Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(xor @ 2017 06 06, 11:01)
Vyrai dažniausiai konkuruoja dėl valdžios ir galios. O moterys dėl ko ?

O tau atrodo konkurencija is vis normalus reiskinys? man ji nepriimtina, kam konkuruoti? reikia apsijugti -Ubuntu - as esu, nes tu esi, tik apsijunge, benduromeniskai galime kazka pasiekti, o ne per kitu galvas...
O jei kai turi polinki konkuruoti, tai visada rasi del ko. Moterys pvz del didesniu papu nail.gif biggrin.gif ir lygiai taip pat del valdzios ir galios.... Konkurencija - isnaudojimo pagrindas...
beja , konkurencija vakaru pasaulio vos ne esmine "vertybe", ka nuo mazens moko vaikus mokykloje... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 06 birželio 2017 - 12:21
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 06, 13:11)
Bet gali būti rami, neįdomu jau man,  vasaraaaaa, einu atostogų nuo SM.  tourist5.gif

Eik jau eik jau smile.gif Skaičiuojame minutes, kada vėl užsuksi hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 06, 13:17)
O tau atrodo konkurencija is vis normalus reiskinys? man ji  nepriimtina, kam konkuruoti? reikia apsijugti -Ubuntu - as esu, nes tu esi, tik apsijunge, benduromeniskai galime kazka pasiekti, o ne per kitu galvas...
O jei kai turi polinki konkuruoti, tai vsiada rasi del ko. Moterys pvz del didesniu papu nail.gif  biggrin.gif ir lygiai taip pat del valdzios ir galios.... Konkurencija - isnaudojimo pagrindas...


Vyrams konkuruoti normalu, jie tai daro nuo mažų berniukų instinktyviai: kuris greitesnis, vikresnis, stipresnis. Tai yra grynai vyriška savybė, kuri vyrui yra kaip varomoji jėga, o moterims ji turėtų būti svetima...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 13:23)
Vyrams konkuruoti normalu, jie tai daro nuo mažų berniukų instinktyviai: kuris greitesnis, vikresnis, stipresnis. Tai yra grynai vyriška savybė, kuri vyrui yra kaip varomoji jėga, o moterims ji turėtų būti svetima...

Pažiūrėkim į vaikus. Ar jie žaidžia atskirai lytis su lytim? Ne. Ar jiems reikia konkuruoti dėl algos, papų dydžio? Ne. Bet ar jie nesivaržo kitaip? Ar mergaitės nežaidžia kartu su berniukais įvairiausių žaidimų, kuriuose pilna rolių bei varžymosi? Žaidžia.
Tai jei anot tavęs, vaikai jau sugadinti ir nebe tokie, tai ką daryt suaugusiems? O gal visgi nesugadinti? Gal tokia prigimtis? Ir nereikia kratytis gyvūniškumu. Iš gyvūnų galima tiek pasimokyti, kad oho. Jau viento kaip būti čia ir daba ir pvz. valgant vakarienę mintyse nekeikti šefo ar padidėjusių mokesčių, o būtent - valgyti vakarienę, nes tuo metu toks darbas ir veikla.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 13:40)
Pažiūrėkim į vaikus. Ar jie žaidžia atskirai lytis su lytim? Ne. Ar jiems reikia konkuruoti dėl algos, papų dydžio? Ne. Bet ar jie nesivaržo kitaip? Ar mergaitės nežaidžia kartu su berniukais įvairiausių žaidimų, kuriuose pilna rolių bei varžymosi? Žaidžia.
Tai jei anot tavęs, vaikai jau sugadinti ir nebe tokie, tai ką daryt suaugusiems? O gal visgi nesugadinti? Gal tokia prigimtis? Ir nereikia kratytis gyvūniškumu. Iš gyvūnų galima tiek pasimokyti, kad oho. Jau viento kaip būti čia ir daba ir pvz. valgant vakarienę mintyse nekeikti šefo ar padidėjusių mokesčių, o būtent - valgyti vakarienę, nes tuo metu toks darbas ir veikla.


Mano kalė, kai susitinka gatvėje kitą kalę, jei ji yra didesnė, būtinai puola. Ar turėtume iš jos mokytis? Gal žmogui smegeninė tam ir duota, kad jis mąstytų, prieš ką nors darydamas? Ar ne didesnė nauda būtų moterims vienai iš kitos mokytis, perimti patirtį ir bendradarbiauti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 13:43)
Mano kalė, kai susitinka gatvėje kitą kalę, jei ji yra didesnė, būtinai puola. Ar turėtume iš jos mokytis? Gal žmogui smegeninė tam ir duota, kad jis mąstytų, prieš ką nors darydamas? Ar ne didesnė nauda būtų moterims vienai iš kitos mokytis, perimti patirtį ir bendradarbiauti?

Tai nesakau, kad jie neturi trūkumų, ypač gyvendami su žmonėmis. Pvz. įsigudrina kąsti maitinančion rankon, bet taip pat turi ir privalumų, kaip ir kiekvienas individas.
Bendradarbiauti... žodis gražus, bet jis ne visur tinka. Nėra gaujų be lyderių, tuomet nėra gaujų, nebandančių neversti lyderius ir t.t. Pameni kaip pati rašei apie praeitus gyvenimus kaip nusprendei už visą gentį ar panašiai. Tai turime dabar suprasti, kad labai gailiesi ir taisai padėtį? Na bet tu ne dievas, žmogui klysti yra normalu. Nenormalu greičiau galvoti, kad jau niekada niekur nesuklysti ir klysta tik kiti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 14:06)
Tai nesakau, kad jie neturi trūkumų, ypač gyvendami su žmonėmis. Pvz. įsigudrina kąsti maitinančion rankon, bet taip pat turi ir privalumų, kaip ir kiekvienas individas.
Bendradarbiauti... žodis gražus, bet jis ne visur tinka. Nėra gaujų be lyderių, tuomet nėra gaujų, nebandančių neversti lyderius ir t.t. Pameni kaip pati rašei apie praeitus gyvenimus kaip nusprendei už visą gentį ar panašiai. Tai turime dabar suprasti, kad labai gailiesi ir taisai padėtį? Na bet tu ne dievas, žmogui klysti yra normalu. Nenormalu greičiau galvoti, kad jau niekada niekur nesuklysti ir klysta tik kiti.


O šiame forume bendradarbiavimas neįmanomas? Tik pjovimasis?
Forumuose mažai vyrų, nes jiems tikrai nesuprantama, ką čia tos moterys veikia... Jie geriau tylėdami prie alaus pasėdėtų...Kaip tik moteriškas kolektyvas, taip ir intrigos, sukuriamos iš nieko. Kokia prasmė čia pjautis?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 06 06, 11:01)
Vyrai dažniausiai konkuruoja dėl valdžios ir galios. O moterys dėl ko ?

Negaleciau atsakyti i Tavo klausima, nes nekonkuruoju biggrin.gif Bet konkuruojancioms vistiek esu konkurente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 13:23)
Vyrams konkuruoti normalu, jie tai daro nuo mažų berniukų instinktyviai: kuris greitesnis, vikresnis, stipresnis. Tai yra grynai vyriška savybė, kuri vyrui yra kaip varomoji jėga, o moterims ji turėtų būti svetima...

Nu tikrai jau taip normalu vyrams ? ar tai tik musu kulturoje "normalu"?
Antropologas vienos Afrikos genties vaikams pasiūlė žaidimą. Jis padėjo krepšį, pilną vaisių, prie medžio ir pasakė, jog pirmas nubėgęs prie medžio, gaus visus krepšyje esančius vaisius. Kuomet buvo duotas startas bėgimui, visi vaikai susikabino rankomis ir nubėgo iki medžio kartu, susėdo ir ėmė mėgautis vaisiais. Paklausus, kodėl jie nebėgo atskirai, kad vaisius gautų vienas vaikas, vaikai atsakė: "Ubuntu, kaip vienas iš mūsų gali būti laimingas, jeigu kiti liūdi?"
"Ubuntu" Xhosa kultūroje reiškia "Aš esu, nes mes esame."

Esu ir daugiau panasiu dalyku skaicius, kai domejausi vaiku auklejimu ivairiuose bendruomenese, konkuruoja europieciai ir visa vakaru kultura, o ne visi vyrai pasaulyje smile.gif Man tiek vyrui tiek moteriai si savybe nera normali ir juo labiau neturetu buti varomoji jega....Zmones daug daugiau paskiektu jei nekonkuruotu, o bendradarbiautu. Jei siekis butu kazka sukurti benruomenei, o ne pralenkti kitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:15)
O šiame forume bendradarbiavimas neįmanomas? Tik pjovimasis?
Forumuose mažai vyrų, nes jiems tikrai nesuprantama, ką čia tos moterys veikia... Jie geriau tylėdami prie alaus pasėdėtų...Kaip tik moteriškas kolektyvas, taip ir intrigos, sukuriamos iš nieko. Kokia prasmė čia pjautis?

Kaži kaip ten tylėtų prie to alaus. Dar ir kaip įsisiūbuoja ax.gif
Bendradarbiavimas negalimas dėl skirtingų požiūrių, nes nes Dievais skirtingais kone visos tiki, taip pat yra skirtingose barikadų pusėse, kurios net per forumą matomos. Vienos rašo laisvai, nes pačios sau ponios, kitos prilekia pribėgom, kol šefė nemato ir kaip hienos greitai bando įkąsti toms kitoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 06, 13:40)
Pažiūrėkim į vaikus. Ar jie žaidžia atskirai lytis su lytim? Ne. Ar jiems reikia konkuruoti dėl algos, papų dydžio? Ne. Bet ar jie nesivaržo kitaip? Ar mergaitės nežaidžia kartu su berniukais įvairiausių žaidimų, kuriuose pilna rolių bei varžymosi? Žaidžia.
Tai jei anot tavęs, vaikai jau sugadinti ir nebe tokie, tai ką daryt suaugusiems? O gal visgi nesugadinti? Gal tokia prigimtis? Ir nereikia kratytis gyvūniškumu. Iš gyvūnų galima tiek pasimokyti, kad oho. Jau viento kaip būti čia ir daba ir pvz. valgant vakarienę mintyse nekeikti šefo ar padidėjusių mokesčių, o būtent - valgyti vakarienę, nes tuo metu toks darbas ir veikla.


Vaikai nekonkuruoja, jei ju neismokini konkuruoti mirksiukas.gif Tai nera prigimtis. Zaidimai vyksta nebutinai su konkuravimu. O ka mamos daro daznai, jau pradeda net del savo leliuku konkuruoti, kuris greiciau atsises, prades vaiksciot, kuriam dantys isdygs greiciau ar kuris sneket greiciau ismoks, o paskui aisku kuris i mandresni burelis eina ir asiku daugiau medaliu guana, keliamos nuotruakos i FB doh.gif , kuris geriau mokosi ir taip be galo be krasto... tai toks absurdas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 06, 14:15)
O šiame forume bendradarbiavimas neįmanomas? Tik pjovimasis?
Forumuose mažai vyrų, nes jiems tikrai nesuprantama, ką čia tos moterys veikia... Jie geriau tylėdami prie alaus pasėdėtų...Kaip tik moteriškas kolektyvas, taip ir intrigos, sukuriamos iš nieko. Kokia prasmė čia pjautis?


Kai kam gincas tai teisybes atradimas ?
Padekim tiems zmonems atrasti mirksiukas.gif
Atsakyti