Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 17:59)
Švelnumas nėra tik moteriška savybė, nes vyras su žmona ir vaikais turėtų elgtis švelniai smile.gif

friends.gif first.gif

Galima barti kai padaro kazka bloga, pastatyti i kampa, as esu ant zirniu klupejusi, dirzo gavau tik kai tikrai reikejo biggrin.gif

švelnumas , geras pavyzdys, geris- tai tikrai ne tik moteriskas bruozas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 08 birželio 2017 - 18:36
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 12:17)
Tos, kurios pasirinko emigruoti, pasirinko gyventi nusipjovusios šaknis, todėl gyvena baimėje ir nesaugume. Koks pasirinkimas- tokios ir pasekmės. Ir nėra ką kaltinti.

Mano dukterėčia (jūsų vyresnėlio bendraamžė) studija mediciną Švedijoje. Jaučiasi saugi ir užtikrinta dėl ateities žymiai labiau nei LT. 4u.gif

Atleiskit, kad įsiterpiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2017 06 08, 20:39)
Mano dukterėčia (jūsų vyresnėlio bendraamžė) studija mediciną Švedijoje. Jaučiasi saugi ir užtikrinta dėl ateities žymiai labiau nei LT. 4u.gif




Kol esi jaunas, jūra iki kelių...Tik niekas neapsaugotas nuo ligos, tiurmos ir ubago lazdos...
Atsakyti

Žmonių skirtingi gyvenimai yra nulemti ne vien dėl to, kad patys žmonės yra skirtingi, bet ir dėl to kaip jie buvo užauginti, kokias vertybęs ir elgesio modelius yra perėmę. Pažįstu vieną merginą, kurios gyvenimas nuo pat vaikystės buvo sunkus ir dar prie to pačio prisidėjusios skausmingos patirtys. Tokie dalykai sluoksnis po sluoksnio suformuoja žmogaus pasaulėžiūrą ir veikia tuo pačiu kaip magnetas kuris butent ir pritraukia tai, kas tai pasaulėžiūrai ir tiktų.
Sutinku su Monteverte, kad kiekvienam yra savos pamokos, bet ne kiekvienas noriai mokosi ar bent jau įžvelgia, kad tai yra pamoka, kad per gyvenimą prisigaudo baimių, daro kategoriškas išvadas po bet kokios nemalonios situacijos.

Vyrai kogero patys tampa dar švelnesni (tuo pačiu kogero tenka dar ir suglebti), nes prie šiurkčios moters jau darosi pavojinga prieiti smile.gif

O jei berniuka augina viena mama, kaip manai ar tures itakos tai berniuko vyriskumui?🤔 Kazin kaip tai mamai elgtis, kad sunu vyru uzaugintu..

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 20:45)
Kol esi jaunas, jūra iki kelių...Tik niekas neapsaugotas nuo ligos, tiurmos ir ubago lazdos...

Aha, ypač LT. rolleyes.gif
Atsakyti

Auginant vaikus, ko gero svarbus ne maziau ir vyro vaidmuo. Gal jis neturi praleisti tiek pat laiko kiek mama su vaikais, bet jo buvimas ir elgesys su pacia mama vaiku akivaizdoje- lemiamas... Kaip manot?

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 19:11)
Suprantu, kai moteris mano, jog ji mėsos gabalas, gyvenantis vieną kartą, tada ji pilna baimių. Bet jei supranti, kad viskas vyksta pagal tam tikrus dėsnius, kad pati savo baimėmis pritrauki nemalonius įvykius, situacijas į gyvenimą, yra kitaip...

Man įdomu, kaip jaučiasi vyrai šeimose, kai moteris nepuoselėja savo moteriškumo ir net nežino, kokios yra moters pareigos? Turiu tik vieną artimą pavyzdį- per anksti pasenusį savo brolį, ir puikiai žinau priežastis...

Tai kokios tos pareigos?
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 07, 23:28)
<p>Truputi supainiota man atrodo 🙂🤔 Save pazinti-taip. Bet buti tokiais paciais vyrui ir moteriai- sakyciau ne.. tam ir yra skirtingos lytys, skirtingos energijos ir uzduotys 😉</p>

O ar sakiau, kad mes tokie pat??? aisku ne tokie, is kart paziurejus atskiriam kru moteri sir kur vyras, nereikia i tarpkojui ziureti biggrin.gif neaiskiai gal rasau, bet juk kelis katus jau kartojau, mes turim kitokius kunus, mes gimdom, zindom, priziurim vaikus, vyrai stipresni fiziskai dirba sunkesnius darbus, labiau moraliskai pasiruose palikti vaika ir iseiti i darba ir t.t. ir atitinkamai is to turim siek tiek kitokias lavinamas savybes,
Bet realu skirtuma matau, tik kad vyrai nesugeba dirbti keliu darbu vienu metu, moterys sugeba smile.gif
Kas dar?
Bet tiek daug prirasei , o taip ir neparasei, kas tavo manymu yra moteriska moteris ar tas minimas tavo moteriskumas, kas tai?
As tik sakiau, kad man visos moterys yra moteriskos, nes jos moterys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 08, 21:39)

Bet tiek daug prirasei , o taip ir neparasei, kas tavo manymu yra moteriska moteris ar tas minimas tavo moteriskumas, kas tai?
As tik sakiau, kad man visos moterys yra moteriskos, nes jos moterys smile.gif


vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip manai, šita "moteris" paneštų vyrą kartu su baidare?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 10:37)

Man asmeniškai moteriškumo tema paskutiniu metu groja pirmu smuiku. Tiesa, su savo šiurkščiais bruožais dirbu jau kiek metų ir kažkiek pašvelnėjau. Šiame gyvenime teko kovoti už būvį, teko remtis tik į pačią save, buvau įpratus viską daryti pati viena. Ir viskas pradėjo keistis tada, kai supratau, kad privalau perlipti per save ir pradėti prašyti pagalbos. O palengva atėjo ir suvokimas, kad nebenoriu būti boba- tanku. Todėl pradėjau domėtis, kas yra moteriškumas. Visada mėgau būti namie, kurti namuose atmosferą, santykius- šią prasme savas pareigas visada atlikau gerai. Tačiau reikėjo laiko, kol prisiminiau, kad namuose yra toks daiktas- veidrodis, kad reikia turėti savo kirpėją, kosmetologę, rūpintis garderobu. Aišku, jei turėčiau tik vieną vaiką, veidrodį būčiau anksčiau prisiminus, o kai trys- tai užtruko ilgiau nei derėtų. Tačiau yra kaip yra.
Vakar, galvodama apie tai, kas yra moteriškumas, pagaliau supratau, kodėl viena mano draugė kaip magnetas traukia vyrus, nors nėra išvaizdi (ją net gatvėje kviečia užeiti vyno išgerti): ji nebijo būti moteriška- niekada nesu mačius ją nešant ką nors sunkaus, ji niekuomet nesprendžia sunkesnių problemų viena, o randa, kas už ją viską padaro, ji savo elgesiu tiesiog priverčia vyrus šokinėti aplink ją ir patarnauti. Ir ji tikrai niekuomet netemptų baidarės, dviračio ar vaikų ant kupros, ji sako, kad nusipelnė gyventi komfortiškai. Taip ir gyvena.


Kaip idomu , ka tik pasakai paie moteriskuma, ta as turiu, bet vis tiek mane kaltini, kad as net ne moteris. Niekad nenustojau ziuret i veidrodi, visada kirpausi pas geriausias kirpejas, ir rengiausi gerai, net ir nescia net ir zindydama smile.gif Visda megau buti namie, ir kurti juos , grazia aplinka. Visada beveik vyras tampo sunkius nesulius arba yra ko paprasyti, aisku ne 100 proc, pvz vezimuka daznai pati isidedau i masina ir pan smile.gif galiu ir tase panest sunkesne, jei reikia, nors neesu tikrai labai fiziskai stirpi, bet esu gana istevrminga biggrin.gif Man nesnenai vienas vyrukas sake, kad esu tobula moteris ir keli siule isgert kavos bigsmile.gif Bet mane gyvenimas moko siek tiek maziau kaprizintis ir maziau sokdinti tuos vyrus mirksiukas.gif nemanau, kad tai labai gerai jau nuo tam tikros ribos... unsure.gif
Dabar galvojo tai kuriu tu moteriskumo bruozu neturiu smile.gif As tikrai niekad negalvojau apie save kaip kazkokia labai moteriska ar nemoteriska, jauciuosi moterim jauciuosi gerai savo kune, ir jauciu tarsi zydejima paskutinius kelis metus ir gaunu tikrai daug komplimentu... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 08, 21:51)
ir gaunu tikrai daug komplimentu... tongue.gif


O tu nepagavojai, kad žmonės yra mandagūs?
Juk jei nori pasigerinti nuotaiką, pasikeisk FB profilio nuotrauką...Sulauki tiel laikų, tiek komplimentų, kad vos ne patiki... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 12:17)
Atleisk, bet nemėgstu viešai pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Tai grynai mano reikalas. Tikrai nepasakosiu, kiek vyrų šiame gyvenime turėsiu ir kuris kada mirs ir kas slaugys  biggrin.gif
Tos, kurios pasirinko emigruoti, pasirinko gyventi nusipjovusios šaknis, todėl gyvena baimėje ir nesaugume. Koks pasirinkimas- tokios ir pasekmės. Ir nėra ką kaltinti.

Kaip idomu gal cia 2 Vaizgantes kalba, juk nesenai pasakojai tas visas detales, nu gal ne visas unsure.gif
Cia irgi idomu, as gyvenu ne Lietuvoje, bet atvirksciai cia jauciuosi saugi, ko negaliu pasakyti apie gyvenima Lietuvoje... unsure.gif Manau mes ne medziai, kad kur gimem ten butinai ir augti turim, kraujomaisa prasidetu, jei taip butu...
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 21:54)
O tu nepagavojai, kad žmonės yra mandagūs?
Juk jei nori pasigerinti nuotaiką, pasikeisk FB profilio nuotrauką...Sulauki tiel laikų, tiek komplimentų, kad vos ne patiki... biggrin.gif

Ne nemanau, tiksliau zinau, kada kas ka sako is mandagumo, seniau tiek komplimentu nesulaukdavau cia apie gyvenima, ne fb kalbu. Ir ne tik tusciu komplimentu kalba apie zinomus zmones, pazystamus, giminaicius, kurie kazkodel seniau kitaip snekedavo biggrin.gif Ir pati jauciuosi labai gerai ir moteriskai biggrin.gif matyt dabar tas grazus zydejimo amzius, ir siaip daugiau pasikeitimu, bet jau nedetalizuosiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 21:45)
Kaip manai, šita "moteris" paneštų vyrą kartu su baidare?

Cia gal ne manes reiktu klausti? bet net nezinau ar cia moteris biggrin.gif
Kaip ir sakiau seniau, zmones kurie turi hormonu disbalanca, naudoja hormonus sprotuodami ri t.t. aisku turi iskreiptus kunus ir isvaizda...
Del baidariu, tai va nesenai buvom prie juros su vaikais, tai vyras susidejo kiek tik tilpo ant jo tasiu, as pasiemiau viena lengva kuprine. Jis dar visada stengiasi ir sunui ka iduot, kad nestu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 20:45)
Kol esi jaunas, jūra iki kelių...Tik niekas neapsaugotas nuo ligos, tiurmos ir ubago lazdos...

Aisku neapsaugos, bet tik Lietuvoje ta liga , tiurma ir ubaglo lazda labai jau akis bado daznai...uzsienyje, bent kur as gyvenu kazkaip viskas svelniau, niekas nekisa i kalejima ir nebauddzia be priezasties ir net kazka padarius pirma siuloma pagalba, o ne baudos, ir ubagyste ne taip gresia...uh tikrai baisoka Lietuvoje, dar kol niekada nebuni isvaziaves, buni priprates, atrodo viskas normalu, o kai gristi tai toks siurkstumas, agresija jauciasi, toks noras apgauti vienas kita, perlipti per galvas ir t.t. Dabar vat atostogu ruosiuosi ir kazkaip neramu, ir norisi is vienos puses ir baisoka is kitos...o cia ramu sau atsipute visi relaksas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 08, 20:53)
<p>Auginant vaikus, ko gero svarbus ne maziau ir vyro vaidmuo. Gal jis neturi praleisti tiek pat laiko kiek mama su vaikais, bet jo buvimas ir elgesys su pacia mama vaiku akivaizdoje- lemiamas... Kaip manot?</p>

Ne tik su mama, primiausia su savimi paciu...Ir aisku santykis su vaikais, paskui gal su mama. nes gali buti labai geri santykiai su vaikais, o su mama nelabai. Bet aisku jei seimoje aplamai geri santykiai tai vaikams nuo to tik geriau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 08 birželio 2017 - 21:13
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 15:03)
O aš pažįstu ir ja žaviuosi. Ir mano vyras ne kartą lėkė jai padėti: komodą surinko, sofą išnešė, į stotį ne kartą vežė; kaimynas varvančius kranus taisė  biggrin.gif

Fiu. Maniškis neitų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 16:29)
Kaip manai, ar gali būti švelni baidarę tempianti moteris?

P.S. Pasižiūrėjau, kiek sveria baidarė. Tikrai daugiau nei leidžiama nešti moteriai, o leistinas svoris- 15 kg  mirksiukas.gif

Kas sakė, kad viena moteris neša baidarę? Esmė, kad moteris nori padėti bent kiek už galo paimti ir bent kiek padėti savo vyrui. Tikiuosi dabar jau aišku?
Žiūriu, kad šiame forume labai jau greitai iškraipomos žmonių mintys. Net ir ši dieviška tema nebe išimtis. O gaila.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 17:59)
Švelnumas nėra tik moteriška savybė, nes vyras su žmona ir vaikais turėtų elgtis švelniai smile.gif

Tai lygiai taip pat ir moteris, reikalui esant, gali pabūti ir grubi, ir nešvelni, ir pakelti ką nors bei panešti ir t.t.
Pagaliau pargrįžome prie jin ir jang. Tai ir likime čia, nebesimėtykime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 08 birželio 2017 - 21:20