Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 16:20)
Tai kodėl jūs nuodėminga? Kodėl nesilaikote savo garbinamo dekalogo?
Aš pvz. nedarau nieko, ko neleistų mano Dievai ax.gif



O kas sake kad as jo nesilaikau, beje jis ne mano, jis bendrazmogiskas. Dekalogu pagristas ir BK, CK. Tam kad garbinti reikia stabu, o Dekalogas man tikrai nera stabas. Dekalogas saugaus gyvenimo instrukcija, jei as jo laikausi tai vusu pirma, kad man ir aplink manes esantiems butu SAUGU IR GERA GYVENTI. Kaip sakoma, sauguma pradedu kurti nuo saves, savo aplinkos.

O nuiodeminga, kad kartais klystu, nes esu zmogus.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:26)
Bet jus abi neikuom nesiskiriat nuo tu, kurie ikonas ar kryzius buciuojat. Irodynejat savo tiesa, kaip ir krikscionys arba musulmonai, tai pas anuos dar kazkas konkretesnio, o pas jus " is po prekystalio" biggrin.gif  - tipo nueik ten, atrakink ta, rasi ta, paimsi kita... Siulyciau neisijaut ( nes i senatve paprasciausiai nuprotesit) biggrin.gif , bet aisku elkites kaip galvojat teisinga ax.gif .
Aciu, nenoriu suprast, man pilnai uztenka jaustis ramiai savimi ir suprantat Dieva.

O tai galvojat, kad tiesos nėra arba ji būtinai tik pas jus? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 16:30)
O kas sake kad as jo nesilaikau, beje jis ne mano, jis bendrazmogiskas. Dekalogu pagristas ir BK, CK. Tam kad garbinti reikia stabu, o Dekalogas man tikrai nera stabas. Dekalogas saugaus gyvenimo instrukcija, jei as jo laikausi tai vusu pirma, kad man ir aplink manes esantiems butu SAUGU IR GERA GYVENTI. Kaip sakoma, sauguma pradedu kurti nuo saves, savo aplinkos.

O nuiodeminga, kad kartais klystu, nes esu zmogus.

Jau vien čia sunkiai laikotės. Pvz. tariate Dievo vardą be reikalo, nes matote, kad čia avių beveik nėra (tik pora), kiekvienas su savo tiesomis ir savųjų niekaip neįrodysite mirksiukas.gif

Kaip žinote, kad jums nuodėmes atleidžia? Pasitikite kunigo atleidimais?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 16:29)
Kai žmogus buna pakabintas, tai pačiam sunku suprasti reikia tos energijos ar ne.

Šaunu, kad nusprendėt paskaityti, dar tai niekam nepakenkė. Bet jei pradėsit jus pati kledėti - kelio atgal nebus smile.gif


Ir cia raso zmogus, kuris aiskino apie Diskusija.
Labai grazu oponento izvalgas vadinti KLIEDESIAIS. Cia jus pretenduojate i ne kliedincio teisejo vaidmeni... O ko jus isigandote, kad bandote tokiais postukais menkinti oponento izvalgas?
Kodel jus, tas kuris menoriniu toniuku aiskina apie diskutavima, perzengiate ribas ir pereinate i asmeniskumus, menkinate siu atveju konkretaus oponento cambala izvalgas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 15:56
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 15:40)
O tai galvojat, kad tiesos nėra arba ji būtinai tik pas jus? bigsmile.gif
Papildyta:



Taip niekur nerasiau. Tuo tarpu visus niekinate jus ir skelbiates protingesne, aukstesne uz kitus. Kad ir vakar plepaluose apie veganus ir visavalgius.
Savo tiesos niekam nebruku.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 16:40)
Jau vien čia sunkiai laikotės. Pvz. tariate Dievo vardą be reikalo, nes matote, kad čia avių beveik nėra (tik pora), kiekvienas su savo tiesomis ir savųjų niekaip neįrodysite mirksiukas.gif

Kaip žinote, kad jums nuodėmes atleidžia? Pasitikite kunigo atleidimais?


Apie ka jus cia? As aplamai cia aviu nematau? Cia Vaizgante avis mato, ir ju blejinius girdi. Ir velnias zino kam priekaistauja rasydama MES MES MES. Kai pacios argumentai paremti butent barteriniais mainais, kurie ir yra paremti - mes mes mes, mums mums mums.

Tikiu, kad butent jums as nieko neirodisiu, svarbiausia, as to ir nesiekiu, nes jus eate tik irankis, kurio deka as pateikiu savo izvalgas kitiems, sia tema skaitantiems.

******************

Man nera svarbus atleidimo faktas. Man svarbiau paciai atleisti ir nekaupti negatyvo savyje, kas man puikiai sekasi, problema yra tame, kad as sau sunkiai atleideziu, va to as turiu mokytis.

Pakartosiu, esu agnostikas, tad kunigas man nera tas kuris siejamas su atleidimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 16:04
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 15:48)
Apie ka jus cia? As aplamai cia aviu nematau? Cia Vaizgante avis mato, ir ju blejinius girdi. Ir velnias zino kam priekaistauja rasydama MES MES MES. Kai pacios argumentai paremti butent barteriniais mainais, kurie ir yra paremti - mes mes mes, mums mums mums.



As tai supratau, kad as, jus, nzn gal ta moteris, kuria Monteverte uzgavo. Ir aplamai - buvai baznycioj - avis, mecetej - avis, o samanai tik sedi ir Montevertes energija minta biggrin.gif . Is to dar gyvi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:54)
As tai supratau, kad as, jus, nzn gal ta moteris, kuria Monteverte uzgavo. Ir aplamai - buvai baznycioj - avis, mecetej - avis, o samanai tik sedi ir Montevertes energija minta biggrin.gif . Is to dar gyvi.


O kas cia blogo kad zmogus lankosi skirtingu konfesju, religiju ir t.t. maldos namuose? Juk tai ne tik maldos namai, bet ir zmonijos kulturos lobynai, kur galima pasisemti isminties, susipazinti su kultura, pagaliau estetika, kuria perteikia ten esanti aplinka, jau nekalbu apie dvasinius dalykus. Juk visa tai yra turtas, dvasios penas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:47)
Taip niekur nerasiau. Tuo tarpu visus niekinate jus ir skelbiates protingesne, aukstesne uz kitus. Kad ir vakar plepaluose apie veganus ir visavalgius.
Savo tiesos niekam nebruku.

Susenote ar depresija kokia užklupo, o gal porčią kokią gavote? Nežinau. Nebeskiriate kur aš rašau rimtai, o kur su tokia kaip ir pašaipėle ax.gif biggrin.gif Galima gi pasierzinti, nia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 15:59)
O kas cia blogo kad zmogus lankosi skirtingu konfesju, religiju ir t.t. maldos namuose? Juk tai ne tik maldos namai, bet ir zmonijos kulturos lobynai, kur galima pasisemti isminties, susipazinti su kultura, pagaliau estetika, kuria perteikia ten esanti aplinka, jau nekalbu apie dvasinius dalykus. Juk visa tai yra turtas, dvasios penas.

Tai uztat, kad nieko blogo. Tik vaizgante tokia izvalga pazere savo supratimo, kad ten vis avys mekena biggrin.gif biggrin.gif .
Nes atseit viska galima rasti savo molekulej is namu neisejus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 16:48)
Tikiu, kad butent jums as nieko neirodisiu, svarbiausia, as to ir nesiekiu, nes jus eate tik irankis, kurio deka as pateikiu savo izvalgas kitiems, sia tema skaitantiems.

Nes nesugebate. Mane įrankiu vadinate, o pati realiai jokio įrankio nė neturite. Jūsų tikėjimas ir yra tik tikėjimas, o ne žinojimas, realybė, tiesa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 16:01)
Susenote ar depresija kokia užklupo, o gal porčią kokią gavote? Nežinau. Nebeskiriate kur aš rašau rimtai, o kur su tokia kaip ir pašaipėle ax.gif  biggrin.gif Galima gi pasierzinti, nia? smile.gif

Tai ne jus vakar paraset, kad jauciates protingesne uz visavalgius? bigsmile.gif Ir tai juokelis?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:54)
As tai supratau, kad as, jus, nzn gal ta moteris, kuria Monteverte uzgavo. Ir aplamai - buvai baznycioj - avis, mecetej - avis, o samanai tik sedi ir Montevertes energija minta biggrin.gif . Is to dar gyvi.

Ta moteris pati save užsigavo ir savo mele įklimpo, bandydama savo visas gyvenimo negandas perkelti forumiečiams. Kadangi jai nepavyko, žmonės toje temoje suprato kas yra kas, ji baisiai užsirūstino biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 17:05)
Tai ne jus vakar paraset, kad jauciates protingesne uz visavalgius? bigsmile.gif  Ir tai juokelis?

nu
Atsakyti