Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 21:46)
Man rodos, trepsi tos, kurios prisiėmė sau avių vardus- jos pasijuto pažemintos.  Man giliai dzin, tiki manimi kas ar netiki. Mano žinojimas (ne tikėjimas) išties yra mano nuosavybė, ir ką noriu, tą su ja ir darau. Norėsiu, užrašysiu žinias ir išleisiu knygą, norėsiu, dalinsiuosi žiniomis už pinigus. Tai mano teisė. Tik kol kas turiu kitokių sumanymų ir darbų, ir man nerūpi švietimas. Tinginių švietimas apskritai yra dalykas, neturintis perpektyvų. Todėl geriau turimas žinias taikyti savame gyvenime. Nėra verta perlus mėtyti kiaulėms. Šitą sakinį šiame forume esu rašius jau daug kartų. Perlai visada turės vertę, o kiaulių niekada netrūks.

Nei viena cia tavo svaisciojimu neprisieme. Tiesiog pasirodei kaip kokia pigaus, autobusu ar gelezinkelio stoties varaznike cebureku kioske.
Atstumiantis zmogus, iskart prasiziojai ( nors veliau skaiciau visa tema) - kaip dveslena is ziaubtu. Maitinkis tu savo avyciu energija, is to ir gyvuoji. Bet i senatve tai aiski diagnoze.
Gero vakaro visoms.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 23:01)
Nei viena cia tavo svaisciojimu neprisieme. Tiesiog pasirodei kaip kokia pigaus, autobusu ar gelezinkelio stoties varaznike cebureku kioske.
Atstumiantis zmogus, iskart prasiziojai ( nors veliau skaiciau visa tema) - kaip dveslena is ziaubtu. Maitinkis tu savo avyciu energija, is to ir gyvuoji. Bet i senatve tai aiski diagnoze.
Gero vakaro visoms.


Dieve dieve tu kūdas... Aš gi sakau, apie mane mitologija kuriama...O dar neigia...Ir mandagią vaidina...Artistė...Tik teatras sudegė...Ir nepagyrė šioje temoje niekas...
Negero vakaro tau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 22:46)
Man rodos, trepsi tos, kurios prisiėmė sau avių vardus- jos pasijuto pažemintos.  Man giliai dzin, tiki manimi kas ar netiki. Mano žinojimas (ne tikėjimas) išties yra mano nuosavybė, ir ką noriu, tą su ja ir darau. Norėsiu, užrašysiu žinias ir išleisiu knygą, norėsiu, dalinsiuosi žiniomis už pinigus. Tai mano teisė. Tik kol kas turiu kitokių sumanymų ir darbų, ir man nerūpi švietimas. Tinginių švietimas apskritai yra dalykas, neturintis perpektyvų. Todėl geriau turimas žinias taikyti savame gyvenime. Nėra verta perlus mėtyti kiaulėms. Šitą sakinį šiame forume esu rašius jau daug kartų. Perlai visada turės vertę, o kiaulių niekada netrūks.


Butent, jus puikiai ivardinot, jums RODOS. Mane neitakoja jusu demonstruojamas chamiskumas, tiesiog as neabejingas zmogus, nesvarbu kad sie neadekvatus postai nesusije su manim asmeniskai, laikau savo pareiga chamui duoti derama atkirti. Kitokiu atveju jis itikes savo nenubaustumu ir toliau dergsis is jam neitikusiu zmoniu vien todel kad jie masto, vertina gvildenama tema kitaip nei jis.

Na taip, na taip, kas mopsiui uodega pakels nei jis pats. Na keistai atrodo zmogus beperstojo giriantis save ir pastoviai drabstantis niekinacius epitetus zmonems, vien todel kad anie jam oponuoja, nes masto ir vertina gvildenama klausima kitaip.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 23:01)
Nei viena cia tavo svaisciojimu neprisieme. Tiesiog pasirodei kaip kokia pigaus, autobusu ar gelezinkelio stoties varaznike cebureku kioske.
Atstumiantis zmogus, iskart prasiziojai ( nors veliau skaiciau visa tema) - kaip dveslena is ziaubtu. Maitinkis tu savo avyciu energija, is to ir gyvuoji. Bet i senatve tai aiski diagnoze.
Gero vakaro visoms.


Tiesmuki ir menko mentaliteto žodžiai patrauklumo jums nepridės.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 22:14)
Nu taip, o kai pas kitas dvi ar tris yra savo tiesos, kurias jos irgi apciuope, jaucia ir mato? Tai kaip tada? Viena isivaizduojama ase negali nustygti vietoje, nes pagal jos trepsejima kitos klumpakojo kartu netrepsi?
As dar karta paaiskinsiu - jusu tikejimas, zinojimas, jautimas yra tik jusu, jums taip atrodo, bet tai nebutinai turi buti tiesa. Ir baikit kelt save auksciau pjedestalo ir manyti, kad jus aukstesne uz kitus, neva tik jus zinot tiesa biggrin.gif .

Na neraset , tai neraset, ko cia nervintis? Mane tegu nors zmogzudysrte kaltina, jei as taip nedariau - man pf.

Tuomet labai džiugu, kad ir jūs apčiuopiate. Išties. Nes jei tik tikite kažkuo, kažkieno primestu, tai būtų liūdna išties.

Nesinervinu, būta čia ko. Tiesiog šmeižtas yra šmeižtas. Kad jo nebūtų, aš jums paaiškinau.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 22:23)
Tiesmuki ir menko mentaliteto žodžiai patrauklumo jums nepridės.

O man reikia patrauklumo ar int empatijos blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 23:23)
Tiesmuki ir menko mentaliteto žodžiai patrauklumo jums nepridės.


As sutinku. Bet galimai su Vaizgante, jos kalba kalbantys zmones labiau jai bus suprantami. Is kur toks jautrumas, ir kur jis buvo kai jusu pozicijos salininke tikslingai savo nekorektiskais epitetais menkina zmones, vien todel kad jie jai oponuoja, turi kitokia psauleziura? Kodel jus tylite, kai ji su bravda aiskina kad kulturingas elgesys diskusijoje tai tik kauke...

Tai ka jus siulote, ir toliau toleruoti chamiskuma?
Ar galima reiksti pretenzijas Cambalai, kai Vaizgante pati giriasi, kad tikslingai erzina zmones, sukelia juose negatyvia reakcija...

Pakartosiu, mas visai nekliuna kuo TIKI, ar ka ZINO sioje diskusijoje dalyvaujantys ZMONES. Man sioje diskusijoje kliuna nepagarba oponentui, vien todel kad jis gvildenamu klausimu turi kitokia nuomone ir neketina ja keisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 22:47
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 22:04)
Dieve dieve tu kūdas... Aš gi sakau, apie mane mitologija kuriama...O dar neigia...Ir mandagią vaidina...Artistė...Tik teatras sudegė...Ir nepagyrė šioje temoje niekas...
Negero vakaro tau.

As pati nemandagiausia forumo dalyve. Gali paklaust Montevertes, Moontes ( jos oponentes 😁) - nei viena is ju nepaneigs, kad taip nera 😁.
Nevaidinu. Ne tau ir linkejau. O paciai linkiu ten kazka su zvakem ir kortom susokt, ikvept giliai ir mastyt kaip toliau ciucikus uz grandines tampyt
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 23:37)
As sutinku. Bet galimai su Vaizgante, jos kalba kalbantys zmones labiau jai bus suprantami. Is kur toks jautrumas, ir kur jis buvo kai jusu pozicijos salininke tikslingai savo nekorektiskais epitetais menkina zmones, vien todel kad jie jai oponuoja, turi kitokia psauleziura? Kodel jus tylite, kai ji su bravda aiskina kad kulturingas elgesys diskusijoje tai tik kauke...

Tai ka jus siulote, ir toliau toleruoti chamiskuma?

Pakartosiu, mas visai nekliuna kuo TIKI, ar ka ZINO sioje diskusijoje dalyvaujantys ZMONES. Man sioje diskusijoje kliuna nepagarba oponentui, vien todel kad jis gvildenamu klausimu turi kitokia nuomone ir neketina ja keisti.


Kur jus tą nepagarbą matot ?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 22:37)
Bet galimai su Vaizgante, jos kalba kalbantys zmones labiau jai bus suprantami.

Butent. Kaip pradejo - ta ir turi. Man nera kantrybes tokius auklet. Ir temos terst nesinori... O kaip atrast viduri? Juk siuliau tiesiog neprisiknist ir apeit mano postus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 23:42)
Juk siuliau tiesiog neprisiknist ir apeit mano postus ax.gif .


Ir kas jums pačiai trugdo tą patį daryti su kitų postais ?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 22:47)
Ir kas jums pačiai trugdo tą patį daryti su kitų postais ?

As ta ir darau - nesiveliu i diskusijas apie Perkuna - Siva ir pan. Tuo tarpu egipto sparnuota kritikuoja krikscionis, vadina juos aviu banda ir Jezu sarlatanu.
Ir dar: as kiauliu kartu su Vaizgante neganiau, manau etiketas reikalauja nesitujint. Bet psichologija aiski - atejau i sia tema, parasiau pirmam ar antram poste , kad Moontes mintys man sioj temoj patinka, ir vsio, savo bloga karma i mane nukreipe. Jau vien izeidinejimai apie Jeruzales avis daug ka pasako...
Tai kaip saukia - taip atsiliepiu. Kazkas neaisku? Nepatinka jai krikscionys, pasaulines religijos - valio , turek savo samprata kazkokia, bet nekritikuok ir nesivelk tada i diskusijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2017 - 23:03