Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 13:13)
Visgi siūlyčiau į Jėzų kitomis akimis pažvelgti, nes dabar žiūrit taip, kaip nuo vaikystės primesta...

Kas yra Jėzus? Didelė tikimybė, kad Jėzus yra Perkūno dalis. Perkūnas yra sudarytas iš keleto asmenų. Du galiu parodyti. Jei žinotumėt tų asmenų biografijas ir dar į nuotraukas žvilgtelėtumėt, suprastumėt, kad tai tas pats asmuo...
1 - https://lt.wikipedia...aelis_Aivanovas
2 - https://en.wikipedia...ki/Peter_Deunov

Aš šių nežinau. Pas mane kiti šaltiniai, kiti pavadinimai bei vardai, kitos istorinės asmenybės. Jie su Jėzumi tikrai nieko bendrą neturėję smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 13:23)
Aš šių nežinau. Pas mane kiti šaltiniai, kiti pavadinimai bei vardai, kitos istorinės asmenybės. Jie su Jėzumi tikrai nieko bendrą neturėję smile.gif


Vardai gali ir skirtis, esmė- ne.
Pamąsčiau, kad Jėzus jokių stebuklų neparodė...Tai, ką jis darė, dabar daro daugybė žmonių, pabaigę elementarius parapsichologijos mokslus...Tarkim, vandens pavertimas vynu ar psichinės ligos perkėlimas į kiaules yra grynas šarlatanizmas. O prisikėlimą iš mirusiųjų galima padaryti nesunkiai, pasinaudojant laiko tuneliu- mirusį paimi, gyvas ateina... Taigi jokios mistikos... Asmenybė ir jos veikla mistifikuojama, siekiant apipudrinti žmonių smegenines, kad jie tikėtų, melstųsi ir maitintų agregorus...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 11:36)
Šiaip jau Perkūnas šiuo metu yra rimtesnis kadras nei Jėzus  ax.gif Jėzus pritilęs, po debesim palindęs ir  vacation1.gif  O kas belieka, kai kasdien tiek metų minimas?
Papildyta:
Taip, nes visi dievai, kaip juos bepavadinsi, be energijų badauja. Ir kiekvienas nori būti tuo Aukščiausiuoju, kad riebesnis būtų  biggrin.gif
Papildyta:
Kokia prasmė važiuoti į Jeruzalę, jei pažiūrėjus pro langą ta pati avinų banda? Koks skirtumas, kokia kalba ji bliauna? Visi bliauna tą pačią natą: man, man, man, man...

Ir aš žiniomis nesu linkus dalintis. Parašiau čia nemažai info, kurios jokiose knygose nerasi, iš jokių mokytojų neišgirsi, bet žmonės, kurie iki jos nepriaugę, perskaito ir nieko nesupranta, nes jei ko pats nesuvokei, tai tavo smegeninėje nieko nepakeičia...O smegeninę persiinstaliuoti gali tik pats, padėti niekas negali...Kadangi tai sunkus darbas, trunkantis visą gyvenimą, toliau bliauni: man, man man...

Kuom? Kur jis yra? Kad Vilniu lietum patvinde valandai laiko?
Jei galvojat, kad vaziuoti i Jeruzale ar betlieju pasiklausyti mekenimu - tai labai jau neisprusus esat.
Dirbkit mirksiukas.gif , jei galvojat, kad po mirties busit auksciau uz kitas religijas ispazistancius biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 13:45)
Vardai gali ir skirtis, esmė- ne.

Aš manau, kad ir varduose smė. Jėzų jau labai labai seniai nusavinę būtent krikščionys, tai kodėl kas ne krikščionis turėtų Jėzuotis?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 11:55)
Tai tame ir esmė, kad vienodai tikintieji dalijasi smile.gif  Jėzus man nuo vaikystės svetimas, todėl mudvi neturime bendrai kuo dalintis šioje plotmėje. Galime tik kiekviena savo ginti ir aukštinti.
O dėl gobšumo jūs teisi, čia kaip pirštu į akį, nuo vaikystės tokia esu ir keistis nesiruošiu smile.gif

Nei vienas normalus tikintysis nesaukia, kad jo religija aukstesne, geresne
.
O man nuo vaikystes svetimi pagonys. Pavasari Naisiuose buvau, tai tiesiog slegia ta energija.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 13:47)
Kuom? Kur jis yra? Kad Vilniu lietum patvinde valandai laiko?
Jei galvojat, kad vaziuoti i Jeruzale ar betlieju pasiklausyti mekenimu - tai labai jau neisprusus esat.
Dirbkit mirksiukas.gif , jei galvojat, kad po mirties busit auksciau uz kitas religijas ispazistancius biggrin.gif .

Tvindo šiaip ne griaustinio Dievas smile.gif yra juk ir vandens Dievas.
Dievai - visų pirma didžiulė visa kurianti arba griaunanti energija (nėra gyvybinės energijos, nebėr ir žmogaus, sutiksite?), o per reiškinius jie tik apie save gražiai ar kada ir nelabai gražiai primena, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad patvindė Vilnių anot jūsų tik valandai, tai čia tipo silpnas Dievas. Tai tik išorė, žaismas. Šiaip mokant su Juo dirbti, griausmo, žaibo Dievas gali būti vienas geriausių ir patikimiausių žmogui.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 13:51)
Nei vienas normalus tikintysis nesaukia, kad jo religija aukstesne, geresne

Nu kaip ne? Nuo senų senovės net žudo dėl to.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 13:47)
Kuom? Kur jis yra? Kad Vilniu lietum patvinde valandai laiko?
Jei galvojat, kad vaziuoti i Jeruzale ar betlieju pasiklausyti mekenimu - tai labai jau neisprusus esat.
Dirbkit mirksiukas.gif , jei galvojat, kad po mirties busit auksciau uz kitas religijas ispazistancius biggrin.gif .


Drįsčiau teigti, kad tamstos pasaulėžiūra primityvi. Perkūnas neturi nieko bendro su audra Vilniuje. Taip ir būna, kai žmonės ne sava galva galvoja, o prisirankioja štampų ir jais šventai patiki.
Taip, aš esu labai neišprusus, nes manau, kad visos jeruzalės yra vienoje vietoje- mūsų galvoje.
Mirties nėra, todėl negali būti nei aukščiau, nei žemiau. Kiekvienas esame savoje vietoje...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 13:51)
Aš manau, kad ir varduose smė. Jėzų jau labai labai seniai nusavinę būtent krikščionys, tai kodėl kas ne krikščionis turėtų Jėzuotis?


Pačiam Jėzui (Perkūnui, Aivanhovui, Deniov) giliai dzin, kas jį savinasi. Atėjo laiko tuneliu, padarė, ką buvo planavęs, ir išėjo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 12:57)
Tvindo šiaip ne griaustinio Dievas smile.gif yra juk ir vandens Dievas.
Dievai - visų pirma didžiulė visa kurianti arba griaunanti energija (nėra gyvybinės energijos, nebėr ir žmogaus, sutiksite?), o per reiškinius jie tik apie save gražiai ar kada ir nelabai gražiai primena, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad patvindė Vilnių anot jūsų tik valandai, tai čia tipo silpnas Dievas. Tai tik išorė, žaismas. Šiaip mokant su Juo dirbti, griausmo, žaibo Dievas gali būti vienas geriausių ir patikimiausių žmogui.
Papildyta:

Nu kaip ne? Nuo senų senovės net žudo dėl to.

Tikekit jus savo Dievais, as aisku atsiprasau, bet nuo tokiu nesamoniu garsiai zvengiu. Klimato kaita vyksta, bloga kanalizacija, va ir potvynis valandai. O jus cia Dievus ipaisot biggrin.gif .
Tai kuom pagonim krikscioniu vienuoliai uzkliuvo? Cia apie triju kryziu kalna kalbu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 07 18, 12:59)
Drįsčiau teigti, kad tamstos pasaulėžiūra primityvi.

Neprimityvesne nei jusu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 14:11)
Tikekit jus savo Dievais, as aisku atsiprasau, bet nuo tokiu nesamoniu garsiai zvengiu. Klimato kaita vyksta, bloga kanalizacija, va ir potvynis valandai. O jus cia Dievus ipaisot biggrin.gif .
Tai kuom pagonim krikscioniu vienuoliai uzkliuvo? Cia apie triju kryziu kalna kalbu.

Žvenkit. Aš tai matau, kad jūs tik įsivaizduojate Dievą, o nė nejuntate jo, nematote jo reiškinių, įtariu ir energijos nejuntate, nes neįmanoma viena atskirti nuo kito. Kūrėjas visų pirma yra gamta, natūra. Keiskite kaip norite klimatą, darykite kokias norite kanalizacijas, tai absoliučiai ne esmė, nes gamtos stichijos, reiškiniai buvo ir bus. Taigi Dievu tikite, o dabar norite primesti, kad žmogus sukūrė vandenį, ugnį, vėją?
Nesidomiu tais kryžiais ant to kalno, todėl nieko nežinau. O jei žvelgti giliau, tai nuo senų senovės viena religija su kita nesutarė, tai kas čia jums stebėtino?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 14:28)
O jei žvelgti giliau, tai nuo senų senovės viena religija su kita nesutarė, tai kas čia jums stebėtino?


Jei sutartų, mažiau energijų būtų pagaminama biggrin.gif Vien Jėzaus dėka kiek agregorų pasimaitino iki soties ir toliau tebesimaitina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 13:28)
Žvenkit. Aš tai matau, kad jūs tik įsivaizduojate Dievą, o nė nejuntate jo, nematote jo reiškinių, įtariu ir energijos nejuntate, . Taigi Dievu tikite, o dabar norite primesti, kad žmogus sukūrė vandenį, ugnį, vėją?


Nu jo, tik jus viena viska jauciate, matote biggrin.gif . Kiti gi visi aplinkui kvaileliai, pagal jus.
Jei jau suvokiate, kad as tikiu Dievu, tai neturetumet rasyti ir primetineti man tokiu nesamoniu kad zmogus sukure veja ir vandeni. Ar jau rasot bile ka?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 14:38)
Nu jo, tik jus viena viska jauciate, matote biggrin.gif . Kiti gi visi aplinkui kvaileliai, pagal jus.
Jei jau suvokiate, kad as tikiu Dievu, tai neturetumet rasyti ir primetineti man tokiu nesamoniu kad zmogus sukure veja ir vandeni. Ar jau rasot bile ka?


Monteverte niekada kitų nevadino kvaileliais...Gal nereikia taip išsiduoti, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti