Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 09, 17:36)
Jau paauglys yra ne vaikas  mirksiukas.gif


Ane? Turiu trečią paauglę dabar.
Mažo vaiko vienos problemos, paauglio trigubai didesnės...Ir plaukai žyla dar greičiau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 09, 17:48)
Ane? Turiu trečią paauglę dabar.
Mažo vaiko vienos problemos, paauglio trigubai didesnės...Ir plaukai žyla dar greičiau...

Tai taip, nieko ir nesakau, bet tikiuosi nesedi salia jos 24h doh.gif ji tikriausiai ir i mokykla eina ir ten be taves buna? Juk ne apie tai sakau, kad problemos mazesnes ir suauge vaikai sukelia problemu, bet apie ka mes snekam, apie butinybe buti salia ju visa diena. Reikia pamazu vaikus mokyti ir savarankiskumo. Nebus taip, kad sulausk 18 ir taps savarankisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 09, 17:52)
Nebus taip, kad sulausk 18 ir taps savarankisku  biggrin.gif


Mano kartos žmonėms tai buvo savaime suprantama... Dabar vaikystė sutrumpėjo, paauglystė pailgėjo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 09, 19:54)
Mano kartos žmonėms tai buvo savaime suprantama... Dabar vaikystė sutrumpėjo, paauglystė pailgėjo...


Jei vaikystė trumpėja, pauglystė ilgėja, tai kogero auga neurotikų karta.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 09, 19:54)
Mano kartos žmonėms tai buvo savaime suprantama... Dabar vaikystė sutrumpėjo, paauglystė pailgėjo...

abejoju ar ta vaikyste sutrumpejo, seniau vaikai jau nuo 7 m eidavo dirbt rimtu darbu , o jau darzeliniai ir zasis gane, Dabar daug auga infantiliu zmoniu, kuriems net kursai organziuojami , kaip gyvent suagusio gyvenima astsakingai doh.gif
Atsakyti
4u.gif
Na aš 7 metų jau pradėjau traktorių vairuoti, bet man tai patiko. Teko ir man daržus ravėti, bet nedaug. Teko ir karvę vaikystėje melžti ir nieko...su lego iki 15 m žaidžiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 10 birželio 2017 - 17:06
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 10, 17:24)
abejoju ar ta vaikyste sutrumpejo, seniau vaikai jau nuo 7 m eidavo dirbt rimtu darbu , o jau darzeliniai ir zasis gane, Dabar daug auga infantiliu zmoniu, kuriems net kursai organziuojami , kaip gyvent suagusio gyvenima astsakingai doh.gif


Būdama 7 m. su močiute kartu daržą kasdavau, bet 13-ajam gimtadieniui man tėvai lėlę nupirko. Ar dabartinės 13-ametės žaidžia su lėlėmis? Be to, dabar mergaitėms mėnesinės metais anksčiau prasideda- 12-os metų.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 06 10, 17:57)
4u.gif
Na aš 7 metų jau pradėjau traktorių vairuoti, bet man tai patiko. Teko ir man daržus ravėti, bet nedaug. Teko ir karvę vaikystėje melžti ir nieko...su lego iki 15 m žaidžiau smile.gif

cia daugiau pramogos, o ne rimti darbai.Kai vaikai eidavo su sauletekiu karves ganyti kas diena iki salnu arba kai isvaziuodavo i kitus namus kudikiu priziureti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 10, 20:54)
cia daugiau pramogos, o ne rimti darbai.Kai vaikai eidavo su sauletekiu karves ganyti kas diena iki salnu arba kai isvaziuodavo i kitus namus kudikiu priziureti ir t.t.


Darbai vaikystės nesutrumpina...
Ar žinai, Ubuntu, kada dabar pradedamas lytinis gyvenimas?
Neseniai guodžiau šoko ištiktą mamą, kuri sužinojo, kad jos 14-etė dukra gyvena aktyvų lytinį gyvenimą. "Partneriams" po 15-a metų...

Labai geras straipsnis, tinkantis ir temai, kodėl dabar moterų mąstymas taip iškrypęs: https://www.15min.lt...ojas-650-656599
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 10, 21:15)
Darbai vaikystės nesutrumpina...
Ar žinai, Ubuntu, kada dabar pradedamas lytinis gyvenimas?
Neseniai guodžiau šoko ištiktą mamą, kuri sužinojo, kad jos 14-etė dukra gyvena aktyvų lytinį gyvenimą. "Partneriams" po 15-a metų...


Sutrumpina, ne paprasti darbai, bet kai jau reikia dirbti kaip suaugusiam. Sutrumpina karas, netektys, baisus isgyvenimai, baisus skurdas, kas is tos vaikystes belieka? ka ir patyre tevu ir seneliu karta.

O kada taip nebuvo? Seniau visai normalu zenytis nuo tokiu metu, baznytine santuoka gi galima nuo 14 mergaitei , berniukui nuo 16, tai visai normalus amzius, nesuprantu ko cia sokiruotis? biggrin.gif Tau ka rimtai tai naujiena? Dabar tuokiasi per velai, o gamta yra gamta ji veikia, kad ir kokius istatymus priiminetumem biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 10, 21:15)
Labai geras straipsnis, tinkantis ir temai, kodėl dabar moterų mąstymas taip iškrypęs: https://www.15min.lt...ojas-650-656599

Esu skaiciusi apie si ekperimenta.

Bet man idomiausia kodel vis kaltini moteris? o vyru mastymas neiskrypes? biggrin.gif

man is vis tos visos teorijos, kad moterys atsakinga del vyro kazkaip labai naiviai atrodo, toks vyru teisinimas. Kaip pati sakei brolis suseno, nes zmona bloga, nepakankamai moteriska, ar pati tuom tiki, manai vyrai neturi jokios atsakomybes uz save, tera moteru valdomi?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 11, 10:45)

Bet man idomiausia kodel vis kaltini moteris? o vyru mastymas neiskrypes?  biggrin.gif




Kai pati kada nors gyvenime rasi atsakymą į šį klausimą, tada ateis ir daug kitų atsakymų...
Norint sunaikinti žmoniją, tereikia iškreipti moterų mąstymą... Tai sėkmingai ir daroma.

Paklausiu konkrečiai, tu savo 14- 15 m vaikams leistum mylėtis?

Kai dirbau mokykloje, tais pačiais metais pastojo trys mergaitės iš tos pačios klasės (15-16 m).
Kai vieno 15 m tėvelio paklausiau, ar jau matė savo gimusią dukrytę, atsakymas buvo toks: ne, dar mama neleido...
Tau tai priimtina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 11 birželio 2017 - 15:20
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 11, 16:16)
Kai vieno 15 m tėvelio paklausiau, ar jau matė savo gimusią dukrytę, atsakymas buvo toks: ne, dar mama neleido...
Tau tai priimtina?



doh.gif umn.gif
Atsakyti