Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 08, 05:12)
  As tikrai uz tai dekinga DIEVUI  wub.gif


Kuriam? mirksiukas.gif

Labas rytas visoms 4u.gif

Man asmeniškai moteriškumo tema paskutiniu metu groja pirmu smuiku. Tiesa, su savo šiurkščiais bruožais dirbu jau kiek metų ir kažkiek pašvelnėjau. Šiame gyvenime teko kovoti už būvį, teko remtis tik į pačią save, buvau įpratus viską daryti pati viena. Ir viskas pradėjo keistis tada, kai supratau, kad privalau perlipti per save ir pradėti prašyti pagalbos. O palengva atėjo ir suvokimas, kad nebenoriu būti boba- tanku. Todėl pradėjau domėtis, kas yra moteriškumas. Visada mėgau būti namie, kurti namuose atmosferą, santykius- šią prasme savas pareigas visada atlikau gerai. Tačiau reikėjo laiko, kol prisiminiau, kad namuose yra toks daiktas- veidrodis, kad reikia turėti savo kirpėją, kosmetologę, rūpintis garderobu. Aišku, jei turėčiau tik vieną vaiką, veidrodį būčiau anksčiau prisiminus, o kai trys- tai užtruko ilgiau nei derėtų. Tačiau yra kaip yra.
Vakar, galvodama apie tai, kas yra moteriškumas, pagaliau supratau, kodėl viena mano draugė kaip magnetas traukia vyrus, nors nėra išvaizdi (ją net gatvėje kviečia užeiti vyno išgerti): ji nebijo būti moteriška- niekada nesu mačius ją nešant ką nors sunkaus, ji niekuomet nesprendžia sunkesnių problemų viena, o randa, kas už ją viską padaro, ji savo elgesiu tiesiog priverčia vyrus šokinėti aplink ją ir patarnauti. Ir ji tikrai niekuomet netemptų baidarės, dviračio ar vaikų ant kupros, ji sako, kad nusipelnė gyventi komfortiškai. Taip ir gyvena.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 10:37)
Man asmeniškai moteriškumo tema paskutiniu metu groja pirmu smuiku. Tiesa, su savo šiurkščiais bruožais dirbu jau kiek metų ir kažkiek pašvelnėjau. Šiame gyvenime teko kovoti už būvį, teko remtis tik į pačią save, buvau įpratus viską daryti pati viena. Ir viskas pradėjo keistis tada, kai supratau, kad privalau perlipti per save ir pradėti prašyti pagalbos. O palengva atėjo ir suvokimas, kad nebenoriu būti boba- tanku. Todėl pradėjau domėtis, kas yra moteriškumas. Visada mėgau būti namie, kurti namuose atmosferą, santykius- šią prasme savas pareigas visada atlikau gerai. Tačiau reikėjo laiko, kol prisiminiau, kad namuose yra toks daiktas- veidrodis, kad reikia turėti savo kirpėją, kosmetologę, rūpintis garderobu. Aišku, jei turėčiau tik vieną vaiką, veidrodį būčiau anksčiau prisiminus, o kai trys- tai užtruko ilgiau nei derėtų. Tačiau yra kaip yra.
Vakar, galvodama apie tai, kas yra moteriškumas, pagaliau supratau, kodėl viena mano draugė kaip magnetas traukia vyrus, nors nėra išvaizdi (ją net gatvėje kviečia užeiti vyno išgerti): ji nebijo būti moteriška- niekada nesu mačius ją nešant ką nors sunkaus, ji niekuomet nesprendžia sunkesnių problemų viena, o randa, kas už ją viską padaro, ji savo elgesiu tiesiog priverčia vyrus šokinėti aplink ją ir patarnauti. Ir ji tikrai niekuomet netemptų baidarės, dviračio ar vaikų ant kupros, ji sako, kad nusipelnė gyventi komfortiškai. Taip ir gyvena.

O aš žinau kardinaliai skirtingų pavyzdžių. Kai būtent gležnos, trapios būtybės niekieno nebuvo apgintos, o tik trypiamos ir joms reikėjo užsiauginti storas skūras, nagus ir ragus. Matyt kiekvienam savas kelias. Tu neturėjai vienokių savybių, gyvenimas tave vertė jas išmokti, kitos neturėjo kitokių ir gyvenimas privertė jas būti stipriomis. Kiekvienam savos pamokos, kaip tu būdama protinga moteris gali taip absoliutinti ir visiems vienodą etiketę klijuoti?
Lygiai tas pats su vyrais, perdaug patiniški gyvenimo mokomi sušvelnėti.
Ta, kuri kartais patempia baidarę, nereiškia, kad kada tingiai nesivarto baltuose viešbučių pataluose. Kaip tik yra labai neįdomu gyventi vienpusiškai ir vien tik knaipose vynelį gurkšnoti kažkieno sąskaita.
Žvelk plačiau, juk tikiuosi tu gali?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 10:48)
O aš žinau kardinaliai skirtingų pavyzdžių. Kai būtent gležnos, trapios būtybės niekieno nebuvo apgintos, o tik trypiamos ir joms reikėjo užsiauginti storas skūras, nagus ir ragus.


Iš pažiūros gležna moteris viduje turėtų būti labai stipri...Va tame ir esmė mirksiukas.gif
Gležna ir trapi moteris ne pati temps baidarę, o taip padarys, kad vyras temps ir savo, ir jos mirksiukas.gif
Monteverte, tu nepagauni, ką noriu pasakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 11:02)
Iš pažiūros gležna moteris viduje turėtų būti labai stipri...Va tame ir esmė  mirksiukas.gif
Gležna ir trapi moteris ne pati temps baidarę, o taip padarys, kad vyras temps ir savo, ir jos  mirksiukas.gif
Monteverte, tu nepagauni, ką noriu pasakyti  ax.gif

Tai kaip reikia nemylėti savo vyro?
Ir netiesa, kad vyras labai jau vertina savo gležną žmoną ir jam labai malonu viską tempti ant savo pečių. Aš vėlgi žinau kardinaliai skirtingus pavyzdžius bigsmile.gif Kai vyrai labai apsidžiaugia, kad žmona jiems bent kažkiek padeda kažką panešti, nes vyrų stuburai irgi ne iš titano arba kaip žavisi moterimi, kuri dirba nemažai pvz. sode su savo vyru, o ne tomis, kurios tik atvažiuoja lakuotais nagais ir dar kritikuoja vyrus kaip tu čia tiek mažai padarei. Žinau atvejus, kai buvo vos ne ant skyrybų slenksčių su tomis savo žmonelėmis.
Vyras nėra ant tiek baisiai daug stipresnis už moterį, jis nėra nemirtingas. Tokios nieko niekada nepadedančios moterys labai dažnai likę vienos verkia, depresuoja ir nebemoka gyventi, nieko nesugeba padaryti. Negarantuok, kad mirsi pirma, kad tik nepasijuoktų likimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 11:29)
Negarantuok, kad mirsi pirma, kad tik nepasijuoktų likimas smile.gif


Tu čia apie ką?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 11:29)
Tai kaip reikia nemylėti savo vyro?
Ir netiesa, kad vyras labai jau vertina savo gležną žmoną ir jam labai malonu viską tempti ant savo pečių.


Vyrai paprastai turi ne tik raumenų, bet ir smegenų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 11:48)
Tu čia apie ką?
Papildyta:
Vyrai paprastai turi ne tik raumenų, bet ir smegenų mirksiukas.gif

Apie tą, ką vakar kalbėjom. Negi jau pamiršai? Pasiskaityk savo vakarykštes žinutes apie mirtį, kas rūpinsis tavo vyru ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 11:53)
Apie tą, ką vakar kalbėjom. Negi jau pamiršai? Pasiskaityk savo vakarykštes žinutes apie mirtį, kas rūpinsis tavo vyru ir pan.


Atleisk, bet nemėgstu viešai pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Tai grynai mano reikalas. Tikrai nepasakosiu, kiek vyrų šiame gyvenime turėsiu ir kuris kada mirs ir kas slaugys biggrin.gif

Tos, kurios pasirinko emigruoti, pasirinko gyventi nusipjovusios šaknis, todėl gyvena baimėje ir nesaugume. Koks pasirinkimas- tokios ir pasekmės. Ir nėra ką kaltinti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 12:17)
Atleisk, bet nemėgstu viešai pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Tai grynai mano reikalas. Tikrai nepasakosiu, kiek vyrų šiame gyvenime turėsiu ir kuris kada mirs ir kas slaugys  biggrin.gif

Tos, kurios pasirinko emigruoti, pasirinko gyventi nusipjovusios šaknis, todėl gyvena baimėje ir nesaugume. Koks pasirinkimas- tokios ir pasekmės. Ir nėra ką kaltinti.

Tai kad tu jau pasakojai. Nebeištrinsi dabar, nebent jau nubėgai pas moderatores ir priprašei, kad ištrintų.
Dar ir emigraciją ne į temą prikabinai.
Sunki diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 12:21)
Tai kad tu jau pasakojai. Nebeištrinsi dabar, nebent jau nubėgai pas moderatores ir priprašei, kad ištrintų.
Dar ir emigraciją ne į temą prikabinai.
Sunki diena 4u.gif


Į temą, nes toks jausmas, kad šioje temoje plepančios dažna gyvena ne LT...
Nieko konkretaus nepapasakojau, kas galėtų kažką dominti...
Atsakyti
Bet ką galima bet kuo apkaltinti: tu toks, tu anoks, tu to bijai, tu ano. Bet ar reikia tai daryti? Niekas vistiek nepakeis žmogaus, jei jo neprivers pats gyvenimas ar jis pats nepanorės. Galima patarti tada, kai kuo nors skundžiasi ir prašo, bet kol kas čia nei viena nei vyru, nei emigracija nesiskundė. Tai kodėl apie tai šneka?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 08, 13:01)
Bet ką galima bet kuo apkaltinti: tu toks, tu anoks, tu to bijai, tu ano. Bet ar reikia tai daryti? Niekas  vistiek nepakeis žmogaus, jei jo neprivers pats gyvenimas ar jis pats nepanorės. Galima patarti tada, kai kuo nors skundžiasi ir prašo, bet kol kas čia nei viena nei vyru, nei emigracija nesiskundė. Tai kodėl apie tai šneka?


Gal tiesiog provokacija. Jau turiu medžiagos bent dviem seminarams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 08, 13:09)
Gal tiesiog provokacija. Jau turiu medžiagos bent dviem seminarams  bigsmile.gif

Nu va. Tai ko ne iš kosmoso semi žinias, o iš paprastų mirtingųjų? Man tai dabar paprasti mirtingi neįdomūs. Aš dirbu tik su energijomis ir už jas susimoku ax.gif
Atsakyti