Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 13:19)
Nu va. Tai ko ne iš kosmoso semi žinias, o iš paprastų mirtingųjų? Man tai dabar paprasti mirtingi neįdomūs. Aš dirbu tik su energijomis ir už jas susimoku ax.gif


Man ne žinių reikia, o klausimų, reakcijų, minčių asmeniniams pamąstymams. Kadangi labai nutolau nuo paprastų žmonių, čia bendraujant aiškėja, kuo gyvena paprastas mirtingasis, kaip jis mąsto, kas jam aktualu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 13:25)
Man ne žinių reikia, o klausimų, reakcijų, minčių asmeniniams pamąstymams. Kadangi labai nutolau nuo paprastų žmonių, čia bendraujant aiškėja, kuo gyvena paprastas mirtingasis, kaip jis mąsto, kas jam aktualu.

Betgi jie visi skirtingi ir visais laikais vienodai mąstė: vieni tik savo kiemo žiūrėjo, kiti į svečias šalis, vieni tik savo šeima rūpinosi, kiti visa bendruomene, vieni buvo bailiai ir slėpėsi, kiti kariavo. Vieni buvo gyduoliai, žyniai, kiti paprasti valdomi kvėšos smile.gif
Atsakyti

Iš pažiūros gležna moteris viduje turėtų būti labai stipri...Va tame ir esmė mirksiukas.gif
Gležna ir trapi moteris ne pati temps baidarę, o taip padarys, kad vyras temps ir savo, ir jos mirksiukas.gif

👍😊😊

Atsakyti


Tos, kurios pasirinko emigruoti, pasirinko gyventi nusipjovusios šaknis, todėl gyvena baimėje ir nesaugume. Koks pasirinkimas- tokios ir pasekmės. Ir nėra ką kaltinti.

Mano sesuo gyvena Lt, nezada niekur. Bet jos baime ir nesaugumas manyciau didesnis🤔 Is ties, retokai bendraujam. Bet taip pat buvo ir kai buvau gimtinej. Geresnis bendravimas kai griztam, ta menesi per atostogas .. 

Del saknu, bent mano giminej daugelis arba jau mire ( seneliai, dedziai), arba emigrave taip pat ( pusbroliai, pusseseres). Tai kaip ir issibarste bet kokiu atveju.. gal nebutina saknu nupjauti, taciau kas galima prailginti ?😊😊

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 10:37)
Kuriam?  mirksiukas.gif

Labas rytas visoms  4u.gif




Tam Vieninteliam mirksiukas.gif ir Angelams biggrin.gif Zinau, kad jis sukure ne tik kiek mes galime matyti dabar, bet zinau kad tikrai pamatysiu ir tesini visu jo kuriniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 11:02)
Iš pažiūros gležna moteris viduje turėtų būti labai stipri...Va tame ir esmė  mirksiukas.gif
Gležna ir trapi moteris ne pati temps baidarę, o taip padarys, kad vyras temps ir savo, ir jos  mirksiukas.gif
Monteverte, tu nepagauni, ką noriu pasakyti  ax.gif


Tada as ne vienos tokios moters nepazistu mirksiukas.gif Egoistiska glezna moteryte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 08, 14:48)
Tada as ne vienos tokios moters nepazistu  mirksiukas.gif Egoistiska glezna moteryte  lotuliukas.gif


O aš pažįstu ir ja žaviuosi. Ir mano vyras ne kartą lėkė jai padėti: komodą surinko, sofą išnešė, į stotį ne kartą vežė; kaimynas varvančius kranus taisė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 15:03)
O aš pažįstu ir ja žaviuosi. Ir mano vyras ne kartą lėkė jai padėti: komodą surinko, sofą išnešė, į stotį ne kartą vežė; kaimynas varvančius kranus taisė  biggrin.gif

Maniskis irgi labai daug padeda, bet uz tai kiti i pagalba ne nekviesti ateina wub.gif
As manipuliuojanciais zmonemis niekada nesizavesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 10:48)
O aš žinau kardinaliai skirtingų pavyzdžių. Kai būtent gležnos, trapios būtybės niekieno nebuvo apgintos, o tik trypiamos ir joms reikėjo užsiauginti storas skūras, nagus ir ragus. Matyt kiekvienam  savas kelias. Tu neturėjai vienokių savybių, gyvenimas tave vertė jas išmokti, kitos neturėjo kitokių ir gyvenimas privertė jas būti stipriomis. Kiekvienam savos pamokos, kaip tu būdama protinga moteris gali taip absoliutinti ir visiems vienodą etiketę klijuoti?
Lygiai tas pats su vyrais, perdaug patiniški gyvenimo mokomi sušvelnėti.
Ta, kuri kartais patempia baidarę, nereiškia, kad kada tingiai nesivarto baltuose viešbučių pataluose. Kaip tik yra labai neįdomu gyventi vienpusiškai ir vien tik knaipose vynelį gurkšnoti kažkieno sąskaita.
Žvelk plačiau, juk tikiuosi tu gali?


Žmonių skirtingi gyvenimai yra nulemti ne vien dėl to, kad patys žmonės yra skirtingi, bet ir dėl to kaip jie buvo užauginti, kokias vertybęs ir elgesio modelius yra perėmę. Pažįstu vieną merginą, kurios gyvenimas nuo pat vaikystės buvo sunkus ir dar prie to pačio prisidėjusios skausmingos patirtys. Tokie dalykai sluoksnis po sluoksnio suformuoja žmogaus pasaulėžiūrą ir veikia tuo pačiu kaip magnetas kuris butent ir pritraukia tai, kas tai pasaulėžiūrai ir tiktų.
Sutinku su Monteverte, kad kiekvienam yra savos pamokos, bet ne kiekvienas noriai mokosi ar bent jau įžvelgia, kad tai yra pamoka, kad per gyvenimą prisigaudo baimių, daro kategoriškas išvadas po bet kokios nemalonios situacijos.

Vyrai kogero patys tampa dar švelnesni (tuo pačiu kogero tenka dar ir suglebti), nes prie šiurkčios moters jau darosi pavojinga prieiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 06 08, 16:21)

Vyrai kogero patys tampa dar švelnesni (tuo pačiu kogero tenka dar ir suglebti), nes prie šiurkčios moters jau darosi pavojinga prieiti smile.gif


Kaip manai, ar gali būti švelni baidarę tempianti moteris?

P.S. Pasižiūrėjau, kiek sveria baidarė. Tikrai daugiau nei leidžiama nešti moteriai, o leistinas svoris- 15 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 08 birželio 2017 - 15:38
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 16:29)
Kaip manai, ar gali būti švelni baidarę tempianti moteris?

P.S. Pasižiūrėjau, kiek sveria baidarė. Tikrai daugiau nei leidžiama nešti moteriai, o leistinas svoris- 15 kg  mirksiukas.gif


Kaip suprantu Vaižgantė kalbi apie tas moteris kurios yra gal ne tiek fiziškai stipresnės, bet labiau berniokiškos ir su įsitikinimu, kad jos yra lygios su vyrais. Kiek šiuo metu suprantu švelnumas yra labiau moteriška savybė nei vyriška ir manau, kad tokiai moteriai švelnumo išraiška butų sudėtingas reiškinys.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 06 08, 17:37)
Kaip suprantu Vaižgantė kalbi apie tas moteris kurios yra gal ne tiek fiziškai stipresnės, bet labiau berniokiškos ir su įsitikinimu, kad jos yra lygios su vyrais. Kiek šiuo metu suprantu švelnumas yra labiau moteriška savybė nei vyriška ir manau, kad tokiai moteriai švelnumo išraiška butų sudėtingas reiškinys.


Švelnumas nėra tik moteriška savybė, nes vyras su žmona ir vaikais turėtų elgtis švelniai smile.gif
Atsakyti