Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:34)
Kazkokia jus man kvailoka darotes. Atsiprasau 4u.gif .

Greiciausiai vienintele tema, kurioje man patinka Moontes " paklodes". Skaitau, pritariu, atrandu savu minciu, mokausi ir jauciu energija. Aciu smile.gif .
Papildyta:

Matomai zarazos nera, jei per tiek metu higienos institucijos neuzdare.
As taip nedrisciau teigti, kad visi, lankantys sventose vietose ar baznyciose yra avinai. Juk tu nezinai kokios ju mintys, tik daug maz isivaizduoji ir tiek.
Vienas ziuri i ikona, kitas i ezera, trecias i akmeni - koks skirtumas kokiame vaizde jis isivaizduoja Dieva?

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 15:14)
O kaip jūs įlendate į žmogaus vidų ir žinote, kad jis nesilaikė? Gal jis kaip tik laikėsi, bet jam nepasiteisino ir tada ima keikti?

Tai tada jūs neikada nieko necituotumėt, nieko neklaustumėt ir t.t. Tieisog ateitumėt, išsikalbėtumėte monologu ir vėl išeitumėte. Bet jūs to nedarote. Todėl jūs:
1. bandote primesti savo nuomonę
ar
2. ieškote vis dar pati tiesos.

Patikslinsiu abu punktus: nemanau, kad tai blogai, turite teisę primetinėti, jei tikite savo tiesa, kaip ir ieškoti vis dar turite teisę. Tik vienas dalykas - nereikia tada šventesnės už šventus vaidinti mirksiukas.gif


O kam i jo vidu listi? Butu kvaila paneigineti akivaizdzius dalykus. Pvz. zmogus nudege rankas. Juk normalu kad darai isvadas, kad jis nesilaike saugos taisykliu kontaktuodamas su ugnimi. Ir vidus cia ne prie ko.

Diskusijoje nenumanomas monologas, butent diskusija yra keliu asmenu nuomoniu lyginimas.
Keistoka, kad jus zmogaus nuomne, kuri jums opnuoja traktuojate kaip brukima.

Galima ir taip pasakyti, nes as visada abejoju savo teisumu.

O as manau, kad butent bukimas, nesvarbu itikejes savo tiesom ar ne, numano prievarta, kas yra blogai, nes esu pries smurta.

As niekada nevaidinu sventesnes, nes esu nuodeminga, jei jums mano gyvenimo budas, ar isvados toki ispudi sudaro, tai velgi subjektyvi jusu nuomone, kurios nematau prasmes paneigineti. Siuo atveju, man svarbiau, kad as sau nemeluociau, ir laikyciausi savo pacios vertybiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 14:47
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:41)
Ar lankosi, ar nesilanko, pasižiūri, kas aplinkui vyksta, net kas vyksta šioje temoje, ir reziumė ta pati- avinai, bliaunantys: man man man...Ne šiaip sau cerkvėse reikėtų skarelę užsirišti: ausys uždengtos, akys pridengtos, o po smakru mazgas surištas  biggrin.gif  Ar pastebėjot, kaip atrodo nugarinė popų rūbo dalis, kai jis apeigoms vadovauja? Storai uždengta penkta čakra nuo aštrių avių žvilgsnių...

Galima is pagarbos tiems namams kuriuose lankaisi elgtis pagal tu namu taisykles, galima ju nepaisyti. Viskas nuo zmogaus pasirinkimo priklauso.

Na jo, vienintelis asas sioj temoj - vaizgante biggrin.gif . Tu tiesiog malonuma jauti savos aviu bandos mekenimui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2017 - 14:49
Cambala, o kam žmogui dievo įsivaizdavimas? Ar tai jį motyvuoja keistis? Mano akimis žiūrint, tai darbo su savimi imitacija. Didesnė nauda gamtoje šiukšles parinkti- ir fiziškai padirbėsi, ir švariau bus. O kas iš to įsivaizdavimo? Esu racionali ir pragmatiška, nesuprantu laiko gaišimo.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:45)


Na jo, vienintelis asas sioj temoj - vaizgante biggrin.gif . Tu tiesiog malonuma jauti savos aviu bandos mekenimui.


Taip, asas, bet ne vienintelis.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:58)
Tai tu suvok pagaliau, kad tai TIK TAVO pastebejimai, kurie gali paveikti tik silpnus, gyvenimo nusivylusius ar pasimetusius zmones. Tu man gali nors vudu lele uzsakyt ar ligas siust - viskas gris tau atgal mirksiukas.gif .
Sitiek issireklamavus, svetaine atsidarius, dar rasei, kad fb viesa ur aktyvi - net neabejoju, kad tiesiog gyveni ir silpnu.
Nezinau kur tu isskaitei, kad Jezus mistinis personazas, bet nes siu laiku istorikai teigia, kad Jezus tikrai gyveno tuo metu ir buvo paprastas zmogus. Ir krikscionys Jezui nesilanksto, jie per ji supranta Dieva.


Ir ko jūs išsigandot ? Neradot bendraminčių ? Jums baisu, kad euforinė busena išsilakstys ?
Tingios smegenys yra didžiausia žmogaus problema. Suklybėjus patogiam momentui išlenda baimę, kad tai pasibaigs, o euforija baigsis.

Visada geriausia savo žvirblius yra laikyti prie savęs, nes jaučiui nėra svarbu ar juo yra tikima ar ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 19 liepos 2017 - 14:55
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 12:49)
1. Kaip ir pati jau paminėjai, tai Vaisgamta buvo visaapimantis įsikūnijimas ir neturėjo fizinio pavidalo. Šakti buvo arčiau fizinio pavidalo. Šiva ir Vaisgamta yra ta pati esybė, tik yra pasidalinta į skirtingas buvo/egzistavimo/įsikūnijimo formas.
Su Perkūnu ir Šiva buvo panašiai kaip su Šakti ir Vaisgamta. Perkūnas visaapimantis, o Šiva buvo įsitvirtinęs žemesniame lygmenyje nei Perkūnas.
2. Tuo metu jie buvo tokiame pavidale,tai žodis "bustinė" yra per ankštas dalykas.
3. Radvilų klestėjimas buvo kaip rusenančios ugnelės pakurstymas, mėginimas palaikyti, atkurti. Tai buvo suplanuota, kaip gelbėjimo planas, kai buvo įvesta kriškčionybė. Krikščionybės įvedimas sugriovė viską, kad iki tol buvo sukurta ir puoselėjima. Lietuvos krašte ir aplink apimančiose teritorijose (Latvija, Baltarusija,Lenkija) tai buvo unikalus dalykas smile.gif


Plepalai trukdo mąstymui apie rimtus dalykus... Grįžtu...

1. Man atrodo, Vaisgamta turėjo ir vieną kitą fizinį pavidalą, kad per juos galėtų pajusti tai, ką jaučia/išgyvena žmonės. Perkūnas taip pat. (Bet taip juk buvo ir Egipto projekte.)
2. Na taip, Vaisgamtai ir Perkūnui būstinės gal ir nereikėjo, tačiau jie prikūrė daugybę įvairių energetinių pavidalų, prietaisų, kompiuterių, gal ir portalų, ir visa tai naikino krikščionybė, dabar tikriausiai mažai kas likę.
3. Gaila, kad Radvilų projektas subliuško, nes dabar Seime sėdi žmonės be išsilavinimo ir bekilmiai...

Būtų gerai pasigilinti į Vaižgamtažvaigždžius, jų funkcijas, nes kol kas tik daug klaustukų...

Tiesa, gal ne šiaip sau Vaisgamta vadinama tik lino ir kanapių dievaite- kad būtų sumenkintas išskirtinis jos vaidmuo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 19 liepos 2017 - 15:03
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 14:52)
Ir ko jūs išsigandot ? Neradot bendraminčių ? Jums baisu, kad euforinė busena išsilakstys ?
Tingios smegenys yra didžiausia žmogaus problema. Suklybėjus patogiam momentui išlenda baimę, kad tai pasibaigs, o euforija baigsis.

Visada geriausia savo žvirblius yra laikyti prie savęs, nes jaučiui nėra svarbu ar juo yra tikima ar ne smile.gif

Ar as kazko issigandau? blink.gif biggrin.gif Kam man tie bendraminciai? Monteverte pries kelias dienas pasiule i tam tikra tema ateit, nes " plepaluose" neva nesiples, ji daug zino, kitu supratimas niekinis, tai ir uzsukau, noredama suprasti ta jos " wow". Ziuriu eiliniai kliedesiai ir tiek. Va paskaiciau Moontes postus, mano sampratai labai priimtini, kam man tie bendraminciai? Man energijos siurbtis nereikia, jos pakankamai, tai pasiskaitinesiu, gal del saves kazka idomaus atrasiu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 16:02)
Plepalai trukdo mąstymui apie rimtus dalykus... Grįžtu...

1. Man atrodo, Vaisgamta turėjo ir vieną kitą fizinį pavidalą, kad per juos galėtų pajusti tai, ką jaučia/išgyvena žmonės. Perkūnas taip pat. (Bet taip juk buvo ir Egipto projekte.)


Manau tie fiziniai pavidalai žmonių tarpe buvo mažareikšmiai.. t.y be jokių aukštesnių pareigų.
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 16:02)
Tiesa, gal ne šiaip sau Vaisgamta vadinama tik lino ir kanapių dievaite- kad būtų sumenkintas išskirtinis jos vaidmuo...


Sumenkintas specialiai ar tik dėl priedangos ? Nebent sumenkinta atėjus krikščionynei. Žmonės vis tiek gi poto vis dar taip pat kurį laiką gyveno.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:34)
Kazkokia jus man kvailoka darotes. Atsiprasau 4u.gif .

Tai jūs kvailoka, nes žinote labai mažai ir nesuprantate absoliučiai apie ką aš ar Vaižgantė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 15:44)
As niekada nevaidinu sventesnes, nes esu nuodeminga, jei jums mano gyvenimo budas, ar isvados toki ispudi sudaro, tai velgi subjektyvi jusu nuomone, kurios nematau prasmes paneigineti. Siuo atveju, man svarbiau, kad as sau nemeluociau, ir laikyciausi savo pacios vertybiu.

Tai kodėl jūs nuodėminga? Kodėl nesilaikote savo garbinamo dekalogo?
Aš pvz. nedarau nieko, ko neleistų mano Dievai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:04)
Ar as kazko issigandau? blink.gif  biggrin.gif Kam man tie bendraminciai? Monteverte pries kelias dienas pasiule i tam tikra tema ateit, nes " plepaluose" neva nesiples, ji daug zino, kitu supratimas niekinis, tai ir uzsukau, noredama suprasti ta jos " wow". Ziuriu eiliniai kliedesiai ir tiek. Va paskaiciau Moontes postus, mano sampratai labai priimtini, kam man tie bendraminciai? Man energijos siurbtis nereikia, jos pakankamai, tai pasiskaitinesiu, gal del saves kazka idomaus atrasiu.

Kiedesiai tai, ko nepatyrėt ir nežinot? Wow, kokia jūs "protinga" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 15:52)
Ir ko jūs išsigandot ? Neradot bendraminčių ? Jums baisu, kad euforinė busena išsilakstys ?
Tingios smegenys yra didžiausia žmogaus problema. Suklybėjus patogiam momentui išlenda baimę, kad tai pasibaigs, o euforija baigsis.

Visada geriausia savo žvirblius yra laikyti prie savęs, nes jaučiui nėra svarbu ar juo yra tikima ar ne smile.gif


Na taip, bendramiciai tai puiku. Bet brandziam zmogui tam kad diskutuoti jie nebutini.

Pvz. as gaudau kaifa, kai zovada bedraminciu man oponuoja, o as tik spek logiskai, argumentuotai, pateikinek jiems savo izvalgas i gvildenama klausima. Cia savo rusies smegenu manksta.

Isitesu bendraminciu daugiau reikalingi nevisai isitikinusiems savo paziurose zmonemis, iki galo nesuvokiantiems diskutuojamo kalusimo esmes. Td jiems reikalingas palaikymas.

Beje, jus eilini karta brukate ne itema savo izvalgas apie oponenta. Beje cambalos atzvilgiu jusu izvaglos akivaizdziai subjektyvios. Bent jau pasidometumete oponentu pries komentuodami.

Jei ka, ne vienoje musu su cambala nuomones nesutapo, bet kazkaip sugebam apsieti be asmeniskumu. man tikrai nereikia menkinti jos pacios, kad sumenkinti jos izvalgas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 15:20)
Tai jūs kvailoka, nes žinote labai mažai ir nesuprantate absoliučiai apie ką aš ar Vaižgantė smile.gif
Papildyta:



Bet jus abi neikuom nesiskiriat nuo tu, kurie ikonas ar kryzius buciuojat. Irodynejat savo tiesa, kaip ir krikscionys arba musulmonai, tai pas anuos dar kazkas konkretesnio, o pas jus " is po prekystalio" biggrin.gif - tipo nueik ten, atrakink ta, rasi ta, paimsi kita... Siulyciau neisijaut ( nes i senatve paprasciausiai nuprotesit) biggrin.gif , bet aisku elkites kaip galvojat teisinga ax.gif .
Aciu, nenoriu suprast, man pilnai uztenka jaustis ramiai savimi ir suprantat Dieva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2017 - 15:28
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 16:04)
Man energijos siurbtis nereikia, jos pakankamai, tai pasiskaitinesiu, gal del saves kazka idomaus atrasiu.

Kai žmogus buna pakabintas, tai pačiam sunku suprasti reikia tos energijos ar ne.

Šaunu, kad nusprendėt paskaityti, dar tai niekam nepakenkė. Bet jei pradėsit jus pati kledėti - kelio atgal nebus smile.gif
Atsakyti