Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 15:44)
Skaitant, ką rašot, man susidaro vaizdas, kad moteriškumo atsisakot dėl ateities baimės: o jeigu vyras mirs? Niekada gyvenime nesu apie tai pagalvojus...Ateities baimė rodo saugumo trūkumą. Iš kur tas saugumo trūkumas jumyse, iš vaikystės?

ka turi omeny atsisakoma moteriskumo? as kaip ir nieko neatsisakau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 15:47)
O tau pažadėta, kad pirma vyro mirsi? smile.gif Gyventi rožinėse svajose ir idealizacijose labiausiai pavojinga.
O mirtį normalūs žmonės mato jau vaikystėje, jei nenormalūs tėvai neslepia to nuo vaikų, neapgaudinėja.


Mirsiu anksčiau nei mano antras vyras.
Man jau niekas nepavojinga: po praktikos vyriausias sūnus pradės dairytis darbo, taigi bus du dirbantys vyrai namuose. O netrukus ir trys. Žinau, kad sūnūs vesti ir išeiti iš namų neskubės, vyriausiais gal ir 30-ies vienas sulauks.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 16:01)
Mirsiu anksčiau nei mano antras vyras.

Tai tu tai žinai, o ką daryt nežinančiom? Mano protėviai dar man apie mirtį nekalba, todėl nieko nežinau dar.
Be to, tada kita bėda. Ką darys likęs tavo vargšas vyras? Kaip jis sagą įsisiųs, valgyt pasidarys, kambarį susitvarkys? Nebent jau bus tokio amžiaus, kad prisiduos į senelių namus ar sės vaikam, anūkam ant sprando...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 16:09)
Tai tu tai žinai, o ką daryt nežinančiom? Mano protėviai dar man apie mirtį nekalba, todėl nieko nežinau dar.
Be to, tada kita bėda. Ką darys likęs tavo vargšas vyras? Kaip jis sagą įsisiųs, valgyt pasidarys, kambarį susitvarkys? Nebent jau bus tokio amžiaus, kad prisiduos į senelių namus ar sės vaikam, anūkam ant sprando...


Galiu atsakyti, ką darytų mano vargšas vyras. Į mūsų namus atsikraustytų jo netekėjus sesuo- dvynė ir tvarkingai mane pakeistų. Galėčiau šiandien pat ramiai iškeliauti į dausas, nes mano vaikais būtų pasirūpinta puikiai.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 07, 15:49)
ka turi omeny atsisakoma moteriskumo? as kaip ir nieko neatsisakau smile.gif


Aš taip pat neatsisakau milijono, nes jo neturiu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 16:28)
Galiu atsakyti, ką darytų mano vargšas vyras. Į mūsų namus atsikraustytų jo netekėjus sesuo- dvynė ir tvarkingai mane pakeistų. Galėčiau šiandien pat ramiai iškeliauti į dausas, nes mano vaikais būtų pasirūpinta puikiai.

Bet ar kalbame tik asmeniškai ar plačiau? Ar visose šeimose ta pati situacija ir visuomet atsiras tik ir belaukianti kažkieno mirties sesuo, teta ar bobutė, neturinti savo gyvenimo ir belinkusi aukotis dėl kito?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 07, 14:20)
Kodel tai traktuojamos kaip moterisko energijos, jums nesinori, kad vyras butu svelnus ir rupestingas? tai stai ir turit nerupestinga vyra, juk mintys pildosi smile.gif

Kaip jus manot koks tas vyrtas vyriskas, nelabai supratau ?Macho???
Nemanot, kad turim daug steriotipu galvoje? kokia turi buti moteris, koks turi buti vyras? mes abu esam tokie pat, turim tokias pat savybes, jausmus, energijas. Kuo moteris skririasi nuo vyro? Kunu, mes sugebam pastoti, isnesioti, pagimdyti ir zindyti kudyki, vyras turi raumenis, kad tuo metu mus saugotu, teiktu maista ir t.t.. bet abu turi buti pajegus visu kitu metu pasirupinti savimi ir seima, tiek vyars tiek moteris turi islaikyti seima, ta prasme kazkaip prisideti prie seimos, o jau kieno kokios savybes stipresnes, tas taip ir prisideda. Pvz mano vyras daugiau uzdirba, bet as tvarkau finansus ir visas sutartis, tai ji erzina, visos dokumentacijos, o man nesunku. As nemoku taisyti, priziureti masinos ir man tai neidomu, jis moka ir tuo uzsiima. Ar as moteriska, o jis vyriskas, nezinau, siaip daug kas sako, kad as labai stipri (dvasiskai, ne fiziskai), bet niekas nesake, akd esu vyriska biggrin.gif ,  bent gyvenime, mano vyras labai stiprus fiziskai i rnieka sneras akes, kad jis nevyriskas, manau, balansas yra smile.gif Nezinau kodel del to jus nesijauciat moterimi? ar moterys turi buti silpnos?

Kadangi gyvenu ne Lietuvoje stebiu ivairiu tautu zmones, tai matau, kaip musu suvokimai riboti musu kulturos...Pvz sakyciau moterys labiau linkusios aukotis, vyrai labiau egocentriski, bet matau, kad tai musu lietuviu bruozas doh.gif Labai daug priklauso kokioj aplinkoj augam, ka ismokstam...

Gal ir lengva is vienos puses vykdyti paliepimus, bet is kitos visi vis tiek viska savaip interpretuoja, jau paciose religijose kiek skilimu ir skirtigu poziuriu  bigsmile.gif



s[FONT=Arial] Visiškai sutinku su visom įtakos sferom. Viskas veikia. Gali būti ir idealus partneris, bet nebutinai vyriškas. Visoms asmenybėms yra tinkamiausios kombinacijos. Ir nebūtinai pagal kriterijus apie kuriuos kalbu aš ar kalbėjo kitos...smile.gif

Koks vyriškas? Kada matosi ir viskas. Neturiu tam paaiškinimo. Nekalbu apie darbus ar žodžius, apie jausmą. Kaip įsimylėjimas. Nelogiškas. Jauti ir tiek:) Protinga ir gera jėga gal...

Manau save pazinti ir yra vienas is esminiu gyvenime elementu..
..


4u.gif pats svarbiausias, sakyčiau. Nuo to ridenasi visi kiti veiksmai.


Papildyta:
[quote=Ubuntu***,2017 06 07, 14:20]
Kodel tai traktuojamos kaip moterisko energijos, jums nesinori, kad vyras butu svelnus ir rupestingas? tai stai ir turit nerupestinga vyra, juk mintys pildosi smile.gif

Kaip jus manot koks tas vyrtas vyriskas, nelabai supratau ?Macho???


Anaiptol, švelnus ir geras:)...


Macho- labai neigiamas vyro paveikslas. Ir gyvenime esu mačiusi tokius personažus realiai. Pasipūtėliškas gaidys ir sureikšmintos jėgos demonstruotojas. Neskaitau tai vyrišku bruožu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 16:45)
Bet ar kalbame tik asmeniškai ar plačiau? Ar visose šeimose ta pati situacija ir visuomet atsiras tik ir belaukianti kažkieno mirties sesuo, teta ar bobutė, neturinti savo gyvenimo ir belinkusi aukotis dėl kito?


Esu moteris, todėl negaliu pasaulį matyti vyriškai- globaliai- kaip jį mato vyrai... Esu moteris, todėl man svarbiau tai, kas yra aplink mane...

Ką tik perskaičiau man patikusį straipsnį, rekomenduoju:
http://balarama.lt/m...rtybemis-karta/
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 17:20)
Esu moteris, todėl negaliu pasaulį matyti vyriškai- globaliai- kaip jį mato vyrai... Esu moteris, todėl man svarbiau tai, kas yra aplink mane...

Ką tik perskaičiau man patikusį straipsnį, rekomenduoju:
http://balarama.lt/m...rtybemis-karta/

Nejuokauk. Kame globalumas pamąstyti: o kaip aš gyvenčiau po vyro mirties ar kaip jis gyventų po manosios? Arba o kas, jei užeitų karas, reiktų bėgti, slėptis, per naktis nemiegoti, gal net fiziškai su kuo susigrumti, dėl to turiu būti pasiruošusi ir stipri.
Papildyta:
Jei trumpai, tai:

Kodėl mus nuolat traukia iš namų? - Traukia gamta, pasaulis, pažinimas. Bet nebūtinai vieną, labai patinka su šeima.
Kodėl dėl visuomeninės padėties mes pasirengusios atiduoti savo vaikus kitiems žmonėms, kurių netgi nepažįstame? - Nemanau, kad normali mama lengvai atiduoda. Labai nervinasi, jaudinasi, net kameras būna auklėms stato. O kas be padėties, be darbo yra žmogus? Niekas. Ką jis į pilvą įsidės, ant ko miegos? Vienas vyras nebūtinai išlaikys šeimą pilnumoje, kad nieko netrūktų. Be to, o kada jis su vaikais matysis? Jam ką, jie nerūpi? Ir vėlgi, kas bus su ta šeima, jei vyrui kažkas nutinka? Ką tada darys moteris ir vaikai?
Kodėl mus labiau jaudina mada ir paskalos nei pedagogika ir sveika mityba? - Nežinau, mano tai pirmiausia sveika mityba ir domina, nes sveikame kūnė, sveika siela. Pedagogika irgi super.
Kodėl šeima neužima svarbiausios vietos mūsų gyvenime? - Kaip tai ne? Pas mane užima, nepaisant to dirbti būtina.
Kodėl mūsų ateitis ir savirealizacija, mūsų norai yra svarbesni už mūsų vaikų ateitį? - Nesvarbesni, tiesiog viską tenka derinti.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 17:47)
Nejuokauk. Kame globalumas pamąstyti: o kaip aš gyvenčiau po vyro mirties ar kaip jis gyventų po manosios? Arba o kas, jei užeitų karas, reiktų bėgti, slėptis, per naktis nemiegoti, gal net fiziškai su kuo susigrumti, dėl to turiu būti pasiruošusi ir stipri.




Kodėl tau būtinas gyvenimas baimėje? Po kiekviena baime slypi meilės trūkumas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 17:52)
Kodėl tau būtinas gyvenimas baimėje? Po kiekviena baime slypi meilės trūkumas...

Atvirkščiai - nebijai, kai nemyli ir tavęs niekas nemyli. Na tarkime, esi sau vienas pats, tai ko bijoti? O kaip nebijoti dėl vaikų, vyro, tėvų, augintinių?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 07, 16:28)
Aš taip pat neatsisakau milijono, nes jo neturiu.

Nemokejima spasakyti tiesiai, ar prisifantazavimas kazka apie kita irgi moteriskas bruozas? bigsmile.gif

Kodel manai, kad nesidomejimas finansais moteriskas bruozas? Taip sutinku, kad esminis seimos islaikytojas yra vyras ir mano vyras islaiko seima, tik ar jei moteris nesidomi, kur kaip eina pinigai tai jau ji labia moteriska?? Tai asminybes bruozas, o ne moteriskumas, paparsciausiai veinas seimoje geriau tai moka, kitam dzin ir viskas.

Esu moteris, todėl negaliu pasaulį matyti vyriškai- globaliai- kaip jį mato vyrai... Esu moteris, todėl man svarbiau tai, kas yra aplink mane...
Ką tik perskaičiau man patikusį straipsnį, rekomenduoju:
http://balarama.lt/m...rtybemis-karta/


Man irgi svarbiausia, kas yra salia manes, o tiksliau salia musu seimos, salia vaiku, bet del to nezumerkiu akis i rkas vyksta siek tiek toliau, nes tai irgi itakoja seima mirksiukas.gif
Skaiciau ta straispni ir neradau ten saves, nes man deja, kaip gal labai ir noretum pritemti man.

Man aplamai labai patinka buti namie daryti valgyti, buti su vaikais, vyru visiems kartu ir t.t. daznai iskepu pyragus ir kitu skanestu tongue.gif ... mano vaikai nejo i darzeli, mes neesam atitole, mano vyras niekur nelaksto, nei pas kitas, nei i barus, skyrybu irgi neturejau. Aisku bedu, konfliktu manau pasitaiko visur, neesam tobula siema, bet nieko is aptarto straipsnyje neradau...nebent tai, kad su savo tevais nebuvoom artimi, nors mama mano visa vaikyste iki paauglystes beveik nedirbo, bet rysys nuo to neatsirado, nes jai buvo svarbiausia virti, kepti, mus aprenkti, visada gaudavau 3 k namie ruosto maisto, sekmadieniais visa seima susisdavom prie stalo ir t.t., bet nebuvo svarbu susesti ir pasisneketi...As isejau i darba, kai jau vaikai paaugo ir jei as sedesiu namei ,kai jie bus mokykloje abejoju ar kazkok sdidesnis rysys nuo to atsiras biggrin.gif taip galeciau nedirbti, bet tada vyras turetu dar daugiau dirbti, mes ne milijonieriai, jei butumem, tada gal abu nedirbtumem ir gyventumem savo malonumui visi nuolat kartu. As dziaugiuosi, kad galiu nors siek tiek prisideti finansiskai ir vyrui atsirado daugiau laiko buti su seima, ar tai jau vyriska savybe noreti, kad seima butu kartu, kad ir vyras su vaikais pabutu daugiau nezinau...tebunie biggrin.gif O darba pasirinkau toki, kad ateityje galeciau dirbti ne daug, pelningai ir is namu biggrin.gif
Jei ziuresim i gamta, tai niekur taip nera, kad patinas sertu patele visa gyvenima, dazniausiai abu rupinasi jaunikliais ir maistu. jei zmogui skirta daugiau, tai kazkaip aebjoju,kad butent skirta sedeti ant kito sprando, nebent tikrai vyras talentingas labai verslus ir sugeba lengvai ir daug uzdirbti, ir jam uztenka laiko kokybiskai pabuti su vaikais ir moteris kitaip prisideda prie seimos gerbuvio. O siaip sedeti namie, kad sedeti ir isivaizduoti, kad tai jau moteriskumo virsune, tai abejoju ar tai taip ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 07 birželio 2017 - 17:43
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 07, 18:05)
Atvirkščiai - nebijai, kai nemyli ir tavęs niekas nemyli. Na tarkime, esi sau vienas pats, tai ko bijoti? O kaip nebijoti dėl vaikų, vyro, tėvų, augintinių?


Suprantu, kai moteris mano, jog ji mėsos gabalas, gyvenantis vieną kartą, tada ji pilna baimių. Bet jei supranti, kad viskas vyksta pagal tam tikrus dėsnius, kad pati savo baimėmis pritrauki nemalonius įvykius, situacijas į gyvenimą, yra kitaip...

Man įdomu, kaip jaučiasi vyrai šeimose, kai moteris nepuoselėja savo moteriškumo ir net nežino, kokios yra moters pareigos? Turiu tik vieną artimą pavyzdį- per anksti pasenusį savo brolį, ir puikiai žinau priežastis...
Atsakyti