Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 29, 18:30)

Nes valdžia labai bloga savo žmonėms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 19:22)
Nes valdžia labai bloga savo žmonėms ax.gif

As galvociau kad kazkas su kanalizacija ir nutekamaisiais vamzdynais negerai , juk visur lyja, o nukencia nevaldzia ko gero mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 29, 19:39)
As galvociau kad kazkas su kanalizacija ir nutekamaisiais vamzdynais negerai , juk visur lyja, o nukencia nevaldzia ko gero  mirksiukas.gif

Jiems tenka kišenes pakratyti, mažiau į savas krautis, kai remonto miestas reikalauja biggrin.gif
O jei rimtai, tai tiesiog kviečiau Dievą, labai norėjau, kad pasirodytų ax.gif Šiaip nebūdinga jam rodytis tokiu metu, nes nebuvo nei karščių, nieko. Žodžiu, kaip ir galiu sau nuopelnus pagrįstai prisiimti topsecret.gif Iš lauko grįžau, pilnatvė dabar tokia jaučiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 20:27)
Jiems tenka kišenes pakratyti, mažiau į savas krautis, kai remonto miestas reikalauja biggrin.gif
O jei rimtai, tai tiesiog kviečiau Dievą, labai norėjau, kad pasirodytų ax.gif Šiaip nebūdinga jam rodytis tokiu metu, nes nebuvo nei karščių, nieko. Žodžiu, kaip ir galiu sau nuopelnus pagrįstai prisiimti topsecret.gif Iš lauko grįžau, pilnatvė dabar tokia jaučiasi ax.gif


Mergaite, tu ką bendro turi su Nida?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 29, 22:24)
Mergaite, tu ką bendro turi su Nida?

Tik su Juodkrante, Nidos nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 22:42)
Tik su Juodkrante, Nidos nemėgstu.


Kalba ne apie mėgimą. Ne tavo darbas, gali apsiraminti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 19:22)
Nes valdžia labai bloga savo žmonėms ax.gif

Nu kad nukencia labiausiai paprasti zmones. O valdzia galima ir kitaip nubausti, jei jau reikia asmeniskai. Gal paprasciasuiai gamta rodo, kaip kenksminga gyventi miestuose, kai niekuo negali buti tikras....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 29 birželio 2017 - 22:20
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 29, 23:06)
Nu kad nukencia labiausiai paprasti zmones. O valdzia galima ir kitaip nubausti, jei jau reikia asmeniskai. Gal paprasciasuiai gamta rodo, kaip kenksminga gyventi miestuose, kai niekuo negali buti tikras....

Arba nukenčia tie, kas turėjo. Mano vyras pvz. pravažiavo ir pravažiavo, niekur jis neskendo, jokių "venecijų" nematė, nors kaip tik Vilniuje vakar buvo.
Atsakyti
Kokie žmonės, tokia valdžia. Save bauskit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 30, 10:05)
Arba nukenčia tie, kas turėjo. Mano vyras pvz. pravažiavo ir pravažiavo, niekur jis neskendo, jokių "venecijų" nematė, nors kaip tik Vilniuje vakar buvo.

O gal visai ne Vilniuje, meluoja tau, o tu tiki, gal pas kokią meilužę Grigiškėse. Tai ir neskendo. biggrin.gif Dabarjaugausiu fear.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 30, 10:09)
O gal visai ne Vilniuje, meluoja tau, o tu tiki, gal pas kokią meilužę Grigiškėse. Tai ir neskendo.  biggrin.gif Dabarjaugausiu fear.gif  smile.gif


Įspūdinga buvo toji venecija, man patiko. Vis įdomiau.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 30, 10:09)
O gal visai ne Vilniuje, meluoja tau, o tu tiki, gal pas kokią meilužę Grigiškėse. Tai ir neskendo.  biggrin.gif Dabarjaugausiu fear.gif  smile.gif

Eik tu vėpla smile.gif O iš kur tu žinai kur jis važiavo? Gal tai aš Vilniuje buvau ir pas mane atvažiavo? Arba pas mano mamą arba brolį gal atvažiavo?
Žodžiu, žiūrėk savo vyro, jei iš viso tokį turi, nes kas su tokia išgyventų? biggrin.gif
Atsakyti