Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 19:15)
Idomu, tai kodel vertinate iki galo nesuvokdamas zmogaus pozicijos? Sakot jus klausiate, tai kodel nepaklauses zmogaus, t.y. manes, o iskartote vertinate? O kodel as privalau mastyti, vertinti jusu kriterijai, bandyti juos atitikti? Ar ne nemanot kad tai galima vertinti kaip jusu susireiksminima, reikalavima manes teirautis Jusu, pagristi jusu paties skubota, stereotipais paremta izvalga, apie mano tikejima, intencijas? Beje jus ir nepagrindet, kodel kalbedamas apie MANO tikejima, vertinote ji kaip "bandos efekta", remdamasis savo asmenisniais stereotipais...

Jus vel bandote man iteigti savo asmenine stereotipine progama apie tikejimo, jo idiegimo formas ir t.t.. Jums sunku suprasti, kad yra zmones kuriu poreikiai, pasauleziura neitelpa i jusu stereotipinius remus.

Xor, su visa pagarba, prieinu isvados, kad jus visiskai nesigilinat i oponento mintis. Nes turite susidares savo asmenini stereotipini vazdeli, klise, sablona, prokrusto lova kur bandote ikisti kiekviena individa. Negi jums sunku suprasti, kad galimai yra grupe zmoniu, kuriem jusu isvardintos intencijos, tendencijos visiskai netinka... Jus niekada neabejojate savo teisumu, metams begant nedarote savo izvalgose "revizijos"?

Vnz. jusu izvalgos bent jau mano atveju neatitinka tikroves.


Vientisai suprasti jūsų postą yra išbandymas mano smegenims. Vieno karto perskaityti tikrai neužteks.

Klausiat apie revizijas- jos yra daromos nuolat.

Pats neklausiu apie jūsų tikėjimą, nes anksčiau buvau panašiai gavojantis/tikintis kaip ir jūs. Vėliau supratau, kad tai yra tiesiog butaforinis užsiėmimas.
Bėda ta, kad tokių tikinčiųjų žmonių yra daug, o bet koks mėginimas kartu gilintis, ieškoti tam tikrų sąsajų yra neįmanomas ypač tada, kai paliečiama dievo sąvoka ir mėginama į tai pažvelgti iš kito rakuso. Neįmanomas todėl, kad dažniausiai sukyla priešiškos reakcijos:"Kaip tu drįsti abejoti".



QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 19:15)
Beje jus ir nepagrindet, kodel kalbedamas apie MANO tikejima, vertinote ji kaip "bandos efekta", remdamasis savo asmenisniais stereotipais...


Ar jūsų tikėjimas ir jo išpažinimo forma yra unikali ?
Atsakyti
Moonte, gal taurelė bobelinės padėtų sklandžiau rašyti lietuviškai? O tai kuo toliau, tuo labiau oponentai skęsta nelogikos jūroje smile.gif

Labai smagu matyti, kaip avys prieš mane susivienijo. Tai pavyzdys, kaip žmones veikia manipuliacija. Ir ką laimėsit, prieš mane varydamos? Nieko, nes vis vien nesuprantat, ką rašau. Kai noriu, rimtai dirbu, kai nenoriu, avis erzinu, o jos sėkmingai erzinasi. yahoo.gif
Ne jums suprasti, ką veikiu šioje temoje, bet tikrai ne verbavimu ar įtikinėjimu užsiimu. Šiandien vėl gavau daug vertingos informacijos, kol jūs čia balas laistėt.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 20:16)
Vientisai suprasti jūsų postą yra išbandymas mano smegenims. Vieno karto perskaityti tikrai neužteks.

Klausiat apie revizijas- jos yra daromos nuolat.

Pats neklausiu apie jūsų tikėjimą, nes anksčiau buvau panašiai gavojantis/tikintis kaip ir jūs. Vėliau supratau, kad tai yra tiesiog butaforinis užsiėmimas.
Bėda ta, kad tokių tikinčiųjų žmonių yra daug, o bet koks mėginimas kartu gilintis, ieškoti tam tikrų sąsajų yra neįmanomas ypač tada, kai paliečiama dievo sąvoka ir mėginama į tai pažvelgti iš kito rakuso. Neįmanomas todėl, kad dažniausiai sukyla priešiškos reakcijos:"Kaip tu drįsti abejoti".
Ar jūsų tikėjimas ir jo išpažinimo forma yra unikali ?


Ko kia prasme musu diskusijoje? Kaip suraptau atsiprasymo nesulauksiu, nes vel daromos tos pacios klaidos. Konkreciai ka mes panasiai galvojome? Kad jus leidziate saud aryti tokias isvadas.

Labai puiku kad jus surpatote, bet tai padarete jus, nes jautete tam poreiki. Man gi mano Tikejimo forma tinka ir patinka, galimai mano kiti vertinimo kriterijai, kitoks santikio su Dievu poziuris...
As minejau, man is Dievo nieko nereikia, jis pasirupino manimi dar pries man gimstant.

Man asmensikai nesudaro problemos priimti jusu poziuri, bet jei as kulturingai, pagarbiai priimu jusu poziuri-tikejima, kuris is esmes kertasi su mano, nebutinai as privalau praktikuoti ji savo gyvenime.

Nezinau, unikali ji ar, ne. Unikalumas man nera siekiamybe

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 18:55)
Taip, aš nemandagi, nes mandagumas tėra kaukė.
Pritariu, kad tamstos tekstus reikia skaityti nebent išgėrus, nes blaivi nepagaunu logikos, matyt, nėra ko gaudyti, nes jos paprasčiausiai nėra...Pilstymas iš tuščio į kiaurą, nieko nepasakant.

Na ir ko tu tikiesi? Kad viena Monteverte priklausoma nuo tamstos turi, tai galvoji salona atsidarius daugiau silpnuju pritraukt, kad tavo energijos isteklius maitintu? Tai arba teks mandagumo pramokt ir kauke uzsidet, arba nieko tau neiseis.

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 20:29)
Moonte, gal taurelė bobelinės padėtų sklandžiau rašyti lietuviškai? O tai kuo toliau, tuo labiau oponentai skęsta nelogikos jūroje smile.gif

Labai smagu matyti, kaip avys prieš mane susivienijo. Tai pavyzdys, kaip žmones veikia manipuliacija. Ir ką laimėsit, prieš mane varydamos? Nieko, nes vis vien nesuprantat, ką rašau. Kai noriu, rimtai dirbu, kai nenoriu, avis erzinu, o jos sėkmingai erzinasi.   yahoo.gif
Ne jums suprasti, ką veikiu šioje temoje, bet tikrai ne verbavimu ar įtikinėjimu užsiimu. Šiandien vėl gavau daug vertingos informacijos, kol jūs čia balas laistėt.


Dekui, jusu praktikuojami metodai ne visiem tinka ir patinka. GAlimai jie ir itakoja jusu vizijas. SAugkite sveikata, taikikite juos saikingai.

na jusu susireiksminimas ne eilinis, jus neverta tokiu pastangu, kaip jau rasiau, reikia stengtis itakoti zmones turincius kritini mastyma. Jus ne erzinat, jus sukeliat gailesti, gluminat, taip kaip glumina koks apsvaiges piemuo besisklaidantis gatvemis ir mojuojantis peiliu, rodydamas bravada, gaudamas bent jau toki demesi. Jo niekas negerbia, jis nera stiprus, nors zmones reaguoja, vengia peilio idijoto rankose. Bet jis kvailys tiki savo jega ir isskirtinumu. Analogiskai su tamsta, kuri bet kokia forma siekia demesio. Apgailetina ir tiek. Bet jei, samoningas kituose neigiamu emociju kurstymas, tikslingai juos zeminant jums suteikia dziugesi, pilnatve... TAi jau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 20:02
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 18:59)
Su ta veikėja kaip tik ir nejuokavau, nes jinai darė nejuokingus, o žalingus dalykus kitiems. Jinai blokavo kitus žmones, bandė juos atitraukti nuo jų gyvenimo, nuo jų pamokų, nuo įspėjimų, kuriuos jie gauna per sapnus ir nori juos pasiaiškinti ir pan.
Jei yra sapnų tema, vadinasi ji ir turi būti, žmonės nori pasiaiškinti, pasigilinti. Čia tas pats, kas jūs čia sakykime su Moonte kalbėtumėte apie Dievą, dalintumėtės įžvalgomis, patirtimi, o aš ateičiau ir jums sakyčiau: ša, tylėkite, jus stebi, jus užpuls, nėra jokio dievo, čia nesąmonės, nekreipkite dėmesio, čia tik jums taip atrodo, kad jis yra, bet iš tikro į jūsų pasąmonę čia veikėjai visokie kenksmingi veržiasi, bet jūs nieko nebijokite, viskas gerai, bet tylėkite, nieko čia nerašykite, nešnekėkite.
Ir taip keturis metus pastoviai, kaip jūs tada į mane reaguotumėte? Ką? ax.gif

Papildyta:



Nezinau... Man, daleiskim, cicio yra labai slyksti. Tiesiog kaip zmogus, jau po jos pasisakymu temoj, kur kazkas iseit is gyvenimo bande, tai isvis blink.gif . Manes ji neveikia, bet jau toj temoj jos postai buvo kaip paskutines atmatos. Ir net jeigu ji prarastu vaika, neapsiverstu man ranka rasyt, kad tu to nusipelnai...

Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 19:29)
Moonte, gal taurelė bobelinės padėtų sklandžiau rašyti lietuviškai? O tai kuo toliau, tuo labiau oponentai skęsta nelogikos jūroje smile.gif

Labai smagu matyti, kaip avys prieš mane susivienijo. Tai pavyzdys, kaip žmones veikia manipuliacija. Ir ką laimėsit, prieš mane varydamos? Nieko, nes vis vien nesuprantat, ką rašau. Kai noriu, rimtai dirbu, kai nenoriu, avis erzinu, o jos sėkmingai erzinasi.  yahoo.gif
Ne jums suprasti, ką veikiu šioje temoje, bet tikrai ne verbavimu ar įtikinėjimu užsiimu. Šiandien vėl gavau daug vertingos informacijos, kol jūs čia balas laistėt.

Bet tu grynai nesveika. Nezinau kuek tau metu, bet senatvej busi visiskai nuprotejus.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 20:39)
Na ir ko tu tikiesi? Kad viena Monteverte priklausoma nuo tamstos turi, tai galvoji salona atsidarius daugiau silpnuju pritraukt, kad tavo energijos isteklius maitintu? Tai arba teks mandagumo pramokt ir kauke uzsidet, arba nieko tau neiseis.


O, dėkui už idėją- rytoj pat atidarysiu nagų lakavimo saloną.
Eisiu, paklausiu Žvėrūnos, gal jai žalios mėsos reikia, nuobodžiauja savo erdvėlaivyje smile.gif
Apie mane jau mitologija kuriama- kaip aš traukiu už kelnių gumos silpnuosius, rišu juos prie radiatoriaus ir prakandus skylę galvoje siurbiu energiją... biggrin.gif Ir pirmoji bus skandalistė cambala bigsmile.gif Niam niam
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 20:47)


Bet tu grynai nesveika. Nezinau kuek tau metu, bet senatvej busi visiskai nuprotejus.


Kokie 6 milijardai metų tikrai bus...Sena... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 20:03)
Baltija perplaukiama ir su daug krantų mirksiukas.gif  smile.gif


Pametesiu jums svaru argumenta sioje diskusijoje.
Siaip, buvo laikas, kai baltai nebuvo baltai, jie atkeliavo i sias vietas traukiantis ledynams net is Indijos. Ko yra akivaizdus liudininkas musu kalba. Baltu prokalbe yra priskiriama idoeuropieciu. Kuo lietuviu kalba zavi, kad iki siol galima lengvai rasti sasajas su Sanskritu (kalba sukurta tiesiogiai bendrauti su Dievu). Taigi, gimimo vieta sieti vien su baltiskuoju regionu, mano galva yra nelabai pagrista ir adekvati versija.

Bet ko noreti, Vaizgantes versijos daugumoje visos pritemtos uz ausu. Kad ir atsiminus diskusija apie Ikara, Gruzijos pavadinima.

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 20:50)
Kokie 6 milijardai metų tikrai bus...Sena...  ax.gif


Cia itariu tie skaiciai isaiskejo pavartojus bobelines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 20:09
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 19:50)
O, dėkui už idėją- rytoj pat atidarysiu nagų lakavimo saloną.
Eisiu, paklausiu Žvėrūnos, gal jai žalios mėsos reikia, nuobodžiauja savo erdvėlaivyje smile.gif
Apie mane jau mitologija kuriama- kaip aš traukiu už kelnių gumos silpnuosius, rišu juos prie radiatoriaus ir prakandus skylę galvoje siurbiu energiją... biggrin.gif  Ir pirmoji bus skandalistė cambala  bigsmile.gif  Niam niam
Papildyta:
Kokie 6 milijardai metų tikrai bus...Sena...  ax.gif

Tai kad tu niekam neidomi, kazi kas kuria mitologija apie tamsta? Kazko man Kildisiene primeni, soki soki aukstyn, taip norisi, bet nera to demesio, nors tu ka biggrin.gif .

O siaip, aciu Montevertei, kad pasiule savo " lobynus" pazeet. Jos deka pamaciau kokiu nesveiku imanoma sutikt ir temuteje sviesiu minciu paskaiciau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 20:39)
Na ir ko tu tikiesi? Kad viena Monteverte priklausoma nuo tamstos turi, tai galvoji salona atsidarius daugiau silpnuju pritraukt, kad tavo energijos isteklius maitintu? Tai arba teks mandagumo pramokt ir kauke uzsidet, arba nieko tau neiseis.

Nu dar gražiau biggrin.gif Mes visiškai kitomis sistemomis tikime, tik tiek, kad tam tikri dalykai kaip ir susieina kažkiek tai. Vadinasi, pas mus abi yra tiesos. Ir ji apčiuopiama, nes mes ne tik tikime, mes jaučiame, matėme ir t.t. Jums tik parintis ir belieka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 20:47)
Nezinau... Man,  daleiskim,  cicio yra labai slyksti. Tiesiog kaip zmogus, jau po jos pasisakymu temoj, kur kazkas iseit is gyvenimo bande, tai isvis blink.gif . Manes ji neveikia, bet jau toj temoj jos postai buvo kaip paskutines atmatos. Ir net jeigu ji prarastu vaika, neapsiverstu man ranka rasyt, kad tu to nusipelnai...

Aš jums dar kartą kartoju: aš taip nerašiau, o jei jūs tikite paistalais ir sapalionėmis žmogaus, kuris su savimi pirmiausia nesusitvarko, tai... Tai gal tuomet ir baikime diskusiją amžiams ir visose temose? Nes nebėra apie ką ir šnekėtis tada unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 21:01)
Pametesiu jums svaru argumenta sioje diskusijoje.
Siaip, buvo laikas, kai baltai nebuvo baltai, jie atkeliavo i sias vietas traukiantis ledynams net is Indijos.  Ko yra akivaizdus liudininkas musu kalba. Baltu prokalbe yra priskiriama idoeuropieciu. Kuo lietuviu kalba zavi, kad iki siol galima lengvai rasti sasajas su Sanskritu (kalba sukurta tiesiogiai bendrauti su Dievu). Taigi, gimimo vieta sieti vien su baltiskuoju regionu, mano galva yra nelabai pagrista ir adekvati versija.

Bet ko noreti, Vaizgantes versijos daugumoje visos pritemtos uz ausu. Kad ir atsiminus diskusija apie Ikara, Gruzijos pavadinima.
Cia itariu tie skaiciai isaiskejo pavartojus bobelines.

Jokio skirtumo man ta kalba ar gimimo vieta. Siela atgimsta ir negyvena ten pat. Mano Dievai, tai ne Perkūnas, ne Gabija, ne Milda. Bet aš nieko prieš juos neturiu, jei jie jums patinka ir jais ketinate tikėti, man bus labai įdomu paskaityti apie jūsų praktikas su jais.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 20:56)
Nu dar gražiau biggrin.gif Mes visiškai kitomis sistemomis tikime, tik tiek, kad tam tikri dalykai kaip ir susieina kažkiek tai. Vadinasi, pas mus abi yra tiesos. Ir ji apčiuopiama, nes mes ne tik tikime, mes jaučiame, matėme ir t.t. Jums tik parintis ir belieka biggrin.gif
Papildyta:

Aš jums dar kartą kartoju: aš taip nerašiau, o jei jūs tikite paistalais ir sapalionėmis žmogaus, kuris su savimi pirmiausia nesusitvarko, tai... Tai gal tuomet ir baikime diskusiją amžiams ir visose temose? Nes nebėra apie ką ir šnekėtis tada unsure.gif
Papildyta:



Nu taip, o kai pas kitas dvi ar tris yra savo tiesos, kurias jos irgi apciuope, jaucia ir mato? Tai kaip tada? Viena isivaizduojama ase negali nustygti vietoje, nes pagal jos trepsejima kitos klumpakojo kartu netrepsi?
As dar karta paaiskinsiu - jusu tikejimas, zinojimas, jautimas yra tik jusu, jums taip atrodo, bet tai nebutinai turi buti tiesa. Ir baikit kelt save auksciau pjedestalo ir manyti, kad jus aukstesne uz kitus, neva tik jus zinot tiesa biggrin.gif .

Na neraset , tai neraset, ko cia nervintis? Mane tegu nors zmogzudysrte kaltina, jei as taip nedariau - man pf.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2017 - 21:15
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 22:14)
Nu taip, o kai pas kitas dvi ar tris yra savo tiesos, kurias jos irgi apciuope, jaucia ir mato? Tai kaip tada? Viena isivaizduojama ase negali nustygti vietoje, nes pagal jos trepsejima kitos klumpakojo kartu netrepsi?
As dar karta paaiskinsiu - jusu tikejimas, zinojimas, jautimas yra tik jusu, jums taip atrodo, bet tai nebutinai turi buti tiesa. Ir baikit kelt save auksciau pjedestalo ir manyti, kad jus aukstesne uz kitus, neva tik jus zinot tiesa biggrin.gif .




Man rodos, trepsi tos, kurios prisiėmė sau avių vardus- jos pasijuto pažemintos. Man giliai dzin, tiki manimi kas ar netiki. Mano žinojimas (ne tikėjimas) išties yra mano nuosavybė, ir ką noriu, tą su ja ir darau. Norėsiu, užrašysiu žinias ir išleisiu knygą, norėsiu, dalinsiuosi žiniomis už pinigus. Tai mano teisė. Tik kol kas turiu kitokių sumanymų ir darbų, ir man nerūpi švietimas. Tinginių švietimas apskritai yra dalykas, neturintis perpektyvų. Todėl geriau turimas žinias taikyti savame gyvenime. Nėra verta perlus mėtyti kiaulėms. Šitą sakinį šiame forume esu rašius jau daug kartų. Perlai visada turės vertę, o kiaulių niekada netrūks.
Atsakyti