Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 16:46)
Nieko pasiulymas, bet toks zmogus butinai eis ir i kita tema, gal net nica pasikeites.Tikie sarsaliniai minta tokiais dalykais, jie pasotina save. Aisku galima ir atsikirsti, bet tikrai nera malonu ta daryt, ypac tokioj temoj.

Nors jei cia Vaizgante tiek plesosi, tiek tyri pasekeju, i az gauna prasymu - tai keista, kodel nenori tureti savo asmenines temos? Na atskirtu administratiriai, uzvadintu " vaizgantes tiesos" ar pan ir visi laimingi, be pykciu gyvena savose temose. Vaizgante, kodel tau taip netiktu?


Man siuo atveju svarbu, kad viskas vyktu civilzuotai. Pripazinkim ta atmosfera kuri vyrauja sioje temoje yra slogi. Salyginai normalus zmogus stengsis kaip nors sia situacija isspresti. mano galva pasiuliau viena is taikiausiu budu. Na neuztenka zmogui, takto, suopracio, garbingai pasisalinti. OK, palikite jai ta tema, lai turisi. Kaip toj pradinuku destomoi matematikoi - demenis sukeitus vietomis suma nekinta. Is esmes koks skirtumas kokioje temoje diskutuoti, juk pagrindas, kad nebutu prasalaiciu, dalyviai laikytusi tos temos uzduotu ribu.

Na o jei sekios is paskos, ir i naujai sukurta tema. Na tuomet, itariu SM administracija sureaguos griezciau. Dabar gi, tikiuosi niekam to kraujo nereikia.

Is kitos puses, jei nebus imtasi pasiulytu priemniu, tikrieji tos temos sukurejai-dalyviai gales uzurpatoriams priminti, jei jie vel eilini karta prades koneveikti, kad jiems maiso gvildenti ju subtilias temas, jog jiems buta pasiulyta kurti savo subtilia temute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 liepos 2017 - 16:31
Mėginu palyginti dievų projektus: Egipto projektą ir baltiškąjį projektą. Nors juose dalyvauja tos pačios asmenybės, bet patys projektai labai skiriasi. Galvoju, kodėl. Ar nebuvo taip, kad Egipto projektas buvo iš dalies prievartinis? Jo tikslas buvo surinkti kuo daugiau energijų, todėl sukurtas visas butaforinių dievų žvaigždynas. Dievai visiškai nesirūpino žmnėmis, nors jie ir turėjo fizinių kūnų žemiausiame to projekto lygmenyje (tiesa, kaip žyniai arba faraonai). Baltiškojo projekto esmė buvo visai kitokia: rūpinamasi žmonių dvasiniu augimu, jie buvo mokomis bendrauti su kitais lygmenimis. Jei ne krikščionybė, nežinia, kaip dabar gyventume ir kokie būtume...
Atsakyti
Mieli diskusijos dalyviai, prasyciau susilaikyti nuo tolimesniu diskusiju ne i tema. Jei jau apsisprendem sia tema palikti Vaizgantei, nebukime kiaules ir neterskime jos, kaip ji savu laiku padare. Palikime ja jos tyrinejimams, ir jos tyrinejimu gerbejams.

Savu ruostu, gavusi nemazai pritarianciu zinuciu mano isakytam pasiulymui, ketinu siandiena kreiptis i SM adminsitracija, su prasymu. Tikiuosi visu supratingumo ir pakantumo kol vyks "skyrybos".

Aciu.
Pagarbiai
Moonte
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 17:43)
Mieli diskusijos dalyviai, prasyciau susilaikyti nuo tolimesniu diskusiju ne i tema. Jei jau apsisprendem sia tema palikti Vaizgantei, nebukime kiaules ir neterskime jos, kaip ji savu laiku padare. Palikime ja jos tyrinejimams, ir jos tyrinejimu gerbejams.

Savu ruostu, gavusi nemazai pritarianciu zinuciu mano isakytam pasiulymui, ketinu siandiena kreiptis i SM adminsitracija, su prasymu. Tikiuosi visu supratingumo ir pakantumo kol vyks "skyrybos".

Aciu.
Pagarbiai
Moonte


Temų reikėtų trijų: vienoje būtų išrinkti mano postai, antra tema Moontės paklodėms ir jai pritarančioms, trečia tema- Montevertės ir Rivieramayos rietenos 4u.gif Va tada išties bus tvarka.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 17:51)
Temų reikėtų trijų: vienoje būtų išrinkti mano postai, antra tema Moontės paklodėms ir jai pritarančioms, trečia tema- Montevertės ir Rivieramayos  rietenos  4u.gif  Va tada išties bus tvarka.


As ne jus, tad nebrukite man savo poreikiu ir intenciju. Kad ir dabar, jei ne jusu elgsena temoje, manes cia nebutu.

Jus irgi prasau susilaikykite beprasmybiu neterskite savo temos. Bet jus gi negalite be rietenu, jos jums matyt butinos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 liepos 2017 - 17:04
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 20, 14:38)
bet geru mamu sociai  4u.gif SUPERMAMU forumas, o ne koks pazinciu puslapis  4u.gif

Ir? Kuri toje anoje temoje skundėsi, kad nesusisitvarko su vaikais, riekia pagalbos? Nei viena. Tame ir kampas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 16:43)


Savu ruostu, gavusi nemazai pritarianciu zinuciu mano isakytam pasiulymui, ketinu siandiena kreiptis i SM adminsitracija, su prasymu. Tikiuosi visu supratingumo ir pakantumo kol vyks "skyrybos".

Aciu.
Pagarbiai
Moonte

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 14:54)
Siaip, idomu, kodel zmones verziasi butent i sia tema, kai yra atskira EZOTERIKOS skiltis, net su Dievu susijusioje skiltyje, Vaizgante sukure savo personaline tema. Bet ne, ji ir jos salininkai bruka cia savo subtilias idejas. Kodel zmones, uzurpave tema apie Dievo paieskas, manosi turiintys teise pamokslauti, ir piktintis, kai zmones raso i tema, o ne gvildena ju priemstus klausimus...
Svarbiausia, viskai nesuvokia, kad butent del ju nekorektiskumo ir kyla alasas sioje temoje. Norite buti isskirtiniai, valio, veiava i rankas, bet kurkite savo isskirtine temute. Bent jau as viesai pazadu, mano kojos ten nebus.

Jūs net neįsivaizduojate ant kiek patys Dievai ezoterikai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 17:36)
Baltiškojo projekto esmė buvo visai kitokia: rūpinamasi žmonių dvasiniu augimu, jie buvo mokomis bendrauti su kitais lygmenimis. Jei ne krikščionybė, nežinia, kaip dabar gyventume ir kokie būtume...

Manau, kad būtų irgi sunku. Patogiau, kai avių daug, o protingų mažai, nes neįsitektume.
Galbūt krikščionybė buvo būtina ir išėjo į naudą?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 18:13)
Jūs net neįsivaizduojate ant kiek patys Dievai ezoterikai biggrin.gif
Papildyta:

Manau, kad būtų irgi sunku. Patogiau, kai avių daug, o protingų mažai, nes neįsitektume.
Galbūt krikščionybė buvo būtina ir išėjo į naudą?


Išėjo į tokią naudą, kad žmonės tapo bukesni. Poto kai kur prasideda edukacine degradacija. Tada tokius žmones dar lengviau valdyti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 18:01)
As ne jus, tad nebrukite man savo poreikiu ir intenciju. Kad ir dabar, jei ne jusu elgsena temoje, manes cia nebutu.

Jus irgi prasau susilaikykite beprasmybiu neterskite savo temos. Bet jus gi negalite be rietenu, jos jums matyt butinos.


Deja, didžiosios rietenos prasidėjo į temą atėjus Cambalai. Iki tol pjovėsi tik Aimėja, Montevertė ir Rivieramaya.
Tamsta nesi nei administratorė, nei moderatorė, kad kas nors paisytų įsakymų. Didelė tikimybė, kad ši tema tiesiog bus uždaryta, todėl jau nusikopijavau savo postus, gaunasi pakankamai įdomus straipsnis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 18:26)
Deja, didžiosios rietenos prasidėjo į temą atėjus Cambalai.
Iki tol pjovėsi tik Aimėja, Montevertė ir Rivieramaya.

Taip.
O tos dvi labai konfliktiški žmonės, kurios neišsitenka kitose temose ir paskui mane atbėgo. Pravalius tokius asmenis, niekas ir nebesipyktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 20, 18:33)
Taip.
O tos dvi labai konfliktiški žmonės, kurios neišsitenka kitose temose ir paskui mane atbėgo. Pravalius tokius asmenis, niekas ir nebesipyktų ax.gif


Būtent Cambala mane pradėjo pulti ir viskas prasidėjo. Pradėjo aiškinti, kad ieškau lengvatikių, kad juos verbuoju į kažkokią sektą ir t.t. Tu tiesiog nežinai, kas aš esu. Ezoterikoje esu daug metų, turėjau šimtus mokinių, bet pasitraukiau į pogrindį ir nenoriu žinomumo. Mano veikla dabar visai kitokio pobūdžio- grynai mokslinio. Užsiimu tyrinėjimais ir neužsiimu jokia ezoterine veikla už pinigus. Bet taip jau yra, kad apie kitą sprendžiama pagal savo sugedimo laipsnį. Taip, esu tarsi kvėštelėjus mokslininkė, kuri taip įsirausus į savo tyrinėjimus, kad visa kita menkai rūpi.

Forumo administracija tikrai nesigilins ir tiesiog uždarys temą,galėsit būti patenkintos, nes man asmeninės temos tikrai nereikia smile.gif
Atsakyti