Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 03 07, 23:19)
Tai apsispreskite jus viena karta, kas jums svarbu kas ne. Nes viska tai as parasiau, oponuiodama jums, i jusu mintis. Tai jus, rasydama minite tautybes,  tai jus paniojates vertybese, ir gluminate kvailais stereotipais, prikisdama juos lietuviu tautai, Tai jums uzkliuvo, kaip as santikiauju su Dievu.

As nezaidziu, as gyvenu.


Ponia, esat ne mažiau kategoriška nei aš. Negaliu painiotis vertybėse, nes jų neturiu. Jokių. Tikriausiai jums tai nesuprantama. Kadangi mėgstu rašyti su humoru, kartais erlickiškai žaidžiu žodžiais. Gyvenimas yra žaidimas, žaisti žodžiais yra smagu.
Žaidžiam visi, tik ne visi tai prisipažįstam. Ir gyvenam visi taip, kaip išmanom, kol nepersikeliam į kitą kūnelį. Man šis gyvenimas labai įdomus. Ne visada džiuginantis (šiandien radau kaimynę iškritusią iš lovos ir iškviečiau greitąją- insultas), bet įdomus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 03 08, 12:41)
Ponia, esat ne mažiau kategoriška nei aš. Negaliu painiotis vertybėse, nes jų neturiu. Jokių. Tikriausiai jums tai nesuprantama. Kadangi mėgstu rašyti su humoru, kartais erlickiškai žaidžiu žodžiais. Gyvenimas yra žaidimas, žaisti žodžiais yra smagu.
Žaidžiam visi, tik ne visi tai prisipažįstam. Ir gyvenam visi taip, kaip išmanom, kol nepersikeliam į kitą kūnelį. Man šis gyvenimas labai įdomus. Ne visada džiuginantis (šiandien radau kaimynę iškritusią iš lovos ir iškviečiau greitąją- insultas), bet įdomus.


Sakot neturit vertybiu, OK. Tuomet diskusija baigta ir aplamai pletojama, polemika ne i tema.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 03 08, 15:38)
Sakot neturit vertybiu, OK. Tuomet diskusija baigta ir aplamai pletojama, polemika ne i tema.


Su tamsta diskusija baigta, jei taip pageidaujate,su kitomis ne.

Visgi dievai egzistuoja. Ne dievas, o dievai. Šiaip įdomu būtų sužinoti, ką veikia tie, kurie sukūrė šį lygmenį. Ne vienas buvo, jų daug. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 03 07, 22:53)
Toks jausmas, kad kalbu su marsiete. Nieko nesuprantu.
Man visai nesvarbu, su kokiais dievais jūs santykiaujat, kokios tautybės esat ir kokias vertybes ant kupros nešiojatės. Tai tik jūsų pasirinkimas.
Turim skirtingas patirtis, žaidžiam skirtingus žaidimus.



Vaizgante, Moonte neverta irodineti savo tiesos, nes jusu tiesos jums skiriasi, mano tiesa man irgi kitokia, del to neverta pyktis, diskusija nera beprasmiska, bet kaip pastebejote kiekviena turite savo nuomone, svarbu neizeidineti kitu nuomones mirksiukas.gif nei Dievas , nei Dievai tikrai nenori kad del to piktusi religiju atstovai, bet kaip matote diskusijose gaunasi savo tiesos ginimais 4u.gif savotiskas gincas 4u.gif Lygiai kaip Mamis jau anksciau pastebejo 4u.gif


Gyvenimas nera -žaidimas, man 4u.gif Nemanau kad Dievui tai žaidimas taipogi , gal jums ir lengviau taip galvojant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 03 08, 20:54)

Gyvenimas nera -žaidimas, man  4u.gif  Nemanau kad Dievui tai žaidimas taipogi , gal jums ir lengviau taip galvojant  ax.gif


Ir dar koks žaidimas... bigsmile.gif
Žmonės- tokie susireikšminę sutvėrimai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 03 08, 23:55)
Ir dar koks žaidimas... bigsmile.gif
Žmonės- tokie susireikšminę sutvėrimai...

Tikrai daug susireiksminusiu zmoniu, zaideju ypac 4u.gif
Dievas nezaidzia su zmonemis kad davesti ju iki savizudybiu uzgauliojimais, engimais ir t.t. 4u.gif
Atsakyti

Dievas myli žmones. O gyvenimą žaidimu paverčiame patys. Su šventom Velykom!
Atsakyti
Dievas tikrai labai myli. wub.gif
Atsakyti
Juokas ima biggrin.gif Taip myli, kad leidžia pvz. būti tragiškai nužudytiems ar pan. cool.gif
Dievai, o ne Dievas, pirmiausia, atsišaukia tik tiems, kurie žino kaip ir kur kreiptis ir ką pasiūlyti mainais.
Atsakyti

Jei gimei Lietuvoje, vadinasi, perėmei lietuviškas tradicijas- aš, mano, man... Todėl net dievas mano.. ax.gif

O as gimiau ne Lietuvoj, bet vaikystej gyvenau tevu seimoje gyvuojanciomis tradicijomis ir pasauleziura. Bet uzaugau. Turiu savo prota ir nesilaikau tu tradiciju, kurios neatitinka mano samones. Dabar su tevu namuose vyraujancia pasauleziura manoji gan skiriasi. Kad ir poziuris i religines sventes, bendravima tarp giminiu ar galu gale pacia religija.

Todel manau, kad rasot visiska nesamone. Jei zmogus gime LT, tai nereiskia, kad jis katalikas, laikosi lietuvisku tradiciju ir pan. Nei gimimo, nei gyvenamoji aplinka visai neprivalo daryti itakos zmogaus pasauleziurai. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 17, 10:20)
Juokas ima biggrin.gif Taip myli, kad leidžia pvz. būti tragiškai nužudytiems ar pan. cool.gif
Dievai, o ne Dievas, pirmiausia, atsišaukia tik tiems, kurie žino kaip ir kur kreiptis ir ką pasiūlyti mainais.

Ko Tavo Dievai neturi , o tu turi ir gali jiems pasiulyti hmm.gif Kokie jie tada Dievai ? Labai pasiklydai Monteverte unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 18, 03:17)
Ko Tavo Dievai neturi , o tu turi ir gali jiems pasiulyti  hmm.gif Kokie jie tada Dievai ? Labai pasiklydai Monteverte  unsure.gif

Vieniems Dievams reikia maldų, kitiems kitokių dovanų ar paminėjimo.
Nesutinki? bigsmile.gif biggrin.gif

Ir kaip ten su tais nužudymais, kančiomis, t.y. begaline meile žmonėms, ką? bigsmile.gif Atsakyk, tu gi nepasiklydus, o teisingiausiame kelyje pas mus bigsmile.gif
Atsakyti