Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 18:44)
Būtent Cambala mane pradėjo pulti ir viskas prasidėjo. Pradėjo aiškinti, kad ieškau lengvatikių, kad juos verbuoju į kažkokią sektą ir t.t. Tu tiesiog nežinai, kas aš esu. Ezoterikoje esu daug metų, turėjau šimtus mokinių, bet pasitraukiau į pogrindį ir nenoriu žinomumo. Mano veikla dabar visai kitokio pobūdžio- grynai mokslinio. Užsiimu tyrinėjimais ir neužsiimu jokia ezoterine veikla už pinigus. Bet taip jau yra, kad apie kitą sprendžiama pagal savo sugedimo laipsnį. Taip, esu tarsi kvėštelėjus mokslininkė, kuri taip įsirausus į savo tyrinėjimus, kad visa kita menkai rūpi.

Forumo administracija tikrai nesigilins ir tiesiog uždarys temą,galėsit būti patenkintos, nes man asmeninės temos tikrai nereikia smile.gif

Aš supratau, be to esi kažką rašiusi šia tema, kad anksčiau mokei.

Iš viso neaišku ko čia pyktis taip smarkiai, ypač, kai viena pusė tik tiki. Nu tai tiki sau ir tiki ir sėdi laimingas. Ko kabintis prie to, kuris ne tik tiki, o matė daugiau, pažino daugiau, ypač kai net nesiruošia tuo tikėti, neprašo išmokyti ir nebandys vistiek. Grynai asmeninė neapykanta kaip ir mano "draugių", iš paskos atsivilkusių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 liepos 2017 - 17:54
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 17:44)
Būtent Cambala mane pradėjo pulti ir viskas prasidėjo. Pradėjo aiškinti, kad ieškau lengvatikių, kad juos verbuoju į kažkokią sektą ir t.t. Tu tiesiog nežinai, kas aš esu. Ezoterikoje esu daug metų, turėjau šimtus mokinių, bet pasitraukiau į pogrindį ir nenoriu žinomumo. Mano veikla dabar visai kitokio pobūdžio- grynai mokslinio. Užsiimu tyrinėjimais ir neužsiimu jokia ezoterine veikla už pinigus. Bet taip jau yra, kad apie kitą sprendžiama pagal savo sugedimo laipsnį. Taip, esu tarsi kvėštelėjus mokslininkė, kuri taip įsirausus į savo tyrinėjimus, kad visa kita menkai rūpi.

Forumo administracija tikrai nesigilins ir tiesiog uždarys temą,galėsit būti patenkintos, nes man asmeninės temos tikrai nereikia smile.gif

Tave del mano puldinejimo gali ginti nebent xor. Pirma izeidineti pradejai tu, manau kiekvienas sveikai mastantis ta suvokia. As tave dar perspejau, kad pabaig kabinetis, neeikvok energijos , nes as atsikirsti moku, nors galiu pripazinti, nors man tai daryti labai lengva, bet nera labai malonu.
As ir nenoriu zinoti kas tu esi, nes tavo rasliavos ir pamastymai yra traukti is ezoterinu knygu, tarp kuriu yra ir slamsto ir nevisai. Jau rasiau, kad i senatve laukais lakstysi, o kad dabar isivaizduoji save pakilus sulig savo dievais - tai cia faktas.
Ir dar - tu tiesiog nesitveri savo egzistavime, kad atejo nauja nare ir parase kas jai patinka. Siuo atveju nesusizavejau tamstos tuneliais, o Moontes. Tau net vakar kazkokie samokslai pradejo vaidentis, neva pries tave rengiami blink.gif biggrin.gif .

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 17:53)
Aš supratau, be to esi kažką rašiusi šia tema, kad anksčiau mokei.

Iš viso neaišku ko čia pyktis taip smarkiai, ypač, kai viena pusė tik tiki. Nu tai tiki sau ir tiki ir sėdi laimingas. Ko kabintis prie to, kuris ne tik tiki, o matė daugiau, pažino daugiau, ypač kai net nesiruošia tuo tikėti, neprašo išmokyti ir nebandys vistiek. Grynai asmeninė neapykanta kaip ir mano "draugių", iš paskos atsivilkusių.

Musu puse jusu nekritikavo. Pirma pradejot jus, po ko pradejo sekti izeidinejimai.
Cua as jusu " drauge " atsivilkusi is paskos?
Siaip tai dekui, kad pakvietet, prapleciau savo psichologines zinias, pamaciau kokiu buna. Tobulet ir tobulet biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 liepos 2017 - 17:58
QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 19:02)
.
As ir nenoriu zinoti kas tu esi, nes tavo rasliavos ir pamastymai yra traukti is ezoterinu knygu, tarp kuriu yra ir slamsto ir nevisai. Jau rasiau, kad i senatve laukais lakstysi, o kad dabar isivaizduoji save pakilus sulig savo dievais - tai cia faktas.



Va dėl šito tai labai klysti. Tavo namuose lentynos su ezoterinėmis knygomis, ne mano. Man nereikalingos svetimos mintys...Taip, aš turiu rimtą ezoterinį išsilavinimą, be jo nebūčiau galėjus turėti mokinių ir išdavinėti sertifikatus.
O senatvėje, žiūrėk, ar pati dar laukais nelakstysi...

Išties man kvaila aiškintis... Esu čia senbuvė, jau dvylika metų, visko esu mačius ir niekuo manęs nenustebinsi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 17:51)
Temų reikėtų trijų: vienoje būtų išrinkti mano postai, antra tema Moontės paklodėms ir jai pritarančioms, trečia tema- Montevertės ir Rivieramayos  rietenos  4u.gif  Va tada išties bus tvarka.


4u.gif
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 18:06)
Ir? Kuri toje anoje temoje skundėsi, kad nesusisitvarko su vaikais, riekia pagalbos? Nei viena. Tame ir kampas biggrin.gif

Gal geriau pabegiok skustis, labai padejo ? Administratoriai tokioms kaip tu nepadeda 4u.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 18:33)
Taip.
O tos dvi labai konfliktiški žmonės, kurios neišsitenka kitose temose ir paskui mane atbėgo. Pravalius tokius asmenis, niekas ir nebesipyktų ax.gif

Kadangi as cia nuo 2005, tai zinau kad ne man taikei mirksiukas.gif


Zmones kure religijas geriems tikslams irgi, tikejo, kad apsaugos nuo blogio, bet paskui patys panaudojo ir blogiui. Tai tebevyksta 4u.gif

O Dievas koks buvo, toks tebera- kurybingas 4u.gif As zinau, kad laukia graziu stebuklu ateityje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 19:02)
Musu puse jusu nekritikavo. Pirma pradejot jus, po ko pradejo sekti izeidinejimai.
Cua as jusu " drauge " atsivilkusi is paskos?
Siaip tai dekui, kad pakvietet, prapleciau savo psichologines zinias, pamaciau kokiu buna. Tobulet ir tobulet biggrin.gif .

Kritikavot, kritikavot, kam ten sakėt tūkstančių metų kaip iki marso, ne mano Dievams? ax.gif Bet jūs jų net nežinote.
Ne, ne jūs. Aš juk jus pati čia pakviečiau, jei jau jums įdomu apie Dievus.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 19:02)
Tave del mano puldinejimo gali ginti nebent xor. Pirma izeidineti pradejai tu, manau kiekvienas sveikai mastantis ta  suvokia. As tave dar perspejau, kad pabaig kabinetis, neeikvok energijos , nes as atsikirsti moku, nors galiu pripazinti, nors  man tai daryti labai lengva, bet nera labai malonu.
As ir nenoriu zinoti kas tu esi, nes tavo rasliavos ir pamastymai yra traukti is ezoterinu knygu, tarp kuriu yra ir slamsto ir nevisai. Jau rasiau, kad i senatve laukais lakstysi, o kad dabar isivaizduoji save pakilus sulig savo dievais - tai cia faktas.
Ir dar - tu tiesiog nesitveri savo egzistavime, kad atejo nauja nare ir parase kas jai patinka. Siuo atveju nesusizavejau tamstos tuneliais, o Moontes. Tau net vakar kazkokie samokslai pradejo vaidentis, neva pries tave rengiami blink.gif


Jūsų įsižęidimas - jūsų pačios priešas. Kogero ir šiandien to savyje nepastebėsit. Tam reikia įdėti pastangų ir darbo su savimi. Stebulklų gi nebūna.
Ir katė kakojanti kogero jums nepatiktų, dar blogiau butu, jei tai darytų duobės neišsikasusi.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 20, 19:15)
4u.gif

Gal geriau pabegiok skustis, labai padejo ? Administratoriai tokioms kaip tu nepadeda  4u.gif
Kadangi as cia nuo 2005, tai zinau kad ne man taikei  mirksiukas.gif
Zmones kure religijas geriems tikslams irgi, tikejo, kad apsaugos nuo blogio, bet paskui patys panaudojo ir blogiui. Tai tebevyksta  4u.gif

O Dievas koks buvo, toks tebera- kurybingas  4u.gif As zinau, kad laukia graziu stebuklu ateityje  wub.gif

Nu va, visa TU. Pati puoli su nesąmonėm, pati verki, kad tave mu-u-u-ša.
Taip ir neatsakai į savo nesąmones, kurios forumietės vaikus Supermamoje sapnų temoje gynei, o aš tau labai trukdžiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Protingi žmonės pasidarys dabar atitinkamas išvadas apie tave. Su tavimi diskutuoti, tas pats kas su kiauru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 20, 18:57)
Jūsų įsižęidimas - jūsų pačios priešas. Kogero ir šiandien to savyje nepastebėsit. Tam reikia įdėti pastangų ir darbo su savimi. Stebulklų gi nebūna.
Ir katė kakojanti kogero jums nepatiktų,  dar blogiau butu, jei tai darytų duobės neišsikasusi.

Bet 7s kur jus traukiat kazkokiys savus supratimus, neva as isizeidzia, neva manes niekas nepagiria ar dar kazkas??? Tai tik jusu supratimas, nei jus mane pazistat, nei jus zinot ka as mastau.
Bet sorry, jei daleiskim yra moterys mezgejos ir siuvejos ir bus bendra tema, tai siuveja ateis i tema, o mezgeja iskart reks, kad medziagomis tik durnes naudojasi, niekam tikes yra siuvimo metodas, as mezgeja, as viska nusimanau, visi drabuziai turi buti megzti ir taskas.
Cia su vaizgante lygiai tas pats. Bet jums nieko nesiruosiu irodyneti, net citatu su dienom ir laiku kelti nenoriu, nes nera prasmes. Kas pritingas, tas pastebejo.
Tikrai stebuklu nebuna. Yra teke bebdrauti su nevykusiais psichologais, kurie, uzuot padeje spresti zmogui problemas, ji kaltina, kad tik jis pats viskuo kaltas.
Prie ko kakojanti kate? Cia tipo kaip knygos virselis? Tai tokiais pavyzdziais savam rate bendraukit, ne kiekvienas ir budamas exstazei sugebetu suprast labirintus.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 18:11)
Va dėl šito tai labai klysti. Tavo namuose lentynos su ezoterinėmis knygomis, ne mano. Man nereikalingos svetimos mintys...Taip, aš turiu rimtą ezoterinį išsilavinimą, be jo nebūčiau galėjus turėti mokinių ir išdavinėti sertifikatus.
O senatvėje, žiūrėk, ar pati dar laukais nelakstysi...

Išties man kvaila aiškintis... Esu čia senbuvė, jau dvylika metų, visko esu mačius ir niekuo manęs nenustebinsi...

Aha, va taip atsikelei ir nusvitai be knygu biggrin.gif . Nu nu, savo mokiniams pasakas pasakok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 liepos 2017 - 20:34
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 18:55)
Kritikavot, kritikavot, kam ten sakėt tūkstančių metų kaip iki marso, ne mano Dievams? ax.gif Bet jūs jų net nežinote.
Ne, ne jūs. Aš juk jus pati čia pakviečiau, jei jau jums įdomu apie Dievus.

Tai dabar pradesiu rasyti kaip xor - pati uzsigavot, nebuvo uz ka , reikia su savim dirbt ir pan.
O jus zinote mano Dieva? Ar jau tik jusu ir vaizgantes pasekeju dievybes teisingos, irodytos?
As jums uzduodu elementarius klausimus, nes jus vis irodynejate savo tiesa apie tai kokie kiti neispruse, kaip jie nieko nesupranta, kaip tik jusu supratimas teisingas.
Man idomu apie Dieva, Auksciausiaji, o ne apie dievus.
Atsakyti

Man tikrai keista, kad kai kurie yra isitikine, kad tu subtilybiu kazkas ten nesupranta biggrin.gif.
O tai Vaizgante is kur cia mintim dalijasi? Is tos pacios ezoterinio knygyno literaturos ir savo svarstymu.

Esme ir yra, kad dalijasi, taciau nebruka juk per prievarta. Ko taip reikia šiauštis?😊 Info tikrai yra idomi, tokia, kokios knygyne nerasi paprastai. Gal galima pavyzduku, is kokios ezoterines literaturos, jusu nuomone, Vaizgante pateikia info ir svarstymus?

Manyciau yra kiti, savi saltiniai, kas yra idomu, nes kitokio ir netradicisko. 

Gal visgi paprasciau ir naudingiau butu tiesiog apmastyti kitokia info ir stebeti, kokios mintys ateina.. nei svaistyti laika plepalams, vieni kitu badymui pirstu ir pan.. 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 22:02)
Tai dabar pradesiu rasyti kaip xor - pati uzsigavot, nebuvo uz ka , reikia su savim dirbt ir pan.
O jus zinote mano Dieva? Ar jau tik jusu ir vaizgantes pasekeju dievybes teisingos, irodytos?
As jums uzduodu elementarius klausimus, nes jus vis irodynejate savo tiesa apie tai kokie kiti neispruse, kaip jie nieko nesupranta, kaip tik jusu supratimas teisingas.
Man idomu apie Dieva, Auksciausiaji, o ne apie dievus.

Tema iš viso labai nekonkreti, netgi su klausimu: ar Dievas iš viso egzistuoja, taigi čia galima samprotauti apie ką tik nori, net įrodinėti, kad Dievas tai nykštukai ar panašiai smile.gif Tai jau baikit su tuo vienu aukščiausiu.
Ir beje, o ką tas Aukščiausias jums? Jis taip tolimas mums, kad... mes jam visai neįdomus realiai smile.gif Ar jūs įsivaizduojate kaip susikūrė žemė, kas iki žmonių čia gyveno? Tikite ta nesąmone, kad sukūrė iš molio ar šonkaulio? Tikrai tikrai? Jaunesnieji Dievai realiai nežino tiksliai žemės ir žmonijos sūkurimo, senovės metraščiuose tik spėliojimai, kai neaišku realiai iš kur. Mokslininkai ginčyjasi, nieko tiksliai nepateikia, o jūs žinote?
Jei jūs gaunate kažkokius ženklus, pagalbą, tai toli gražu ne iš to aukščiausio, nuvilsiu. Gal iš viso net ne iš Dievo, nes Dievai taip be niekur nieko paskui visus nelaksto. Gal tiesiog kančios egregoras kada padėjo, kai jį primaitinote didele kančia arba pozityvumo egregoras, labai populiarus dabar.
Manote šiaip sau įv. šventikai ritualus daro? O pagalvokite kiek jų nežinote ir nematėte ką ir kaip daro? Neturi ką veikti, gal ania? Dėl grožio? smile.gif Ar visgi ne kiekvienas tūlas prieis taip be niekur nieko prie Dievo? Nepagalvojote, nepamąstėte?
Atsakyti

"

2. O va del sio teiginio galima padiskutuoti. OK, priimam jusu pozicija siuo klausimu.
Primenu kalba eina ne apie abstrakcia meile, o apie tevu vaiku meile.

Tuomet isvardcinkite salygas del kuriu jus, asmeniskai, mylite savo vaikus ir tevus. Ir faktorius, del kuriu jusu meile jiems isbles.

Dekui."

Ar Mes mylim, sugebam myleti laisva, nepanciojancia meile? Manyciau- ne. 

Myliu savo vaikus, nes jie mano. Nes jie man patys svarbiausi. Jei reiketu rinktis, visad rinkciausi juos. Meluociau, turbut ir zudyciau jei reiktu del ju.. ir pan. Man ju reikia turbut labiau nei jiems manes. Zinoma , esu as reikalinga ir svarbi. Bet, kai neklauso, pykstu, visad ieskau budu, kad jie paklustu. Jei taip nera, siuntu, vel ieskau budu.. ar tai tikra Tyra meile? Ne. Tai prieraisos, prievarta, savo nuomones, nuostatu, sprendimu primetimas. Tai salygos. Bet tai nera I sia tema.. 

"Beje, save myleti yra pats sunkiaussias uzdavinys. As tikiuosi jus suprantate, kad meile sau nesusijusi su savimele, narcisizmu."

Taip suprantu🙂 Save myleti- atleisti sau uz netobuluma, kenkima sau, nuolatini negatyvo kaupima ir skleidima. Suvokti ir tyrineti save, sau keliant klausimus ir savyje ieskant atsakymu. Kritika, smeizimas, pyktis, panieka, izeidinejimai kitiems pirmiausia yra nemeile sau .



Tuomet as siulau jums, mano galva puikia iseiti, kurkite savo interesus apibreziancia tema. Nes si tema nera susijusi su jus dominaciais klausimais. O tai keistoka, ateiti i tema apie Dievo paieskas ------ atsiprasau, cia tema Ar dievas egzistuoja, tai yra klausimas, kuris iskeltas pamastymai ir apmastymui ivairiu galimybiu!!!----- ir gvildenti apie konkrecius dievus, subtilias materijas, pries tai isvadinus kita asmenu grupe primityvais, nes neitelpa i jusu asmeniniu interesu rata, ar dar kitais negatyviais epitetais. AS GI SIULAU BUTI CIVILIZUOTAIS IR PAGARBIAI PASITRAUKTI, PALIKTI TERPE REIKSTIS VISIEMS NORINTIEMS. /------ drasiai gali reikstis visi norintys. Ar jums trukdo?? Sprendima pasitraukti ar ne as tikrai priimsiu pati, kai reikes 😉😄--------O savo subtilias temas gvildenti savo isrintuju rate. Tuomet sutaupysite laiko, nereikes piktintis. ------ kam is viso piktintis? Maziau plepalu ir rietenu + daugiau tolerancijos ir savu minciu i tema = puiki , idomi, ivairiapuse, nekasdiene, naudinga visiems ir civilizuota diskusija 😊😊😊😊-----------

"Tiesa pasakius glumina jusu tolerancija chamizmui, suprask juk tai Vaizgante ir kokia kaina jus ketinate moketi neva uz jums vertingas zinias. As gi neprekiauju savo vertybemis, tad negaliu butu abejinga kai zeminami kitaip mastantis. TAi mano pilietine pozicija. Esu istikinusi, kad visos negeroves zemeje yra del abejingumo ir del to kad amoraliai besilegiantis zmogus isvengdamas pelnytos bausmes, yra tvirkinamas. Siuo atveju svarbi ne bausme, jos didis, o bausmes neisvengiamumas." ------ Na stai, vel gi tolerancijos trukumas is jusu puses. Vaizgante pazistu, diskusijose dalyvaujam senokai, jokiu mokesciu moketi neteko, jos salonu jokiu aptikti neteko 😁 Zmogus tikrai yra su dideliu ziniu bagazu, taciau is to biznio nesuka.. Be to, juk ne jums spresti, zinios man reikalingos ar ne, gal tegu zinios ir info lieka ziniomis ir info, o kam idomu pasiims tai ir apmastys 😉 

Ir apie kokias bausmes jus kalbat?? 🤔

Atsakyti