Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 15:24)
Šiais laikais mažylius reikia apginti nuo telefonų, planšečių, kompiuterių ir reklamų...Tam raumenys nereikalingi... mirksiukas.gif

4u.gif
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 15:34)

Ne dykumoj gyvenam  mirksiukas.gif  Man tikrai padėtų ir anyta, ir vyro sesuo, ir mano brolis, ir draugų būrys, ir kaimynai... Kodėl viską turi mokėti/sugebėti/norėti daryti pati?


wub.gif
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 15:44)
Tu ir negalėtum. Tu net dvasiškai per silpna, tai ir raumenys tuomet neįmanomi smile.gif

Labai gerai pataikei i savo darza

vacation1.gif O man todel raumenu ir nereikia, as
tavo demonu ne karto nesu maciusi, tai kam man raumenys mirksiukas.gif


QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 15:47)
O tau pažadėta, kad pirma vyro mirsi? smile.gif Gyventi rožinėse svajose ir idealizacijose labiausiai pavojinga.
O mirtį normalūs žmonės mato jau vaikystėje, jei nenormalūs tėvai neslepia to nuo vaikų, neapgaudinėja.



QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 16:09)
Tai tu tai žinai, o ką daryt nežinančiom? Mano protėviai dar man apie mirtį nekalba, todėl nieko nežinau dar.
Be to, tada kita bėda. Ką darys likęs tavo vargšas vyras? Kaip jis sagą įsisiųs, valgyt pasidarys, kambarį susitvarkys? Nebent jau bus tokio amžiaus, kad prisiduos į senelių namus ar sės vaikam, anūkam ant sprando...

Tai tavo proteviai tave nuo mazens apgaudineja angel_sadangel.gif 4u.gif


QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 18:05)
Atvirkščiai - nebijai, kai nemyli ir tavęs niekas nemyli. Na tarkime, esi sau vienas pats, tai ko bijoti? O kaip nebijoti dėl vaikų, vyro, tėvų, augintinių?

Sportuok daugiau, nes ko gero tik taip jiems padesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 19:11)
Suprantu, kai moteris mano, jog ji mėsos gabalas, gyvenantis vieną kartą, tada ji pilna baimių. Bet jei supranti, kad viskas vyksta pagal tam tikrus dėsnius, kad pati savo baimėmis pritrauki nemalonius įvykius, situacijas į gyvenimą, yra kitaip...

Man įdomu, kaip jaučiasi vyrai šeimose, kai moteris nepuoselėja savo moteriškumo ir net nežino, kokios yra moters pareigos? Turiu tik vieną artimą pavyzdį- per anksti pasenusį savo brolį, ir puikiai žinau priežastis...

Kiekvienam jo mėsos gabalas brangus ir brangus artimųjų gabalas. Jei tau nebrangus, tai kodėl jau dabar neišeini kur nors į astralą? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 07, 19:32)
4u.gif 
wub.gif

Labai gerai pataikei i savo darza

vacation1.gif  O man todel raumenu ir nereikia, as[/u] tavo [b] demonu ne karto nesu maciusi, tai kam man raumenys  mirksiukas.gif
Tai tavo proteviai tave nuo mazens apgaudineja angel_sadangel.gif  4u.gif
Sportuok daugiau, nes ko gero tik taip jiems padesi  4u.gif

Tau dar nenesibodo nusišnekinėti? Atleisk, bet visi žmonės kaip žmonės, rašo normaliai ir rišliai, o tu kaip iškritusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 19:47)
Kiekvienam jo mėsos gabalas brangus ir brangus artimųjų gabalas. Jei tau nebrangus, tai kodėl jau dabar neišeini kur nors į astralą? smile.gif
Papildyta:

Tau dar nenesibodo nusišnekinėti? Atleisk, bet visi žmonės kaip žmonės, rašo normaliai ir rišliai, o tu MONTEVERTE- kaip iškritusi smile.gif

angel.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 19:47)
Kiekvienam jo mėsos gabalas brangus ir brangus artimųjų gabalas. Jei tau nebrangus, tai kodėl jau dabar neišeini kur nors į astralą? smile.gif



Nes mano darbas šeimoje nesibaigė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 20:09)
Nes mano darbas šeimoje nesibaigė.

Tai visi mes mielai su savo šiema ir joje dirbame. Tai ir normalus noras, kad kuo ilgiau su visais ir normali baimė, kad tik viskas jiems ok būtų smile.gif
Atsakyti

Idomus pamastymai Kam tau laikas 😊👍

Pati galvoju, kas man yra moteriskumas, kiek gi jo turiu ir kaip suprantu 🤔 

Manyciau, kad Yin ir Yang ne siaip sau yra atskiri, taciau kartu (salia, suglausti). Logiskai mastant, jei jie butu tas pats, tai butu turbut susimaise, ar visai kita kokia israiska pateikti 😊 Ne veltui yra aiski riba, kas leidzia suprasti apie isskirtinuma.. Kaip ir moteriskumas ir vyriskumas. Tarp moteru ir vyru manau ne tik kunai skirtingi, nors is esmes labai panasus. Funkcijos ju skirtingos, uzduotys, energijos... Rasysiu daugmaz is vienos puses, nes uz vyrus kalbeti negaliu 😊 Tik musu siandienos pasaulyje daug kas sumaisyta, permaisyta ir klaidinga.. kad ir pats moteru suvokimas apie moteriskuma. Nemazai yra padirbeta, kad pacios moterys nebesuvoktu kas tai yra, ir prarastu tai. Cia aisku ne per metus, o per amzius.. nes moterys be savo moteriskumo- yra be jegos, kuri labai svarbi vyrams ir apskritai zmonijai.. Panasu, kad tai labai svarbu. Ir niekas neateme jega, yra patogesnis kelias.. per klaidinga info- klaidingi suvokimai, ir jau pacios atsisakom savo stichijos, savo esmes.. 😑 Turiu minty daug ka, net sunku aprepti.. nuo viduramziu moteru gyvenimo, kur daugiau ismanancios, suvokiancios buvo deginamos ant lauzo, iki piktybinio moteru diskriminavimo, niekinimo, feminizmo, lygiu  teisiu ir dar daug ko..  aktualu sinadien pastarasis. 

Mano galva lygios teises taip pat iskraipytos.. ar realiai kada nors gali buti taip🤔 O ar turetu? Taip, visi turim teise i gyvenima, tam tikrus pasirinkimus, saviraiska, tikejima ir pan. Teise suvokti savo skirtumus tarp vyru ir moteru, teise atlikti SAVO funkcijas, auginti tokias energijas, kurios skirtos pagal duota lyti.. bet nebutina buti vienodai drasiais, vienodai stipriais, galingais, uzdirbti ir isdirbti vienodai, ar tuo labiau konkuruoti.. turbut koncentracija ne ant to kanto 🤔😏

Kas liecia drasa, baimes.. Drasa reikalinga abiems pusems , taciau skirtingai. Vyrui drasa daugiau gal  reikalinga pvz issokti  su parasiutu , ar pripazinti savo klaidas paciam ir nebijoti bandyti dar syk ( karjeroj, ar visuomenej), prisiimti atsakomybe uz save , savo poelgius, zodzius.. Moteriai- reikia drasos kiek reciau, manyciau 🙂 Kai vyro nera salia ( truputi su jumoru 😁) . Labiau gal pazvelgti i save, savo vidu ir nebijoti priimti savo funkciju, likti nenuvertus kalnu , nes moters kalnai juda ne isorej, bet viduj..

Kas liecia suvokima apie tai, baimes tai labai iskraipo. Pvz viena tokiu- nenoriu ( nes bijau viduj) buti moteriska, nes mane laikys silpna ir rimtai nevertins.. Ko gero tokios savybes kaip atjauta, savitvarda, atlaidumas, isklausymas, svelnumas , kantrybe, tyrumas ( cia gal daugiau minciu tyrumas, sugebejimas nepletkinti, neregzti intrigu, nekerstauti ir pan), pasitikejimas savimi ( su egoizmu, pagyriniskumu, puikybe tai neturi nieko bendro )..

Atsakyti

Pati gyvenu ne Lietuvoj taip pat. Cia kur esu, labai labai lygios teises, ir to siekiama jau nuo darzelinio amziaus. Aukletojos mokomos apie lyciu lygybe, ir apie tai kaip svarbu jau darzelyje vaikams tai perduoti ir leisti suprasti, kad nieko baisaus jei berniukai nori elgtis kaip mergaites, ir atvirksciai. Yra zinoma ir geru pusiu tokio auklejimo, bet jauciu , kad gali buti ir zalos.. Nes toji karta dar tik auga, tai daryti pradeta palyginti nesenai, todel rezultatai negali buti realiai paskaiciuoti. 

Taciau, kaip turbut daug kur, nera visisko absoliuto 🙂 Yra ir alternatyvu. Kaip pvz ne valstybiniai darzeliai, arba mamu kategorija, kurios augina daugiau nei vidut kieki vaiku , yra laimingos budamos namie didziaja dali, ir skirdamos nepaliaujama rupesti visiems 🙂 Dar ir hobi koki atradusios is kurio uzsidirba 🙂

Dar mintis, kad tas kuno kultas, kai moteriskumas suprantamas tik kaip seksualumas, viliojimas ar islaidumas toli grazu neprimena tikrojo moteriskumo.. bet nemazai moteru ant to pasikabina.. nes viduje ko gero tustoka 😑 

Vienas is aspektu, kada moterys privalejo buti stipresnes visapusiskai nei skirta, tai ivairus karai, kas labai liudna bet kokiu kampu. Bet tokiu metu, kai ismire didzioji dalis vyru, moterims tiesiog nelieka kas daryt, ir tenka prisiimt abi roles.. tik kad siuo metu, bent musu salyje ir aplinkinese, tokio poreikio nebera. Taciau matyt likes tam tikras iprotis, ar uzstrigimas 🤔..

Atsakyti

Kodel tai traktuojamos kaip moterisko energijos, jums nesinori, kad vyras butu svelnus ir rupestingas? tai stai ir turit nerupestinga vyra, juk mintys pildosi
Kaip jus manot koks tas vyrtas vyriskas, nelabai supratau ?Macho???
Nemanot, kad turim daug steriotipu galvoje? kokia turi buti moteris, koks turi buti vyras? mes abu esam tokie pat, turim tokias pat savybes, jausmus, energijas. Kuo moteris skririasi nuo vyro? Kunu, mes sugebam pastoti, isnesioti, pagimdyti ir zindyti kudyki, vyras turi raumenis, kad tuo metu mus saugotu, teiktu maista ir t.t.. bet abu turi buti pajegus visu kitu metu pasirupinti savimi ir seima, tiek vyars tiek moteris turi islaikyti seima, ta prasme kazkaip prisideti prie seimos, o jau kieno kokios savybes stipresnes, tas taip ir prisideda. Pvz mano vyras daugiau uzdirba, bet as tvarkau finansus ir visas sutartis, tai ji erzina, visos dokumentacijos, o man nesunku. As nemoku taisyti, priziureti masinos ir man tai neidomu, jis moka ir tuo uzsiima. Ar as moteriska, o jis vyriskas, nezinau, siaip daug kas sako, kad as labai stipri (dvasiskai, ne fiziskai), bet niekas nesake, akd esu vyriska biggrin.gif, bent gyvenime, mano vyras labai stiprus fiziskai i rnieka sneras akes, kad jis nevyriskas, manau, balansas yra smile.gifNezinau kodel del to jus nesijauciat moterimi? ar moterys turi buti silpnos? 

Kadangi gyvenu ne Lietuvoje stebiu ivairiu tautu zmones, tai matau, kaip musu suvokimai riboti musu kulturos...Pvz sakyciau moterys labiau linkusios aukotis, vyrai labiau egocentriski, bet matau, kad tai musu lietuviu bruozas doh.gifLabai daug priklauso kokioj aplinkoj augam, ka ismokstam...

Gal ir lengva is vienos puses vykdyti paliepimus, bet is kitos visi vis tiek viska savaip interpretuoja, jau paciose religijose kiek skilimu ir skirtigu poziuriu bigsmile.gif

Manau save pazinti ir yra vienas is esminiu gyvenime elementu....

Truputi supainiota man atrodo 🙂🤔 Save pazinti-taip. Bet buti tokiais paciais vyrui ir moteriai- sakyciau ne.. tam ir yra skirtingos lytys, skirtingos energijos ir uzduotys 😉

Atsakyti

Skaitant, ką rašot, man susidaro vaizdas, kad moteriškumo atsisakot dėl ateities baimės: o jeigu vyras mirs? Niekada gyvenime nesu apie tai pagalvojus...Ateities baimė rodo saugumo trūkumą. Iš kur tas saugumo trūkumas jumyse, iš vaikystės?

Is tikruju, pagrindinis mastymas ateina is vaikystes.. tai, kas buvo toj aplinkoj kai tiesiog augai, ir viska peremei.. pas mus seimoj tikrai truko saugumo.. mama gan anksti issiskyre. Pati vargo, bet ir mums ikale, kad privalome pasirupinti savimi, mokytis, uzsidirbti ir buti nepriklausomos nuo vyru.. tai iskiepijo tam tikra nesauguma ir itampa. Nesugebejima atsipalaidavus zvelgti i save ir gyvenima.. vis mastyti , o kas bus, o ka darysiu.. dabar, jau pazanga, nes apie tai galiu kalbeti ir suprasti 🙂 

Atsakyti

Aktyvumas sia tema 👍🌸😊😊

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 07, 23:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaižgantė" data-cid="71665140" data-time="1496839449"><div><p>Skaitant, ką rašot, man susidaro vaizdas, kad moteriškumo atsisakot dėl ateities baimės: o jeigu vyras mirs? Niekada gyvenime nesu apie tai pagalvojus...Ateities baimė rodo saugumo trūkumą. Iš kur tas saugumo trūkumas jumyse, iš vaikystės?</p></div></blockquote><p>Is tikruju, pagrindinis mastymas ateina is vaikystes.. tai, kas buvo toj aplinkoj kai tiesiog augai, ir viska peremei.. pas mus seimoj tikrai truko saugumo.. mama gan anksti issiskyre. Pati vargo, bet ir mums ikale, kad privalome pasirupinti savimi, mokytis, uzsidirbti ir buti nepriklausomos nuo vyru.. tai iskiepijo tam tikra nesauguma ir itampa. Nesugebejima atsipalaidavus zvelgti i save ir gyvenima.. vis mastyti , o kas bus, o ka darysiu.. dabar, jau pazanga, nes apie tai galiu kalbeti ir suprasti 🙂 </p>


Mano patirtis dar vis tebera patirtis. Vaikysteje, paauglysteje uzsigrudinau dvasiskai ir fiziskai ( nors nemegau sportu ( bet visa diena prabudavome lauke, gryname ore, zaideme ivairiausius zaidimus( labai daug krepsinio, bulves, kvadrato, bagmenteno, oi kiek daug visko reiketu surasyti) bet fizinio mokytoja buvo ko gero pati sauniausia mokytoja biggrin.gif visai neraumeninga, o labai moteriska) na ir nuo pat darzelio iki pat priespaskutiniu mokslo metu sokau ( pramoginius- sportinius sokius) , o kas liecia itampa ax.gif
Namuose niekada nejauciu jokios itampos, kazkur naujoje nepazistamoje vietoje-taip, todel pirmi metai svetur buvo pilni itampos. Buvo viskas visai kitaip nei vaikysteje, kai bent jau kalba sava, gimines savi ir salia, kai bet kokioje nelaimeje bus kas pades ax.gif Cia teko ir pagalbos prasyti ir negauti ( is valstybes) , gerai kad susiradome geru draugu wub.gif pulka, kurie ir laimeje ir nelaimeje salia yra biggrin.gif As tikrai uz tai dekinga DIEVUI wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 08 birželio 2017 - 04:18
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 07, 23:12)
Vienas is aspektu, kada moterys privalejo buti stipresnes visapusiskai nei skirta, tai ivairus karai, kas labai liudna bet kokiu kampu. Bet tokiu metu, kai ismire didzioji dalis vyru, moterims tiesiog nelieka kas daryt, ir tenka prisiimt abi roles.. tik kad siuo metu, bent musu salyje ir aplinkinese, tokio poreikio nebera. Taciau matyt likes tam tikras iprotis, ar uzstrigimas

O ar nuo karo esame apsaugoti? Nelabai turbūt?
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 08, 05:12)
ivairiausius zaidimus( labai daug krepsinio, bulves, kvadrato, bagmenteno,

badmintonas, vaikel ax.gif
Atsakyti