Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 16, 02:09)
Taip sako protingos knygos. O as dabar jau galvoju, kazin ar mes isvis galime keistis ar tik pazinti save ir tam tikras savo puses labiau atskleisti?  biggrin.gif
]


Galim keisti žiūrėjimo kampą. Charakterio pakeisti neįmanoma. (Išmoktas mandagumas neužsiskaito.)
Kol žmogus jaunas, sveikas ir stiprus, jis paprastai mažiau mąsto apie tai, kas jis toks yra ir ko čia atėjo. Dalis nesusimąsto net rimta liga susirgę (mano vaikystės draugė dabar guli ligoninėje ir keikia... Černobylį). Dauguma susirgę susimąsto apie priežastis paviršutiniškai, o giliai mąsto tik vienetai...Kodėl kalbu apie ligas? Nes jos charakterizuoja žmogų. Kuo sergi, toks ir esi viduje, ten, kur kiti nemato...O sveikų žmonių nėra.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 16, 10:48)
Galim keisti žiūrėjimo kampą. Charakterio pakeisti neįmanoma. (Išmoktas mandagumas neužsiskaito.)
Kol žmogus jaunas, sveikas ir stiprus, jis paprastai mažiau mąsto apie tai, kas jis toks yra ir ko čia atėjo. Dalis nesusimąsto net rimta liga susirgę (mano vaikystės draugė dabar guli ligoninėje ir keikia... Černobylį). Dauguma susirgę susimąsto apie priežastis paviršutiniškai, o giliai mąsto tik vienetai...Kodėl kalbu apie ligas? Nes jos charakterizuoja žmogų. Kuo sergi, toks ir esi viduje, ten, kur kiti nemato...O sveikų žmonių nėra.

O Černobilis išties žalos pridarė, vieniems daugiau, kitiems mažiau, bet praktiškai visiems. Tik, deja, kad ir kiek tobulėtų medicina, tyrimai vis dar labai netikslūs ir pradinių skydliaukės sutrikimų stadijų neparodo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 10:53)
O Černobilis išties žalos pridarė, vieniems daugiau, kitiems mažiau, bet praktiškai visiems. Tik, deja, kad ir kiek tobulėtų medicina, tyrimai vis dar labai netikslūs ir pradinių skydliaukės sutrikimų stadijų neparodo.


Černobilio įvykis yra tik įvykis reikalingas kančiai ir skausmui sukelti, tai vienas iš atveju kaip platesniu mastu buvo sukurtos sąlygos ir situacija kuri palietė butent tuos žmones, valstybes kurie vienu ar kitu budu buvo ankščiau ( ne šiame gyvenime) prisidėję prie tokių katastrofinių įvykių atsiradimo. Bet dažniau galvojama, kad medicina yra nepažangi vietoj to, jog galvotų dėl ko žmogus tai patyrė savo kailiu. Kas prisidėjo daugiausiai, kenčia irgi daugiausiai.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 06 16, 13:09)
Černobilio įvykis yra tik įvykis reikalingas kančiai ir skausmui sukelti, tai vienas iš atveju kaip platesniu mastu buvo sukurtos sąlygos ir situacija kuri palietė butent tuos žmones, valstybes kurie vienu ar kitu budu buvo ankščiau ( ne šiame gyvenime) prisidėję prie tokių katastrofinių įvykių atsiradimo. Bet dažniau galvojama, kad medicina yra nepažangi vietoj to, jog galvotų dėl ko žmogus tai patyrė savo kailiu. Kas prisidėjo daugiausiai, kenčia irgi daugiausiai.

Tai tik viena iš teorijų, kad prisidirbai ten kažkada prieš 100 amžių, tai dabar kenti. Bet viskas yra energija, kintama energija, kurią išmokus valdyti, viską galima pakeisti. Bet aš čia ne apie tai. Aš tiesiog apie žmogaus realybę patvirtinau, kad taip, Černobilis gali būti dar ir kaip tiesiogiai kaltas ir visai nekvaila dėl ligų jį kaltinti. Ir laiku susiėmus, galima susitvarkyti skydliaukę ir gerai gyventi net ir čia, Lietuvoje. Ir net energijos keisti nereikia, galima vien per tinkamą mitybą.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 14:03)
Tai tik viena iš teorijų, kad prisidirbai ten kažkada prieš 100 amžių, tai dabar kenti. Bet viskas yra energija, kintama energija, kurią išmokus valdyti, viską galima pakeisti. Bet aš čia ne apie tai. Aš tiesiog apie žmogaus realybę patvirtinau, kad taip, Černobilis gali būti dar ir kaip tiesiogiai kaltas ir visai nekvaila dėl ligų jį kaltinti. Ir laiku susiėmus, galima susitvarkyti skydliaukę ir gerai gyventi net ir čia, Lietuvoje. Ir net energijos keisti nereikia, galima vien per tinkamą mitybą.


Mano draugė ligoninėje guli ne dėl skydliaukės, o dėl išvaržų biggrin.gif Ir kaltas Černobylis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 16, 14:24)
Mano draugė ligoninėje guli ne dėl skydliaukės, o dėl išvaržų  biggrin.gif  Ir kaltas Černobylis.

Tada čia jau kitas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 09:41)
Braškės per silpnos, jos tik moteriškumui padeda, o tau jau nebereik ir taip lepšiukė smile.gif Augink Acai, sakau tau


Mane darbe tornadu vadina mirksiukas.gif , man dar iki lepsiuko per anksti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 16, 14:37)
Mane darbe tornadu vadina  mirksiukas.gif , man dar iki lepsiuko per anksti  biggrin.gif

Tai ko čia apsimetinėji prieš visus tada saulyte su balioniukais? smile.gif Tik į a/ž temoki tornadus siųsti, o viešai forume slėpiesi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 14:30)
Tada čia jau kitas reikalas.


Tai va, kažkas juk kaltas turi būti, o ne baimė dėl pinigų, godumas ir šykštumas ax.gif Kai žmogų pažįsti vos ne 50 m., iš šono gerai matosi... Nesmerkiu, tiesiog pavyzdys labai tinkamas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 14:41)
Tai ko čia apsimetinėji prieš visus tada saulyte su balioniukais? smile.gif Tik į a/ž temoki tornadus siųsti, o viešai forume slėpiesi? smile.gif

4u.gif saulytes neradau , nera sitame forume biggrin.gif Tornaduko irgi, ir A.Z. net noredama nusiusti negaleciau ax.gif

Xor, Vaizgante, Černobylis buvo arciau LT, o kiek tokiu atveju visame pasaulyje.... Karai....
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 16, 14:42)
Tai va, kažkas juk kaltas turi būti, o ne baimė dėl pinigų, godumas ir šykštumas  ax.gif  Kai žmogų pažįsti vos ne 50 m., iš šono gerai matosi... Nesmerkiu, tiesiog pavyzdys labai tinkamas.

Energija energijom, o kaip juodas darbas, daiktų kilojimai ne pagal jėgas ar kaip tik nejudrumas, užsisėdėjimas? Manai nieko nereiškia?
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 16, 15:01)
ir A.Z. net noredama nusiusti negaleciau  ax.gif

Visai jau tave blokavo?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 16, 15:29)
Energija energijom, o kaip juodas darbas, daiktų kilojimai ne pagal jėgas ar kaip tik nejudrumas, užsisėdėjimas? Manai nieko nereiškia?



Reikštų, jei mano draugė kaime bulvių maišus tampytų, o ne dirbtų darželyje auklėtoja...
Išvaržas turi ir lepiai gyvenantys žmonės, kurie niekada nieko nekilnoja...
Atsakyti