Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 16:37)
Man karstakosei buvo sunku susilaikyt  nuo tolimesnes diskusijos, bet ziuriu Vaizgante tikra kurstytoja. Paskaicius jos nurodyta tema apie ligas, pasirodo, kad jau tada moterys siule kreiptis i moderatore ar net Super mama ( 40 psl, jei kam idomu), kad atskirtu temas ir neleistu reikstis. Ir tai jau buvo ne pirmas kartas.
Jei paraset moderatorei, manau sita informacija pasitikslins, o kol kas ziuriu tokioj slogioj aplinkoj apie sielos dalykus ir Dieva geriau nebendraut.


O tu nepagalvojai, kad aš nebijau parodyti savęs, kokia buvau ir ką mąsčiau prieš 12 metų? Ir jei pažiūrėsi į paskutinį postą toje temoje, suprasi, kuo baigsis šioje temoje kreipimaisi į forumo valdžią- temą tiesiog uždarys, ir nebeturėsit ką veikti, ant ko loti, nes dabar tai tapo lyg sporto šaka.
Aš neneigiu, kad seniau skaičiau ezoterines knygas, baigiau ezoterines studijas, turiu krūvas sertifikatų. Bet atėjo laikas, kai surinkau tas knygas ir padovanojau popierių konteineriui. Kartoti sveimas mintis neįdomu. Neturiu jokio mokytojo, jokio guru, kuriuo sekčiau.
Tas begalinis noras kitą bausti, užuot pasižiūrėjus į veidrodį. Juk savas mėšlas nesmirda, ania? O Vaižgantės smirda? Bet aš neteigiu, kad esu balta ir pūkuota. Esu tokia, kokia galiu būti šiuo metu+ vaižgantės susikurta kaukė.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 21, 15:45)
Ar taip pat tebegalvojate kaip pries 12 metu ?


Pažiūrėjau tik pirmą ir paskutinius puslapius. Aišku, kad kai kurie dalykai išliko, bet kadangi mokiausi parapsichologijos, kiniečių medicinos, baigiau visokių kursų, mano žinios prasiplėtė, be to, per tiek metų ir asmeninė patirtis padidėjo. Visada reikia žiūrėti konkretų žmogų, kodėl jis serga, nors kartais iš šono priežastys lengvai matosi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 16:37)
Man karstakosei buvo sunku susilaikyt  nuo tolimesnes diskusijos, bet ziuriu Vaizgante tikra kurstytoja. Paskaicius jos nurodyta tema apie ligas, pasirodo, kad jau tada moterys siule kreiptis i moderatore ar net Super mama ( 40 psl, jei kam idomu), kad atskirtu temas ir neleistu reikstis. Ir tai jau buvo ne pirmas kartas.
Jei paraset moderatorei, manau sita informacija pasitikslins, o kol kas ziuriu tokioj slogioj aplinkoj apie sielos dalykus ir Dieva geriau nebendraut.


Nepriimi vaižgantės- nepriimi savęs pačios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 21 liepos 2017 - 17:02
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 17:32)

Pažiūrėjau tik pirmą ir paskutinius puslapius. Aišku, kad kai kurie dalykai išliko, bet kadangi mokiausi parapsichologijos, kiniečių medicinos, baigiau visokių kursų, mano žinios prasiplėtė, be to, per tiek metų ir asmeninė patirtis padidėjo. Visada reikia žiūrėti konkretų žmogų, kodėl jis serga, nors kartais iš šono priežastys lengvai matosi.

O kyborgai is kurios literaturos atsirado ? ax.gif Juk religinese knygose to tikrai nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 21, 19:51)
O kyborgai is kurios literaturos atsirado ?  ax.gif Juk religinese knygose to tikrai nera  mirksiukas.gif


Kiborgai su jokia literatūra nesusiję, juk visi mes esam kiborgai, tik mažai kas tai žino ax.gif ir visi kiborgai yra valdomi... Būtų įdomu sužinoti, kas sugalvojo projektą "Dievas". Nors numanau.
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 23, 18:08)
Skaiciau katik visa ta, ka rasete. Siaip zinot kas idomu pasvarstyti, tarkim, kaip jus manot, kaip tikintieji suvokia Dieva? Nes, pavyzdziui, debesyse sedinciu ir i apacia ziurinciu dievu as irgi nebuviau linkus tiketi. Kita vertus, jei Dievas kazkas tokio, kaip kazkokia aukstesne "jega", kaip kazkas, kas mums duota, suteikta, kaip kazkoks kelias, kuriuo mes einame, ideja, vizija, mintis.. Labai daug ka galima sudeti i ta savoka Dievas, o ir kiekvienas zmogus vis kitaip pasibreztu, kas tai.

Siaip gana idomu pasvarstyti apie tuos visus dalykelius, kaip antai sazine, altruizmas, uzuojauta, empatija ir daugelis kitu. Kodel butent mes, zmones turim tokias savybes? Juk gyvunai sekmingai islieka bei dauginasi vadovaudamiesi instinktais. Kodel mes esame kitokie, negu visi kiti zemes organizmai? Kodel butent mes tokie isskirtiniai?

Gal todel, kad mes turim siela? Juk sielos sioks toks irodymas galetu buti butent sazine. Ar tikite siela, Keilada?

O tada, ekstrasensais? O budistais? O meditacija? O gal tada bioenergetikais? O sibiro samanais ar tikite?

Cia tik siaip, pamastymui. Beje, kaip ir jus studijavau tas pavardes, kurias parasete, pati esu susijusi su mokslu, dirbu medicinoje. T.y. galimai tikintys nera tik kazkokie kaimo Jurgiai, kurie nesupranta apie pasauli. Pati pilnai tikiu, kad evoliucija ir Dievas nepriestarauja vienas kitam smile.gif

Padiskutuokime, bet tik graziai.


Sios temos sukureja tikrai neabejinga zmoniu skausmui , sukure ji sia tema 2014 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 21, 18:51)
O kyborgai is kurios literaturos atsirado ?  ax.gif Juk religinese knygose to tikrai nera  mirksiukas.gif

Is egzoterines+ sava vaizduote skalyja...
Oh, treciad vel Vilniu seme ax.gif , mazu Monteverte? bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek pamenu Lietuvoje Liepos menuo dar ir kitoki pavadinima turi, taip kad jau ir senoveje palydavo kaip reikiant si menesi smile.gif
Monteverte si karta ramiai reaguoja biggrin.gif Nebepyksta ant valdzios ir jos Dievai, lyja todel kad lyja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 28, 01:47)
Kiek pamenu Lietuvoje Liepos menuo dar ir kitoki pavadinima turi, taip kad jau ir senoveje palydavo kaip reikiant  si menesi smile.gif
Monteverte  si karta ramiai reaguoja  biggrin.gif Nebepyksta ant valdzios ir jos Dievai, lyja todel kad lyja  4u.gif

Tai kodėl lyja? Kas valdo lietų? Lietus pats save? Jis kas toks, karalius koks? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 28, 08:32)
Tai kodėl lyja? Kas valdo lietų? Lietus pats save? Jis kas toks, karalius koks? biggrin.gif

Viskas moksliskai yra paaiskinta. Gal net 6 klases geografijos vadovely aiskios schemos is kur susidaro debesys, lyja lietus, kas yra ciklonai ir pan.
21 a. gyvenant jau nereiktu dievu i aiskiai paaiskinamus dalykus maisyt.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 28, 00:47)
Kiek pamenu Lietuvoje Liepos menuo dar ir kitoki pavadinima turi, taip kad jau ir senoveje palydavo kaip reikiant  si menesi smile.gif
Monteverte  si karta ramiai reaguoja  biggrin.gif Nebepyksta ant valdzios ir jos Dievai, lyja todel kad lyja  4u.gif

Nelabai atsimenu, bets senoliu kazkokiu prietaru buvo taip, kad jei kazkuria ten diena lyja, tai visa liepa lis. Dar vadino ar tai " trys broliai myzniai" ar tai septyni.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 28, 14:27)
Viskas moksliskai yra paaiskinta. Gal net 6 klases geografijos vadovely aiskios schemos is kur susidaro debesys, lyja lietus, kas yra ciklonai ir pan.
21 a. gyvenant jau nereiktu dievu i aiskiai paaiskinamus dalykus maisyt.
Papildyta:

Nelabai atsimenu, bets senoliu kazkokiu prietaru buvo taip, kad jei kazkuria ten diena lyja, tai visa liepa lis. Dar vadino ar tai " trys broliai myzniai" ar tai septyni.

Tai jau ne aukščiausiasias visko galutinis kūrėjas? ax.gif Greitai pas jus nuomonė kinta, greitai.
Žiū jau tuoj naujus dievus imsit garbint biggrin.gif

oficialiuose kalendoriuose ir dabar yra toks dalykas kaip Septyni Broliai Miegantys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 28 liepos 2017 - 13:44
QUOTE(cambala @ 2017 07 28, 14:27)

Nelabai atsimenu, bets senoliu kazkokiu prietaru buvo taip, kad jei kazkuria ten diena lyja, tai visa liepa lis. Dar vadino ar tai " trys broliai myzniai" ar tai septyni.

Septyni, 7-dienas arba 7 savaites lietaus 4u.gif 7 menuo.

Kitur turbut tokio pasakymo nera biggrin.gif Kaip zmones anksciau tikejo ivairiausiais dalykais taip ir dabar tiki. Net mokslininkai negali visko isaiskinti 4u.gif Jiems tikrai nera lengva istirti dangu ar visata, zeme visai kitas reikalas ax.gif ir tai dar kiek visko neatrasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 28, 13:43)
Tai jau ne aukščiausiasias visko galutinis kūrėjas? ax.gif Greitai pas jus nuomonė kinta, greitai.
Žiū jau tuoj naujus dievus imsit garbint biggrin.gif



Aisku, kad Auksciausias visko Kurejas. Kaip gi kitaip? Nezinau kur jus matote mano nuomones kaita blink.gif .
Tik manau Dievui uzsiimineti liutimis , zemes drebejimais ar kitokiom stichinem nelaimem butu absurdiska. Yra pilna nesuvokiamu, neisivaizduojamu ir nepaaiskinamu dalyku, kuriais uzsiima Kurejas - Visata ( gal net ne viena), galaktikos, zvaigzdes ir planetos. Kam Dievui siusti lietu, jei ir taip aisku us kur jis susidaro?

Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 28, 13:46)
Net mokslininkai negali visko isaiskinti  4u.gif Jiems tikrai nera lengva istirti dangu ar visata, zeme visai kitas reikalas  ax.gif ir tai dar kiek visko neatrasta  biggrin.gif

Taip. Na apsigyvens Marse zmones ir kas is to? Na taip, mokslininkai pasistumejo i prieki. Bet zmones tiesiog negali ismastyti, suvokti dalyku kas kur ir kaip, nes viskame nera pabaigos, cia palyginimui skaicius begalybe...Tai kas tas Marsas. Nebent civilizacijai grestu absoliutus isnykimas Zemej, tada jau galetu kraustytis i kita planeta.
Atsakyti