Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 30, 15:07)
A, tai tik tu viena apšviestoji ir Dievą fotografuoji, o žurnalai ir laikraščiai pasisavina iš tavęs biggrin.gif Norėtum, žinok. Eilinė esi pleasantry.gif

As tai zinau tai, niekam del to jokiu ligu nepripaisinejau ne karto mirksiukas.gif
Padekoju Dievui uz tai, kad mato ir kiti 4u.gif Kad nufotografuoja, o ne fotoshopina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 30, 23:39)
As tai zinau tai, niekam del to jokiu ligu nepripaisinejau ne karto  mirksiukas.gif
Padekoju Dievui uz tai, kad mato ir kiti  4u.gif Kad nufotografuoja, o ne fotoshopina  mirksiukas.gif

Tai jei jau tiek matančių, tai nesikuklink, kelk čia, kad dar daugiau pamatytų
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 01, 10:34)
Tai jei jau tiek matančių, tai nesikuklink, kelk čia, kad dar daugiau pamatytų

As gi tik eiline, o va TAVO, juk ir foto turetu buti neeilines biggrin.gif pasikviesk, kad papozuotu, kaip kad praeita karta iskvietei 4u.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 07 01, 15:52)
As gi tik eiline, o va TAVO, juk ir foto turetu buti neeilines  biggrin.gif pasikviesk, kad papozuotu, kaip kad praeita karta iskvietei  4u.gif  hihihi.gif

Manieji nepozavimui skirti, ne taviškio mados. Manieji tiesiog dirba ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .
Na, Monteverte, uzsukau cia, bet tai kad sioj temoj rietenos, bent jau paskutiniai puslapiai, apie Dieva mazai reiskiates, tai ka cia veikt?
Ir dar skliaustuose uzvardyta ( be izeidinejimu) biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 17 liepos 2017 - 14:33
QUOTE(cambala @ 2017 07 17, 15:32)
Sveikos 4u.gif .
Na, Monteverte, uzsukau cia, bet tai kad sioj temoj rietenos, bent jau paskutiniai puslapiai, apie Dieva mazai reiskiates, tai ka cia veikt?
Ir dar skliaustuose uzvardyta ( be izeidinejimu) biggrin.gif  biggrin.gif .

Tai čia žinot, santykiai love and hate su gerb. Riviera Maya, kuriuos ji ant savo pačios atsakomybės atnešė iš kitos temos (sapnų), kadangi labai laiko pyktį smile.gif dėl nesugebėjimo įrodyti to, ką pateikia, pvz. kad sapnuose labai užpuldinėja visokie ten ir t.t.
Žodžiu, nekreipkite dėmesio ir pradėkite apie Dievą. Kodėl tikite pvz.? Ar pati atradote tikėjimą, ar primetė kas?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 17, 15:24)

Žodžiu, nekreipkite dėmesio ir pradėkite apie Dievą. Kodėl tikite pvz.? Ar pati atradote tikėjimą, ar primetė kas?

Oi, as tokia, kad man niejas nieko neprimes biggrin.gif . Kiek atsimenu save maza iki atgimimo laiku, tai apie Dieva ir svn Trejybe ir Marija isvis nieko nezinojau. Buvo pas mus namuose toks graziu vaizdu sv paveikslelis- termometras( greiciausiai is Lenkijos) - vienoj pusej Jezus su spinduliuojancia sirdim, kitoj - Dievo Motina su kudikiu. Kas jie tokie yra nezinojau iki pat tikybos pamoku per atgimima. Kazkaip tevu neklausinejau kas jie tokie, tik viduj buvau susideliojus kad tai Dievas biggrin.gif . Per tikybos pamokas nemazai suzinojau kas ir kaip, tuo metu buvo vos nepraradau mamos, ji buvo klinikinej mirty. Ir kai ja atgavau ir ji pasveiko, tiesiog buvau dekinga Dievui. Tada as nezinojau apie kitas religijas, tiesiog Dieva isivaizdavau kaip Jezu. Aplamai jauciau kazkokia vidine ramybe, net galvojau i vienuolyna eit biggrin.gif .
Veliau susidomejau Vedomis, skaiciau Bhagavat Gyta ir pan knygas. Dar apsilankius kitose salyse, kur kitas tikejimas, savaime suprantama, norejosi suprasti ju tikejima. Skaiciau Korana, trp domejausi budizmu. As jauciuosu gerai tiek mecetej, tiek budistu sventykloj ( aisku kaip turistas, ne maldininkas), tiek ziuredama i Krisna ar Jezu. Esme visu religiju viena, tik skirtingai pateikiama.
As vidum, kazkur giliai krutinej kazka jauciu, negaliu apsakyti ka butent, bet gilumine kazkokia jega, siela, kuri is niekur nieko negali but.
Nors Auksciausiaji suvokiu kaip viena virs visu pusdieviu ( pagal kitas religijas), sventuju ir sunu, artimiausias man yra Jezus. Nors kataliku baznycia su savo kunigais mane nelabai patinka, nes prisidengdami Dievo namais, juose eda, knisasi, prababgiai gyvena is kvaileliu pinigu ir dar visokiais iskrypimais uzsiima.
Tai tiek biggrin.gif .
Atsakyti
Aišku, tai gana standartiškai pas jus tada. Mes su Vaižgante ir dar keliom giliau kapstomės. Aš pvz. nagrinėjau senovinius metraščius ir iš jų labai daug ko išmokau, susisiekiau su protėviais ir taip atradau sau idealiai tinkančią sistemą ir tam tikrus raktus. Vaižgantė rašė apie lygmenis, savuosius kitus "Aš" ir pan. Dar kiti tiki visa ko pradu iš Egipto ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 17, 18:22)
Aišku, tai gana standartiškai pas jus tada. Mes su Vaižgante ir dar keliom giliau kapstomės. Aš pvz. nagrinėjau senovinius metraščius ir iš jų labai daug ko išmokau, susisiekiau su protėviais ir taip atradau sau idealiai tinkančią sistemą ir tam tikrus raktus. Vaižgantė rašė apie lygmenis, savuosius kitus "Aš" ir pan. Dar kiti tiki visa ko pradu iš Egipto ir pan.

Aisku, kad standartiskai. Svarbu as gerai ir ramiai jauciuosi.

Tai jums prie dysios pagonybe?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 17, 16:24)
Tai čia žinot, santykiai love and hateMonteverte[U]  4u.gif , kuriuos ji ant savo pačios atsakomybės atnešė iš kitos temos (sapnų), kadangi labai laiko pyktį smile.gif dėl nesugebėjimo įrodyti to, ką pateikia, pvz. kad sapnuose labai užpuldinėja visokie ten ir t.t.
Žodžiu, nekreipkite dėmesio ir pradėkite apie Dievą. Kodėl tikite pvz.? Ar pati atradote tikėjimą, ar primetė kas?

biggrin.gif
Mane tik tu SM puldineji mirksiukas.gif Daugiau manes niekas niekur nepuola vacation1.gif

Cambala, malonu kad uzsukai 4u.gif
As Dievu tikiu nuo pat mazens, niekada neprasiau jokiu irodymu, bet juos gaunu ir esu dekinga . Nieko neiieskau biggrin.gif Smagu del mamos thumbup.gif Va tokios istorijos ir yra stebuklai wub.gif
Baznyciomis irgi netikiu, bet kazkam ir jos pravercia , yra ir tikrai geru vienetai biggrin.gif
Atsakyti
Tai gal merginos nesipykit 4u.gif . Ypac tokioj temoj.
Paskaiciau beveik visa, man Moontes mintys labai artimos
.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 07 17, 19:37)
Aisku, kad standartiskai. Svarbu as gerai ir ramiai jauciuosi.

Tai jums prie dysios pagonybe?

Taip. Tik ne ta lietuviškoji atšaka. O ką? Nežinote, kad krikščionys iš pagonių viską ir nukopijavo gudriai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 07 17, 20:57)
Tai gal merginos nesipykit 4u.gif . Ypac tokioj temoj.
Paskaiciau beveik visa, man Moontes mintys labai artimos
.

Neįmanoma su ja. Ji viską ne taip supranta scenic.gif
Atsakyti