Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 07 17, 21:02)
Taip. Tik ne ta lietuviškoji atšaka. O ką? Nežinote, kad krikščionys iš pagonių viską ir nukopijavo gudriai? ax.gif
Papildyta:

Neįmanoma su ja. Ji viską ne taip supranta scenic.gif

Pagonys ir stabmeldziai labai laikmety uzstrige. Del to tos pacios musu pasaulio religijos karts nuo karto sunus, pranasus Zemen pasiuncia.
Tai ir as ne taip kaip jus suprantat. As kitaip mastau. Tai dabar mane Perkunas nutrenks? Jam iki Jezauss kaip jums pestute iki Marso × 10000 metu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 17, 20:57)
Tai gal merginos nesipykit 4u.gif . Ypac tokioj temoj.
Paskaiciau beveik visa, man Moontes mintys labai artimos
.


Man cia labai daug geru minciu patinka 4u.gif Daug kieno 4u.gif Geros mintys tuo ir geros mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 00:09)
Pagonys ir stabmeldziai labai laikmety uzstrige. Del to tos pacios musu pasaulio  religijos karts nuo karto sunus, pranasus Zemen pasiuncia.
Tai ir as ne taip kaip jus suprantat. As kitaip mastau. Tai dabar mane Perkunas nutrenks? Jam iki Jezauss kaip jums pestute iki Marso × 10000 metu.

Prie ko čia laikmetis? Ir ką jūs manote, kad keičiasi baziniai, visada egzistavę pasaulyje dalykai? Manote, kad daug kas yra bobučių pasakos? Manykite toliau. Aš irgi taip maniau, netikėjau niekuo ir daug purvo gyvenime prie manęs lipo nuo to netikėjimo ir galvojimo apie šiuolaikinius 21 amžius biggrin.gif
Dabar kai supratau viską, viskas ir kitaip gyvenime, labai į gera ax.gif

Gi krikščionys viską nukopijavo, tai kam kopijavo, jei jiems nepatiko? Jūs nemačiusi senųjų ritualų? Akivaizdu, kad ne, nes antraip jūs visur matytumėte, kad ką daro krikščionys, viskas paimta iš senųjų religijų. Ir lygiai taip pat žudė krikščionys, ir kankino, viską darė taip pat, tik kad kitais Dievais tikėjo, tipo geresniais biggrin.gif Toks ir skirtumas. Ai, dar kraują pavertė vandeniu, nes reikėjo kažką kitaip padaryt biggrin.gif
O tai, kas vyksta dabar, šiuolaikiniame pasaulyje, tai jau iškrypimas, tai jokia ne tikra religija, tai pinigų kalimas visų pirma, ir antra, tai valdžios laikomas įrankis, žinoti žmonių nuodėmes, mintis, suvaldyti bandą ir t.t. Bet jokių tikrų ritualų ir tikro nuoširdumo nebėra, todėl ir poveikio tikro žmonėms nebėra. Nepasiekia jie Dievo.

Rivjiera M., žiūrėk, koks gražus ir piktas Dievas mirksiukas.gif
https://www.gismeteo...is-veidas-foto/
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 08:16)


Gi krikščionys viską nukopijavo, tai kam kopijavo, jei jiems nepatiko? Jūs nemačiusi senųjų ritualų? Akivaizdu, kad ne, nes antraip jūs visur matytumėte, kad ką daro krikščionys, viskas paimta iš senųjų religijų. Ir lygiai taip pat žudė krikščionys, ir kankino, viską darė taip pat, tik kad kitais Dievais tikėjo, tipo geresniais biggrin.gif 



Cia jums taip atrodo, kad nukopijavo. Tiesiog visuose kulturose ritualai panasus, nes viskas skiriama tam paciam - Auksciausiajam.
Man kazkaip juokingai skaitosi - mano Dievas, tavo Dievas biggrin.gif . Jus ji vienaip suprantat ir matot, as kitaip, bet tai vienas ir tas pats .
Vakar plepaluose jus labai idomiai issireisket " ka as pasiulau Dievui, noredama kazka gaut". Atrasiau, bet tai man ir idomu pasidare apie jus - jus jam kazka siulot pries prasant?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 09:39)
Cia jums taip atrodo, kad nukopijavo. Tiesiog visuose kulturose ritualai panasus, nes viskas skiriama tam paciam - Auksciausiajam.
Man kazkaip juokingai skaitosi - mano Dievas, tavo  Dievas  biggrin.gif . Jus ji vienaip suprantat ir matot, as kitaip, bet tai vienas ir tas pats .
Vakar plepaluose jus labai idomiai issireisket " ka as pasiulau Dievui, noredama kazka gaut". Atrasiau, bet tai man ir idomu pasidare apie jus - jus jam kazka siulot pries prasant?

Nieko nėra dykai ir šiaip tik pašaukus mintyse ar garsiai, neatbėga niekas, nesikeičia žmogaus gyvenime niekas. Norint susisiekti su konkrečiu aukštesniu egregoru, reikalinga specifinė energija, žinios, praktika, ritualai. Paprastai tiesiog tikėti galima bet kuo ir bet kaip, bet norint pajusti tikrą atgalinį ryšį, pamatyti ir tiksliai žinoti su kuo tu dirbi bei ką gausi iš to reikia turėti perduotas žinias. Norint gauti info, reikia mokėti paklausti. Tai sistema, tai mokslas, atėjęs nuo amžių amžinųjų ir jis nekinta, nesvarbu, kad dabar 21 amžius.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 09:29)
Nieko nėra dykai ir šiaip tik pašaukus mintyse ar garsiai, neatbėga niekas, nesikeičia žmogaus gyvenime niekas. Norint susisiekti su konkrečiu aukštesniu egregoru, reikalinga specifinė energija, žinios, praktika, ritualai. Paprastai tiesiog tikėti galima bet kuo ir bet kaip, bet norint pajusti tikrą atgalinį ryšį, pamatyti ir tiksliai žinoti su kuo tu dirbi bei ką gausi iš to reikia turėti perduotas žinias. Norint gauti info, reikia mokėti paklausti. Tai sistema, tai mokslas, atėjęs nuo amžių amžinųjų ir jis nekinta, nesvarbu, kad dabar 21 amžius.

Tie patys krikscionts tiki, meldziasi, stengiasi nenuklyst ir gauna atgalini rysi.
Kazkaip man atrodo, kad jus galvojate, jog tik jusu atrasta sistema, kazkoks mokslas yra teisingi.
Beje, o kaip tas mokslas vadinasi? Yra kokios knygos ar pan? Ar cia paslaptingai viskas perduodama is kartos i karta? Tiesiog idomu zinot, nes dabar toks jausmas, kaip kad veiksmas vyktu is po prekystalio.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 11:22)
Tie patys  krikscionts tiki, meldziasi, stengiasi nenuklyst ir gauna atgalini rysi.
Kazkaip man atrodo, kad jus galvojate, jog tik jusu atrasta sistema, kazkoks mokslas yra teisingi.
Beje, o kaip tas mokslas vadinasi? Yra kokios knygos ar pan? Ar cia paslaptingai viskas perduodama is kartos i karta? Tiesiog idomu zinot, nes dabar toks jausmas, kaip kad veiksmas vyktu is po prekystalio.

Nuo ko nenuklysti? Jums asmeniškai Dievas padiktavo nuo ko jūs turite nenuklysti? Ar visgi jūs sekate bandos principu, nors avyte kaip ir nenorite būti? ax.gif
Maniškiai man nediktuoja, jie man leidžia reikštis mano charakteriui, o ne mane riboja bigsmile.gif
Paslapties kaip ir nėra, viskas yra prieinama, tik asmeniškai aš laikausi to principo, kad jei žmogus to PATS neatrado kažkuriuo gyvenimo momentu ar jam kažkas iš jo rato neperdavė, tai jau aš internetu tikrai jo nešviesiu smile.gif Galiu tik bendrais bruožais parašyti ką man tai duoda, bet tikrai nesiūlysiu kitiems. Turėkimės kiekvienas savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 10:49)
Nuo ko nenuklysti? Jums asmeniškai Dievas padiktavo nuo ko jūs turite nenuklysti? Ar visgi jūs sekate bandos principu, nors avyte kaip ir nenorite būti? ax.gif
Maniškiai man nediktuoja, jie man leidžia reikštis mano charakteriui, o ne mane riboja bigsmile.gif
Paslapties kaip ir nėra, viskas yra prieinama, tik asmeniškai aš laikausi to principo, kad jei žmogus to PATS neatrado kažkuriuo gyvenimo momentu ar jam kažkas iš jo rato neperdavė, tai jau aš internetu tikrai jo nešviesiu smile.gif Galiu tik bendrais bruožais parašyti ką man tai duoda, bet tikrai nesiūlysiu kitiems. Turėkimės kiekvienas savo smile.gif

Nuo zmogiskumo. Padiktavo. Yra rastai, sv vietos, nuvykit i kokia Jeruzale, Betlieju, panukit, pajauskit, o paskui rasykit, kad tikintieji aviu banda.
Na ir turekites savo, jei jau tokia gobsa esat biggrin.gif , siaip tai visose pagrindinese religijose zmones dalinasi ziniom ir tiesom tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 00:09)
Pagonys ir stabmeldziai labai laikmety uzstrige. Del to tos pacios musu pasaulio  religijos karts nuo karto sunus, pranasus Zemen pasiuncia.
Tai ir as ne taip kaip jus suprantat. As kitaip mastau. Tai dabar mane Perkunas nutrenks? Jam iki Jezauss kaip jums pestute iki Marso × 10000 metu.


Šiaip jau Perkūnas šiuo metu yra rimtesnis kadras nei Jėzus ax.gif Jėzus pritilęs, po debesim palindęs ir vacation1.gif O kas belieka, kai kasdien tiek metų minimas?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 09:39)
Cia jums taip atrodo, kad nukopijavo. Tiesiog visuose kulturose ritualai panasus, nes viskas skiriama tam paciam - Auksciausiajam.



Taip, nes visi dievai, kaip juos bepavadinsi, be energijų badauja. Ir kiekvienas nori būti tuo Aukščiausiuoju, kad riebesnis būtų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 12:06)
Nuo zmogiskumo. Padiktavo. Yra rastai, sv vietos, nuvykit i kokia Jeruzale, Betlieju, panukit, pajauskit, o paskui rasykit, kad tikintieji aviu banda.
Na ir turekites savo, jei jau tokia gobsa esat biggrin.gif , siaip tai visose pagrindinese religijose zmones dalinasi ziniom ir tiesom tongue.gif .


Kokia prasmė važiuoti į Jeruzalę, jei pažiūrėjus pro langą ta pati avinų banda? Koks skirtumas, kokia kalba ji bliauna? Visi bliauna tą pačią natą: man, man, man, man...

Ir aš žiniomis nesu linkus dalintis. Parašiau čia nemažai info, kurios jokiose knygose nerasi, iš jokių mokytojų neišgirsi, bet žmonės, kurie iki jos nepriaugę, perskaito ir nieko nesupranta, nes jei ko pats nesuvokei, tai tavo smegeninėje nieko nepakeičia...O smegeninę persiinstaliuoti gali tik pats, padėti niekas negali...Kadangi tai sunkus darbas, trunkantis visą gyvenimą, toliau bliauni: man, man man...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 12:06)
Nuo zmogiskumo. Padiktavo. Yra rastai, sv vietos, nuvykit i kokia Jeruzale, Betlieju, panukit, pajauskit, o paskui rasykit, kad tikintieji aviu banda.
Na ir turekites savo, jei jau tokia gobsa esat biggrin.gif , siaip tai visose pagrindinese religijose zmones dalinasi ziniom ir tiesom tongue.gif .

Tai tame ir esmė, kad vienodai tikintieji dalijasi smile.gif Jėzus man nuo vaikystės svetimas, todėl mudvi neturime bendrai kuo dalintis šioje plotmėje. Galime tik kiekviena savo ginti ir aukštinti.
O dėl gobšumo jūs teisi, čia kaip pirštu į akį, nuo vaikystės tokia esu ir keistis nesiruošiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 00:09)
Pagonys ir stabmeldziai labai laikmety uzstrige. Del to tos pacios musu pasaulio  religijos karts nuo karto sunus, pranasus Zemen pasiuncia.
Tai ir as ne taip kaip jus suprantat. As kitaip mastau. Tai dabar mane Perkunas nutrenks? Jam iki Jezauss kaip jums pestute iki Marso × 10000 metu.

Pagonys sakyčiau išnakinti, o ne užstrigę. Pati krikščionybė "tobulinta" ne kartą iki kol buvo pritaikyta didesnei žmonių masei valdyti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 18, 12:55)
Tai tame ir esmė, kad vienodai tikintieji dalijasi smile.gif  Jėzus man nuo vaikystės svetimas, todėl mudvi neturime bendrai kuo dalintis šioje plotmėje. Galime tik kiekviena savo ginti ir aukštinti.
O dėl gobšumo jūs teisi, čia kaip pirštu į akį, nuo vaikystės tokia esu ir keistis nesiruošiu smile.gif


Visgi siūlyčiau į Jėzų kitomis akimis pažvelgti, nes dabar žiūrit taip, kaip nuo vaikystės primesta...

Kas yra Jėzus? Didelė tikimybė, kad Jėzus yra Perkūno dalis. Perkūnas yra sudarytas iš keleto asmenų. Du galiu parodyti. Jei žinotumėt tų asmenų biografijas ir dar į nuotraukas žvilgtelėtumėt, suprastumėt, kad tai tas pats asmuo...
1 - https://lt.wikipedia...aelis_Aivanovas
2 - https://en.wikipedia...ki/Peter_Deunov
Atsakyti