Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 13:46)
Tai ok, jums taip buvo, tikejot vienu, viskas jums buvo blogai, nesiseke, paskui pradejot tiket keliais, tai viskas gerai jums dabar.
Dabar paimkim kita atveji, kai kitas zmogus tiki tuo Vieninteliu ir viskas jam gerai, Dievas jam padeda. Kaip pavyzdi paimkim is temos apie Kristu. Ten mergina raso, kad jai pradejus tiketi, praejo depresija. Tai kaip cia tada? Kodel dabar tikintis savo supratimu Dieva turetu blaskytis  kaip pasiklydusi avis ir ieskotis kitu dievu?

Bet jus irgi tikite kitu primestais ezoteriniais sablonais biggrin.gif  ax.gif .
Papildyta:

Sveikinkit, lyja gi biggrin.gif .
Siaip tai laimingi, grazus ir pan zmones nesigiria savo laime visur. Laime megsta tyla. O vieno dalyko neduoda jums Dievai ax.gif . Gaila nuosirdziai, bet gal duos kada, jei gera busit.

Tai kur aš pasakiau, kad Kristaus nėra? Yra. Jai pasiteisino Kristus, man - ne. Čia gi jūs bandėte mane įtikinti, kad manieji kažkokie ne tokie, jų nėra, yra tas vienintelis. O aš jums sakiau - nu ne brangioji, su tuo jūsų neva vieninteliu man šnipštas buvo, kol daugiau neradau biggrin.gif
O kas aš tokia, kad netikėčiau ax.gif Aš gi nesu pirmasis žmogus žemėje, nežinau kaip ten kas senovėje buvo. Bet ir nežadu galvoti taip nesąmoningai, kad tie, kas seniau už mane gyveno, tai jau durniai, tamsuoliai, tik dabartiniai kunigai neva nušvitę ir gali mums teisybę pasakyti biggrin.gif

Aš ir nesigiriu visur, čia gi anonominis forumas, nei jūs mane matote, nei ką smile.gif Be to, čia ne pagyros, čia faktai. Ir ne pagyrų kontekste tai jums rašau, o tiesiog kaip pavyzdį, kad suprastumėte mano poziciją.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 13:03)
Tai kur aš pasakiau, kad Kristaus nėra? Yra. Jai pasiteisino Kristus, man - ne. Čia gi jūs bandėte mane įtikinti, kad manieji kažkokie ne tokie, jų nėra, yra tas vienintelis. O aš jums sakiau - nu ne brangioji, su tuo jūsų neva vieninteliu man šnipštas buvo, kol daugiau neradau biggrin.gif


Aš ir nesigiriu visur, čia gi anonominis forumas, nei jūs mane matote, nei ką smile.gif Be to, čia ne pagyros, čia faktai. Ir ne pagyrų kontekste tai jums rašau, o tiesiog kaip pavyzdį, kad suprastumėte mano poziciją.

As nebandziau ( nes man to nereikia) jusu itikineti apie Vieninteli. Dar karta PAAISKINU, kad tai yra MANO suvokimas apie Dieva. O jus su savo bendraminte kisate savo dievus ir aiskinate, kad ju yra n... biggrin.gif
Tai dar karta klausiu: kam zmogui, atradusiam save, Dieva ir atradusiam vidine ramybe, kaip pasiklydusiai aviai ieskoti kazko dar?

Giriates giriates mirksiukas.gif biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 13:03)
Aš gi nesu pirmasis žmogus žemėje, nežinau kaip ten kas senovėje buvo.

Prisimenat klausiau apie Tris Kryzius? Nueikit, su istorija susipazinsit mirksiukas.gif
Toj vietoj pagonys nuzude tris vienuolius, kurie skelbe tiesa apie Kristu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 14:15)
As nebandziau ( nes man to nereikia) jusu itikineti apie Vieninteli. Dar karta PAAISKINU, kad tai yra MANO suvokimas apie Dieva. O jus su savo bendraminte kisate savo dievus ir aiskinate, kad ju yra n... biggrin.gif
Tai dar karta klausiu: kam zmogui, atradusiam save, Dieva ir atradusiam vidine ramybe,  kaip pasiklydusiai aviai ieskoti kazko dar?

Giriates giriates mirksiukas.gif  biggrin.gif .
Papildyta:

Prisimenat klausiau apie Tris Kryzius? Nueikit, su istorija susipazinsit mirksiukas.gif
Toj vietoj pagonys nuzude tris vienuolius, kurie skelbe tiesa apie Kristu.

O tai jūs tą vienintelį galite kišti, o mes jau ne? Kas čia per nelygybė? ax.gif

Nes pasaulis, visata begalinė. Man įdomu viskas. Ir aš nebijau pasakyti, kad gali būti dar kas nors aukščiau, dieviškiau ir stipriau kas įvairiapusiškai padėtų žmonėms siekiant įvairiausių tikslų. Būtent, nesu avis, kuri tik vieną ir tą patį kartoja, kaip ne kurie smile.gif

Čia jums taip atrodo. Aš tiesiog papasakojau trumpai savo istoriją. Tai gal tada ir ta mergina dėįl Kristaus giriasi?

Ir kas, kad nužudė? O kaip krikščionys žudė? Dėl jų jau užsimerkiate? Jiems galima?
Ir pati anuose gyvenimuose gal žudėte išsijuosusi. Ar manote, kad gyvenate tik dabar ir po mirties nieko nebus? Arba manote, kad virsite tik energija ir niekada nieko materialaus nebeturėsite? Liūdna gi baisiai būtų, ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 13:28)
O tai jūs tą vienintelį galite kišti, o mes jau ne? Kas čia per nelygybė? ax.gif

Nes pasaulis, visata begalinė. Man įdomu viskas. Ir aš nebijau pasakyti, kad gali būti dar kas nors aukščiau, dieviškiau ir stipriau kas įvairiapusiškai padėtų žmonėms siekiant įvairiausių tikslų. Būtent, nesu avis, kuri tik vieną ir tą patį kartoja, kaip ne kurie smile.gif

Čia jums taip atrodo. Aš tiesiog papasakojau trumpai savo istoriją. Tai gal tada ir ta mergina dėįl Kristaus giriasi?

Ir kas, kad nužudė? O kaip krikščionys žudė? Dėl jų jau užsimerkiate? Jiems galima?
Ir pati anuose gyvenimuose gal žudėte išsijuosusi. Ar manote, kad gyvenate tik dabar ir po mirties nieko nebus? Arba manote, kad virsite tik energija ir niekada nieko materialaus nebeturėsite? Liūdna gi baisiai būtų, ne? ax.gif

Tai ko kisates i tu, kurie tiki vienu? Auksciaysiuoju, postus? Visa tema perskaiciau, visur savo su vaizgantes trigrasiai i Moontes postus, paskui i mano. Neidomus man jusu dievai, nesikiskit i kitu postus ir bus taika ir ramybe.

Tai dar karta klausiu, neissisukinekit nuo atsakymo: kam zmogui ieskoti kitu, jusu dievu, jei jis jau savo atrado?

Giriates, giruates biggrin.gif jus savo laime ir groziu neapsakomu kelis metus jau forume, skirtingose temose. Tiesiog kartojates ta pati, kaip ir su ciuciku.

Kas per vaikiski klausimai siandien? Jei galvociau, kad gyvenu tik dabar ir po mirties nieko nebus, tai nerasyciau, kad tikiu Dievu. Negi jau taip sunku suprasti?
O tai truputi nesuprantu - man bus liudna, jei virsiu energija ir neturesiu kokiu batu, auto ar telefono paskutinio blink.gif biggrin.gif ? Cia tai geras, vel juoko doze biggrin.gif biggrin.gif . As tai ir sitam gyvenime apseiciau be materialiu dalyku, jie tikrai uzima ne pirma vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 31 liepos 2017 - 13:57
O as kaip pavyzdi dabar paimsiu didesne sali uz Lietuva, kur Religiju daugybe, skirtingu nuomoniu milijona kartu daugiau negu Lietuvoje ir tokiu Monteverciu milijona kartu daugiau rolleyes.gif

Paprasciausiai greiciau ismokstame kaip tokius zmones ignoruoti, ka reikia fotografuoti ir t,t. Todel cia viskas aiskinamasi per teismus ir su ikalciais 4u.gif

Fotografuokite, dar ir kitiems padesite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 31, 14:03)
O as kaip pavyzdi dabar paimsiu didesne sali uz Lietuva, kur Religiju  daugybe, skirtingu nuomoniu milijona kartu daugiau negu Lietuvoje ir tokiu Monteverciu  milijona kartu daugiau  rolleyes.gif

Paprasciausiai greiciau ismokstame kaip tokius zmones ignoruoti, ka reikia fotografuoti ir t,t. Todel cia viskas aiskinamasi per teismus ir su ikalciais  4u.gif

Fotografuokite, dar ir kitiems padesite  4u.gif

As nelabai suprantu, bet isivaizduoju tokia Monteverte kokioj Jeruzalej. Karstame taske, karsto kraujo ir emociju zmones skirtingu tikejimu sugeba taikiai gyvent tokiame mieste. Kaip ten kazi Monteverte su savo lietum isikistu? Gal karas tikrai prasidetu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 15:16)
As nelabai suprantu, bet isivaizduoju tokia Monteverte kokioj Jeruzalej. Karstame taske, karsto kraujo ir emociju zmones skirtingu tikejimu sugeba taikiai gyvent tokiame mieste. Kaip ten kazi Monteverte su savo lietum isikistu? Gal karas tikrai prasidetu biggrin.gif .


Stebekite paprasciausiai kaip viskas sukasi pries ja pacia, nereikia jokiu kitokiu irodymu, viskas cia ir jos pacios parasytu 4u.gif

Kaip ji saukia, tokiu pat budu ir atsiliepiama . Ant jos pacios peciu rolleyes.gif
Atsakyti
Jau turbut reikia baigti musu abieju diskusija, Monteverte, bet paziurekit video sioj nuorodoj
https://www.15min.lt...apas-650-704959

Ir tuos zmones jus vadinate avimis. Tiesiog negrazu, tai rodo jusu neisprusima.
Atsakyti
Arba cia
https://www.15min.lt...dievu-646-52807
Gal ir keistai skamba, bet vis ne forume sedi ir pastoviai kitus kritikuodamad, nors daro kazka gero smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 14:52)
Tai ko kisates i tu, kurie tiki vienu? Auksciaysiuoju, postus? Visa tema perskaiciau, visur savo su vaizgantes trigrasiai i Moontes postus, paskui i mano. Neidomus man jusu dievai, nesikiskit i kitu postus ir bus taika ir ramybe.

Tai dar karta klausiu, neissisukinekit nuo atsakymo: kam zmogui ieskoti kitu, jusu dievu, jei jis jau savo atrado?

Giriates, giruates  jus savo laime ir groziu neapsakomu kelis metus jau forume, skirtingose temose. Tiesiog kartojates ta pati, kaip ir su ciuciku.

Kas per vaikiski klausimai siandien? Jei galvociau, kad gyvenu tik dabar ir po mirties nieko nebus, tai nerasyciau, kad tikiu Dievu. Negi jau taip sunku suprasti?
O tai truputi nesuprantu - man bus liudna, jei virsiu energija ir neturesiu kokiu batu, auto ar telefono paskutinio  ? Cia tai geras, vel juoko doze. As tai ir sitam gyvenime apseiciau be materialiu dalyku, jie tikrai uzima ne pirma vieta.

Tai kas čia kur kišasi? Jau pamiršote kuo diskusija mūsų prasidėjo?
Jūs pasipasakojote savo poziciją, o tada aš parašiau, kad viskas aišku, jūsų pozicija standartinė, pas mus su Vaižgante kita pozicija.
Ir... Jūsų postas, cituoju:
"Aisku, kad standartiskai. Svarbu as gerai ir ramiai jauciuosi.
Tai jums prie dysios pagonybe?"

Tai kas čia ką kalbina ir kas prie kurių kišasi??? Ką??? biggrin.gif

Tai čia dėl jūsų. O Moonte, jei bus kuo nepatenkinta ir replikuos, tada ir žiūrėsime. O jūs pirmiausia save žiūrėkite, kad nebūtų pati mušat, pati rėkiat biggrin.gif

Prie ko čia batai ir telefonas? O tai kūno nebereikia? Tai dabar mirkite, ko čia sėdit su kūnu internete? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 31, 15:03)
O as kaip pavyzdi dabar paimsiu didesne sali uz Lietuva, kur Religiju  daugybe, skirtingu nuomoniu milijona kartu daugiau negu Lietuvoje ir tokiu Monteverciu  milijona kartu daugiau  rolleyes.gif

Paprasciausiai greiciau ismokstame kaip tokius zmones ignoruoti, ka reikia fotografuoti ir t,t. Todel cia viskas aiskinamasi per teismus ir su ikalciais  4u.gif

Fotografuokite, dar ir kitiems padesite  4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 15:44)
Jau turbut reikia baigti musu abieju diskusija, Monteverte, bet paziurekit video sioj nuorodoj
https://www.15min.lt...apas-650-704959

Ir tuos zmones jus vadinate avimis. Tiesiog negrazu, tai rodo jusu neisprusima.

Kodėl man primetate savo mintis? Kur būtent tuos žmones avimis vadinau?
Beje, jums nekilo niekada mintis, kad kūną kas pavogti galėjo? Jei tos moterys trys galėjo ateiti ir kūną patepti, tai vadinasi bele kas galėjo prieiti ir ką nori su juo padaryti. Paneigsite tai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 31 liepos 2017 - 15:12
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 15:05)
Tai dabar mirkite, ko čia sėdit su kūnu internete? biggrin.gif
Papildyta:



O tai sita, Vilniu jus patvindet, o manes per intera niekaip neiseina sudorot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 16:14)
O tai sita, Vilniu jus patvindet, o manes per intera niekaip neiseina sudorot? mirksiukas.gif

Prie ko čia aš patvindžiau Vilnių? biggrin.gif Vanduo tvindo. Vanduo turi savo Dievą. Aš galiu tik norėti apčiuopiamiau išvysti Dievo galybę ir kartais galiu išvysti. Tik tiek, jokios mistikos. Nuvilsiu jus biggrin.gif

O jūs gi man su tuo kūnu (ne savo, o Kristaus) dabar išdėstykite, kur gi jis dingo iš tiesų? ax.gif
Atsakyti