Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 12:42)
Kalbant apie ligas ir jų priežastis, leisiu sau pastebėti, kad pirmąją temą užvedžiau aš 2005 11 28. Pamenu, kokį širšalą ji sukėlė forume  biggrin.gif  išgarsėjau per kelias dienas  bis.gif
https://www.supermam...?...c=55992&hl=

O kaip su vaikais, kurie onkologinem ligom suserga, arba kokiu cerebraliniu paralyzium arba kai pas kudiki po skiepu issivysto komplikacijos?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 13:58)
O kaip su vaikais, kurie onkologinem ligom suserga, arba kokiu cerebraliniu paralyzium arba kai pas kudiki po skiepu issivysto komplikacijos?


Klausimas nesunkus, bet tema ši apie dievus, o ne apie ligų priežastis...
Dabar įdomu tą temą peržvelgti, nes praėjo 12 m., ir nežinia ką galvoja tos, kurios tada man sakė- nesąmonė ax.gif Gal dabar pačios reiki meistrės ar teta gyduolės biggrin.gif
Atsakyti

Butu visai idomu grizti prie temos 😊

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 13:13)
Ajajai bigsmile.gif , tai cia dabar tik sitai temai egzistuoja? O kaip pleciates apie veganizma  kaimynkos temoj? biggrin.gif
Jau ligu temoj pasirodet, visiskai nenutuoket ka kalbat, bet ten nares mandagios buvo, graziai prase jusu nesikist.
Niekas cia nieko nefiksuoja, jus sedite visose temose nuo ryto iki vakaro, jau visi zino koks pas jus ciucikas, kad jus vegane ir koks vyras pas jus, nes kartojates kas kiek laiko skirtingose temose ta pati per ta pati. Tai nori nenori jus visas forumas zino. Apie kitus narius is viso nieko nezinau, nes jie nesisuka aplink ta pacia asi. Ai, viena zinau transseksualia, kuri irgi isimena, bet cia toks neeilinis zmogus.
Tai kad bla bla bla 4u.gif .

O nepastebėjot, kad mane užkabina? Kam mane kabina, jei aš tokia neįdomi? Kam jūs pati manęs akimis ieškote realiame gyvenime? Gi jūs pati kiek pamenu rašėte, kad manėte, jog mane su vyru matėte blink.gif biggrin.gif Forumiečių pati realiame gyvenime ieškote. Čia mdar taip sugalvot reiktų unsure.gif biggrin.gif
Kokioj ligų temoje? O iš kur jūs žinote pas kurią narę teisybė dėl ligų? Jūs ligų mokslų daktarė, ekspertė?
Pala pala. Sakote niekas nefiksuoja? Tai kaip galite tada žinote kuriose (visose) temose parašau ir ką parašau? blink.gif biggrin.gif Kaip lengva jus pagauti, kad iš paskos po tas pačias temas lakstote, viską skaitote ir komentuojate. Gal kada nespėjate pakomentuoti, o tik spėjate paskaityti, tai labai pyktis sukyla, kad kiti spėja? Nu pavydas ir ne kitaip biggrin.gif
Mokykitės savo laiką tada planuot: nevirkite sau šūdo 3 valandas, valgykite gyvą, natūralų maistą, darbo vietą įsirenkite prie pat namų ar savo namuose, mažiau visur kiškitės, kad p[roblemų mažiau gyvenime būtų ir turėsite daugiau to laiko sau, nereikės kitų laiko skaičiuoti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti

Klausimas nesunkus, bet tema ši apie dievus, o ne apie ligų priežastis...
Dabar įdomu tą temą peržvelgti, nes praėjo 12 m., ir nežinia ką galvoja tos, kurios tada man sakė- nesąmonė ax.gifGal dabar pačios reiki meistrės ar teta gyduolės biggrin.gif

Visada sunku buti kazkur pirmam, atsiranda daug priesininku, isikibusiu i senus skudurus ( senas supratimas) ir garsiai meginanciu trukdyti, kad ju pasaulelis nesugriutu, ir kad mastyt nereiktu, saves keisti nereiktu..

Tai, ka tuomet pradejai, siandien labai aktualu, ir norintiems kiek lengviau pasiekiama, nes info yra. 

Vaizgante drasi 😉✌🤚

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 13:09)
O nepastebėjot, kad mane užkabina? Kam mane kabina, jei aš tokia neįdomi? Kam jūs pati manęs akimis ieškote realiame gyvenime? Gi jūs pati kiek pamenu rašėte, kad manėte, jog mane su vyru matėte blink.gif  biggrin.gif Forumiečių pati realiame gyvenime ieškote. Čia mdar taip sugalvot reiktų unsure.gif  biggrin.gif
Kokioj ligų temoje? O iš kur jūs žinote pas kurią narę teisybė dėl ligų? Jūs ligų mokslų daktarė, ekspertė?
Pala pala. Sakote niekas nefiksuoja? Tai kaip galite tada žinote kuriose (visose) temose parašau ir ką parašau? blink.gif  biggrin.gif Kaip lengva jus pagauti, kad iš paskos po tas pačias temas lakstote, viską skaitote ir komentuojate. Gal kada nespėjate pakomentuoti, o tik spėjate paskaityti, tai labai pyktis sukyla, kad kiti spėja? Nu pavydas ir ne kitaip biggrin.gif
Mokykitės savo laiką tada planuot: nevirkite sau šūdo 3 valandas, valgykite gyvą, natūralų maistą, darbo vietą įsirenkite prie pat namų ar savo namuose, mažiau visur kiškitės, kad p[roblemų mažiau gyvenime būtų ir turėsite daugiau to laiko sau, nereikės kitų laiko skaičiuoti tongue.gif  biggrin.gif

Susinervinot biggrin.gif . Nurimkit, jei to pacio per to pacio apie save nerasytumet - garantuoju, niekas jusu zoliu ir ciuciko neprisimintu.
Kertelej sieloj buvo tikia tema, nebeatsimenu jau pavadinimo, bet moteris demencine motina rupinosi. Ai, tiek to, dabar galvoju, kad Aimeja kazkada buvo teisi, rasydama , kad jus juokiates is ligoniu. Nepalankus jums jusu dievai siandien.
Ko dabar as tureciau pavydet? blink.gif

Tema apie Dieva . Daugiau kad ir kas ka rasytu i mano adresa - neatsakau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 13:06)
Klausimas nesunkus, bet tema ši apie dievus, o ne apie ligų priežastis...
Dabar įdomu tą temą peržvelgti, nes praėjo 12 m., ir nežinia ką galvoja tos, kurios tada man sakė- nesąmonė  ax.gif  Gal dabar pačios reiki meistrės ar teta gyduolės  biggrin.gif


Taip, bet i Dievo tema pati idejai nuoroda ne apie Dieva smile.gif .
O tema ta pilna uzdaryta. Tai radau pacios sakini -
"Bloga regejima turi tie zmones, kurie nenori matyti tokios realybes kokia ji yra" -
tai nireciau pasitikslinti, kokios realybes nenori matyti vaikai, nesiojantys akinukus? Jei pvz yra zvairumas? Tevai tokiu atveju turi normalu regejima. Tai cia vaikas turi problemu su regejimu, nes jo tevai realybes nenorejo matyti?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 14:36)
Susinervinot biggrin.gif . Nurimkit, jei to pacio per to pacio apie save nerasytumet - garantuoju, niekas jusu zoliu ir ciuciko neprisimintu.
Kertelej sieloj buvo tikia tema, nebeatsimenu jau pavadinimo, bet moteris demencine motina rupinosi. Ai, tiek to, dabar galvoju, kad Aimeja kazkada buvo teisi, rasydama , kad jus juokiates is ligoniu. Nepalankus jums jusu dievai siandien.
Ko dabar as tureciau pavydet? blink.gif

Tema apie Dieva . Daugiau kad ir kas ka rasytu i mano adresa - neatsakau.

Ir vėl nepataikėt. Aš stiprios psichikos ir dėl tokių dalykų nesinervinu. Tik bandžiau jums paaiškinti, kad nemirtumėt nežinioje biggrin.gif Mano Dievai patys labai šmaikštūs, ko tik nepridarę, todėl ir aš juokiuosi iš jūsų biggrin.gif
Aš rašau tik atitinkamose temose, o jei žmonėms taip rūpi ir jie tempia į bendras temas ar į nesusijusias ir kabinasi už mano asmens, jau minėjau, man nesunku atsakyti. Galų gale juk tai ir yra mano gyvenimas kaip aš valgau ar ką auginu, tai negi apie jus turiu kalbėti, o ne apie save?
Tačiau pačioms nereikia sureikšminti kito nario, kad po to virkauti nereiktų, kad jis akyse stovi biggrin.gif Ar trukdo jums kas blokuoti nepatinkantį narį, kuris anot jūsų pastoviai tą patį šneka? Ar trukdo kas praleisti postus? negi taip viską ir skaitote? niekad nieko nepraleidžiate? nesugebat atsirikti postų tik to nario, kuris domina?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 13:56)
Taip, bet i Dievo tema pati idejai nuoroda ne apie Dieva smile.gif .
O tema ta pilna uzdaryta. Tai radau pacios sakini -
"Bloga regejima turi tie zmones, kurie nenori matyti tokios realybes kokia ji yra" -
tai nireciau pasitikslinti, kokios realybes nenori matyti vaikai, nesiojantys akinukus? Jei pvz yra zvairumas? Tevai tokiu atveju turi normalu regejima. Tai cia vaikas turi problemu su regejimu, nes jo tevai realybes nenorejo matyti?

Skaitau toliau ana tema.
Ne veltui rasiau, kad cia nelabai sazininga karma sklando: vakar Vaizgante rase, kad ezoteriniu knygu neskaito, juokiasi is manes, kad ju pas mane yra, o siandien toj temoj kur apie ligas cia nuoroda imete, skaitau pacios Vaizgantes posta, kad " esu perskaicius desimtis ezoteriniu knygu".
Geras biggrin.gif .
Ir dar pyksta, kad kiaurai permatoma biggrin.gif .
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 21 liepos 2017 - 14:44
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 13:42)
Kalbant apie ligas ir jų priežastis, leisiu sau pastebėti, kad pirmąją temą užvedžiau aš 2005 11 28. Pamenu, kokį širšalą ji sukėlė forume  biggrin.gif  išgarsėjau per kelias dienas  bis.gif
https://www.supermam...?...c=55992&hl=


Ar taip pat tebegalvojate kaip pries 12 metu ?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 16:43)
Mieli diskusijos dalyviai, prasyciau susilaikyti nuo tolimesniu diskusiju ne i tema. Jei jau apsisprendem sia tema palikti Vaizgantei, nebukime kiaules ir neterskime jos, kaip ji savu laiku padare. Palikime ja jos tyrinejimams, ir jos tyrinejimu gerbejams.

Savu ruostu, gavusi nemazai pritarianciu zinuciu mano isakytam pasiulymui, ketinu siandiena kreiptis i SM adminsitracija, su prasymu. Tikiuosi visu supratingumo ir pakantumo kol vyks "skyrybos".

Aciu.
Pagarbiai
Moonte

Man karstakosei buvo sunku susilaikyt nuo tolimesnes diskusijos, bet ziuriu Vaizgante tikra kurstytoja. Paskaicius jos nurodyta tema apie ligas, pasirodo, kad jau tada moterys siule kreiptis i moderatore ar net Super mama ( 40 psl, jei kam idomu), kad atskirtu temas ir neleistu reikstis. Ir tai jau buvo ne pirmas kartas.
Jei paraset moderatorei, manau sita informacija pasitikslins, o kol kas ziuriu tokioj slogioj aplinkoj apie sielos dalykus ir Dieva geriau nebendraut.
Atsakyti