Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:58)
Tai tu suvok pagaliau, kad tai TIK TAVO pastebejimai, kurie gali paveikti tik silpnus, gyvenimo nusivylusius ar pasimetusius zmones. Tu man gali nors vudu lele uzsakyt ar ligas siust - viskas gris tau atgal mirksiukas.gif .
Sitiek issireklamavus, svetaine atsidarius, dar rasei, kad fb viesa ur aktyvi - net neabejoju, kad tiesiog gyveni ir silpnu.
Nezinau kur tu isskaitei, kad Jezus mistinis personazas, bet nes siu laiku istorikai teigia, kad Jezus tikrai gyveno tuo metu ir buvo paprastas zmogus. Ir krikscionys Jezui nesilanksto, jie per ji supranta Dieva.


Kas tau sakė, kad kažką mėginu paveikti?
Gyvenu iš silpnų? Mano grupėje FB tik aiškiaregiai, kitokių ten nėra. Silpno nė vieno. Su pradinukais seniai neužsiimu, nes man neįdomu...Neteikiu jokių mokamų paslaugų. Nežinau, gal ateityje kažkiek tuo ir užsiimsiu. Bet dabar ne.
Būtų labai įdomu sužinoti, kur aš 'šitiek išsireklamavus'?
Neneigiu, kad Jėzus gyveno, kalbu apie jo mitologizavimą. Projektas "Jėzus" atnešė labai daug kraujo.
Nesilanksto? Nueik į artimiausią cerkvę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:58)

Todėl, kad tai toli gražu nevisuotinė tiesa, todėl ir visuotinai visi ir nesilaiko. Elementaru.

Nežinau. Jei norite, papasakokite.
Papildyta:

Tai labai puiku. Tai kodėl nenorite leisti forumiečiams reikštis? Ar čia jūsų tokia mada, natūra prieštarauti kitų matymams ir norite, kad per ginčus gimtų tiesa?


Siaip DEKALOGAS nieko bendra su tiesomis neturi. Tai daugiau saugaus gyvenimo instrukcija, kur apkalbami aspektai kurie labiausiai itakoja zmogaus gyvenima. Ir tiek.

Ka padarysi ju pasirinkimas, bet tuomet, ko piktintis del pasekmiu, kurias sukelia nesilaikymas Dekalogo... Iekso kaltininku kietuose, bet ne savo veiksmuose...
**********

O kuriam as forumieciau neleidau reikstis? Isakyti savo minciu I TEMA?

Ar mano argumentai, kodel as nerpritariu siuo, ar kitu klausimu oponento isakytai minciai, jums yra tapatu draudimui diskutuoti? Tuomet, kas anot jusu Diskusija, jei kito oponento nuomone-kontrargumenta jus vertinant kaip draudima ir t.t.?

As nezinau, kaip kitiems, man polemika tai penas kvestionuoti savo pacios nuostatas, izvalgas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 15:00)
Oho. Tai tada jūs irgi okultistė, magė? Nes antraip žinokite, negrįš, liks pas jus...


Taip, tiesa, nes aš apsaugas užsidėjus. Manęs svetimos zarazos nepasiekia. O manosios labai smagiai biolaukus paplėšo, jei žmogus ambicingas ir įžeidus.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 13:58)
O jums nekyla klausimų, kodėl ji neįdeda įrodymo? Klausysite kaip tie durniai: mergaiiiiitė sakė? biggrin.gif
Papildyta:



Jei jus tai parasete pries 4 metus, tai padaryti jau sunkoka. Cia dienu dienas kelis menesius reikia sedeti, perskaitineti temas, postus...
Jos atveju nusispjauciau ir palikciau jusu sazinei.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 15:06)
Siaip DEKALOGAS nieko bendra su tiesomis neturi. Tai daugiau saugaus gyvenimo instrukcija, kur apkalbami aspektai kurie labiausiai itakoja zmogaus gyvenima. Ir tiek.

Ka padarysi ju pasirinkimas, bet tuomet, ko piktintis del pasekmiu, kurias sukelia nesilaikymas Dekalogo... Iekso kaltininku kietuose, bet ne savo veiksmuose...
**********

O kuriam as forumieciau neleidau reikstis? Isakyti savo minciu I TEMA?

Ar mano argumentai, kodel as nerpritariu siuo, ar kitu klausimu oponento isakytai minciai, jums yra tapatu draudimui diskutuoti? Tuomet, kas anot jusu Diskusija, jei kito oponento nuomone-kontrargumenta jus vertinant kaip draudima ir t.t.?

As nezinau, kaip kitiems, man polemika tai penas kvestionuoti savo pacios nuostatas, izvalgas.

O kaip jūs įlendate į žmogaus vidų ir žinote, kad jis nesilaikė? Gal jis kaip tik laikėsi, bet jam nepasiteisino ir tada ima keikti?

Tai tada jūs neikada nieko necituotumėt, nieko neklaustumėt ir t.t. Tieisog ateitumėt, išsikalbėtumėte monologu ir vėl išeitumėte. Bet jūs to nedarote. Todėl jūs:
1. bandote primesti savo nuomonę
ar
2. ieškote vis dar pati tiesos.

Patikslinsiu abu punktus: nemanau, kad tai blogai, turite teisę primetinėti, jei tikite savo tiesa, kaip ir ieškoti vis dar turite teisę. Tik vienas dalykas - nereikia tada šventesnės už šventus vaidinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:00)
Oho. Tai tada jūs irgi okultistė, magė? Nes antraip žinokite, negrįš, liks pas jus...

Tokia protinga norit pasirodyt ir n - aji karta apsijuoket mano akyse biggrin.gif . Paaiskinu, jei dar nesupratote is mano postu, kad as tokiom nesamonem netikiu, ne tai, kad netikiu, bet jos man nepriimtinos, o jei kazkas isivaizduoja turis tokiu galiu- manes jos niekaip neveikua, nes turiu apsauga.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:11)
Jei jus tai parasete pries 4 metus, tai padaryti jau sunkoka. Cia dienu dienas kelis menesius reikia sedeti, perskaitineti temas, postus...
Jos atveju nusispjauciau ir palikciau jusu sazinei.

Jei aš tai parašiau prieš keturis metus, tai niekaip nieko negalėjau parašyti apie jos vaikus, nes mes apie jos vaikus niekada nešnekėjome tuo metu (bent jau aš), o ką ji turėjo savo momeny, blaiviam nesuprast smile.gif Jei jai rodėsi, kad ji mane apšvietė kažkokiomis aliuzijomis ir užuominomis, tai ji labai klysta. Nes aš visą laiką ir tikslinausi jos postus, nes blaiviu protu jų niekada nesupratau, nes neįmanoma buvo.
Tai kame kaltė? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:15)
Tokia protinga norit pasirodyt ir n - aji karta apsijuoket mano akyse biggrin.gif . Paaiskinu, jei dar nesupratote is mano postu, kad as tokiom nesamonem netikiu, ne tai, kad netikiu, bet jos man nepriimtinos, o jei kazkas isivaizduoja turis tokiu galiu- manes jos niekaip neveikua, nes turiu apsauga.

Tai iš kur ta apsauga, jei tuo netikit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:06)
Kas tau sakė, kad kažką mėginu paveikti?
Gyvenu iš silpnų? Mano grupėje FB tik aiškiaregiai, kitokių ten nėra. Silpno nė vieno. Su pradinukais seniai neužsiimu, nes man neįdomu...Neteikiu jokių mokamų paslaugų. Nežinau, gal ateityje kažkiek tuo ir užsiimsiu. Bet dabar ne.
Būtų labai įdomu sužinoti, kur aš 'šitiek išsireklamavus'?
Neneigiu, kad Jėzus gyveno, kalbu apie jo mitologizavimą. Projektas "Jėzus" atnešė labai daug kraujo.
Nesilanksto? Nueik į artimiausią cerkvę.  mirksiukas.gif

Kartais nueinu i Sventos dvasios. Ziuriu i Jezu, mintys sukoncentruotos i Auksciausiaji, kazkur begalybes enervijoj. Lygiai taip pat kokioj mecetej, kur us vis nera i ka ziuret.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:18)

Papildyta:

Tai iš kur ta apsauga, jei tuo netikit? biggrin.gif

Is Dievo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:22)

Už gražias akis, be tam tikrų maginių ir okultizmo praktikų jis nieko nedalina. Labai jus nuvilsiu ax.gif
Jei nemirėte iki šio, nebuvote rimtai sužalota ar panašiia, tai dar nereiškia, kad esate visapusiškai saugoma ir jokie kerai nepriliptų ant jūsų.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:15)
Tokia protinga norit pasirodyt ir n - aji karta apsijuoket mano akyse biggrin.gif . Paaiskinu, jei dar nesupratote is mano postu, kad as tokiom nesamonem netikiu, ne tai, kad netikiu, bet jos man nepriimtinos, o jei kazkas isivaizduoja turis tokiu galiu- manes jos niekaip neveikua, nes turiu apsauga.


Kam saugotis nuo to, kuo netiki? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:22)
Kartais nueinu i Sventos dvasios. Ziuriu i Jezu, mintys sukoncentruotos i Auksciausiaji, kazkur begalybes enervijoj. Lygiai taip pat kokioj mecetej, kur us vis nera i ka ziuret.



Siūlau atkreipti dėmesį, kaip ten kruopščiai valomos nubučiuotos ikonos. Prieš jas lenkiamasi ir jos bučiuojamos. O katalikai bučiuoja kryžius, bučiuoja nukryžiuotojo kojas, lankstosi prieš jį...Na kam aš pasakoju- ne prasčiau žinai...Tik va kiti avinai, o tu ten kažką kitą darai. Koncentruotis į aukščiausiąjį žiūrint į ežerą ne lygis?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:24)
Už gražias akis, be tam tikrų maginių ir okultizmo praktikų jis nieko nedalina. Labai jus nuvilsiu ax.gif
Jei nemirėte iki šio, nebuvote rimtai sužalota ar panašiia, tai dar nereiškia, kad esate visapusiškai saugoma ir jokie kerai nepriliptų ant jūsų.

Kazkokia jus man kvailoka darotes. Atsiprasau 4u.gif .

Greiciausiai vienintele tema, kurioje man patinka Moontes " paklodes". Skaitau, pritariu, atrandu savu minciu, mokausi ir jauciu energija. Aciu smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:30)
Kam saugotis nuo to, kuo netiki?  lotuliukas.gif
Papildyta:
Siūlau atkreipti dėmesį, kaip ten kruopščiai valomos nubučiuotos ikonos. Prieš jas lenkiamasi ir jos bučiuojamos. O katalikai bučiuoja kryžius, bučiuoja nukryžiuotojo kojas, lankstosi prieš jį...Na kam aš pasakoju- ne prasčiau žinai...Tik va kiti avinai, o tu ten kažką kitą darai. Koncentruotis į aukščiausiąjį žiūrint į ežerą ne lygis?

Matomai zarazos nera, jei per tiek metu higienos institucijos neuzdare.
As taip nedrisciau teigti, kad visi, lankantys sventose vietose ar baznyciose yra avinai. Juk tu nezinai kokios ju mintys, tik daug maz isivaizduoji ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 19 liepos 2017 - 14:37
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 15:34)


Matomai zarazos nera, jei per tiek metu higienos institucijos neuzdare.
As taip nedrisciau teigti, kad visi, lankantys sventose vietose ar baznyciose yra avinai. Juk tu nezinai kokios ju mintys, tik daug maz isivaizduoji ir tiek.


Ar lankosi, ar nesilanko, pasižiūri, kas aplinkui vyksta, net kas vyksta šioje temoje, ir reziumė ta pati- avinai, bliaunantys: man man man...Ne šiaip sau cerkvėse reikėtų skarelę užsirišti: ausys uždengtos, akys pridengtos, o po smakru mazgas surištas biggrin.gif Ar pastebėjot, kaip atrodo nugarinė popų rūbo dalis, kai jis apeigoms vadovauja? Storai uždengta penkta čakra nuo aštrių avių žvilgsnių...
Atsakyti