Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 13:39)
Monteverte niekada kitų nevadino kvaileliais...Gal nereikia taip išsiduoti, ką?  mirksiukas.gif

Man neaiskinkit kaip man mastyt, gerai.
Issiduoti cia niekam nereikia - kai kuriu patys postai kalba uz save mirksiukas.gif .
Atsakyti
Tema vel gincu ir savo teisybes ginybine "pasiplunksnavimo vieta" yu.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 14:51)
Man neaiskinkit kaip man mastyt, gerai.
Issiduoti cia niekam nereikia - kai kuriu patys postai kalba uz save mirksiukas.gif .


Niekas nieko neaiškina.
Gaila, tikėjausi, bus proga padiskutuoti, naujai pašnekovei atsiradus, bet, deja, tik dar viena skandalistė irnesakyk.gif
Mąstantys žmonės, akivaizdu, į kitus lygmenis emigravo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 13:59)
Niekas nieko neaiškina.
Gaila, tikėjausi, bus proga padiskutuoti, naujai pašnekovei atsiradus, bet, deja, tik dar viena skandalistė  irnesakyk.gif
Mąstantys žmonės, akivaizdu, į kitus lygmenis emigravo.

O apie ka galima duskutuit, jei jus neigiate mano tiesa, o as jusu? Diskusija neimanoma, nes snekesim skirtingom kalbom.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 15:02)
O apie ka galima duskutuit, jei jus neigiate mano tiesa, o as jusu? Diskusija neimanoma, nes snekesim skirtingom kalbom.


Kol kas jokios tiesos nespėjau pastebėti. Siūau parašyti kokių 200 žodžių tekstą, išdėstyti savo pasaulėžiūrą, o ne putotis, tik pasirodžius. Savo pasaulėžiūrą čia esu aiškiai išdėsčius. Net ir turint skirtingus požiūrius, yra apie ką diskutuoti, jei nėra poreikio kitą sumenkinti. Tarkim, Montevertės požiūris man dažnai nepatinka, bet ir netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 14:09)
Kol kas jokios tiesos nespėjau pastebėti. Siūau parašyti kokių 200 žodžių tekstą, išdėstyti savo pasaulėžiūrą, o ne putotis, tik pasirodžius. Savo pasaulėžiūrą čia esu aiškiai išdėsčius. Net ir turint skirtingus požiūrius, yra apie ką diskutuoti, jei nėra poreikio kitą sumenkinti. Tarkim, Montevertės požiūris man dažnai nepatinka, bet ir netrukdo.

Tai kad tamsta iskart emet menkinti sventas vietas ir taskytis savo supratimu, neva i jas piligrimai vyksta tik kazko prasyti? Ar ne taip?
Vedos jums neidomios, issivedusi sau kazkokias paslaptingastiesas, paskaitineji, kazkiek i neaiskios kilmes sekta uznesa.
Vieno nesuprantu, kam paprastiems mirtingiesiens lauzyti galvas, spresti kazkokius kosmoso rebusus, jei jie palaima randa savuose tikejimuode?
Ai, na jus rasote, kad mirties nera. O kaip tai galit irodyt? Nes ir religijos teigia, kad yra amzinas gyvenimas po kuno mirties, reikanracija ir t. t. As labai noriu tiketi, kad kazkas panasaus bus po kuno mirties, bet nieko neirodineju, nes niekas nezino kaip ten bus. Gal uzmerksi akis ir biskas, tuscia ir juoda aplink.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 18 liepos 2017 - 14:33
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 14:38)
Nu jo, tik jus viena viska jauciate, matote biggrin.gif . Kiti gi visi aplinkui kvaileliai, pagal jus.
Jei jau suvokiate, kad as tikiu Dievu, tai neturetumet rasyti ir primetineti man tokiu nesamoniu kad zmogus sukure veja ir vandeni. Ar jau rasot bile ka?

Tai apie ką kalbėjote savo poste ten dėl to užlieto Vilniaus, po to Kauno? Gi ne pats užsiliejo, gamtos reiškiniai vistiek buvo ir yra, tiesa? Jūs tiesiog Dievo nesiejate su gamta, įsivaizduojate jį tik kaip nematomą energiją ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 15:20)
Tai kad tamsta iskart emet menkinti sventas vietas ir taskytis savo supratimu, neva i jas piligrimai vyksta tik kazko prasyti? Ar ne taip?


Pamenu išmintingo žmogaus mintis: įbesk į žemę kuolą ir jam nusilenk, paskui tegul prie jo eina, lenkiasi, medžiasi žmonės. Ir ta vieta taps šventa, prasidės stebuklai, išgijimai.
Sakyčiau, kažkurią konkrečią vietą laikyti šventa yra trumparegiška. Visas šis lygmuo yra šventas, tik žmogui norisi, kad kažkur būtų švenčiau smile.gif

Kai žmogus nesupranta, kad visa informacija apie viską yra kiekvienoje žmogaus ląstelėje, jam reikia keliauti į kažkokias šventas vietas. Nesišaipau iš tų, kurie keliauja- praplėsti akiratį yra gerai. Tačiau jei sugebi save patį perskaityti kaip knygą, gali ir neišeidamas iš namų tapti išmintingesniu už tą, kuris daugybę pasaulio šalių apkeliavo...

Nepavykęs Sai Babos projektas aiškiai parodė, kad lakstymas po ašramus žmoguje nieko nepakeičia...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 14:27)
Tai apie ką kalbėjote savo poste ten dėl to užlieto Vilniaus, po to Kauno? Gi ne pats užsiliejo, gamtos reiškiniai vistiek buvo ir yra, tiesa? Jūs tiesiog Dievo nesiejate su gamta, įsivaizduojate jį tik kaip nematomą energiją ir viskas?

Apie Kauna isvis nekalbejau, bet jus rasete, kad Dievas Vilniu nubaude. Taip, keiciantis klimatui iskrito daugiau krituliu, jei butu modernizuota nuoteku sistema - nebutu patvinusios gatves. Juk ne Neris i gatves issiliejo.
Dievas ir sukure visa gamta. Na ne senukas su barzda, o didziule energija. Kiekvienoj menkiausioj zolytej ar gelytej yra ta Dievo dalele - energija.
Kodel man norit primest isvedziojimus, kuriu niekada nerasiau?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 11:45)
Mano Dievas baudžia Vilnių http://www.alfa.lt/s...liu-tapo-upemis o man šiandien atnešė gerų žinių ax.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 20:27)
Jiems tenka kišenes pakratyti, mažiau į savas krautis, kai remonto miestas reikalauja biggrin.gif
O jei rimtai, tai tiesiog kviečiau Dievą, labai norėjau, kad pasirodytų ax.gif Šiaip nebūdinga jam rodytis tokiu metu, nes nebuvo nei karščių, nieko. Žodžiu, kaip ir galiu sau nuopelnus pagrįstai prisiimti
topsecret.gif Iš lauko grįžau, pilnatvė dabar tokia jaučiasi ax.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 06 30, 13:21)
Tai jei pulčiau, tai nedėčiau tokių smailų kaip, cituoju:  smile.gif  biggrin.gif
Įdėčiau piktus, žiaurius.
Nu bet ką tu supranti, esi viena iš mažiausiai supratingų kompiuterinėje, online kalboje, emocijoje ir teksto raiškoje. Tai nenuostabu, kad tau eilinį kartą rodosi.
Būtent, kitai dalyvei, kuri yra pati atsipalaidavusi ir linkusi juokauti, pvz. Burbanti, taip ir parašyčiau, bet tik ne tau. Tu tokia nesi, nebandyk dabar gudrauti. Tokie kaip tu per kompus užuodžiami smile.gif


Cambala, taves tas paskutinis postas laukia ne uzilgo is jos 4u.gif Mes jau netgi zinome kuo tie pasiplunksnavimai baigiasi ax.gif Ne nebeidomu rasyti Montevertei 4u.gif Sugedo ir jos plokstele jau , arba patefonas sukantis jos plokstele , nes kompiuteriuose ji gaudosi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 18, 15:39)
Cambala,  taves tas paskutinis postas laukia  ne uzilgo is jos  4u.gif  Mes jau netgi zinome kuo tie pasiplunksnavimai baigiasi  ax.gif  Ne nebeidomu rasyti Montevertei  4u.gif  Sugedo ir jos plokstele jau , arba patefonas sukantis jos plokstele , nes kompiuteriuose ji gaudosi  mirksiukas.gif


Rivieramaya, argi taip sunku kitam žmogui atleisti? Kodėl kiti žmonės turi dalyvauti tavo nuoskaudose?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 14:50)
Rivieramaya, argi taip sunku kitam žmogui atleisti? Kodėl kiti žmonės turi dalyvauti tavo nuoskaudose?

Cia niekas niekur nedalyvauja. Vakar pries parasant cia ir taip aisku, kad rietenos.

Ir nares is senu temu kapojasi, linksma paskaityt Aimeja su Monteverte biggrin.gif . Viena ikast bando, kita " vepla" vadina, kaip smelio dezej smelio bandeliu nepasidalina biggrin.gif .
Atsakyti