Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Moonte pati atsakei i savo idomia minti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 20, 14:48)
4u.gif  friends.gif  As irgi  biggrin.gif


Merginos, nei kiek neabejoju, jums lengva su tuo sutikti, nes jus ir iki tol nemenkinot. Jus piktinotes, kad menkina jusu pasirinkima.

Va klausimas, ar kita puse, itikejusi savo isskirtinumu ir subtilumu, sugebes suvokti uzuominas ir palikti uzurpuota tema. Cia jau labai didelis klausimas. Nes juk tos grupeles idejinaim vadovui, rietenos yra sielos atgaiva. Iseis is cia ir privales rimtai diskutuoti savo temos ribose, nebus akciju atrakciju, progos pareiksti apie savo isskirtinuma.
Atsakyti
gales rietis tarpusavyje, kuris isskirtinesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 20, 15:07)
gales rietis tarpusavyje, kuris isskirtinesnis  biggrin.gif


Itariu, kad samoningas rietenu inspiravimas, zeminant kitaip mastancius yra veinas is butu paslepti, maskuoti, perteikiamos informacijos trukumus. Infomacija pateikiama tokiam fone maskuoja jos pirmini padrikuma, uz tai atsakomybe bandoma permesti neva besipiktinantiems subtilybiu neismaneliams, mat jie trukdo diksutuoti, isvystyti minti. Jei eliminuosim ta samoningai sukurta destruktyvu fona, spragos taps akivaizdzios, o nurasyti jas nebebus kam. Galutines pasekmes aiskios.
Del sios priezasties as abejoju, ar Vaizgante su savo salininkais pasitrauks. Galimai Cambala teisi, si tema gali buti naudojama kaip "kablys" ieskantiems Dievo. Nors abejoju, ar tikrai zmones susigundys tomis ziniomis, kurios sklinda is nemandagaus zmogaus, kuris pastoviai aukstina save branguti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 liepos 2017 - 14:25
Dievo niekur ieskoti nereikia, jis visada visur wub.gif 000552.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 15:16)
Itariu, kad samoningas rietenu inspiravimas, zeminant kitaip mastancius yra veinas is butu paslepti, maskuoti, perteikiamos informacijos trukumus. Infomacija pateikiama tokiam fone maskuoja jos pirmini padrikuma, uz tai atsakomybe bandoma permesti neva besipiktinantiems subtilybiu neismaneliams, mat jie trukdo diksutuoti, isvystyti minti. Jei eliminuosim ta samoningai sukurta destruktyvu fona, spragos taps akivaizdzios, o nurasyti jas nebebus kam. Galutines pasekmes aiskios.
Del sios priezasties as abejoju, ar Vaizgante su savo salininkais pasitrauks. Galimai Cambala teisi, si tema gali buti naudojama kaip "kablys" ieskantiems Dievo. Nors abejoju, ar tikrai zmones susigundys tomis ziniomis, kurios sklinda is nemandagaus zmogaus, kuris pastoviai aukstina save branguti.


Žinoma, kad nepasitrauksim, nors mūsų namuose nėra dviejų spintų ezoterinių knygų (kiek turėjau, dar prieš keletą metų išmečiau į popieriaus konteinerį), ir neturim jokių kablių ieškantiems dievo, nes neturėtume kur tų pagautų lengvatikių dėti. Man į AŽ nuolat rašo norinčios konsultacijų, visas maloniai išklausau, bet pasakau ne. Ieškantys tegul ieško patys, ši tema mane domina dėl pavadinimo. Po kitas temas nesiblaškau.
Jei jums patinka įsižeidinėti- maloniai prašom. Kam nepatinku, galit apeiti. Aš niekuomet nepasiduodu, nes esu jau tokio amžiaus, kad man nebeįdomi kitų žmonių nuomonė. Pačios esat ir nemandagios, ir chamės, tik ant kito geriau matosi. Tai jūsų pasirinkimas, o mano pasirinkimas toliau domėtis tuo, kuo domėtis man šiuo metu reikia grynai dėl darbinių tikslų. Ir tai tikrai ne jūsų reikalas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 15:49)
Žinoma, kad nepasitrauksim, nors mūsų namuose nėra dviejų spintų ezoterinių knygų (kiek turėjau, dar prieš keletą metų išmečiau į popieriaus konteinerį), ir neturim jokių kablių ieškantiems dievo, nes neturėtume kur tų pagautų lengvatikių dėti. Man į AŽ nuolat rašo norinčios konsultacijų, visas maloniai išklausau, bet pasakau ne. Ieškantys tegul ieško patys, ši tema mane domina dėl pavadinimo. Po kitas temas nesiblaškau.
Jei jums patinka įsižeidinėti- maloniai prašom. Kam nepatinku, galit apeiti. Aš niekuomet nepasiduodu, nes esu jau tokio amžiaus, kad man nebeįdomi kitų žmonių nuomonė. Pačios esat ir nemandagios, ir chamės, tik ant kito geriau matosi. Tai jūsų pasirinkimas, o mano pasirinkimas toliau domėtis tuo, kuo domėtis man šiuo metu reikia grynai dėl darbinių tikslų. Ir tai tikrai ne jūsų reikalas.


Ezoterinio slamsto ir visu kitu suragatines isminties knygu namsuoe nelaikau, nes namanau kad tai yra vertybe.
Man nereikia girtis i AZ zinuciu kiekiu, kad pasijausciau reiksminga, bet mano atsiradimas cia, po ilgo laiko tarpo, neatsitiktinis, nes gavau kolektyvini prasyma isikisti.

Jus mane izeisti negalite. Kalba eina ne apie isizedima, o pastovu is jusu puses bandyma izeidineti. Manyciau, skirtumas akivaizdus. Na kad neidomi kitu zmoniu nuomone, tai daugiau jusu kaip zmogaus atestacija, o ne amziaus itaka. Kito zmogaus nuomone sudaro prielaida kvestionuoti savaja. Kaip supratau, Sokrato ismintis jums nebudinga. Ko stebetis tai akivaizdu, jo ismintingo kuklumo irgi stinga.


KA AS IR SAKIAU. Alasas yra terpe, kuris inspiruojamas samoningai. Apgailetina, jokios savigarbos, bet kokia kaina norima demesio, net negatyvaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 liepos 2017 - 15:08
Taigi, kaip matau situacija patine, zmogus neketina palikti uzurpuotos temos. OK.

Turi rastis sioje situacijoje protingesnis, kas ispres si neva rebusa.

Siulau civilzuota sprendimo buda. Palikti sia Vaizgantes uzurpuota tema jai, lai turisi, negaila. Mano galva temos vertybe yra joje diskutuojantys zmones, o ne apvadinimas, dislokacijos vieta. Taigi principingai laikytis i ja isikibus nera prasmes. Todel kreipkimes i adminsitracija, kad VAizgantes uzurpuota tema perkeltu i ezoterikos skilti, suteikiant jai koki nors kita pavadinima.

Zmones, kurie nori ir toliau bendrauti, gvildenti jiems aktualia tema apie Dievo paieskas, siulau sukurti nauja tema, kurioje nebus siuksliu-rietenu.

Tikiuosi toks variantas bus priimtinas abiem pusem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 liepos 2017 - 15:38
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 20, 14:49)
Žinoma, kad nepasitrauksim, nors mūsų namuose nėra dviejų spintų ezoterinių knygų (kiek turėjau, dar prieš keletą metų išmečiau į popieriaus konteinerį), ir neturim jokių kablių ieškantiems dievo, nes neturėtume kur tų pagautų lengvatikių dėti.

Siaip tai as rasiau dvi sienos knygu, tarp kuriu yra ezoteriniu ir jusu cia keliu mintys aiskios.
Tai kad tau uztenka ir poros pasekeju, nuo kuriu tu jautiesi pakyleta. Sektantu maldos namuose irgi tik desimtys.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 07 20, 13:17)
<p>Man būtų labai įdomu sužinoti, ar Vaisgamta ir Vaižgantas yra tas pats? Ir kas tie Vaižgamtažvaigždžiai ir Žvaigždutės? 🤔</p>


Pirmas klausimas lengvas, o antrasis be galo sunkus...

Vaisgamta yra "vaisinga gamta": tai motiniškumas, moteriškumas, vaisingumas. Vaižgantas atsirado, kaip teigiama, patriarchato laikais, ir pats vardas visiškai nelogiškas.
Kaip jau buvo rašyta, Vaisgamta nėra asmuo, tačiau, manom, ji turėjo (ir tebeturi) fzinių kūnų (aišku, moteriškų).

Pirmą kartą apie Žvaigždutes ir Vaižgamtažvaigždį išgirdau kokiais 2003 m. iš Albino Kurtinaičio. Tuo metu viskas, ką jis pasakojo, man atrodė mistika. Ne ką mažesnė mistika buvo, kai Eitautas Marčiukaitis man parodė netoli mano namų esantį Vaižgamtažvaigždį ir kiek tolėliau vietą, kur yra visas spiečius Žvaigždučių (gal kokiais 2009 m.). Bet kokiai informacijai tenka subręsti.
Vaižgamtažvaigždis yra labai sudėtingas energetinis įrenginys. Tai rutulys, kuriame yra kitų geometrinių figūrų, aplink jį taip pat yra geometrinės figūros. Kol kas žinau tik vieną jo funkciją ir ja kartą pasinaudojau- susisiekiau su Pietų Amerikos šamanais. Nereikia mobiliojo telefono ar kompiuterio, norint bendrauti su tais, kurie taip pat turi Vaižgamtažvaigždį. Turint reikiamus įrengimus robotiniame kūne, galima per tą Vaižgamtažvaigždį persiųsti ir materialius daiktus. Žinau, kad būnant toje vietoje galima įtakoti orus. (Bet apie tai labiau išmano Šiva ir Perkūnas.) Jaučiu, kad naudojant Važgamtažvaigždį galima įtakoti Vilniaus, Lietuvos energetinius pokyčius, jis susijęs ir su Žemės ašimi.
Apie Žvaigždutes info kol kas neturiu, ateis ir joms laikas. Kol kas žinau tiek, kad toje vietoje, kur jos yra, būti galima max 10 minučių- jos labai stipriai veikia žmogaus biolauką.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 20, 15:27)
Taigi, kaip matau situacija patine, zmogus neketina palikti uzurpuotos temos. OK.

Turi rastis sioje situacijoje protingesnis, kas ispres si neva rebusa.

Siulau civilzuota sprendimo buda. Palikti sia Vaizgantes uzurpuota tema jai, lai turisi, negaila. Mano galva temos vertybe yra joje diskutuojantys zmones, o ne apvadinimas, dislokacijos vieta. Taigi principingai laikytis i ja isikibus nera prasmes. Todel kreipkimes i adminsitracija, kad VAizgantes uzurpuota tema perkeltu i ezoterikos skilti, suteikiant jai koki nors kita pavadinima.

Zmones, kurie nori ir toliau bendrauti, gvildenti jiems aktualia tema apie Dievo paieskas, siulau sukurti nauja tema, kurioje nebus siuksliu-rietenu.

Tikiuosi toks variantas bus priimtinas abiem pusem.

Nieko pasiulymas, bet toks zmogus butinai eis ir i kita tema, gal net nica pasikeites.Tikie sarsaliniai minta tokiais dalykais, jie pasotina save. Aisku galima ir atsikirsti, bet tikrai nera malonu ta daryt, ypac tokioj temoj.

Nors jei cia Vaizgante tiek plesosi, tiek tyri pasekeju, i az gauna prasymu - tai keista, kodel nenori tureti savo asmenines temos? Na atskirtu administratiriai, uzvadintu " vaizgantes tiesos" ar pan ir visi laimingi, be pykciu gyvena savose temose. Vaizgante, kodel tau taip netiktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 liepos 2017 - 16:09
QUOTE(cambala @ 2017 07 20, 16:46)
Nors jei cia Vaizgante tiek plesosi, tiek tyri pasekeju, i az gauna prasymu - tai keista, kodel nenori tureti savo asmenines temos? Na atskirtu administratiriai, uzvadintu " vaizgantes tiesos" ar pan ir visi laimingi, be pykciu gyvena savose temose. Vaizgante, kodel tau taip netiktu?


Cambala, tu šioje temoje naujokė. Ar nenorėtum susikurti sau atskiros temos ir išeiti kartu su visomis paklodžių rašytojomis? mirksiukas.gif
Aš rašau į temą. Jūs ten galėtumėt rietis ne į temą, aiškintis santykius. Man tai neįdomu. O aš noriu toliau gilintis į dievų temą. Man tai įdomu.

P.S. Ezoterinėmis temomis šiame forume rašau nuo 2005 m., jokių kitų nicų niekada neturėjau. Manau, turiu teisę rašyti ten, kur noriu, ir domėtis tuo, kuo noriu. Kam trukdau, galit mane apeiti, galit blokuoti- tokia funkcija yra. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 20 liepos 2017 - 16:27