Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 11, 10:45)
Sutrumpina, ne paprasti darbai, bet kai jau reikia dirbti kaip suaugusiam. Sutrumpina karas, netektys, baisus isgyvenimai, baisus skurdas,  kas is tos vaikystes belieka? ka ir patyre tevu ir seneliu karta.

O kada taip nebuvo? Seniau visai normalu zenytis nuo  tokiu metu, baznytine santuoka gi galima nuo 14 mergaitei , berniukui nuo 16, tai visai normalus amzius, nesuprantu ko cia sokiruotis?  biggrin.gif Tau ka rimtai tai naujiena? Dabar tuokiasi per velai, o gamta yra gamta ji veikia, kad ir kokius istatymus priiminetumem  biggrin.gif
Papildyta:

Esu skaiciusi apie si ekperimenta.

Bet man idomiausia kodel vis kaltini moteris? o vyru mastymas neiskrypes?  biggrin.gif

man is vis tos visos teorijos, kad moterys atsakinga del vyro kazkaip labai naiviai atrodo, toks vyru teisinimas. Kaip pati sakei brolis suseno, nes zmona bloga, nepakankamai moteriska, ar pati tuom tiki, manai vyrai neturi jokios atsakomybes uz save, tera moteru valdomi?


Ne su žuvimis tas eksperimentas darytas, o su socialiniais individais, nesvarbu kad jie griaužikai. Gi net benamiai jau turi mobilius... jus pagalvokit koks yra šiuo metu aukštas pragyvenimo lygis, bet tos aukštumos yra meškos paslauga pačiai žmonijai. Kol jauni žmonės dar nėra poroje su vaikais, tai dabar yra skatinamas dalykas kuo daugiau patirti, pamatyti, bet už tai aišku ir darbe reikia sedėti. Nesakau, kad yra blogai kažką pamatyti daugiau, bet tas periodas įspudžių svaiginimusi irgi užsitęsia. Šiaip kolkas gi viskas yra gerai smile.gif Bet burbulai linke sprogti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 11, 16:16)
Kai pati kada nors gyvenime rasi atsakymą į šį klausimą, tada ateis ir daug kitų atsakymų...
Norint sunaikinti žmoniją, tereikia iškreipti moterų mąstymą... Tai sėkmingai ir daroma.

Kažką tai reikia daryti, nes žmonių juk ryškiai perdaug.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 11, 16:16)
Kai pati kada nors gyvenime rasi atsakymą į šį klausimą, tada ateis ir daug kitų atsakymų...
Norint sunaikinti žmoniją, tereikia iškreipti moterų mąstymą... Tai sėkmingai ir daroma.
Paklausiu konkrečiai, tu savo 14- 15 m vaikams leistum mylėtis?
Kai dirbau mokykloje, tais pačiais metais pastojo trys mergaitės iš tos pačios klasės (15-16 m).
Kai vieno 15 m tėvelio paklausiau, ar jau matė savo gimusią dukrytę, atsakymas buvo toks: ne, dar mama neleido...
Tau tai priimtina?


Man nereikia ieskoti atsakymo i sita klausima, nes as taip negalvoju, man tik buvo idomi tavo nuomone, butent is kokio kampo tu matai sitaip, bet jei nenori jos atskleisti, tavo pasirinkimas, mano numone visi zmones uz save patys atsako, tiek vyrai, tiek moterys ir visi nuolat saveikauja, ta pati drasiai galima ir taip pasakyti, norint sunaikinti zmonija, reikia iskreipti vyro mastyma..

Ar kas klausia leidimo jei nori taip elgtis? biggrin.gif Manau 14-15 ankstoka,bet dalis pabando, bet jau 16-18 pabando labai daug kas biggrin.gif Ka sakysiu vaikams? kad meile svarbiausia,kai jausi tikra meile ir zinosi, kad kitas zmogus tave myli, kai noresi vaiku su juo, tai tada ir myletis galima, nesvarbu kiek tu metu, jei meiles nera, jei nera noro gimdyti viaku, tai ir 30 myletis nereiktu...

Ar man tai priimtina? Taip. Daug labiau nei visi iskrypimai, nei kontraceptiku vartojmas, nei visos geju "seimos" ir vestuves sulaukus vos ne 40 paskui dirbtiniai apvaisinimai ir t.t. Jei jau taip ateina vaikai i si pasauli, lai ateina. Aisku, mano nuomone gimdyti vaikus geriau butu siek tiek veliau, bet ir anksti pagimdzius nieko baisaus, pazystu taip gimdziusiu merginu, kuriu vaikai jau suauge ir kai kurios jau ir anuku turi, ir viskas zinok normaliai.
O jei klausi ar normalu, kad vaiko nerode teciui, tai ne nenormalu, keista ta mama..
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 06 11, 21:14)
Ne su žuvimis tas eksperimentas darytas, o su socialiniais individais, nesvarbu kad jie griaužikai.  Gi net benamiai jau turi mobilius... jus pagalvokit koks yra šiuo metu aukštas pragyvenimo lygis, bet tos aukštumos yra meškos paslauga pačiai žmonijai. Kol jauni žmonės dar nėra poroje su vaikais, tai dabar yra skatinamas dalykas kuo daugiau patirti, pamatyti, bet už tai aišku ir darbe reikia sedėti. Nesakau, kad yra blogai kažką pamatyti daugiau, bet tas periodas įspudžių svaiginimusi irgi užsitęsia. Šiaip kolkas gi viskas yra gerai smile.gif Bet burbulai linke sprogti smile.gif

Ka man cia tuom norejai pasakyti? nelabai supratau?
Kuo aukstas tas pragyvenimo lygis, kad daiktu daugiau turim? O tikrai turim maziau streso, spaudimo ir itampos?
Man tas tyrimas idomus, yra ivairiu minciu, bet nelabai sutinku su isvadomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 birželio 2017 - 11:09
Ubuntu, visa esmė, kad tu nesupranti, kodėl būtent moterys... Gal kada gyvenime ir suprasi, o gal ir ne...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 12, 12:08)
Ubuntu, visa esmė, kad tu nesupranti, kodėl būtent moterys... Gal kada gyvenime ir suprasi, o gal ir ne...

Tai visa esme, kad tai tavo nuomone.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 12, 09:14)
Kažką tai reikia daryti, nes žmonių juk ryškiai perdaug.

O kodel taip nusprendei, tikrai ne per daug, tik elgesi kaip parazitai daug kur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 birželio 2017 - 11:20
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 12, 12:19)
Tai visa esme, kad tai tavo nuomone.



Tai ne nuomonė. Be to, ir kalbam ne apie dramblių veisimo ypatumus, o apie tai, kodėl moteris gimė būtent moters kūne, o ne vyro...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 12, 12:19)
O kodel taip nusprendei, tikrai ne per daug, tik elgesi kaip parazitai daug kur...

Todėl ir parazituoja, nes žiauriai perdaug. Čia kaip su ta pasiutlige tarp žvėrių.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 12, 12:43)
Todėl ir parazituoja, nes žiauriai perdaug. Čia kaip su ta pasiutlige tarp žvėrių.

Pagal ka sprendi kad per daug?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 12, 12:26)
Tai ne nuomonė. Be to, ir kalbam ne apie dramblių veisimo ypatumus, o apie tai, kodėl moteris gimė būtent moters kūne, o ne vyro...

Tai irgi nuomone, kad manai, kad tai ne nuomone , o zinojimas , net jei to ir nesuvoksi biggrin.gif

Tai zinoma viskam yra priezastys ir kodel moters kune gimstama, ir vyro, ir dramblio smile.gif Visi turim savo paskirtis, pareigas, privilegijas ir t.t. tik nereikia ant saves uzsitemti atsakomybes del visos zmonijos ir ypac vyru, o gausimes mesijais kazkokiais...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 12, 12:50)
Pagal ka sprendi kad per daug?

Pagal bendrą gyventojų skaičių pasaulyje, o jei detaliau žvelgti, tai pagal atsiprašant nušikimą ir suardymą visų gražiausių ir geriausių gamtos kampelių, pagal plotus miestuose, skirtus šeimai/žmogui, kai namai statomi begalę aukštų į viršų, nes normaliai ant žemės su pakankamu plotu kiekvienam visi netelpa ir t.t. ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 12, 12:57)
Pagal bendrą gyventojų skaičių pasaulyje, o jei detaliau žvelgti, tai pagal atsiprašant nušikimą ir suardymą visų gražiausių ir geriausių gamtos kampelių, pagal plotus miestuose, skirtus šeimai/žmogui, kai namai statomi begalę aukštų į viršų, nes normaliai ant žemės su pakankamu plotu kiekvienam visi netelpa ir t.t. ir pan.

Tai tik del to, kad daug kas tuose miestuose nori gyventi, o kiek laisvu potu biggrin.gif
Tai ir ardo, nes parazituoja, visko reikia daugiau ir daugiau, jau vien jei mesos atsisakytu valgyti zmones, kiek sumazintu ta tarsa...Cia matau didesne beda gyvenimo bude, bet ne zmoniu skaiciuje. Ziurek Lietuvoje kaimai tusti, o Vilniuje visi susigrude..
Atsakyti
Aš irgi nelinkusi pritarti, kad tik moteris ant pečių viską gali išnešti ir vyrą už ausų traukti. Abu turi vykdyti savo roles. Nes jei bent vienas bus parazituojantis lodorius, tai nieko kitas nepadarys. Pakankamai pavyzdžių žinau. Pvz. moteris stengėsi, vijosi, kad vyras gyvenime pastebėtų kažką daugiau nei tik gėrimas ir nieko. Pasakydavo jai: aš gėriau, geriu ir gersiu ir nieko tu man nepadarysi. Kitas atvejis, kai iš kailio nėrėsi ir vyro tėvai, ne tik žmona, bet irgi neatkapstė sūnaus/vyro. Alkoholis ir šiaip pasikėlęs būdas, mąstymas, kad dirba tik kvailiai, buvo galingesnis už šeimą, vaikus, tėvų sveikatą ir t.t. Ne vienas toks vyras ir tą pačią moterį paskui save žemyn nuvaro. Arba būna parazituojančių moterų. Normalus vyras galiausiai išsiskirs ir išsilaižys žaizdas, o ne degraduos.
Normaliu atveju už ausų nereikia traukti nei vieno, suėję du protingi žmonės, patys iš savęs atlieka savo šeimynines funkcijas ir gerai sugyvena.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 12, 13:08)
Normaliu atveju už ausų nereikia traukti nei vieno, suėję du protingi žmonės, patys iš savęs atlieka savo šeimynines funkcijas ir gerai sugyvena.

4u.gif butent, arba stengiasi kazka keisti irgi abu, jei kazkas ne taip. o tas pastovus aiskinimas kad ale moteri satsakinga vos ne uz viska, nu nesveikai atrodo, tai vyras kas, koks gyvunelis namu, bet teisiu, laisviu spresti? Svabriausiai su tokiu mastymu, moteris pati sau problemu pasidaro, ji tikrai netampa nei siek tiek kazkokia mistiskai moteriska, o ta kumele ant kurios visi krauna..o paskui ziurek vyras dar ir kita susiranda, kuri ji vertina kaip zmogiska , savarankiska atsakinga butybe, o ne kaip kazka nuo saves priklausoma...
Atsakyti