Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 14, 15:43)
Vaikeliuk, atskiras pavienis žmogelis čia jau ne prie ko. Aš nevaldau teršiančių koncernų, fabrikų, nekertu atogrąžų miškų, nesu įsikibusi vien tik naftos, kad jokiais būdais nepraeitų alternatyvūs šaltiniai ir t.t.
Mąstyk tu pagaliau.

Kodel ne? ziurek ka dvi mazos mergaites padare.
O mes kiekveina diena juk pirkdami kazka ir sprendziam ka remiam, ar perkam i smazu parduotuviu, kuininku i rremiam juos ar remiam didelius koncernus... Pvz stengiuosi nepirkti nieko kur yra palm oil, nes del to labai kertami miskai. Kiekvienas is musu atsakingas, jei remiam juos, jie neveiktu, jei neturetu savo klientu.
Papildyta:
i moteriskumo tema , grazus straipsnis :
http://www.geramama.lt/node/70
Kai rašiau savo magistrinį darbą apie moteriškumą, kamantinėjau vieną merginą, netekusi kantrybės, ji išrėžė savo nuomonę apie mano temą. Ji sakė, kad tik tokia mergina, kuri neturi artimo vyriškio bei jaučiasi menkavertiška, ieško savo moteriškumo, bandydama sukurpti kažkokį mokslą. Tuomet labai įsižeidžiau. Tikrai buvau įsitikinusi, kad siekiu tiesos ir noriu suprasti. Nejaugi mane galėtų skatinti, tokie „žemi norai“, kaip troškimas turėti artimą draugą. Norėjau moteriškumą suvokti teoriškai. Dabar suprantu, kad aš nebuvau tikra savo moteriškumu, kaip ir daug kuo kitu. Kad mano pastangos moksliškai tyrinėti šį klausimą buvo visai pateisinamos, aš tiesiog nesijaučiau moteriška, bet labai norėjau tokia būti. Turbūt tikėjausi, kad psichologiškai analizuodama kitas merginas, staiga, kaip akinius ant kaktos atrasiu – „šitas savybes turiu ir aš, valio, reiškia aš – moteriška“.

Labai patiko visos ten mintys ir artimos, ka norejau ir cia pasakyti. Kazkada ir man buvo tie ieskojimai ir ivairius seminarus lankiau ir knygas skaiciau ir masciau. Bet atejo laikas ,kai teisiog atsivere tas moteriskumas viduje, kai jauti ta moteriska jega, kuri sklinda is taves ir nebekvarsini sau galvos kas tas moteriskumas ar as moteriska ir t.t. Paprasciausiai buni toje zydejimo busenoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 14 birželio 2017 - 14:57
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 14, 15:54)
Kodel ne? ziurek ka dvi mazos mergaites padare.
O mes kiekveina diena juk pirkdami kazka ir sprendziam ka remiam, ar perkam i smazu parduotuviu, kuininku i rremiam juos ar remiam didelius koncernus... Pvz stengiuosi nepirkti nieko kur yra palm oil, nes del to labai kertami miskai. Kiekvienas is musu atsakingas, jei remiam juos, jie neveiktu, jei neturetu savo klientu.

Elementaru tai. Aš tiesiog tai personalijai atsakiau, kad plačiau mąstytų, o ne tik manęs vis griebtųsi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 14, 15:43)
Vaikeliuk, atskiras pavienis žmogelis čia jau ne prie ko. Aš nevaldau teršiančių koncernų, fabrikų, nekertu atogrąžų miškų, nesu įsikibusi vien tik naftos, kad jokiais būdais nepraeitų alternatyvūs šaltiniai ir t.t.
Mąstyk tu pagaliau.


Tai kaip padedi ?

As labai gerai mastau, tik tu to nevertini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 14, 19:47)
Tai kaip padedi ?

As labai gerai mastau, tik tu to nevertini  mirksiukas.gif

Tiek, kiek galiu: rūšiavimu, veganizmu, natūralia kosmetika ir panašiais dalykais.

Vertinu vertinu. Vis dar laukiu analizės apie saugomus SM vaikus ir iškrypėlius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 14, 20:00)
Tiek, kiek galiu: rūšiavimu, veganizmu, natūralia kosmetika ir panašiais dalykais.

Vertinu vertinu. Vis dar laukiu analizės apie saugomus SM vaikus ir iškrypėlius ax.gif


Analize nebus mano, ja uzsieme labai daug visas sritis analizuojantys zmones, kas liecia SM , cia ne kiek nemaziau jie analizuoja situacija mirksiukas.gif

Tau i ta zmoniu grupe nepavyks papulti, o man jau atsibodo atsisakineti
victory.gif ne tik SM ax.gif

Bet gali buti geru pavyzdziu 4u.gif Gamtos prieziura teisingai rupiniesi 4u.gif Tikiuosi nesiukslini kopinedama po kalnus biggrin.gif ir virsukalnes biggrin.gif Juk tiek mes visi galime mirksiukas.gif Ir tai jau nemazai irgi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 14 birželio 2017 - 19:07
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 14, 20:06)
Analize nebus mano, ja uzsieme labai daug visas sritis analizuojantys zmones, kas liecia SM , cia ne kiek nemaziau jie analizuoja situacija  mirksiukas.gif

Tau i ta zmoniu grupe nepavyks papulti, o man jau atsibodo atsisakineti
victory.gif ne tik SM  ax.gif

Bet gali buti geru pavyzdziu  4u.gif Gamtos prieziura teisingai rupiniesi  4u.gif Tikiuosi nesiukslini kopinedama  po kalnus  biggrin.gif ir virsukalnes  biggrin.gif Juk tiek mes visi galime  mirksiukas.gif Ir tai jau nemazai irgi  biggrin.gif

Tai tu dar ir slapta agentė, ne? bigsmile.gif

Ne, nešiukšlinu. Kaip galėčiau?
Atsakyti
Dalis žmogaus fizinių ir dvasinių problemų yra nulemtos pagal tai, kas slypį žmogaus sielos informaciniame lauke. Siela yra viena, o jos įsikūnijimų gali būti įvairių. Žmogaus kūnas yra tik viena iš tūkstančįų sielos įsikūnijimo galimybių. Visata yra pilna įvairių gyvųjų pasaulių, o fizinės žmogaus akys nėra pajėgios juos visus pamatyti. Žmogaus esybei yra palikta galimybė sąveikauti su fiziškai nematomais pasauliais per žmogaus subtiliuosius kūnus, kurie yra pajėgūs perimti informaciją iš sielos informacinio lauko ir perkelti ją į fizinį žmogaus kūną. Ši informacija dažnai nulemia žmogaus fizinę išvaizdą, charakterį, o tuo pačiu ligos pavidalu palieka kaip priminima apie tai , kokias neišspręstas problemas žmogus yra atsinešęs į šį pasaulį; ši informacija dažnai nulemia, kokios yra žmogaus mintys. Žinant visa informaciją apie žmogų, yra sukuriamos tam tikros situacijos, per kurias žmogus patiria kančią. Dažnai jam gali pasirodyti, kad tai tiesiog nedėkingas likimas, bet retas susimąsto, jog jis tokiu būdu atiduoda karminę skolą, o jam tereikia tik suprasti, jog tai buvo jo paties veiksmo atoveiksmis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 15, 09:38)
Tai tu dar ir slapta agentė, ne? bigsmile.gif

Ne, nešiukšlinu. Kaip galėčiau?


Slapti agentai apsimeta, kad islikti slaptais mirksiukas.gif
As niekur nesislapstau, bet labai lengvai tokiu pareigu atsisakyciau irgi mirksiukas.gif

Gerai, kad nesiukslini, tai svarbiausia mirksiukas.gif O jei mastysime tolyn, tai savartynuose juk musu siukles puna ax.gif kad ir rusiuojamos ir t.t.

Xor, pritariu del pacio zmogaus padaryto veiksmo ir sugrizusio atoveiksmio 4u.gif Todel ir svarbu elgtis gerai 4u.gif Ir neleisti kitiems su tavimi elgtis blogai ( ir del saves ,ir siek tiek del ju) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 15, 14:48)
Slapti agentai apsimeta, kad islikti slaptais  mirksiukas.gif
As niekur nesislapstau, bet labai lengvai tokiu pareigu atsisakyciau irgi  mirksiukas.gif

Gerai, kad nesiukslini, tai svarbiausia  mirksiukas.gif O jei mastysime tolyn, tai savartynuose juk musu siukles puna  ax.gif kad ir rusiuojamos ir t.t.

Tai jau ir atsisakyk, visi jau prisisotinę nuo tavo įspėjimų. Įkvėpkime abi kartu, iškvėpkime: niekas gi nepuola, į sapnus nesiveržia, žalos padaryti nenori, visi sveiki, gyvi, sapnuoja gražius sapnus, ok? Ar galime likti ties tuo? 4u.gif

Jau per vėlu mąstyti tolyn, jau reikia naikinti pačius naikintojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 15, 15:24)
Tai jau ir atsisakyk, visi jau prisisotinę nuo tavo įspėjimų. Įkvėpkime abi kartu, iškvėpkime: niekas gi nepuola, į sapnus nesiveržia, žalos padaryti nenori, visi sveiki, gyvi, sapnuoja gražius sapnus, ok?  Ar galime likti ties tuo? 4u.gif

Jau per vėlu mąstyti tolyn, jau reikia naikinti pačius naikintojus ax.gif


Tai pasistenk likti ties savo tuo.... 4u.gif

As labai istikima viskam kas mano wub.gif Nesikeiciu nuo pat mazens, kokia gimiau, tokia ir dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 15, 15:39)

As labai istikima viskam kas mano  wub.gif Nesikeiciu nuo pat mazens, kokia gimiau, tokia ir dabar  biggrin.gif


Akmuo ir tas keičiasi, nesikeičia tik įprotis meluoti sau...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 15, 15:39)
Tai pasistenk likti ties savo tuo.... 4u.gif

As labai istikima viskam kas mano  wub.gif Nesikeiciu nuo pat mazens, kokia gimiau, tokia ir dabar  biggrin.gif

Ties kuo, ties balionu? Stengsiuos, jei nelysi į mano teritoriją ir nerašinėsi, kad simboliai blogai, kad dar kas nors blogai, o tik tavo žaidėjai ir iškrypėliai teisingi. Jei nori apie žaidėjus ir iškrypėius rašyti, tai rašyk atskirai, nereplikuodama į mane ar dar ką nors. Įsivaizduok, kad esi viena ir rašai kam nors asmeniškai. O žmonės jau atsirinks kiek tai sveika ir normalu.

tai ir džiaukis, kad cunamis koks dar nenuplovė mirksiukas.gif bet realiai, tai tavo tas komentaras ne prie ko, nesupratai visai ką noriu pasakyti
Atsakyti