Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:20)
Čia dievas niekuo dėtas išties, tai tiesiog karmos balansavimas... Nėra taip, kad mes pasirenkam tėvus ar vaikai pasirenka mus todėl, kad bučiuotumėmės ir mylėtumėmės. Ne. Pasirinkimas vyksta arba dėl karmos balansavimo, arba dėl dalyvavimo bendruose projektuose.


Velgi, mes skirtingai suprantam MEILES savoka.

Man teviskos meiles vienas is pagrindiniu aspektu, ne buciuoti, o neuzgosti vaiko asmenybes savuoju as, t.y. savo gyvenimo supratimu nestabdyti vaiko, netrukdyti individualaus pasaulio pazinimo.

Esu labai liberali meileje, suteikiu visiska laisve rinktis. Tai nereiskia, kad vaikai neturi, nezino ribu. Butent, manau kad mylinciu tevu pareiga, nustatyti parodyti vaikui ribas, tai daroma palaipsniui, didinant vaiko asmenini pasirinkima, pagal vaiko sugebejima nesti atsakomybe uz savo veiksmus.

Ir tikrai, tuose santikiuose, bent jau is mano puses nera barteriniu mainu.
Puikiai zinau, kad esu savo vaikui tik tramplynas i gyvenima, kuris tesis ir po mano mirties. Ir labai malonu vien nuo tos minties, kad kad jis yra doras zmogus yra ir mano idnelis. Daugiau man, kaip mamai, nieko nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 13:37
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:20)
Čia dievas niekuo dėtas išties, tai tiesiog karmos balansavimas... Nėra taip, kad mes pasirenkam tėvus ar vaikai pasirenka mus todėl, kad bučiuotumėmės ir mylėtumėmės. Ne. Pasirinkimas vyksta arba dėl karmos balansavimo, arba dėl dalyvavimo bendruose projektuose.


Manau, kad zmones savaip supranta karma, o ne taip kaip Dievas. Jusu supratimas labai paprastas, seima - bendras projektas.

Man tai kur kas daugiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 14:35)
Man teviskos meiles vienas is pagrindiniu aspektu, ne buciuoti, o neuzgosti vaiko asmenybes savuoju as, t.y. savo gyvenimo supratimu nestabdyti vaiko, netrukdyti individualaus pasaulio pazinimo.

Vat būtent. Ir jei daleiskime aš būčiau jūsų vaikas, kuris sakytų atradęs, kad Dievų daug, tai kaip tada? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 10:54)
Taip žemai puolėt ir tikite sapalionėmis kaip eilinė žemesnio intelekto forumietė?
Papildyta:



Siaip tai ar as puoliau ar kazkiek pakilau ne forumo bobelem sprest, o Dievui mirksiukas.gif .
As pilnai daleidziu kad kai kurios forumietes linkusios smeizti. Nes pati esu susidurus su keliom, kurios rase kad ir bedarbe ir dar kazkas. Tai cia kaip vanduo nuo zasies.
Bet labai abejojuu ar moteris, palaidojusi vaika sugebetu uzsigauti taip nei is niekur nieko ir laikyti savyje nuoskauda.
Kaip sakoma - biskam Dievas teisejas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:34)

O kas pasakė, kuris pasirinkimas blogas? "10 Dievo įstatymų"? Labai jau siaura ir paprasta, nemanote?
Atsakomybės nusikratyti labai paprasta, jei turi to raktus, moki tai, valdai tai. Atsinaujinti paprasta.
Šėtonas - perdaug netikslu. Jis turi begalę pavidalų ir jų nesuvokiant, neišmanant, galite gyvenimą nugyventi pvz. kaip ir jūsų koks nors niekingas diedukas. Galite būti jo valdoma ir elgtis kaip jis. Vat jums ir "Šėtonas" bus biggrin.gif
Tiek Dieviškas, tiek blogio sėklų pradas neišmatuojamas paprasto žmogaus matais. Kas jums Dieviška, kitam gali būti blogis ir atvirkščiai. Ir tikrai ne jums nuspręsti, kad teisi būtent jūs.
Papildyta:

Ihm...
Ir kodėl pvz. užleidžia baisias, pražūtį nešančias stichijas, kurios nusineša ne tik griešnus žmogelius, bet ir pasireikšti šiame gyvenime dar nespėjusius kūdikius ir iš viso nieko dėtus gyvūnus? (Čia, aišku, klausimas ne Tau, o Moontei).


Na jei pasirinkimas geras, puiku, tad ir to pasirinkimo pasekmemis nesipiktink, jos irgi geros. Jokiu problemu.

Jei taip neva siaura ir paprsta, tai kodel iki siol joms nusizengiama, nesilaikoma. O valiau verksleneama, kad neva Dievas baudzia... Kai patys gauna savo veiksmu pasekmes.

O jus bent jau zinote ka as zinau apie Setona, kad tokios isvados? Beje jusu izvalgos mano ziniu tema neatspindi tikroves. Taigi...
***************

Atsakomybe nesam visi, nes kiekvienas musu yra sociumo dalis, itakojam tiek sociumo raida, tiek aplinkai daroma zala, todel kolektyviai kenciame to pasekmes. Uz pasirinkima tenka moketi, abejingumas, nieko nedarymas, pasyvi poza irgi yra veiksmas, kuris itakoja gyvenima, jei ne tavo tai tavo artimo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 10:54)

Papildyta:

O tame žinojime kas nors blogo? Sakyčiau, kad blogai tada, kai žmogus visai nežino nieko apie save, nei savo paskirties, yra aklas ir nematantis. Va tada jį gali paveikti bet kas ir jis tikės bet kuo, mėtysis, pradedant Dievais, baigiant žmonių "tiesiomis". Kaip ir jus vakar paveikė. Išsidavėt pati, kad tikite viskuo net be įrodymų ir tuo, kas garsiau ir graudžiau pavirkauja biggrin.gif

Na vaizgante bilsnoja i mano kiaurai matyma. Tai ir parasiau, kad pati uzsiima okultizmu, bet visus kritikuoja ir menkina pradedant forumieciais, baigiant Jezum.
O siaip tai metotes jus, nes viska bandet, daug ko ieskojot. Man metytis nereikia - pas mane sieloj viskas ramu ir aisku.

Siaip tai issiduodate jus biggrin.gif : uzteko ateit i tema ur jus jau puolete sviesti - ta protinga, ana kvaila. As turiu savo nuomone ir kisti savosios apie narius man nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 19, 14:38)
Manau, kad zmones savaip supranta karma, o ne taip kaip Dievas.  Jusu supratimas labai paprastas, seima - bendras projektas.

Man tai kur kas daugiau  wub.gif


Argi aš parašiau, kad projektas- šeima? Šeima yra grynai žmogaus išmislas. Taip, kaip dievai dalyvauja projektuose, keisdami savo pavidalus, taip ir žmonės dalyvauja įvairiuose projektuose.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:40)
Vat būtent. Ir jei daleiskime aš būčiau jūsų vaikas, kuris sakytų atradęs, kad Dievų daug, tai kaip tada? bigsmile.gif


O gi nieko, tikek branguti kuo tik nori.

Beje, mano ir vaiko pasauleziuros ne identiskos, bet turime daug salycio tasku. Neretai jis man atveria akis i tai ko as anksciau nepastebejau. Maza to, dabar dazniau jis yra mano "MOKYTOJAS". Man tai labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 19, 14:40)
Vat būtent. Ir jei daleiskime aš būčiau jūsų vaikas, kuris sakytų atradęs, kad Dievų daug, tai kaip tada? bigsmile.gif


O man dukra pasakė, kad dievo nėra. Sūnus religijas ir dievus marazmais laiko. Trečias katalikas. Ir ką dabar?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:43)
Siaip tai ar as puoliau ar kazkiek pakilau ne forumo bobelem sprest, o Dievui mirksiukas.gif .
As pilnai daleidziu kad kai kurios forumietes linkusios smeizti. Nes pati esu susidurus su keliom, kurios rase kad ir bedarbe ir dar kazkas. Tai cia kaip vanduo nuo zasies.
Bet labai abejojuu ar moteris, palaidojusi vaika sugebetu uzsigauti taip nei is niekur nieko ir laikyti savyje nuoskauda.
Kaip sakoma - biskam Dievas teisejas.

O jums nekyla klausimų, kodėl ji neįdeda įrodymo? Klausysite kaip tie durniai: mergaiiiiitė sakė? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 14:47)
Jei taip neva siaura ir paprsta, tai kodel iki siol joms nusizengiama, nesilaikoma. O valiau verksleneama, kad neva Dievas baudzia... Kai patys gauna savo veiksmu pasekmes.

O jus bent jau zinote ka as zinau apie Setona, kad tokios isvados? Beje jusu izvalgos mano ziniu tema neatspindi tikroves. Taigi...

Todėl, kad tai toli gražu nevisuotinė tiesa, todėl ir visuotinai visi ir nesilaiko. Elementaru.

Nežinau. Jei norite, papasakokite.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:50)
Siaip tai issiduodate jus biggrin.gif : uzteko ateit i tema ur jus jau puolete sviesti - ta protinga, ana kvaila. As turiu savo nuomone ir kisti savosios apie narius man nereikia.

Supratau. Įrodymų jums irgi nereikia, tai tuomet nėra apie ką su jumis ir kalbėti. Pakalbėsime, jei visgi remsitės įrodymais.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 14:51)
Beje, mano ir vaiko pasauleziuros ne identiskos, bet turime daug salycio tasku. Neretai jis man atveria akis i tai ko as anksciau nepastebejau. Maza to, dabar dazniau jis yra mano "MOKYTOJAS". Man tai labai patinka.

Tai labai puiku. Tai kodėl nenorite leisti forumiečiams reikštis? Ar čia jūsų tokia mada, natūra prieštarauti kitų matymams ir norite, kad per ginčus gimtų tiesa?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 11:14)


Jėzaus nepavadinau nei šarlatanu, nei okultistu, tik pastebėjau, kad tai, ką jis darė, šiuo metu daro daugybė išmanančių parapsichologiją. Pvz., ir man teko mokytis vandenį paversti vynu. O ligas permetinėja visi bioenergetikai, kurių dabar begalė. Būtent davatkoms lengva buvo įteigti, kad Jėzus yra mitinis personažas, kuriam reikia lankstytis ir garbinti. Nemąstančiam žmogui lengva įteigti bet kokią religiją.

Tai tu suvok pagaliau, kad tai TIK TAVO pastebejimai, kurie gali paveikti tik silpnus, gyvenimo nusivylusius ar pasimetusius zmones. Tu man gali nors vudu lele uzsakyt ar ligas siust - viskas gris tau atgal mirksiukas.gif .
Sitiek issireklamavus, svetaine atsidarius, dar rasei, kad fb viesa ur aktyvi - net neabejoju, kad tiesiog gyveni ir silpnu.
Nezinau kur tu isskaitei, kad Jezus mistinis personazas, bet nes siu laiku istorikai teigia, kad Jezus tikrai gyveno tuo metu ir buvo paprastas zmogus. Ir krikscionys Jezui nesilanksto, jie per ji supranta Dieva.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 19, 14:58)
Tai tu suvok pagaliau, kad tai TIK TAVO pastebejimai, kurie gali paveikti tik silpnus, gyvenimo nusivylusius ar pasimetusius zmones. Tu man gali nors vudu lele uzsakyt ar ligas siust - viskas gris tau atgal mirksiukas.gif .

Oho. Tai tada jūs irgi okultistė, magė? Nes antraip žinokite, negrįš, liks pas jus...
Atsakyti