Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

snekejom apie moteriskumo, gana idomu pasiklausyti i sia tema :

https://www.youtube....player_embedded
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 23 birželio 2017 - 11:56
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 23, 12:54)
snekejom apie moteriskumo, gana idomu pasiklausyti i sia tema :

https://www.youtube....player_embedded

vampyrė, atgrasi motera
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 23, 12:59)
vampyrė, atgrasi motera

nu jau nu jau biggrin.gif
Atsakyti
Tai ką, jau ir Anonymous patvirtino apie ateivius, iškapstę NASĄ ir kitus. Viskas taip pat kaip ir kadaise, prieš daug metų buvo skelbta: didžiuliai, naudojasi spinduliuotėmis ir t.t. Nieko naujo, žodžiu.
Įdomu kaip ten pas juos su tuo Dieviškumu? Dievai ir jie ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 27 birželio 2017 - 10:19
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 27, 11:18)
Tai ką, jau ir Anonymous patvirtino apie ateivius, iškapstę NASĄ ir kitus. Viskas taip pat kaip ir kadaise, prieš daug metų buvo skelbta: didžiuliai, naudojasi spinduliuotėmis ir t.t. Nieko naujo, žodžiu.
Įdomu kaip ten pas juos su tuo Dieviškumu? Dievai ir jie ar ne?

Nu manau ateiviai, kaip ir uzsieniaciai kazkada kazkam gal atrode smile.gif kitu planetu gyventojai, nemanau kad reiktu juso su dievais lyginti biggrin.gif Nu kazkada indenai irgi galvojo, kad europieciai dievai ir va kas is to jiems isejo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 28 birželio 2017 - 12:37
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 28, 13:30)
Nu manau ateiviai, kaip ir uzsieniaciai kazkada kazkam gal atrode smile.gif kitu planetu gyventojai, nemanau kad reiktu juso su dievais lyginti  biggrin.gif Nu kazkada indenai irgi galvojo, kad europieciai dievai ir va kas is to jiems isejo... unsure.gif

Nemanau, kad Dievai visada buvo tik energijų lygmeny ir niekada neturėjo kūno. Juk senieji užrašai sako ką kita, kad ir Kristus pvz. Taigi, tuo remiantis oi kiek prigalvoti galima ax.gif

P.S. kur mano draugė? Žaidėjai, alio, grąžinkit ją smile.gif
Atsakyti
Monteverte,nesidomiu ateiviais, o ir zaidejai man visai neidomus, deja jie egzistuoja irgi biggrin.gif

Kas liecia Dieva ir kuna, na religijos visaip tai traktuoja , krauja irgi biggrin.gif

As ir Kristu laikau angelu, o ne Dievu, lygiai kaip ir kitus religiju atstovus 4u.gif

Man tik Dievas yra Dievas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 28, 14:59)
Nemanau, kad Dievai visada buvo tik energijų lygmeny ir niekada neturėjo kūno. Juk senieji užrašai sako ką kita, kad ir Kristus pvz. Taigi, tuo remiantis oi kiek prigalvoti galima ax.gif

P.S. kur mano draugė? Žaidėjai, alio, grąžinkit ją smile.gif

Nu Kristus man zmogus , ne Dievas smile.gif jis ir nesiskelbe niekur dievu, taip ji sudievino kriskcioniska religija, savo tikslam biggrin.gif
O kadangi as tikiu viena dieva ,kuris viska apima, tai man viskas paprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 28, 19:24)
Monteverte,nesidomiu ateiviais, o ir zaidejai man visai neidomus, deja jie egzistuoja irgi  biggrin.gif

Kas liecia Dieva ir kuna, na religijos visaip tai traktuoja , krauja irgi  biggrin.gif

As ir Kristu laikau angelu, o ne Dievu, lygiai kaip ir kitus religiju atstovus  4u.gif

Man tik Dievas yra Dievas  4u.gif

O, grąžino wub.gif

A ko nesidomi? Ateiviai žiauriai įdomu ax.gif Oi kaip norėčiau pamatyt, apžiūrėt, pabendraut, jei tą įmanoma padaryt. Mirčiau laiminga taip sakant ax.gif

Nu jau, jau ir tas angelas? Tai pas tavy ten vieni angelai? Tai ir kovoji su demonais pastoviai, ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 28, 21:18)
O, grąžino wub.gif
Tai pas tavy ten vieni angelai? Tai ir kovoji su demonais pastoviai, ne? ax.gif


Pas many vien angelai wub.gif

As ne kovotoja, neturiu su kuo kovoti mirksiukas.gif Mano gi peciai jiems per smulkus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano Dievas baudžia Vilnių http://www.alfa.lt/s...liu-tapo-upemis o man šiandien atnešė gerų žinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 29, 11:45)
Mano Dievas baudžia Vilnių http://www.alfa.lt/s...liu-tapo-upemis o man šiandien atnešė gerų žinių ax.gif

uz ka?
Atsakyti