Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 11:37)
.
Kas jums trukdo apeiti pamastymus , kuriu jus nesuprantate?


Labai geras klausimas tau pačiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 10:41)
Labai geras klausimas tau pačiai  ax.gif

Ar as kisu savo trigrasi apie Vaizgamta, Zvaigzdes ir visokius Vaizgantus?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 11:37)
Tai as jau jus senai perpratau, kad kai nusisnekate arba nepagalvojus izeidziate ( pvz, kad veganai protingesni uz visavalgius), tai jau tada tipo " pajuokavau" biggrin.gif .
Sioje temoje uzglusinami normalus pasvarstymai ir diskusijos baugiasi rietenom, nes Vaizgante su savo pasekeja saipotes is kitu pamastymu, neva jusu tiesa yra tik viena, o kiti, kad netrypcioja du jumis i takta - viso labo neismaneliai.
Kas cia nores berasyti apie krikscionybe, islama, acteku tikejima ir pan. Perskaiciau visa tema ir vienas tikrai aisku, kad didybes manija serganciai personai truksta energijos ir demesio.
Si tema apie tai ar egzistuoja Dievas. Galite nirs daleisti, kad kitiem Dievas asocijuojasi su religijom.Kam man eit ir atsidarinet kazka? Perskaiciau visa tema, jau rasiau, kad Moontes mintys grazios, Ubuntu  dar keli pamastymai patiko.

Kas jums trukdo apeiti pamastymus , kuriu jus nesuprantate?

Neperpratote nė kiek. Visavalgiai patys žeidžiasi, jie patys nėra tikri tuo, ką daro, juk žino, kad egzistuoja pvz. pasninkas, apsivalymo metas, dietos ir t.t. Pasąmonė žino viską ir supranta, nors ir labai giliai užmigdyta. Ir kai prieš akis visavalgis pamato veganą, vis negali nurimti. Jis vis bando užkabinti jį, pajuokti, nors giliai širdyje supranta, kad juokiasi tai iš savęs ir savo tingumo, kūniškumo, apsileidėliškumo.

Ir vėl viską apsukate ant mūsų. Tai kas jums trukdo? Kodėl čia atėjusi sukėlėte rietenas? Kodėl neapėjote mano, Vaižgantės, xor ar dar kieno nors žinučių ir nesikalbėjote tik su Moonte, Ubuntu?
Aha, taip, taip, o dabar vėl galite apkaltinti veganus ir jų šunis. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 11:53)
Ar as kisu savo trigrasi apie Vaizgamta, Zvaigzdes ir visokius Vaizgantus?


Bet ir nepriėmei mano pasiūlymo čia aiškiai, bent 200 žodžių tekstu, išdėstyti savo pasaulėžiūrą.
Norint padiskutuoti tomis temomis, kuriomis aš rašau, reikia nusimanyti apie tai, o ne cituoti Wikipediją. Šiuo klausimu nusimano tik Xor. O pafilosofuoti visi mokam, tam didelio išsilavinimo nereikia. Nesu filosofė, man įdomios konkrečios žinios, įdomu iš dėlionės gabalukų sudėlioti bent gabalėlį visos dėlionės.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 11:10)
Neperpratote nė kiek. Visavalgiai patys žeidžiasi, jie patys nėra tikri tuo, ką daro, juk žino, kad egzistuoja pvz. pasninkas, apsivalymo metas, dietos ir t.t. Pasąmonė žino viską ir supranta, nors ir labai giliai užmigdyta. Ir kai prieš akis visavalgis pamato veganą, vis negali nurimti. Jis vis bando užkabinti jį, pajuokti, nors giliai širdyje supranta, kad juokiasi tai iš savęs ir savo tingumo, kūniškumo, apsileidėliškumo.

Ir vėl viską apsukate ant mūsų. Tai kas jums trukdo? Kodėl čia atėjusi sukėlėte rietenas? Kodėl neapėjote mano, Vaižgantės, xor ar dar kieno nors žinučių ir nesikalbėjote tik su Moonte, Ubuntu?
Aha, taip, taip, o dabar vėl galite apkaltinti veganus ir jų šunis. Sėkmės biggrin.gif

Rietenos prasidejo nuo Vaizgantes, nes ji pradejo izeidineti. Ikelsiu pirmaja jos zinute savo adresu. Kitu nesivarginsiu, nes normalus zmogus ir pats mato.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 13:39)
Monteverte niekada kitų nevadino kvaileliais...Gal nereikia taip išsiduoti, ką?  mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 11:12)
Bet ir nepriėmei mano pasiūlymo čia aiškiai, bent 200 žodžių tekstu, išdėstyti savo pasaulėžiūrą.
Norint padiskutuoti tomis temomis, kuriomis aš rašau, reikia nusimanyti apie tai, o ne cituoti Wikipediją. Šiuo klausimu nusimano tik Xor. O pafilosofuoti visi mokam, tam didelio išsilavinimo nereikia. Nesu filosofė, man įdomios konkrečios žinios, įdomu iš dėlionės gabalukų sudėlioti bent gabalėlį visos dėlionės.

Del to, kad tu iskart isliejai savo negatyva ( kad ir apie tas mekenancias avis). Nekoks pirmas ispudis. Su tokiu zmogum savo mintim dalytis nesinori. Kaip tau sitas nesuprantama?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 11:10)
Neperpratote nė kiek. Visavalgiai patys žeidžiasi, jie patys nėra tikri tuo, ką daro, juk žino, kad egzistuoja pvz. pasninkas, apsivalymo metas, dietos ir t.t. Pasąmonė žino viską ir supranta, nors ir labai giliai užmigdyta. Ir kai prieš akis visavalgis pamato veganą, vis negali nurimti. Jis vis bando užkabinti jį, pajuokti, nors giliai širdyje supranta, kad juokiasi tai iš savęs ir savo tingumo, kūniškumo, apsileidėliškumo.



O jus is kur zinote, kad visavalgiai pasninko nesilaiko? I burna visiem lendat?
Visavalgiai neeina i veganu temas, is ju nesijuokia, tuo tarpu jus ateinate ir brukate savo mintis, postringaujate apie ligas, nors nieko nenutuokiat ir reiskiates, kad visavalgiai " eda".
Ar grazu?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 12:10)
Neperpratote nė kiek. Visavalgiai patys žeidžiasi, jie patys nėra tikri tuo, ką daro, juk žino, kad egzistuoja pvz. pasninkas, apsivalymo metas, dietos ir t.t. Pasąmonė žino viską ir supranta, nors ir labai giliai užmigdyta. Ir kai prieš akis visavalgis pamato veganą, vis negali nurimti. Jis vis bando užkabinti jį, pajuokti, nors giliai širdyje supranta, kad juokiasi tai iš savęs ir savo tingumo, kūniškumo, apsileidėliškumo.




Esu visavalgė, kaip pavadinai, bet man vegetarai ir veganai netrukdo tol, kol nepradeda iš manęs tyčiotis...Ir nebūtinai visavalgiai yra apsileidę. Kadangi mano kūnas nėra šiukšliadėžė, galvoju, ką į jį dedu. Reguliariai darau organizmo valymus, kiekvieną dieną valgau daug daržovių ir vaisių. Deja, ne visi vegetarai taip savimi rūpinasi. Prieš porą savaičių išbariau brolį, nes paaiškėjo, kodėl jis staiga taip suseno: pasirodo, jis vėl visus metus mėsos nevalgo. Pamenu, kai pati kažkada metus mėsos nevalgiau (ne dėl kažkokių įsitikinimų), nuolat galvojau apie maistą, jaučiausi alkana, krėtė šaltis ir apskritai daug laiko reikėjo skirti maistui. Vėl pradėjus valgyti mėsą pasijutau geriau. Visi esam skirtingi, yra žmonių, kurių organizmai netoleruoja mėsos, todėl jos ir negali valgyti. O man reikia gabalėlio kalakutienos kartą per savaitę. Ir ką dabar? Kalakutai, kaip ir aš, taip pat karmą balansuoja. Ir jie priklauso mitybos grandinei, ir aš. Mėsos atsisakyti labai lengva, nesmerkti mėsėdžių oi kaip sunku. Šiuo metu didžiausia bėda ta, kad neturim nei švaraus vandens, nei nenuodingo maisto. Todėl nenuostabu, kad kasdien besinuodijantys žmonės ir patys tampa lyg nuodingi grybai...
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 12:24)


Del to, kad tu iskart isliejai savo negatyva ( kad ir apie tas mekenancias avis). Nekoks pirmas ispudis. Su tokiu zmogum savo mintim dalytis nesinori. Kaip tau sitas nesuprantama?



Jei pameni, tave jau po pirmų postų pavadinau skandaliste- pati į šią temą atėjai su maišu negatyvo. Kodėl tikiesi malonaus priėmimo?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 12:24)
O jus is kur zinote, kad visavalgiai pasninko nesilaiko? I burna visiem lendat?
Visavalgiai neeina i veganu temas, is ju nesijuokia, tuo tarpu jus ateinate ir brukate savo mintis, postringaujate apie ligas,  nors nieko nenutuokiat ir reiskiates, kad visavalgiai " eda".
Ar grazu?

Tai jei laikosi, kam tai daro? Juk tai blogis, anot jūsų, nedavalgę tada, pikti, perkarę vaikštote, ar ne taip? bigsmile.gif Veganams tai tokie dlaykai prikišinėjami ax.gif
Na ir kas, kad neina. Bet jie fiksuoja, nikus užsirašinėja kas veganas, o kas ne ir tik truputį kas, iš karto prikiša tai kitose temose. Tai ar čia gražu? Koks kieno reikalas diskusijoje apie valdžią ar apie kokį nužudymą kas veganas, kas turi šunį ar katę, kas turi 3 vaikus, kas nieko neturi? Kaip tai susieta?
Iš kur jūs žinote, kad nenutuokiu apie ligas? Gal su manimi kokią matematiką studijavote ir galite dabar visiems patvirtinti, kad mudvi matematikės ir apie ligas negaliu nutuokti?
Ar ne per daug įsijautėte į forumą ir forumo nikus? Žiūriu, kad tos, kurios skaičiuoja kitų laiką forumuose, taip bandydamos save pasikelti ir pavaidinti, kad jos tai daug mažiau laiko skiria forumams, kažkodėl galiausiai išsiduoda, kad tik forumu ir gyvena. Atsimena kas ką turi, kas kuo dirba, kas ką valgo, kas ištekėjus, kas našlė. Oho blink.gif tai kiek reikia vidinių resursų paskirti ir kiek įsijausti?
Va čia tai tikrai diagnozė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 12:41)

Ar ne per daug įsijautėte į forumą ir forumo nikus? Žiūriu, kad tos, kurios skaičiuoja kitų laiką forumuose, taip bandydamos save pasikelti ir pavaidinti, kad jos tai daug mažiau laiko skiria forumams, kažkodėl galiausiai išsiduoda, kad tik forumu ir gyvena. Atsimena kas ką turi, kas kuo dirba, kas ką valgo, kas ištekėjus, kas našlė. Oho blink.gif tai kiek reikia vidinių resursų paskirti ir kiek įsijausti?
Va čia tai tikrai diagnozė rolleyes.gif


Tai tiesa...Gal dar ir atostogų grafikus paviešinkim, kad lengviau būtų viską registruoti? Pranešu, kad kitą savaitę čia manęs nebus, nes išvyksiu atostogauti biggrin.gif Turėsit ramią savaitę be Vaižgantės ax.gif

Kokias pažiūras beturėtume, mes visi priklausom tam tikriems dievų projektams, didelė tikimybė, kad vienu metu keliems. Man įdomu tai žinoti, išsiaiškinti, suprasti savo vietą dievų žaidime. Tai motyvuoja mano tyrinėjimus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 21, 11:26)

Papildyta:
Jei pameni, tave jau po pirmų postų pavadinau skandaliste- pati į šią temą atėjai su maišu negatyvo. Kodėl tikiesi malonaus priėmimo?

Skandaliste pavadinai po savo pirmu izeidinejimui kai atsikirtau.
O ka? Uzgavo savigarba, kad kazkieno mintim susizavejau ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 21, 13:02)
Skandaliste pavadinai po savo pirmu izeidinejimui kai atsikirtau.
O ka? Uzgavo savigarba, kad kazkieno mintim susizavejau ? mirksiukas.gif


Nesu pastebėjus, kad Moontė turėtų savų minčių. Gal jai būtų lengviau rašyti gimtąja kalba.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 21, 11:41)
Tai jei laikosi, kam tai daro? Juk tai blogis, anot jūsų, nedavalgę tada, pikti, perkarę vaikštote, ar ne taip? bigsmile.gif Veganams tai tokie dlaykai prikišinėjami ax.gif
Na ir kas, kad neina. Bet jie fiksuoja, nikus užsirašinėja kas veganas, o kas ne ir tik truputį kas, iš karto prikiša tai kitose temose. Tai ar čia gražu? Koks kieno reikalas diskusijoje apie valdžią ar apie kokį nužudymą kas veganas, kas turi šunį ar katę, kas turi 3 vaikus, kas nieko neturi? Kaip tai susieta?
Iš kur jūs žinote, kad nenutuokiu apie ligas? Gal su manimi kokią matematiką studijavote ir galite dabar visiems patvirtinti, kad mudvi matematikės ir apie ligas negaliu nutuokti?
Ar ne per daug įsijautėte į forumą ir forumo nikus? Žiūriu, kad tos, kurios skaičiuoja kitų laiką forumuose, taip bandydamos save pasikelti ir pavaidinti, kad jos tai daug mažiau laiko skiria forumams, kažkodėl galiausiai išsiduoda, kad tik forumu ir gyvena. Atsimena kas ką turi, kas kuo dirba, kas ką valgo, kas ištekėjus, kas našlė. Oho blink.gif tai kiek reikia vidinių resursų paskirti ir kiek įsijausti?
Va čia tai tikrai diagnozė rolleyes.gif

Ajajai bigsmile.gif , tai cia dabar tik sitai temai egzistuoja? O kaip pleciates apie veganizma kaimynkos temoj? biggrin.gif
Jau ligu temoj pasirodet, visiskai nenutuoket ka kalbat, bet ten nares mandagios buvo, graziai prase jusu nesikist.
Niekas cia nieko nefiksuoja, jus sedite visose temose nuo ryto iki vakaro, jau visi zino koks pas jus ciucikas, kad jus vegane ir koks vyras pas jus, nes kartojates kas kiek laiko skirtingose temose ta pati per ta pati. Tai nori nenori jus visas forumas zino. Apie kitus narius is viso nieko nezinau, nes jie nesisuka aplink ta pacia asi. Ai, viena zinau transseksualia, kuri irgi isimena, bet cia toks neeilinis zmogus.
Tai kad bla bla bla 4u.gif .
Atsakyti
Kalbant apie ligas ir jų priežastis, leisiu sau pastebėti, kad pirmąją temą užvedžiau aš 2005 11 28. Pamenu, kokį širšalą ji sukėlė forume biggrin.gif išgarsėjau per kelias dienas bis.gif
https://www.supermam...?...c=55992&hl=
Atsakyti