Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:52)
Visada norėjau turėti ne mažiau kaip tris vaikus, kad jie išmoktų dalintis ir nebūtų savanaudžiai. Seniau, kai šeimos buvo gausios, tikrai žmonės buvo truputį geresni. Mano tėtis iš keturių vaikų šeimos, mačiau, kaip jie tarpusavyje gražiai bendrauja ir kaip gerbia mamą. O mano mama vienturtė ir ji visai kitokia...
Nežinau, kaip tarpusavyje konkuruoja vyrai, apie ką jie šneka ( mano vyras su kaimynu ir savo draugais, kiek girdžiu, kalba tik apie darbą, kad kalbėtų apie vaikus, niekada nesu girdėjusi, nebent jei kalba eina apie sūnų mašiną), bet kadangi auginau du sūnus, nematau nieko baisaus, kai jie stengiasi būti stipresni, tvirtesni, vikresni ir t.t., nes gyvenime to reikia. Kad mano sūnūs konkuruotų tarpusavyje, nesu pastebėjus, maži būdami jie net nesimušė, o mes su broliu kaldavomės kaip reikiant...


o as pasidalinsiu graziu vienturcio pavyzdziu mirksiukas.gif Jis nuo pat mazens graziai zaidzia su vaikais ir dalinasi zaislais, tik tiek sveciuose pratinome kad padetu draugams susitvarkyti draugiskai zaislus ( po zaidimu) tiek jis to norejo ir savo namuose , as tau padejau sutvarkyti zaislus, cia zaideme irgi padek susitvarkyti biggrin.gif

Pagamina kazka skanaus, butinai pagamins kad uztektu visiems, o ne tik jam .

Deja jis irgi visur kisamas pavyzdziu, uztai gerai zinau kaip jam nepatinka demesys 4u.gif

Turiu kelias drauges vienturtes, apie ne viena negaleciau pasakyti kad nedraugiskos, sakyciau kad dar draugiskesnes ir nekonkuruojancios mirksiukas.gif

Kiekvienas turime skirtingu pavyzdziu, todel nesamone gincytis kieno teisybe, nes visu teisybe yra -teisybe is ju patirties biggrin.gif Nemegstu gincytis NUO PAT VAIKYSTES yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 06, 15:14)
o as pasidalinsiu graziu vienturcio pavyzdziu  mirksiukas.gif


O kodėl ne trys gražūs pavyzdžiai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 15:19)
O kodėl ne trys gražūs pavyzdžiai?  mirksiukas.gif

O todel ,kad todel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 15:13)
Bijai, kad tai būsi Tu? smile.gif Aš tai nebijau. Jei susitarimas, tai susitarimas, vadinasi turim visos draugauti tongue.gif

Nu net mintis tokia nekilo, lyg prie nieko nesikabineju ir siaip sis forumas man laikina pramoga biggrin.gif
Bet man tavo pasiulymas pasirode baisus, kaip isvis tokios mintys tau kyla? blink.gif man jei kas nepatinka, nebendrauju ir tiek, jei kazkas idomu, kazka tiriu, diskutuoju, tesiu pokalbi...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 15:56)
Nu net mintis tokia nekilo, lyg prie nieko nesikabineju ir siaip sis forumas man laikina pramoga  biggrin.gif
Bet man tavo pasiulymas pasirode baisus, kaip isvis tokios mintys tau kyla?  blink.gif  man jei kas nepatinka, nebendrauju ir tiek, jei kazkas idomu, kazka tiriu, diskutuoju, tesiu pokalbi...

Nu tai buvo prašymas, kad nesiriet. O kaip tai padaryti, kai būna ateina ir šiepia dantis? Būti Jėzusiuku, sukančiu antrą žandą? Nuvilsiu, tokių vis mažėja ir mažėja. Tai pasiūliau kitą būdą. Nenori, neprisidėk, tik po to nesiskųsk, kai kas ne į temą pradės varyti. Abejingumas problemų nesprendžia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 17:01)
Nu tai buvo prašymas, kad nesiriet. O kaip tai padaryti, kai būna ateina ir šiepia dantis? Būti Jėzusiuku, sukančiu antrą žandą? Nuvilsiu, tokių vis mažėja ir mažėja. Tai pasiūliau kitą būdą. Nenori, neprisidėk, tik po to nesiskųsk, kai kas ne į temą pradės varyti. Abejingumas problemų nesprendžia mirksiukas.gif


Na, Ubuntu šioje temoje problemų kaip ir nekėlė mirksiukas.gif Tik pagalvojau, kaip nenorėčiau marčios programuotojos...O ką gali žinoti...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:59)
Tai davai, nuimkim nuo dabar antspaudą kaip sakoma: pažiūrėkim kuri pirma atlėks ir ims kabinėtis prie kurios. Tada tą visos imkim ir suvalgykim, kad neliktų.

O as padesiu tam , kuri tu noresi suvalgyti, taip kad "nepasprink" biggrin.gif
Liudna butu cia be taves, todel laukiame tavo pasirodymu ne kiek nemaziau , kad nepamirstumem tau pavydeti ir kad vis dar tebesergam. Gi turi mums tai priminti reguliariai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 17:01)
Nu tai buvo prašymas, kad nesiriet. O kaip tai padaryti, kai būna ateina ir šiepia dantis? Būti Jėzusiuku, sukančiu antrą žandą? Nuvilsiu, tokių vis mažėja ir mažėja. Tai pasiūliau kitą būdą. Nenori, neprisidėk, tik po to nesiskųsk, kai kas ne į temą pradės varyti. Abejingumas problemų nesprendžia mirksiukas.gif

Ignoravimas geriausias budas tokiu problemu sprendimo, net gali ignoruoti dalyvi kiek zinau mirksiukas.gif Konflikto niekaip negali sukelti vienas zmogus , jei niekas neatsako jam tuo paciu biggrin.gif

Man siaip is tikro visai vienodai i tema tos temos ar ne i tema, si tema jau senai ne i tema biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 17:34)
Tik pagalvojau, kaip nenorėčiau marčios programuotojos...O ką gali žinoti...

Siais laikais visa jaunoji karta beveik programuotojai maziau ar daugiau, o kuo toliau tuo tu ziniu reikia visiems daugiau... mirksiukas.gif
Papildyta:
siek tiek i tema. mano sunus pasake: mano dievas yra agurkas, agurkai sukure pasauli biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
va taip vat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 06, 19:54)
O as padesiu tam , kuri tu noresi suvalgyti, taip kad "nepasprink"  biggrin.gif
Liudna butu cia be taves, todel laukiame tavo pasirodymu ne kiek nemaziau , kad nepamirstumem tau pavydeti ir kad vis dar tebesergam. Gi turi mums tai priminti reguliariai  bigsmile.gif

Nu va, išlindo HIENA rolleyes.gif
Ilgai laukti neteko ir dar gynėja vaidina, kad gins kitus, nors pati pirma užpuolė čia atėjusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 06 birželio 2017 - 19:46

Ir tu tuo tiki ne nemaciusi mirksiukas.gifTik perskaiciusi ax.gif?

Tikiu daug kuo kitu, pvz kad ir viltimi, nors nemaciusi 😉

Bet siaip pagalvojus, nemanai, kad dievai gali keisti formas, isvsizda ir pan?🙂

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 20:19)
]

Siais laikais visa jaunoji karta beveik programuotojai maziau ar daugiau, o kuo toliau tuo tu ziniu reikia visiems daugiau... mirksiukas.gif



Kadangi abu sūnūs IT studijuoja, visko gali būti...Vyresnėlis sakė, kad jaučiasi kaip vienuolyne- kurse dvi merginos biggrin.gif Mažėlio specialybė kitokia, tai merginų yra. Dirbs vėlgi vyriškuose kolektyvuose tikriausiai. Man marčios gali tekti ilgokai palaukti ax.gif O jau visai norėčiau. Ir marčios, ir anūkų.
Atsakyti


Pritariu. Nors gal pradžiai užtektų ir nuosavos temos bendraminčiuose. biggrin.gifBet juk akivaizdu, kad nei tie lygmenys, nei matymai, nei pojūčiai ten niekam būtų neįdomūs, o juk būtinai reikia kitų dėmesio. smile.gif

Kas per noras kalbeti uz visus?🙂

Dar, mano galva , konkuravimas - tikrai nera moteriska savybe 🤔

Atsakyti