukurti kažką įtikinamo dar ne tiek galima padaryti. Jums tai nežinoma? Ta pati "Klonio gatvės kronika", uch kiek prikurta ir išnarpliok viską, kad gudrus. Pagrindas aiškus, bet detalės iki galo neišnarpliotos vistiek.
Nepaisant visko, aš neneigiu to, ko nemačiau, negyvenau ten, o jei ir gyvenau kada, tai neprisimenu per tiek amžių smile.gif Manau, kad egzistuoja tas Kristaus egregoras, visgi vienaip ar kitaip. Tik bandau pasakyti, kad tai absoliučiai nereiškia, kad neegzistuoja kiti. Tai jūs man nesėkmingai tą bandote įrodyti.

Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 16:31)
Tai kam, kokiu tikslu apastalams tartis ir rasyti nebutus dalykus?
Ai, dabar jau su kitomis religijomis viskas tvarkoj? Tai ir palikit juos ramybej, nesisaipykit kaip is kazkokiu neismaneliu, garbinkit savo dievus ir taika pas visus bus 4u.gif .

Šaipausi tik tuo atveju, kai žmogus tiki aklai, be jokios analizės, praktiškai be pagrindo. Net neturi jokio ryšio praktiškai su tuo egregoru, bet atėjus šventei išsipusto ir ant akių visiems, kad niekas nieko blogo nepagalvotų, lekia į bažnyčią, tipo toks kai visi, pamaldus. Nu argi nejuokinga? biggrin.gif
Būtent, kad tikėjimas turi būti labai asmeniškas ir pagrįstas. Apčiuopiamas ir išjaustas, konkrečiai suvokiamas kuo tiki, kodėl, kokia nauda iš to ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 15:40)
Kaip kam? Norint sukurti kažką įtikinamo dar ne tiek galima padaryti. Jums tai nežinoma? Ta pati "Klonio gatvės kronika", uch kiek prikurta ir išnarpliok viską, kad gudrus. Pagrindas aiškus, bet detalės iki galo neišnarpliotos vistiek.
Nepaisant visko, aš neneigiu to, ko nemačiau, negyvenau ten, o jei ir gyvenau kada, tai neprisimenu per tiek amžių smile.gif Manau, kad egzistuoja tas Kristaus egregoras, visgi vienaip ar kitaip. Tik bandau pasakyti, kad tai absoliučiai nereiškia, kad neegzistuoja kiti. Tai jūs man nesėkmingai tą bandote įrodyti.

Papildyta:

Šaipausi tik tuo atveju, kai žmogus tiki aklai, be jokios analizės, praktiškai be pagrindo. Net neturi jokio ryšio praktiškai su tuo egregoru, bet atėjus šventei išsipusto ir ant akių visiems, kad niekas nieko blogo nepagalvotų, lekia į bažnyčią, tipo toks kai visi, pamaldus. Nu argi nejuokinga? biggrin.gif
Būtent, kad tikėjimas turi būti labai asmeniškas ir pagrįstas. Apčiuopiamas ir išjaustas, konkrečiai suvokiamas kuo tiki, kodėl, kokia nauda iš to ir t.t.

As jums nieko neirodineju. Man pakanka suvokti, kad yra Kurejas, be kurio nebutu nei manes, nei aplinkos.
Na is tu, kurie sekmadieniais lekia i baznycia man irgi viduj juokinga. Jie tiesiog selpia kunigelius, kurie Tesla vazineja. Cia pries koki menesi per zinias rode, kunigas dvi auto turi, viena is ju Tesla. Babunes linkcioja galvelem, tipo taip taip reikua kunigeliui tai i ten tai i ten pavaziuoti. O kunigas ( buvo jis Brazausko kunigelis) sneka, kad jis pasimels uz paaukojusius Dievui ir nuodemes bus atleistos biggrin.gif . Ir tiki zmones tokiom pasakom. Apie Vatikana tai urgi viskas aisku...
Kazjada JAV buvo anonimine kunigu apklausa. 5% tarnauja is vidinio pasaukimo.


Tai butent galite daleisti, kad visu tikejimu zmones yra irgi kazka asmeniskai isjaute, apciuope.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 16:16)
Prie ko čia aš patvindžiau Vilnių? biggrin.gif  Vanduo tvindo. Vanduo turi savo Dievą. Aš galiu tik norėti apčiuopiamiau išvysti Dievo galybę ir kartais galiu išvysti. Tik tiek, jokios mistikos. Nuvilsiu jus biggrin.gif

O jūs gi man su tuo kūnu (ne savo, o Kristaus) dabar išdėstykite, kur gi jis dingo iš tiesų? ax.gif



Monteverte,

Kaip zmogus gali isdestyti kas atsitiko pries 3000 metu ?

Lygiai taip pat kaip tu dar ne karto niekam nieko neirodei, kad ir kiek metu is eiles cia gincais teisybes ieskai 4u.gif


O man biggrin.gif tai didziulis pamaloninimas , ne vieno izeidziancio zodelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 31, 19:27)
Monteverte,

Kaip zmogus gali isdestyti kas atsitiko pries 3000 metu ?

Lygiai taip pat kaip tu dar ne karto niekam nieko neirodei, kad ir kiek metu is eiles cia gincais teisybes ieskai  4u.gif
O man  biggrin.gif  tai  didziulis pamaloninimas , ne vieno izeidziancio zodelio  4u.gif

Jei nieko negali, tai tada ir nieko neįrodys. Logiška? Gali tik tikėti, o tikėjimas toks dalykas, kad kitam neįpūsi ax.gif

Tau jau nė nebandau įrodyti nieko, aišku man viskas su tavimi, bet ir tu man nebandyk nieko įrodinėt jau, ok? ypač dėl sapnų ir blogiukų juose. Nes po to rėki, skundies, kad įžeidinėju. Įžeidinėji pati save su savo nesąmonėm, kurios neįrodomos smile.gif

Dar kartą pakartosiu. Jei tave taip žeidžia kritika forumuose, kad prisigalvoji po to nebūtų šmeižto, rašai taip, tarsi tave kas žudytų, tai išeik iš forumų, palik juos, tokiems jautruoliams čia ne vieta, nes sulaukti bet kada bet kokios nuomonės forume gali. Forumas tam ir skirtas, kad rašyti iš savo pozicijų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 20:05)
[/U]Jei nieko negali ( Monteverte) , tai tada ir nieko neįrodys. Logiška? Gali tik tikėti, o tikėjimas toks dalykas, kad kitam neįpūsi ax.gif

Tau jau nė nebandau įrodyti nieko, aišku man viskas su tavimi Monteverte , bet ir tu man nebandyk nieko įrodinėt jau, ok? ypač dėl sapnų ir blogiukų juose. Nes po to rėki, skundies[U] MONTEVERTE, kad įžeidinėju. Įžeidinėji pati save su savo nesąmonėm, kurios neįrodomos smile.gif

Dar kartą pakartosiu. Jei tave taip žeidžia kritika forumuose, kad prisigalvoji po to nebūtų šmeižto, rašai taip, tarsi tave kas žudytų, tai išeik iš forumų, palik juos, tokiems jautruoliams čia ne vieta, nes sulaukti bet kada bet kokios nuomonės forume gali. Forumas tam ir skirtas, kad rašyti iš savo pozicijų[U].

4u.gif
Oi Monteverte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 16:24)
Vadinote krikscionis ir kitu religiju atstovus. Gal ne taip tiesiogiai, bet reisketes.
Gal galejo pavogti, daleiskim. Bet kaip Naujasis testamentas, kuriame keli apastalai skirtingom frazem bet vienoda eiga apraso Kristaus 40 ies dienu gyvenima po prisikelimo? Kam jo apastalams reiketu kurti ir rasyti neteisybe?
O kaip su kitom religijom? Buda zmogus buvo.
Papildyta:
Galvoju ten, kur Biblijoj parasyta.
Beje, Marijos kuno karste taip pat nebuvo. Tik daug geliu.
Tai kam, kokiu tikslu reikejo vogti dvieju kunus skirtingu laikotarpiu?
https://www.15min.lt...ugnis-57-211092
O cia? Patriarchas visada apieskomas.
Ta ugnis tikrai nedegina. Tai kame stebuklas?


Tai kad paciame NT yra sitas ivaizdis zmones aveles ir Kristus ganytojas, kas jums nepatinka?
Nei jus zinot kas rase ta eveangelija, nei kada, nei kokiu tikslu smile.gif ka dabar laikrasiciai raso irgi kai kur sutampa istorijos, bet ar tai reiskia, kad jos tiesa?
Biblijoje parasyta paeme su kunu i Dangu, tai kur tas Dangus?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 01, 01:41)
4u.gif
Oi Monteverte  bigsmile.gif

Tai jei nori ir turi pakankamai sveikatos, tai tu rašyk, rašyk ir rašyk, užsirašyk net negyvai kaip sakoma mirksiukas.gif Tik nevirkauk, jei kas nepriima tavo nuomonės ir neskleisk šmeižto po to ant narių. Nes žinok ir kiti nariai prigalvoti gali ant tavęs. Nenorėk, kad aš pradėčiau prigalvoti. Žinok, aš pakankamai kūrybinga, kai prigalvosiu, tai karšta bus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 02, 12:44)
Tai kad paciame NT yra sitas ivaizdis zmones aveles ir Kristus ganytojas, kas jums nepatinka?
Nei jus zinot kas rase ta eveangelija, nei kada, nei kokiu tikslu smile.gif  ka dabar laikrasiciai raso irgi kai kur sutampa istorijos, bet ar tai reiskia, kad jos tiesa?
Biblijoje parasyta paeme su kunu i Dangu, tai kur tas Dangus?

Geras biggrin.gif Tai dabar po šiai dienai tą kūną visiems ir dalija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 02, 11:44)
Tai kad paciame NT yra sitas ivaizdis zmones aveles ir Kristus ganytojas, kas jums nepatinka?
Nei jus zinot kas rase ta eveangelija, nei kada, nei kokiu tikslu smile.gif  ka dabar laikrasiciai raso irgi kai kur sutampa istorijos, bet ar tai reiskia, kad jos tiesa?
Biblijoje parasyta paeme su kunu i Dangu, tai kur tas Dangus?

Jei nesupratot kas ka turejo minty, tai cia tamstos problemos, nes mes jau senai issiaiskinom. tongue.gif
Labai siaura mastyti kad Dangus yra tik tai, ka mato akys ir sugeba aprepti zmogaus smegenys.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 02, 12:29)


Geras biggrin.gif Tai dabar po šiai dienai tą kūną visiems ir dalija biggrin.gif

Dalija. Kas cia juokingo? Jei kas tuo tiki, jei kazkam padeda - ko cia saipytis?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 02, 13:59)
Jei nesupratot kas ka turejo minty, tai cia tamstos problemos, nes mes jau senai issiaiskinom.  tongue.gif
Labai siaura mastyti kad Dangus yra tik tai, ka mato akys ir sugeba aprepti zmogaus smegenys.
Papildyta:

Dalija. Kas cia juokingo? Jei kas tuo tiki, jei kazkam padeda - ko cia saipytis?

Supratau ir patikslinau, kad remtis NT mastant apei Dieva labai jau siaura...
Nu tai as klausiu, nemanau, kur palei jus tas Jezus su Marija su fiziniais kunais?

ne nejuokinga, tai juodosios magijos dalis, nu jei kam padeda.... unsure.gif
Atsakyti