Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 08:36)
Vieniems Dievams reikia maldų, kitiems kitokių dovanų ar paminėjimo.
Nesutinki? bigsmile.gif  biggrin.gif




Taviskiai tada labai ispuike kad jiems to reikia , su demesio trukumu ax.gif kaip tu ir speji jiems visiems melstis, dovanas dovanoti .

As su tavimi tikrai nesutinku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 18, 14:16)
Taviskiai tada labai ispuike kad jiems to reikia , su demesio trukumu  ax.gif  kaip tu ir speji jiems visiems melstis, dovanas dovanoti .

As su tavimi tikrai nesutinku  mirksiukas.gif

Tai tu galvoji, kad laimė, protekcija, galia dalinami dykai ir bet kam? Galvok toliau biggrin.gif

Man melstis nereikia, aš ne kančios dievais tikiu. Tu ir melskis, jei tau reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 08:36)
Vieniems Dievams reikia maldų, kitiems kitokių dovanų ar paminėjimo.
Nesutinki? bigsmile.gif  biggrin.gif

Ir kaip ten su tais nužudymais, kančiomis, t.y. begaline meile žmonėms, ką? bigsmile.gif Atsakyk, tu gi nepasiklydus, o teisingiausiame kelyje pas mus bigsmile.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 14:25)
Tai tu galvoji, kad laimė, protekcija, galia dalinami dykai ir bet kam? Galvok toliau biggrin.gif

Man melstis nereikia, aš ne kančios dievais tikiu. Tu ir melskis, jei tau reikia mirksiukas.gif


angel_not.gif

Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 18, 15:14)

Kas vėl? Kurios problemos tau tavo Dievas neišprendžia? Negi vėl suvokimo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 15:22)
Kas vėl? Kurios problemos tau tavo Dievas neišprendžia? Negi vėl suvokimo? smile.gif

irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 18, 15:25)


Nepamenu, kokioje is temu rasiau kad Dievas yra MEILĖ, bent jau mano toks yra.

Visi žmonės myli. Tiesa, visu zmoniu meile skirtinga, priklausomai nuo zmogaus, nuo jo vidaus. Neretai būna, kad zmones nesupranta vienas kito meiles apraisku, nes ja vertina is savo varpines... Meiles buna visokios, ydingos, nelaimingos, laimingos, platoniskos, be atsako, tvirkinancios, pasiaukojancios, saviniskos, kankinancios, terorizuojancios, gluminancios, beprotiskos, dvasingos, abipuses ir t.t. ir t.t.

Taip ir su Dievu. Kiekvieno musu Dievo supratimas paremtas butent musu vidinemis vertybemis, gyvenimo suopraciu. Kiekvienas "aukoja" tai kas jam yra svarbu, kiekvienas i aukos suvokima talpina tai, kas jam, asmeniskai, yra prasminga. Kiekvienas Dievuliui priskiria sau budingas savybes.

Na tarkim, krestingam zmogui atrodo, kad Dievas yra kerstingas, baudziantis. Zmogus manantis kad pasaulis pagristas vien barteriniais mainais, mano kad ir Dievulis parsiduoda t.y. paperkamas ir t.t. ir t.t. Infantilus zmogus, linkes pasekmes uz savo pasirinkima permesti Dievui...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 18, 17:38)
Na tarkim, krestingam zmogui atrodo, kad Dievas yra kerstingas, baudziantis. Zmogus manantis kad pasaulis pagristas vien barteriniais mainais, mano kad ir Dievulis parsiduoda t.y. paperkamas ir t.t. ir t.t. Infantilus zmogus, linkes pasekmes uz savo pasirinkima permesti Dievui...

Gal juokaujat? Niekas niekam neatrodo, Dievai yra tokie, kokie yra. O kokie jie jau yra, visai nepriklauso nuo mūsų, nes mes tai ne Dievai, o tik žmonės, deja. Mes tik galime pasirinkti sau artimiausia Dievą ar Dievus. Tik tiek.
Beje, nepagalvojote kodėl mumyse yra visokie jausmai, ne tik meilė? Iš kur jie? Ot iš tur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 17:48)
Gal juokaujat? Niekas niekam neatrodo, Dievai yra tokie, kokie yra. O kokie jie jau yra, visai nepriklauso nuo mūsų, nes mes tai ne Dievai, o tik žmonės, deja. Mes tik galime pasirinkti sau artimiausia Dievą ar Dievus. Tik tiek.
Beje, nepagalvojote kodėl mumyse yra visokie jausmai, ne tik meilė? Iš kur jie? Ot iš tur ax.gif


SAVo atsakymu Jus pati patvirtinote tai ka as parasiau.

As kalbu apie MEILE. Nes mano Dievas yra butent toks. Meiles itakotas jis yra atlaidus, pakantus, nekerstingas. O budamas ismintingu jam nera budinga agresija. Ar gali buti agresyvus mylintis, ismintingas Dievas?

Kalbu apie DIEVA MEILE. Nes pagrindineje krikscionio maldoje akcentuojama MEILE sau ir artimam savo. Apeliuojama i gailestinguma, supratinguma, pakantuma savo ir kito klaidom.

O atsukimas zando smurtautojui... Sis patarimas neretai skeptiku laikomas kvailu. Yra elementarus, vienas is psichologiniu skydu blokuojanciu smurta ir neleidzianciu jam plisti. Pagaliau budas nesusitapatinti su smurtaujanciu. Tie kas gilinasi i psichologija zino, kas tai yra. Nesiplesiu.

Niekas nesako kad zmones nejaucia kitokius jausmus, bet esme yra tame, kaip negatyvius jausmus transformuoti i pozityva. Manau visiem aisku, kad butent MEILE neretai yra akstinas tokios tranformacijos.

Butent, as neabejoju kad Jusu Dievas yra toks, kokia esate Jus. Bent jau mano Dievo pakisom-aukom nepapirksi, jis neparsiduoda, mato esme, todel yra teisingas ir objektyvus. O objektyvumas yra siekamybe zmogui, bet ne Dievui, nes jis neklystantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 18 balandžio 2017 - 17:19
QUOTE(Moonte @ 2017 04 18, 18:07)
Nes pagrindineje krikscionio maldoje

Sunku diskutuoti su žmogumi, kurio Dievas dievina visų pirma kančias, o jam atrodo, kad tai meilė, kad jį Dievas myli smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 18, 18:07)
Butent, as neabejoju kad Jusu Dievas yra toks, kokia esate Jus. Bent jau mano Dievo pakisom-aukom nepapirksi, jis neparsiduoda, mato esme, todel yra teisingas ir objektyvus. O objektyvumas yra siekamybe zmogui, bet ne Dievui, nes jis neklystantis.

Tie Dievai buvo be manęs, yra su manimi, bus ir po manęs. Jų buvimas nepriklauso nuo žmonių. Bet tikrai taip, jie man patinka. Kvaila būtų rinktis tą Dievą, kuris kažkuo neįtinka. Jei jums reikia kančios ir pastovaus atlaidumo viskam, turėkitės, negi gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 18:19)
Sunku diskutuoti su žmogumi, kurio Dievas dievina visų pirma kančias, o jam atrodo, kad tai meilė, kad jį Dievas myli smile.gif


As sustinku, kad jums sunku pagristi savo mintis, izvalgas. Mano izvagu jus argumentuotai nepaneiget.

Bandote man primesti savo samprata i Biblijinius ivykius...
Jus, nieko nezinote ka as manau apie tai. Tad jusu sunkumas diskutuoti yra perteklinis ir visai su tuo nesusijes. Priminsiu, as esu agnostikas, todel, nesuklyskite ir ateityje nersdama kontrargumentu neprimetinekite man savo etikeciu, nes mano Dievo pazinimo spektras neapsiriboja vien Biblija.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 18:22)
Tie Dievai buvo be manęs, yra su manimi, bus ir po manęs. Jų buvimas nepriklauso nuo žmonių. Bet tikrai taip, jie man patinka. Kvaila būtų rinktis tą Dievą, kuris kažkuo neįtinka. Jei jums reikia kančios ir pastovaus atlaidumo viskam, turėkitės, negi gaila smile.gif


Niekada nevertinau Dieva is vartotojiskos pozicijos, todel jis man neturi patikti, juo labiau itikti.

Vel akcentuojate kancia? Mano Dievas nera kancia. Bet jei jus sugebate izvelgti tame kazkokia kancia, OK. Bet velgi, tai jusu gebejimas matyti kancia, ne mano, tad labai prasau, nebrukite man savo ismastymo vaisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 18 balandžio 2017 - 17:34
Moonte,

Dievas tikrai labai mylintis, bet kartais tikrai nubaudzia, lygiai kaip mes buvome kartais paklupdyti "ant zirniu" vaikysteje uz kazka negero, taip paklupdomi ir kiti uz negerus darbus.....
As ismokau atsiprasyti, prasyti ir padekoti visai mazyte ir iki siol nepamirsau 4u.gif Myleti ismoke mama dar pilve wub.gif O Dievas padeda islikti mylincia ir mylima kiekviena diena wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 17, 10:20)
Juokas ima biggrin.gif Taip myli, kad leidžia pvz. būti tragiškai nužudytiems ar pan. cool.gif
Dievai, o ne Dievas, pirmiausia, atsišaukia tik tiems, kurie žino kaip ir kur kreiptis ir ką pasiūlyti mainais.



QUOTE(Monteverte @ 2017 04 18, 17:48)
Gal juokaujat? Niekas niekam neatrodo, Dievai yra tokie, kokie yra. O kokie jie jau yra, visai nepriklauso nuo mūsų, nes mes tai ne Dievai, o tik žmonės, deja. Mes tik galime pasirinkti sau artimiausia Dievą ar Dievus. Tik tiek.
Beje, nepagalvojote kodėl mumyse yra visokie jausmai, ne tik meilė? Iš kur jie? Ot iš tur ax.gif


didis.gif Monteverte showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 18, 20:16)
Moonte,

Dievas tikrai labai mylintis, bet kartais tikrai nubaudzia, lygiai kaip mes buvome kartais paklupdyti "ant zirniu" vaikysteje uz kazka negero, taip paklupdomi ir kiti uz negerus darbus.....
As ismokau atsiprasyti, prasyti ir padekoti  visai mazyte ir iki siol nepamirsau  4u.gif  Myleti ismoke mama dar pilve  wub.gif  O Dievas padeda islikti mylincia ir mylima kiekviena diena  wub.gif


As tikiu, kad Jusu Dievas gali bausti. Kaip as sakau, musu dievas siejamas su musu paciu pasauliu. Mano Dievas yra liberalas. Jis man dave gyvenima, dekaloga, vaizdziai tariant "Saugaus gyvenimo instrukcija", apdovanojo sugebejimu mastyti. Man to pakanka.

Kai man tevai netaike fiziniu bausmiu, neturiu patirties, tad tokios auklejimo priemones man nesietinos su Dievu. Mane nebausdavo, su manimi su meile kalbedavo, ne moralizavo, o aiskindavo mano veiksmu pasekmes ir tu pasekmiu itaka mano, kitu gyvenimui. Kai tu samoningai suvoki ka tu padarei, tu atgailauji, sazine, gedos jausmas daro savo. Todel, as nenusiznegiu ne todel kad bijau Dievo bausmes, o todel kad man kaip zmogui tai nepriimtina, nes priestarauja vertybem.

Mano problema buvo tai, kad as pati nesugebejau sau atleisti. Ir iki siol su savimi dirbu, nes man lengviau atleisti, buti supratinga kitiems, bet ne sau. Butent gilinantis i Dievo tiesas, man padejo susivokti savyje.
Atsakyti