Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:24)
Kaži kaip ten tylėtų prie to alaus. Dar ir kaip įsisiūbuoja ax.gif
]


Nesi to mačius? Aš ne kartą. Vyrai apskritai bendrauja kitaip.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 14:29)
Vaikai nekonkuruoja, jei ju neismokini konkuruoti  mirksiukas.gif Tai nera prigimtis. Zaidimai vyksta nebutinai su konkuravimu. O ka mamos daro daznai, jau pradeda net del savo leliuku konkuruoti, kuris greiciau atsises, prades vaiksciot, kuriam dantys isdygs greiciau ar kuris sneket greiciau ismoks, o paskui aisku kuris i mandresni burelis eina ir asiku daugiau medaliu guana, keliamos nuotruakos i FB doh.gif , kuris geriau mokosi ir taip be galo be krasto... tai toks absurdas  unsure.gif


Būtent- mamos. O tėčiai ar tarpusavyje konkuruoja dėl vaikų?
Kai vaikai pradeda žaisti komandinius žaidimus, jie jau būna perėmę viską iš savo tėvų. Visas elgsenos normas.

Ubuntu, sakyčiau, tavo pavyzdys netinkamas. Gentis- kaip šeima. Mano šeimoje vaikai nekonkuruoja tarpusavyje ir jei eina parnešti ledų ar picų, parneša visiems, o ne sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 06 birželio 2017 - 13:35
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:34)
Nesi to mačius? Aš ne kartą. Vyrai apskritai bendrauja kitaip.
Papildyta:
Būtent- mamos. O tėčiai ar tarpusavyje konkuruoja dėl vaikų?
Kai vaikai pradeda žaisti komandinius žaidimus, jie jau būna perėmę viską iš savo tėvų. Visas elgsenos normas.

Ubuntu, sakyčiau, tavo pavyzdys netinkamas. Gentis- kaip šeima. Mano šeimoje vaikai nekonkuruoja tarpusavyje ir jei eina parnešti ledų ar picų, parneša visiems, o ne sau[U].

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 14:29)
Vaikai nekonkuruoja, jei ju neismokini konkuruoti  mirksiukas.gif Tai nera prigimtis. Zaidimai vyksta nebutinai su konkuravimu. O ka mamos daro daznai, jau pradeda net del savo leliuku konkuruoti, kuris greiciau atsises, prades vaiksciot, kuriam dantys isdygs greiciau ar kuris sneket greiciau ismoks, o paskui aisku kuris i mandresni burelis eina ir asiku daugiau medaliu guana, keliamos nuotruakos i FB doh.gif , kuris geriau mokosi ir taip be galo be krasto... tai toks absurdas  unsure.gif

Nereikia visko suversti mamoms. Bent jau mano laikais, tos mamos mažiausiai laiko turėjo vaikams. Iki 18 val. darže sėdėjom. Ir jau darže mokė visko. Pvz. buvo rungtis kuo mikliau susukti špulę atgal ir pritraukti kas greičiau pririštą mašinėlę. Aš aplenkiau berniuką toje rungtyje, pamenu visi plojo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:34)
Nesi to mačius? Aš ne kartą. Vyrai apskritai bendrauja kitaip.
Papildyta:
Būtent- mamos. O tėčiai ar tarpusavyje konkuruoja dėl vaikų?
Kai vaikai pradeda žaisti komandinius žaidimus, jie jau būna perėmę viską iš savo tėvų. Visas elgsenos normas.
Ubuntu, sakyčiau, tavo pavyzdys netinkamas. Gentis- kaip šeima. Mano šeimoje vaikai nekonkuruoja tarpusavyje ir jei eina parnešti ledų ar picų, parneša visiems, o ne sau.

Siek tiek kitaip, bet viska jie ta pati daro, sugeba ir pletkint ir apklabet biggrin.gif manau teciai irgi kai kurie konkuruoja, kaip ir mamos del vaiku, gal tik vyresniu jau, visokiu yra biggrin.gif

Nu gentis nera seima, tai bendruomene, ka mes turime ir Lietuvoje , pvz kaimas, bet kazkodel tokio suvokimo neturim. Anskciau buvo, kaip pasakoja seneliai buvo talkos visi bendrai visu bulves nurenka, sienauja ir t.t. nes nelabai buvo pasirinkimo, jei tu nepadesi tai ir tau nepades. Dabar technologijos amziuje gali sau vienas viska nusidirbti, Gal del to taip ir seimos byra? visi iesko tik patogumo , o stengtis niekas nenori biggrin.gif Bet pas lietuvius jau senokai yra toks kaip nacionalinis bruozas - pavydas biggrin.gif

O ir seimoje vaikai kai kur konkuruoja, kai tevai ismoko, pvz nuo tokiu nesamoniu, kas greiciau pavalgys, kas geriau mokinsis ir t.t. Ir ziuriu isejus vaikams i mokykla labai sunku tramdyt ta mokoma konkurencija doh.gif kas greciau nubegs, kas graziau parasys, kas geriau mokosi matematikos doh.gif As pati ta tik atradau savo viakus agindama ir stebedama, nors vsiada man daug kas atrode keista, bet taip akivaizdziai nesimate konkurencijos blogis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:34)
Nesi to mačius? Aš ne kartą. Vyrai apskritai bendrauja kitaip.

gal kada... Bet ir moterys prie vyno taurės gali patylėti kada ne kada.
O apskritai, tai nesutinku dėl vyrų, ypač, kai pati daugiau su vyrais gyvenime bendravusi esu nei su moterimis. Oi kaip bendrauja ir oi kaip intrigas rezga. Ypač su patraukliomis moterimis labai bendrauja, kad net dusina smile.gif
Žinoma, galima ginčytis iki pažaliavimo, kad jie ten bobiški ar dar kažkokie, bet faktas, kad tokių dauguma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:43)
Nereikia visko suversti mamoms. Bent jau mano laikais, tos mamos mažiausiai laiko turėjo vaikams. Iki 18 val. darže sėdėjom. Ir jau darže mokė visko. Pvz. buvo rungtis kuo mikliau susukti špulę atgal ir pritraukti kas greičiau pririštą mašinėlę. Aš aplenkiau berniuką toje rungtyje, pamenu visi plojo.

As sneku apie dabarti, k amatau pas savo drauges biggrin.gif Socializme aplamai buvo gyvenimas siek tiek kitoks, ir dar kaimas buvo kitoks, naturalus su talkomis ir tt. net ir miestas pamenu buvo kitoks, dar kaimynai kaimnus pazinojo...
Bet kaip ir sakiau tiek vyrai, tiek moterys ismokyti ir patys moko vaikus tos konkurencijos, deja...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 14:45)
Siek tiek kitaip, bet viska jie ta pati daro, sugeba ir pletkint ir apklabet  biggrin.gif  manau teciai irgi kai kurie konkuruoja, kaip ir mamos del vaiku, gal tik vyresniu jau, visokiu yra  biggrin.gif

Nu gentis nera seima, tai bendruomene, ka mes turime ir Lietuvoje , pvz kaimas, bet kazkodel tokio suvokimo neturim. Anskciau buvo, kaip pasakoja seneliai buvo talkos visi bendrai visu bulves nurenka, sienauja ir t.t. nes nelabai buvo pasirinkimo, jei tu nepadesi tai ir tau nepades. Dabar technologijos amziuje gali sau vienas viska nusidirbti, Gal del to taip ir seimos byra? visi iesko tik patogumo , o stengtis niekas nenori  biggrin.gif Bet pas lietuvius jau senokai yra toks kaip nacionalinis bruozas - pavydas  biggrin.gif

O ir seimoje vaikai kai kur konkuruoja, kai tevai ismoko, pvz nuo tokiu nesamoniu, kas greiciau pavalgys, kas geriau mokinsis ir t.t. Ir ziuriu isejus vaikams i mokykla labai sunku tramdyt ta mokoma konkurencija doh.gif kas greciau nubegs, kas graziau parasys, kas geriau mokosi matematikos doh.gif As pati ta tik atradau savo viakus agindama ir stebedama, nors vsiada man daug kas atrode keista, bet taip akivaizdziai nesimate konkurencijos blogis doh.gif


Visada norėjau turėti ne mažiau kaip tris vaikus, kad jie išmoktų dalintis ir nebūtų savanaudžiai. Seniau, kai šeimos buvo gausios, tikrai žmonės buvo truputį geresni. Mano tėtis iš keturių vaikų šeimos, mačiau, kaip jie tarpusavyje gražiai bendrauja ir kaip gerbia mamą. O mano mama vienturtė ir ji visai kitokia...
Nežinau, kaip tarpusavyje konkuruoja vyrai, apie ką jie šneka ( mano vyras su kaimynu ir savo draugais, kiek girdžiu, kalba tik apie darbą, kad kalbėtų apie vaikus, niekada nesu girdėjusi, nebent jei kalba eina apie sūnų mašiną), bet kadangi auginau du sūnus, nematau nieko baisaus, kai jie stengiasi būti stipresni, tvirtesni, vikresni ir t.t., nes gyvenime to reikia. Kad mano sūnūs konkuruotų tarpusavyje, nesu pastebėjus, maži būdami jie net nesimušė, o mes su broliu kaldavomės kaip reikiant...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 14:48)
As sneku apie dabarti, k amatau pas savo drauges  biggrin.gif Socializme aplamai buvo gyvenimas siek tiek kitoks, ir dar kaimas buvo kitoks, naturalus su talkomis ir tt. net ir miestas pamenu buvo kitoks, dar kaimynai kaimnus pazinojo...
Bet kaip ir sakiau tiek vyrai, tiek moterys ismokyti ir patys moko vaikus tos konkurencijos, deja...

Dabar kas vyksta, tai yra vadinama z griazi - v kniazi. Nebesinori kartotis, rašiau jau kitoje temoje šiandien. Bile pasirodyt, bile išsišokt su viskuo naujausiu, žymėti kiekvieną pirstelėjimą facebooke. Total košmar. Atsikeltų seni žmonės, pamatytų ir numirtų vėl staigiai nuo tokio siaubo. O po to bliauna vėl viešai, po visokius bėdų turgus ir pagalbas, kad laimė išgaravo ir kitiems atiteko. Laimę reikia slėpti po 7 užraktais, o ne reklamuotis. Juodi žmonės bujoja ant tokių debiliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:53)
Dabar kas vyksta, tai yra vadinama z griazi - v kniazi. Nebesinori kartotis, rašiau jau kitoje temoje šiandien. Bile pasirodyt, bile išsišokt su viskuo naujausiu, žymėti kiekvieną pirstelėjimą facebooke. Total košmar. Atsikeltų seni žmonės, pamatytų ir numirtų vėl staigiai nuo tokio siaubo. O po to bliauna vėl viešai, po visokius bėdų turgus ir pagalbas, kad laimė išgaravo ir kitiems atiteko. Laimę reikia slėpti po 7 užraktais, o ne reklamuotis. Juodi žmonės bujoja ant tokių debiliukų smile.gif


Visi blogi, tik mes baltos ir pūkuotos, ania? Tai gal įmanoma šitoje temoje nesirieti? Ar neįmanoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 06 birželio 2017 - 13:56
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:55)
Visi blogi, tik mes baltos ir pūkuotos, ania? Tai gal įmanoma šitoje temoje nesirieti? Ar neįmanoma?

Tai davai, nuimkim nuo dabar antspaudą kaip sakoma: pažiūrėkim kuri pirma atlėks ir ims kabinėtis prie kurios. Tada tą visos imkim ir suvalgykim, kad neliktų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:52)
Visada norėjau turėti ne mažiau kaip tris vaikus, kad jie išmoktų dalintis ir nebūtų savanaudžiai. Seniau, kai šeimos buvo gausios, tikrai žmonės buvo truputį geresni. Mano tėtis iš keturių vaikų šeimos, mačiau, kaip jie tarpusavyje gražiai bendrauja ir kaip gerbia mamą. O mano mama vienturtė ir ji visai kitokia...
Nežinau, kaip tarpusavyje konkuruoja vyrai, apie ką jie šneka ( mano vyras su kaimynu ir savo draugais, kiek girdžiu, kalba tik apie darbą, kad kalbėtų apie vaikus, niekada nesu girdėjusi, nebent jei kalba eina apie sūnų mašiną), bet kadangi auginau du sūnus, nematau nieko baisaus, kai jie stengiasi būti stipresni, tvirtesni, vikresni ir t.t., nes gyvenime to reikia. Kad mano sūnūs konkuruotų tarpusavyje, nesu pastebėjus, maži būdami jie net nesimušė, o mes su broliu kaldavomės kaip reikiant...

Kadangi dirbu tarp vyru tai girdziu ju pasakojimus apie vaikus smile.gif dabar jaunesni vyrai daugiau prisideda prie vaiku auklejimo ir naturaliai daugiau isivelia ir i kalbas apie juos smile.gif
As nieko nematau baisaus kai tiek vyras ar moteris nori buti sveiki, stirpus, vikrus, bet kam buti stirpesniu uz kazka? buk stiprus pagal savo lygi, kiek gali geriausiai ir viskas, kam nuolat matuosis? visada atsiras silpnesniu ir stipresniu, visada. Paskui buna nusivylimai, kodel kazas laimi, kazkas pralaimi, kazkokia puikybe auga ar save s nuvertuinimas ir t.t. nepatinka man visa tai ....
Manau ne vaiku skaicius, o tevu mokejimas parodyti jiems demesi ir meile svarbu, yra ir seimu kur daug vaiku, bet uzauge pavyde ir pykciuose ir nemoka ,net suauge sutarti, deja...

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:59)
Tai davai, nuimkim nuo dabar antspaudą kaip sakoma: pažiūrėkim kuri pirma atlėks ir ims kabinėtis prie kurios. Tada tą visos imkim ir suvalgykim, kad neliktų.

blink.gif o neina paprasciausia ignoruoti?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 15:05)
blink.gif o neina paprasciausia ignoruoti?

Bijai, kad tai būsi Tu? smile.gif Aš tai nebijau. Jei susitarimas, tai susitarimas, vadinasi turim visos draugauti tongue.gif
Atsakyti