Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 29, 11:48)
Mes ne apie anapili pradejom diskutuot. As irgi nesinervuoju, viskas cia aisku, tiesiog diskusija nusirutuliojo iki pamastymu kas gali nutikti musu planetai po keliu amziu.


Jei tikite reinkarnacija, tai gal aktualiau mirksiukas.gif

Lygiai kaip nezinome kas buvo zemeje pries dinozaurus, taip nezinome kas ir bus po musu biggrin.gif
Tik speliojimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 28, 18:07)
Norit Dieva apkraut moksleivio lygio ziniomis?

Nesupratau komentaro. Gi dievas viską turi komtroliuoti, bet ir tūlą moksleivį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 30, 20:47)
Nesupratau komentaro. Gi dievas viską turi komtroliuoti, bet ir tūlą moksleivį biggrin.gif

Reiskia jusu dievas labai zemoj pozicijoj, jei nesuprantat verysad.gif .
Net koks 13 - ametis zino is kur ir kaip lietus randasi. Kam dabar ta moksleivi kontroliuot, jei pas ji smegenine verda? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 20:11)
Va dėl šito tai labai klysti. Tavo namuose lentynos su ezoterinėmis knygomis, ne mano. Man nereikalingos svetimos mintys...Taip, aš turiu rimtą ezoterinį išsilavinimą, be jo nebūčiau galėjus turėti mokinių ir išdavinėti sertifikatus.
O senatvėje, žiūrėk, ar pati dar laukais nelakstysi...

Tikrai? Rimtus? Jei ne paslaptis, tai ką konkrečiai baigei, kokioje mokymo įstaigoje įgijai tą rimtą ezoterinį išsilavinimą? Jis yra pripažintas LR švietimo ir mokslo ministerijos? Nes jei tu kalbi apie tuos įvairių ezoterinių mokyklų ,,bakalaurus'' ir ,,magistrus'', tai juk pati supranti, kad tai oras, jis svarbus, aktualus tik ezoterikų bendruomenei. Kaip ir visi mokymai, sertifikatai tiek tavo gauti, tiek tavo išduodami. Aišku, aš tikrai nežinai visų universitetų mokymų programų, gal ir moko ezoterikos normaliai, tikrai būtų įdomu sužinoti kur? Ačiū.

cambala thumbup.gif
Monteverte, puiku, kad nepamiršti vis manęs. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 31 liepos 2017 - 07:44
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 00:28)
Reiskia jusu dievas labai zemoj pozicijoj, jei nesuprantat verysad.gif .
Net koks 13 - ametis zino is kur ir kaip lietus randasi. Kam dabar ta moksleivi kontroliuot, jei pas ji smegenine verda? blink.gif

Nu tai aš ir nesakau, kad manasis vienas Dievų Dievas pats aukščiausias. Naivu būtų taip sakyti ir neprotinga.
Čia gi jūs sakote, kad jūsiškis tai Aukščiausias, o po to teigiate, kad jisai nei lietaus nekontroliuoja, nei moksleivio. Tai kam jis iš viso jums reikalingas? Ir ant jūsų jam dzin tada.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 07 31, 08:44)
Aišku, aš tikrai nežinai visų universitetų mokymų programų, gal ir moko ezoterikos normaliai, tikrai būtų įdomu sužinoti kur? Ačiū.

Tai jau prireikė? Nusibodo vampyriauti ir kitų energetikoje bandyti šildytis? Norėtumei pasilopyti ir į kitą lygį pakilti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 08:11)
Nu tai aš ir nesakau, kad manasis vienas Dievų Dievas pats aukščiausias. Naivu būtų taip sakyti ir neprotinga.
Čia gi jūs sakote, kad jūsiškis tai Aukščiausias, o po to teigiate, kad jisai nei lietaus nekontroliuoja, nei moksleivio. Tai kam jis iš viso jums reikalingas? Ir ant jūsų jam dzin tada.
Papildyta:



Ka reiskia nekontroliuoja lietaus ar moksleivio biggrin.gif . Aisku nekontroliuoja, nes lietus randasi is debesu, kurie susidaro is garu, o ka ta mokinuka kontroliuot - dave siela ir gyvena zmogelis, kaip gyvena, o kai jau nugyvens, tai ir spres Dievulis kur jo sielai toliau keliaut.
Kazkoks kvailas klausimas " kam man reikalingas Dievas", bet atsakysiu - todel, kad jis yra visko kurejas, be jo nebutu nei planetos, nei manes, nei visko ka turiu ( ne materialiu dalyku).
Taip, as sakau, kad Dievas yra VIENAS, Auksciausias ir ne mano vienos, o visu zmoniu ir visatos, net to, kas uz visatos...
O jei jus tikite pusdieviais - tai tikekite, jusu gi teise rinktis ax.gif .

Ir dar apie ta kontrole - pas Dieva visai kitoks lygis nei zmogaus, jis nesedi virs jusu to lietaus debesies ir nestebi pro ziuronus ka ten moksleivis ar jus veikiate. Jis viska zino ka visi veikia, galvoja, pradedant zmogumi, baigiant kokiu vabalu. Viskas vyksta kitokiame lygyje nei zmogaus smegenys sugeba suprast.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 31 liepos 2017 - 08:56
QUOTE(Aimeja @ 2017 07 31, 08:44)
Jis yra pripažintas LR švietimo ir mokslo ministerijos?


Klausimas: kurioje pasaulio šalyje į LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintus diplomus žiūri rimtai? Tos, kurios pavadinimas WC? mirksiukas.gif O gal tamsta šiuo metu gyveni kokioje nors nuošalioje gentyje Afrikoje ir nežinai, koks LR švietimo lygis? Gal domėjaisi, kuriais metais LEU uždarys, nes nebėra kam tokiu švietimo lygiu džiaugtis?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 31, 10:28)
Klausimas: kurioje pasaulio šalyje į LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintus diplomus žiūri rimtai?  Tos, kurios pavadinimas WC?  mirksiukas.gif  O gal tamsta šiuo metu gyveni kokioje nors nuošalioje gentyje Afrikoje ir nežinai, koks LR švietimo lygis? Gal domėjaisi,  kuriais metais LEU uždarys, nes nebėra kam tokiu švietimo lygiu džiaugtis?

Numaniau, kad bus toks atsakymas. mirksiukas.gif Nieko konkretaus apie rimtą išsilavinimą. smile.gif

Tai gal tu užsienyje baigusi tą rimtą ezoterinį mokslą, kad jau LT lygis per žemas, tai užsienis gal tiktų? Labai domina užsienio mokymosi įstaiga? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 09:24)
Ka reiskia nekontroliuoja lietaus ar moksleivio biggrin.gif . Aisku nekontroliuoja, nes lietus randasi is debesu, kurie susidaro is garu, o ka ta mokinuka kontroliuot - dave siela ir gyvena zmogelis, kaip gyvena, o kai jau nugyvens, tai ir spres Dievulis kur jo sielai toliau keliaut.
Kazkoks kvailas klausimas " kam man reikalingas Dievas", bet atsakysiu - todel, kad jis yra visko kurejas, be jo nebutu nei planetos, nei manes, nei visko ka turiu ( ne materialiu dalyku).
Taip, as sakau, kad Dievas yra VIENAS, Auksciausias ir ne mano vienos, o visu zmoniu ir visatos, net to, kas uz visatos...
O jei jus tikite pusdieviais - tai tikekite, jusu gi teise rinktis ax.gif .

Ir dar apie ta kontrole - pas Dieva visai kitoks lygis nei zmogaus, jis nesedi virs jusu to lietaus debesies ir nestebi pro ziuronus ka ten moksleivis ar jus veikiate. Jis viska zino ka visi veikia, galvoja, pradedant zmogumi, baigiant kokiu vabalu. Viskas vyksta kitokiame lygyje nei zmogaus smegenys sugeba suprast.

O tai kam kreipėtės į Dievą, kai sunku buvo? Kam rašėt, kad padėjo? Reikėjo gyventi kaip išmanote, pačiai suktis.
Ar nematote, kad pastaruoju metu ėmėte pati sau prieštarauti?
Susiimkite ax.gif
Šiaip maniškių niekas nevadina pusdieviais, kaip ir indų pavz. Dievų šiaip jau nevadina. Bet taip, žinokite, geriau kad ir žemesnis Dievas saujoje, nei jūsų tas Aukščiausias girioje, kuriam jūs nei kitas žmogus tikrai nerūpite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 31 liepos 2017 - 09:01
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 31, 08:58)
O tai kam kreipėtės į Dievą, kai sunku buvo? Kam rašėt, kad padėjo? Reikėjo gyventi kaip išmanote, pačiai suktis.
Ar nematote, kad pastaruoju metu ėmėte pati sau prieštarauti?
Susiimkite ax.gif
Šiaip maniškių niekas nevadina pusdieviais, kaip ir indų pavz. Dievų šiaip jau nevadina. Bet taip, žinokite, geriau kad ir žemesnis Dievas saujoje, nei jūsų tas Aukščiausias girioje, kuriam jūs nei kitas žmogus tikrai nerūpite smile.gif

O jus stovejote man uz nugaros ir matete ar as kreipiaus ar ne? Ar jus aplamai zinote mano gyvenima? Nes forume informacija tik nuotrupos, paskaitot kazka, galvelej savoj susideliojat ir vsio. Kurioj vietoj as sau pati priestarauju? Nebeturit ka rasyt, tai metot uodega kaip ta lape is multiko biggrin.gif .
Tai ir laikykites jus savo tu dievu, bile tik noras yra, galite neigti apie vieno, Auksciausio Dievo egzistavima, jei jau nesugebate giliau ismastyt. Man tai vienodai ka jus ten garbinat, bet va paskaicius jusu ale galias, paskui juokelius ( kai jau susimovet biggrin.gif ) apie lietu, tai kiekviena kart dabar lyjant jusu nusikalbejimus prisimenu ir juokiuos biggrin.gif .
Kazkaip kitose temose mastanti atrodet, na bet sitoj blink.gif ... Kokio supratimo reikia but, kad teigti, jog Dievui zmones nerupi? Is kur jus zinot kas kam rupi, kas ka galvoja ir kas ko praso/nepraso?
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 07 31, 09:53)
Numaniau, kad bus toks atsakymas.  mirksiukas.gif Nieko konkretaus apie rimtą išsilavinimą.  smile.gif

Tai gal tu užsienyje baigusi tą rimtą ezoterinį mokslą, kad jau LT lygis per žemas, tai užsienis gal tiktų? Labai domina užsienio mokymosi įstaiga? Ačiū.


O tu visiems rodai savo diplomų kopijas? Spausdini jas viešai FB, kaip kai kurie tėvai savo vaikų atestatų nuotraukas? mirksiukas.gif Kodėl turėčiau atsakyti į klausimus moteriai, kuri ant manęs vemia? Nesu gerietė vemiančiųjų globėja. Kažkokia paranoikė sekioja paskui mane ir vemia. Linkiu pagaliau išsivemti ir užsiimti savais reikalais.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 31, 10:28)
O jus stovejote man uz nugaros ir matete ar as kreipiaus ar ne? Ar jus aplamai zinote mano gyvenima? Nes forume informacija tik nuotrupos, paskaitot kazka, galvelej savoj susideliojat ir vsio. Kurioj vietoj as sau pati priestarauju? Nebeturit ka rasyt, tai metot uodega kaip ta lape is multiko biggrin.gif .

Tai ir laikykites jus savo tu dievu, bile tik noras yra, galite neigti apie vieno, Auksciausio Dievo egzistavima, jei jau nesugebate giliau ismastyt. Man tai vienodai ka jus ten garbinat, bet va paskaicius jusu ale galias, paskui juokelius ( kai jau susimovet biggrin.gif ) apie lietu, tai kiekviena kart dabar lyjant jusu nusikalbejimus prisimenu ir juokiuos biggrin.gif .
Kazkaip kitose temose mastanti atrodet, na bet sitoj blink.gif ... Kokio supratimo reikia but, kad teigti, jog Dievui zmones nerupi? Is kur jus zinot kas kam rupi, kas ka galvoja ir kas ko praso/nepraso?

Labai taikliai apie save parašėte: susimėtėte visiškai - iš pat pradžių bendraujate su aukščiausiu, pagalba imate, o po to tam pačiam aukščiausiam jau niekas nerūpi, nei lietus, nei mokinukas biggrin.gif

Tai kad aš labai giliai mąstau. Neneigiu to aukščiausiojo buvusio kažkada vieno, nors vistiek turėjo būti kaip ir du manyčiau, kad galėtų daugintis. Gamtoje tai visur poros juk, vyksta dauginimasis, o aukščiausias vienas, hmmm... kažkaip truputį sveikos logikos trūksta ax.gif
Tai vėl neigiate, kad Dievą galima prisikviesti, jei geras ryšys sukurtas? Jums mat padėjo netgi pats aukščiausias, o aš jau negalėčiau net žemesnio prisikviesti? Kuo jūs save įsivaizduojate? Išrinktoji mat atsirado biggrin.gif Nenorėkit, kad aš jus dabar kiekvieną kartą kaip Išrinktąją prisiminus pajuokinėčiau mirksiukas.gif

Žinau iš patirties savo ir kitų žmonių, dirbančių su Dievais bigsmile.gif
Atsakyti