Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 13:17)
O tai dievai neturi teisės rinktis? Tik žmonės?


Man Dievas yra vienas. Kuris yra moralus, tobulas, etalonas. Jam rinktis nereikia, jis TURI ZINOJIMA, kurio neturiu as, ir kiti mirtingieji.

Kad butu suprantama, zmogaus akiratis +/- apima 180 laipsniu kampa. Kai Dievo akiratis apima 360 laipsniu, o gal ir daugiau, nes zemes matai salygini.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 13:17)
O tai dievai neturi teisės rinktis? Tik žmonės?


Ir dar... ar dievai neturi teisės rinktis žmones ? Tik žmonės dievus ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 13:26)
Man Dievas yra vienas. Kuris yra moralus, tobulas, etalonas. Jam rinktis nereikia, jis TURI ZINOJIMA, kurio neturiu as, ir kiti mirtingieji.

Kad butu suprantama, zmogaus akiratis +/- apima 180 laipsniu kampa. Kai Dievo akiratis apima 360 laipsniu, o gal ir daugiau, nes zemes matai salygini.


Kodėl moralus ir tobulas dievas sukūrė nemoralų ir netobulą žmogų?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 07 19, 13:29)
Ir dar... ar dievai neturi teisės rinktis žmones ? Tik žmonės dievus ? smile.gif


O kodel jie turi rinktis?
Ar tarkim vaikai renkasi pas kokius tevus gimti?
O tevai gali pasirinkti vaikus?

Siaip, tai zmonems linkusiems i bartetrinius mainus santikiuose, svarbu naudingumas.

Dievas, kaip ir salyginai normalus tevai, savo vaikus myli BESALYGISKAI.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 13:30)
Kodėl moralus ir tobulas dievas sukūrė nemoralų ir netobulą žmogų?


O kas pasake kad gimdamas zmogus yra netobulas ir amoralus?

Kaip jau minejau, mums duota tese RINKTIS, musu pasirinkimas, mus ir itakoja.
Tai ne Dievo kalte, ka mes is saves "darome". Is esmes visi, net tie kurie netiki, zinome DEKALOGA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 12:36
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 13:38)
O kodel jie turi rinktis?
Ar tarkim vaikai renkasi pas kokius tevus gimti?
O tevai gali pasirinkti vaikus?

Siaip, tai zmonems linkusiems i bartetrinius mainus santikiuose, svarbu naudingumas.

Dievas, kaip ir salyginai normalus tevai, savo vaikus myli BESALYGISKAI.
Papildyta:
O kas pasake kad gimdamas zmogus yra netobulas ir amoralus?

Kaip jau minejau, mums duota tese RINKTIS, musu pasirinkimas, mus ir itakoja.
Tai ne Dievo kalte, ka mes is saves "darome". Is esmes visi, net tie kurie netiki, zinome DEKALOGA.


Taip, ir tėvai renkasi vaikus, ir vaikai renkasi tėvus ax.gif O jiems talkina Karmos dėsnis, kontroliuoja Karmos institucija, kuri peržvelgia vaikų/tėvų prašymus.

Žmogus negimsta kaip švari lenta, jis atsineša tūkstančių gyvenimų patirtis, todėl taip ir būna, kad toje pačioje šeimoje vaikai būna labai skirtingi.

Taip, dekalogas duotas, kad žmonės nebūtų visiškai laukiniai.

Kai išgirstu žodžius "tobulas" ir "besąlygiška meilė", man iškart norisi žiovauti iš nuobodulio... biggrin.gif

Sunku pasakyti, kas buvo pačioje pradžioje, jei ji apskritai buvo, bet vėliau dievai tapo tiesiog pačių įvairiausių projektų dalyviais.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 13:51)
Taip, ir tėvai renkasi vaikus, ir vaikai renkasi tėvus  ax.gif  O jiems talkina Karmos dėsnis, kontroliuoja Karmos institucija, kuri peržvelgia vaikų/tėvų prašymus.

Žmogus negimsta kaip švari lenta, jis atsineša tūkstančių gyvenimų patirtis, todėl taip ir būna, kad toje pačioje šeimoje vaikai būna labai skirtingi.

Taip, dekalogas duotas, kad žmonės nebūtų visiškai laukiniai.

Kai išgirstu žodžius "tobulas" ir "besąlygiška meilė", man iškart norisi žiovauti iš nuobodulio... biggrin.gif

Sunku pasakyti, kas buvo pačioje pradžioje, jei ji apskritai buvo, bet vėliau dievai tapo tiesiog pačių įvairiausių projektų dalyviais.


Na matot kaip puiku. Jusu rinkimosi versijos tokia. Kai man svetimi zmoniu santikiuose barteriniai mainai, kaip sakoma imu ka duoda, ir myliu, gerbiu, puoseleju tai ka gavau.

Cia velgi, ne aksioma.

Kaip jau minejau, mes savo gyvenimo samprata permetam ir ant Dievo supratimo.

Aciu Dievui, kad ne verkti, ir isterikoje nesimusat i zeme. (Tokios izvalgos yra vienas is budu menkinti oponenta, jo mintis, kas su diskusija nesusije). O po to nekaltinkite, kad oponentas jums, ir panasiems i jus, jaucia antipatija, juo labiau neprimetinekite kad jam nesuvokti jusu aukstu minciu polekio, nes pati nesivarginate pagarbiai diskutuoti.

Tuo baigiu, kaip perzengiamos kulturingos diskusijos ribos, tampa neidomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 12:59
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 12:44)

Man visa Dievas buvo, yra ir bus siejamas su dvasingumu, morale-dorove.

Visi tie ieskojimai, kaip pasireiskia Dievas, kaip ji garbinti, kur jis gyvena, kuo jis minta ir t.t. Bent jau man NEIDOMU. Dievas yra auksciau. Kad butu suprantama, sielai maisto nereikia, ji nemirtinga. Kunas Sielai tik indas. O Dievas yra daugialypis, jo zmogaus protas neparepia, kaip nesgeba aprepti TIESOS, nes neturi SVERTU (pakankamo ziniu bagazo), nes tai yra siekiamybe t.y. kiek bezinotum, tu zinosi nepakankamai, nes esi ZMOGUS, ne DIEVAS. Bet zinoma, tai neturi buti stabdis siekti ziniu, bet tikrai nemanau, kai kalba eina apie Dieva, tikejimo i ji formos, ar Dievu kiekis yra esminis TIKEJIMO aspektas.


Neblogai parasei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 13:57)
Na matot kaip puiku. Jusu rinkimosi versijos tokia. Kai man svetimi zmoniu santikiuose barteriniai mainai, kaip sakoma imu ka duoda, ir myliu, gerbiu, puoseleju tai ka gavau.




Barteriniai mainai? Duosiu vieną pvz., kuris gana populiarus: vaikas pasirenka tėvus, kuriems reikalingas giluminis gydymas, suserga vėžiu ir miršta.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:03)
Barteriniai mainai? Duosiu vieną pvz., kuris gana populiarus: vaikas pasirenka tėvus, kuriems reikalingas giluminis gydymas, suserga vėžiu ir miršta.


Ziaurokas pavyzdys, bet tai tikrai ne Dievo variantas ax.gif
Zmoniu supratimo lygis, pagal ju zinias- taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 14:03)
Barteriniai mainai? Duosiu vieną pvz., kuris gana populiarus: vaikas pasirenka tėvus, kuriems reikalingas giluminis gydymas, suserga vėžiu ir miršta.


Prie ko cia barteriniai mainai?

Is mano tikejimo kampo. Kad vaikas gime ligotu, tai tevu, anksciau gyvenusiu vaiko giminaiciu pasirinkimo pasekmiu rezultatas.

Kita vertus, o kas pasake, kad salimais gyvenantis ligotas vaikas (zmogus) yra nesekme, blogis. Ypac jei tiki nemirtinga siela.

Tiesa apsakius, man net butu nuobodu gyenti vien "pukais klota" gyenimeli. Tie isbandymai, bent jau kokie buvo mano gyvenime mane ir formavof kaip zmogu, asmenybe. As nesuprantu is kur tas karminis dramatizavimas. Galimai jo nera, bet man taip skaitant atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 19, 14:02)
Neblogai parasei  4u.gif


Dekui friends.gif

Malonu matyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 liepos 2017 - 13:15
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 19, 14:12)
Ziaurokas pavyzdys, bet tai tikrai ne Dievo variantas  ax.gif
Zmoniu supratimo lygis, pagal ju zinias- taip  4u.gif


Čia dievas niekuo dėtas išties, tai tiesiog karmos balansavimas... Nėra taip, kad mes pasirenkam tėvus ar vaikai pasirenka mus todėl, kad bučiuotumėmės ir mylėtumėmės. Ne. Pasirinkimas vyksta arba dėl karmos balansavimo, arba dėl dalyvavimo bendruose projektuose.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 12:56)
Gal projekto klestėjimo laikais Perkūnas ir orų valdymu rimčiau užsiėmė, bet dėl krikščionybės atėjimo projektas žlugo, todėl, manyčiau, orų vandymas buvo pavestas programai...

Orai orais, bet Dievas tai liko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 07 19, 13:05)
O todel kad zmones ne Dievai. Jiems suteikta teise rinktis, kokiais buti. Bet si tese, ne vien suteikia bet ir ipareigoja, nes ateityje uz savo paties pasirinkima teks nesti atsakomybe.

Setonas yra Dievo tvarinys. Kaip ir visi Dievo tvariniai turintys Dieviskas savybes, bet nera Dievais. Jei tarkim Setono galios, itaka didesne nei eilinio zmogaus, jis netampa Dievu. O kaip mes zinome, Setonas yra amoralus, o amoralumas ir yra jo asmenine savasties dalis, kuri isskiria ji is kitu.

Kiekvienam zmogujue gyvena Dieviskasis pradas, tik nuo musu priklauso, kiek leisime apsesti mus t.y. isileisti i save Setonisko prado.

O kas pasakė, kuris pasirinkimas blogas? "10 Dievo įstatymų"? Labai jau siaura ir paprasta, nemanote?
Atsakomybės nusikratyti labai paprasta, jei turi to raktus, moki tai, valdai tai. Atsinaujinti paprasta.
Šėtonas - perdaug netikslu. Jis turi begalę pavidalų ir jų nesuvokiant, neišmanant, galite gyvenimą nugyventi pvz. kaip ir jūsų koks nors niekingas diedukas. Galite būti jo valdoma ir elgtis kaip jis. Vat jums ir "Šėtonas" bus biggrin.gif
Tiek Dieviškas, tiek blogio sėklų pradas neišmatuojamas paprasto žmogaus matais. Kas jums Dieviška, kitam gali būti blogis ir atvirkščiai. Ir tikrai ne jums nuspręsti, kad teisi būtent jūs.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 19, 13:30)
Kodėl moralus ir tobulas dievas sukūrė nemoralų ir netobulą žmogų?

Ihm...
Ir kodėl pvz. užleidžia baisias, pražūtį nešančias stichijas, kurios nusineša ne tik griešnus žmogelius, bet ir pasireikšti šiame gyvenime dar nespėjusius kūdikius ir iš viso nieko dėtus gyvūnus? (Čia, aišku, klausimas ne Tau, o Moontei).
Atsakyti