Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 15:29)
Visai jau tave blokavo?

Dar ne nepradejo 4u.gif Tik forume tokiu simboliu nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 16, 15:32)
Reikštų, jei mano draugė kaime bulvių maišus tampytų, o ne dirbtų darželyje auklėtoja...
Išvaržas turi ir lepiai gyvenantys žmonės, kurie niekada nieko nekilnoja...

O tu žinai, kad ji vaikystėje nenukritus kažkur rimčiau? Juk gali nė neatsiminti. Negalvoji, kad jei dirba su vaikais, netaisyklingai prie jų palinksta, naudodama daugiau nugaros, nei kojų raumenis? O gal tai jau kaip paveldėjimas iš tėvų?
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 16, 15:38)
Dar ne nepradejo  4u.gif  Tik forume tokiu simboliu nera  biggrin.gif

Dievuliuk, net šito nežinai? mega_shok.gif a/ž yra lygu asmeninė žinutė rolleyes.gif o į asmeninis žinutes tu rašai visai kitaip, visai kitu tonu, ponia Tornado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 15:41)
O tu žinai, kad ji vaikystėje nenukritus kažkur rimčiau? Juk gali nė neatsiminti. Negalvoji, kad jei dirba su vaikais, netaisyklingai prie jų palinksta, naudodama daugiau nugaros, nei kojų raumenis? O gal tai jau kaip paveldėjimas iš tėvų?



Iš tėvų paveldėtas mąstymas, požiūris į pinigus, į tai, kaip jie uždirbami ax.gif
Atsakyti

Taip sako protingos knygos. O as dabar jau galvoju, kazin ar mes isvis galime keistis ar tik pazinti save ir tam tikras savo puses labiau atskleisti? biggrin.gif

Mes- greiciausiai ne. Poziuris- taip 

Atsakyti

Cia trumpai ir neissamiai 🙂 Bet gal kils kokia mintele kam, visgi su dievais susije kazkiek ..😉

http://anomalija.lt/2015/04/pamastymai-apie-zmonijos-ateiti-ateivius-ir-dieva/ 

Atsakyti

Man siandien tokia keista nuotaika.. Gali but , kad gyvenu jau koki simtas tukstantaji karta.. o kaip atrasti tai kas reikalinga, niekaip neismokstu..😏

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 16, 16:06)
Iš tėvų paveldėtas mąstymas, požiūris į pinigus, į tai, kaip jie uždirbami  ax.gif

Gal. Bet daug sveikatos dalykų ir kitaip nutinka, bei kitaip ištaisomi, ne tik energetiškai. Tikrai nesiimčiau vėžininko pvz. vien tik energetiškai gydyti. Niekada.
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 16, 16:19)
<p>Cia trumpai ir neissamiai 🙂 Bet gal kils kokia mintele kam, visgi su dievais susije kazkiek ..😉</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://anomalija.lt/2015/04/pamastymai-apie-zmonijos-ateiti-ateivius-ir-dieva/%C2%A0'>http://anomalija.lt/2015/04/pamastymai-apie-zmonijos-ateiti-ateivius-ir-dieva/ </a></p><p></p>

Man netrukdo nei ateiviai, nei Dievai, kol man jie palankūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 16:35)
Gal. Bet daug sveikatos dalykų ir kitaip nutinka, bei kitaip ištaisomi, ne tik energetiškai. Tikrai nesiimčiau vėžininko pvz. vien tik energetiškai gydyti. Niekada.
Papildyta:

Man netrukdo nei ateiviai, nei Dievai, kol man jie palankūs smile.gif


Palankumas dažnai yra garentuotas tol kol yra "abipusė" nauda, bet ne visada ji yra lygiavertė.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 15, 23:00)


O kaipgis, tornadukas tai Dievų įrankis starwars.gif





QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 15:41)


Dievuliuk, net šito nežinai? mega_shok.gif a/ž yra lygu asmeninė žinutė rolleyes.gif o į asmeninis žinutes tu rašai visai kitaip, visai kitu tonu, ponia Tornado ax.gif


dan.gif

Dar ne karto nebegau niekur skustis mirksiukas.gif Nuo pat gimimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 16, 19:45)
Dar ne karto nebegau niekur skustis  mirksiukas.gif  Nuo pat gimimo  4u.gif

Ir ką tai turi bendro su puolimu, kurį atlieki asmeninėse žinutėse? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 22:39)
Ir ką tai turi bendro su puolimu, kurį atlieki asmeninėse žinutėse? biggrin.gif

Man irgi labai idomu, kas tave puola asmeninese zinutese 4u.gif Bet po vienos mano zinutes labai skundeisi administratorei , as ta zinute tebeturiu 4u.gif nori zinoti kaip as ja turiu ? siuntei ja dar vienai SM lankytojai kuria norejei pagasdinti manimi biggrin.gif Neisgasdinai, nes nieko gasdinacio ar puolancio ten ne nebuvo, jei tebeturi paskaityk dar pora kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 17, 02:44)
Man irgi labai idomu, kas tave puola asmeninese zinutese  4u.gif  Bet po vienos mano zinutes labai skundeisi administratorei , as ta zinute tebeturiu  4u.gif nori zinoti kaip as ja turiu ? siuntei ja dar vienai SM lankytojai kuria norejei pagasdinti manimi  biggrin.gif  Neisgasdinai, nes nieko gasdinacio ar puolancio ten ne nebuvo, jei tebeturi paskaityk dar pora kartu  mirksiukas.gif

Tai buvo dėl tavęs pačios, nes matėsi, kad tavo psichika nebeatlaiko. Turėtum būti blokuojama nuo tų temų ir ačiū pasakyti, kad rūpinuosi. O žmonės, į kurių reikalus kišiesi ir patarinėji keistus dalykus, turi teisę žinoti apie tave daugiau. Tik tiek.
Atsakyti