Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 20, 16:54)
Negali matyti, nes neturi tam galių, žinau tai. Jie sėdi tavo energetiniame lygmenyje, energo-kūne

Dziaugiuosi kad nematau tavo lygio velniuku, kurie sedi tavo lygmenyje yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 21, 01:35)
Dziaugiuosi kad nematau tavo lygio velniuku, kurie sedi tavo lygmenyje  yahoo.gif

Nematyti yra blogai, negali ir išsigelbėti. Spaudžia jie tave, kamuoja, o išsigelbėti nemoki.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 21, 09:16)
Nematyti yra blogai, negali ir išsigelbėti. Spaudžia jie tave, kamuoja, o išsigelbėti nemoki.


Manes niekas nespaudzia mirksiukas.gif ir nekamuoja mirksiukas.gif As galiu matyti labai daug is salies, manes tai ne trupucio asmeniskai neliecia , ant manes niekas nesedi 4u.gif As tiek daug kartu tai rasiau jau.

Padeti galiu realybeje, kai matau kas gali ivykti. Esu istraukusi keleta skestanciu vaiku ir daugiau neminesiu, esu uzkirtusi kelia norint ivykdyti zmogzudyste, pati atemiau ginkla mirksiukas.gif....t.t

As sapnuose nekariauju, bet galiu matyti labai daug dvasiniu nukrypeliu ten, kurie isivaizduoja, kad tai dar vienas gyvenimo lygmuo, tai jiems kaip dar vieno zaidimo lygmuo ninja.gif Apsimetineja ten kas kuo tik gali, o as matau ju tikrus veidus , nera cia nieko ypatingo, paprasciausia labai gera telepatija ir tiek 4u.gif Jiems ne i nauda... vacation1.gif
Atsakyti
Kai jau baigsit girtis ir peštis, gal praneškit, ką?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 21, 14:51)
Manes niekas nespaudzia  mirksiukas.gif ir nekamuoja  mirksiukas.gif  As galiu matyti labai daug is salies, manes tai ne trupucio asmeniskai neliecia , ant manes niekas nesedi  4u.gif As tiek daug kartu tai rasiau jau.

Padeti galiu realybeje, kai matau kas gali ivykti. Esu istraukusi keleta skestanciu vaiku ir daugiau neminesiu, esu uzkirtusi kelia norint ivykdyti zmogzudyste, pati atemiau ginkla  mirksiukas.gif....t.t

As sapnuose nekariauju, bet galiu matyti  labai daug dvasiniu  nukrypeliu ten, kurie isivaizduoja, kad tai dar vienas gyvenimo lygmuo, tai jiems kaip dar vieno zaidimo lygmuo  ninja.gif Apsimetineja ten kas kuo tik gali, o as matau ju tikrus veidus , nera cia nieko ypatingo, paprasciausia labai gera telepatija ir tiek  4u.gif Jiems ne i nauda...  vacation1.gif

O save pirmiausia išgelbėjai?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 21, 16:38)
Kai jau baigsit girtis ir peštis, gal praneškit, ką?

Tai nesinervink, rėžk ką nors gero. Ką dabar veiki? Aš dabar su protėviais dirbu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 21, 16:38)
Kai jau baigsit girtis ir peštis, gal praneškit, ką?


Sutarem 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 21, 16:40)
O save pirmiausia išgelbėjai?
Papildyta:

Aš dabar su protėviais dirbu ax.gif



Mane gydytojai 9 menesiu igelbejo 4u.gif

Maniskiai nieko neprisidirbo, nepaliko jokiu nebaigtu problemu 4u.gif

Todel kas tinka tau, tikrai netinka man. 4u.gif Mes visiskai skirtingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 21, 19:32)
Maniskiai nieko neprisidirbo, nepaliko jokiu nebaigtu problemu  4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aha, Dievų linija, šventikai žinok visi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vartotojų skaito šią temą: 100 (Svečių: 99) ???
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 21, 20:26)
Vartotojų skaito šią temą: 100 (Svečių: 99) ???

Žaidėjai gal paskui Rivjerą atbėgo biggrin.gif
Atsakyti
Vartotojų skaito šią temą: 51 (Svečių: 50)
Atsakyti
Vienas tikras ir kruvele sekiotoju 4u.gif kaip Cookies hihihi.gif

Monteverte , cia tavimi susidomejo mirksiukas.gif pagaliau bigsmile.gif Gal jau laikas profili grazesni isideti ploja.gif mergiote irgi jau laikas keisti avatare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 22, 04:49)
Vienas tikras ir kruvele sekiotoju  4u.gif kaip  Cookies  hihihi.gif

Monteverte , cia tavimi susidomejo  mirksiukas.gif pagaliau  bigsmile.gif Gal jau laikas profili grazesni isideti  ploja.gif mergiote irgi jau laikas keisti avatare  4u.gif

Pasiūlyk. Iš Hitlerio gal ką? hmm.gif
Atsakyti