Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 05, 15:08)
Aimėja, gal rekomenduotum kokį seminarą ape lygmenis? Mielai nueičiau  mirksiukas.gif

ne manes klausi, bet tokiu tikrai yra ar manai, kad daugiau niekas tuom neuzsiima?
pvz sitas zmogus is lietuviu vienas is rimtesniu, o kike fb matau "aiskeregiu" ir keliaujanciu ir zinanciu ...
http://www.gervi.name/
O kiek uzsienieciu...
cia siaip googlio nuorodos smile.gif
https://www.newdawnm...-many-timelines
http://www.tanahoy.c...vel-dimensions/
http://www.soul-guid...sevenlevels.htm

esmeje, tai nieko naujo, tik reikia suprasti, kad net ten keliaujant ir "matant" ne viskas gali buti taip kaip matoma, visur visko gali buti ....
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 05, 15:16)
Norėtum, kad dar ir nupieščiau?  laugh.gif
Visada liūdna, kai nėra su kuo diskutuoti...

O kam?
Tikrai, o tu tikrai nori diskutuoti? Gal klaidingai bet man susidare ispudis, kad cia tik pasakoji , ka zinai, o visi turi klausytis, nes kiti juk nezino tiek, kiek zinai , ar cia as kaidingai supratau tai ka rasai?
Nes juk diskutuoti galime ,kai kazko nezinom, o kai zinai nera jau ir ka diskutuoti...biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 05 birželio 2017 - 14:20
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 05, 13:59)
Labai patinka tave  pacituoti, todel niekaip negaliu sedeti dzen  biggrin.gif

Cituok. Kai nėra ką protingo savo parašyti, tai tik kiti cituojami smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 05, 14:14)
Spėju, Montevertė?  hihihi.gif

Kiek besveri? Pavydas galutinai užgraužė, kad kitos moka geriau už tave gyventi, daugiau laiko asmeniškai sau randa, nes daugiau išgali.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 16:27)

Kiek besveri? Pavydas galutinai užgraužė, kad kitos moka geriau už tave gyventi, daugiau laiko asmeniškai sau randa, nes daugiau išgali.

Bet kaip man patinka tavo atsakymai. biggrin.gif Mes jau išsiaiškinom, kad aš tau pavydžiu laiko SM. Kad tai tavo laikas SAU. Kasdien, nuo ryto iki vakaro, savaitgaliais ir taip ištisai. Pavydžiu, negaliu. Dar pavydžiu sapnų aiškinimo ir orų prognozių sekimo. 4u.gif Ko dar pavydžiu? biggrin.gif Nepriimk taip rimtai, aš smaginuosi, parašau ir žinau, kad bus pavydi, pavydi, pavydi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 05, 15:52)
Bet kaip man patinka tavo atsakymai. biggrin.gif  Mes jau išsiaiškinom, kad aš tau pavydžiu laiko SM. Kad tai tavo laikas SAU. Kasdien, nuo ryto iki vakaro, savaitgaliais ir taip ištisai. Pavydžiu, negaliu. Dar pavydžiu sapnų aiškinimo ir orų prognozių sekimo.  4u.gif Ko dar pavydžiu?  biggrin.gif Nepriimk taip rimtai, aš smaginuosi, parašau ir žinau, kad bus pavydi, pavydi, pavydi... biggrin.gif

Apsidairyk aplinkui, niekam kitam nekliūna, žmonės ir ateina į forumus pasibendrauti. Kliūna tik tau. Sergi tuo. Pastoviai tą patį ir tą patį. Tai užsigraužk negyvai starwars.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 05, 15:23)
ne manes klausi, bet tokiu tikrai yra ar manai, kad daugiau niekas tuom neuzsiima?
pvz sitas zmogus  is lietuviu vienas is rimtesniu, o kike fb matau "aiskeregiu" ir keliaujanciu ir zinanciu ...
http://www.gervi.name/



Misliji, Gervė dar gyvas? doh.gif

Dėkui, bet klausiu apie paskaitas Lietuvoje.
Man viena panelė aiškina, kad seminarus atpasakoju. Tik nesu šiame gyvenime buvus už LT ribų.
Esu sukūrus savo unikalią metodiką. Apskritai nesu mėgėja svetimais keliais vaikščioti, man tai neįdomu...
Bet ką aš čia aiškinu...Jei mėginu pratęsti diskusiją, susilaukiu keistų komentarų. Laukisu, kol jūs pačios ką nors įdomaus parašysit, nes kol kas nieko įdomaus neparašėt, deja...

P.S. O iš mergaičių pjautynių matosi, koks, deja, turgaus kontingentas šioje temoje...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 05 birželio 2017 - 18:37
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 15:27)
Cituok. Kai nėra ką protingo savo parašyti, tai tik kiti cituojami smile.gif
Papildyta:

Kiek besveri? Pavydas galutinai užgraužė, kad kitos moka geriau už tave gyventi, daugiau laiko asmeniškai sau randa, nes daugiau išgali.



QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 15:55)
Apsidairyk aplinkui, niekam kitam nekliūna, žmonės ir ateina į forumus pasibendrauti. Kliūna tik tau. Sergi tuo. Pastoviai tą patį ir tą patį. Tai užsigraužk negyvai starwars.gif

Monteverte, Tau VISAS forumas pavydi, nes ko gero tu VIENINTELE niekuo nesergi , o visi kiti cia rasantys ligoniai biggrin.gif


Aimeja oro_buckis.gif friends.gif thumbup.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 05, 19:40)
Monteverte, Tau VISAS forumas pavydi, nes ko gero tu VIENINTELE niekuo nesergi , o visi kiti cia rasantys ligoniai  biggrin.gif
Aimeja  oro_buckis.gif  friends.gif  thumbup.gif  first.gif

Nu kodėl? Yra daugiau sveikų žmonių ir ne vienas smile.gif O tu kaip tu laikaisi? Pasakok kuri ten stadija, kiek blogiukų išvaikei iš vaikams SM iš jų sapnų? Ar labai baisiai baudei blogiukus?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 05, 19:19)
Misliji, Gervė dar gyvas?  doh.gif

Dėkui, bet klausiu apie paskaitas Lietuvoje.
Man viena panelė aiškina, kad seminarus atpasakoju. Tik nesu šiame gyvenime buvus už LT ribų.
Esu sukūrus savo unikalią metodiką. Apskritai nesu mėgėja svetimais keliais vaikščioti, man tai neįdomu...
Bet ką aš čia aiškinu...Jei mėginu pratęsti diskusiją, susilaukiu keistų komentarų. Laukisu, kol jūs pačios ką nors įdomaus parašysit, nes kol kas nieko įdomaus neparašėt, deja...

P.S. O iš mergaičių pjautynių matosi, koks, deja, turgaus kontingentas šioje temoje...

vartotojo įkelta nuotrauka



Vaizgante, papildai sia tema i tema daugiau negu mes mirksiukas.gif Nepabek 4u.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 19:46)
Nu kodėl? Yra daugiau sveikų žmonių ir ne vienas smile.gif O tu kaip tu laikaisi? Pasakok kuri ten stadija,  kiek blogiukų išvaikei iš vaikams SM iš jų sapnų? Ar labai baisiai baudei blogiukus?


Daug zinosi, greit pasensi mirksiukas.gif O tai tau nepatiks labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 05 birželio 2017 - 18:56
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 05, 19:19)
Misliji, Gervė dar gyvas?  doh.gif
Dėkui, bet klausiu apie paskaitas Lietuvoje.
Man viena panelė aiškina, kad seminarus atpasakoju. Tik nesu šiame gyvenime buvus už LT ribų.
Esu sukūrus savo unikalią metodiką. Apskritai nesu mėgėja svetimais keliais vaikščioti, man tai neįdomu...
Bet ką aš čia aiškinu...Jei mėginu pratęsti diskusiją, susilaukiu keistų komentarų. Laukisu, kol jūs pačios ką nors įdomaus parašysit, nes kol kas nieko įdomaus neparašėt, deja...
P.S. O iš mergaičių pjautynių matosi, koks, deja, turgaus kontingentas šioje temoje..

Tai youtubas tam yra siais laikais biggrin.gif ir Gerves video maciau.

Ne neatpaskoji, bet pvz apie moteriskuma, nieko kol kas naujo tavo negirdejau, nors pati apie tai pradejai, bet taip nieko ir nepasakei.....o kad pasakoji savo patyrima is dvasiniu kelioniu tai cia nieko nuostabaus ar naujo, bet tai irgi nereiskia, kad turim tavim tiketi daug tokiu pasakotoju, reikia atsirinkti savo ir savo mastyti, pajausti ar ne taip?
O kad tau neidomu, ka mes snekam, tai jau padeti negaliu smile.gif

O tai nuo kada formumai buvo kazkokia rimta vieta diskusijoms?, cia ir yra turgus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 05 birželio 2017 - 20:16
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 05, 19:55)
Vaizgante, papildai sia tema i tema daugiau negu mes  mirksiukas.gif Nepabek  4u.gif  biggrin.gif

Papildyta:
Daug zinosi, greit pasensi  mirksiukas.gif  O tai tau nepatiks labai  biggrin.gif

Tai jau išsigini savo pačios rašytų diagnozių SM vaikams? Tik tiek tesugebi? Sla-bo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 05, 22:21)
Tai jau išsigini savo pačios rašytų diagnozių SM vaikams? Tik tiek tesugebi? Sla-bo biggrin.gif

Tau su skaitymu tikrai nekas, dar karta paskaityk postus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 31, 18:27)
Man ne tai svarbu, o psichinė ir fizinė moters sveikata...


4u.gif

Tai labai svarbu , todel atkeliu dar karteli sita posta 4u.gif As butent tai iziurejau jumyse, kad ne tai ka jus rasote apie "keliones" mirksiukas.gif bet moteriski rupesteliai.
Nerasote siame forume pries moteris, bet uz moteris. Savotiskai ateinate savo moteriskumu pasidalinti, kad nera viskas idealu, bet tai normalu 4u.gif

Kieno gyvenimas idealus ?????? Na tas forume tikrai neraso biggrin.gif

Dabar noriu parasyti kaika SAVO, nors labai butu smagu, kad atsirastu nors vienas irgi panasiai ( cia) galvojantis. Gal tam zmogui tai bus kaip ramstukas, kad kazkas irgi taip galvoja 4u.gif

Nesigirsiu, bet rasysiu taip kaip yra man , nors labai daug pavydziu galeciau vardinti ir kitu gyvenimuose, bet tai ju gyvenimai.

Gimiau daugiau kaip besiskiriancioje seimoje, atejau i pasauli su misija isgelbeti santuoka ax.gif
isgelbejau tik 10ciai metu, kai jau pati vaikiskai supratau, kad mama reikia gelbeti nes baigsis blogai.
Gelbejau ir teti is alkoholio liuno kaip mokejau, netgi padedama pinigais ...
Vaikas buvau "idomus" su ....apie ka nenoriu rasyti smulkiau, bet visada visur buvau pavyzdziu, visur visada mane kitiems rode, va tokie turi buti vaikai doh.gif Nemegau to ziauriai.

Apie sapnus ir kitus isgyvenimus dabar nerasysiu, bet labai daug ka turejau laikyti giliai savyje, kad niekas nezinotu, nes tai nebutu buve normalu, ypac kai buvo draudziama eiti i baznycia, tiketi Dievu ir t.t.

Kodel netikiu reinkarnacija 4u.gif Todel kad mano gyvenimas deliojasi tokia tvarka, vaikyste, paauglyste, brandumas ir vel tarsi grizimas i paauglyste ( midle age krizes amzius) ir lyg "vaikyste", bet senatve . Man senti visai nebaisu, nes ne viename is siu periodu nepadariau nic nieko blogo, bet sociai gero, apie ka nesigirsiu. Todel zinau, kad gyvenu tik si viena gyvenima. Kad senatve bus gera, kad gerianciu negelbesiu, nes jau pasimokiau vaikysteje, o jie suage zmones, patys supranta ka daro. Savo santuoka isgelbejome rupestingai, palaikydami vienas kita ir dziaugsme ir varge, issirinkau vyriuka visiska priesingybe savo teciui, sesuo taipogi.
Tetis buvo nuzudytas, bet kadangi dar turejo pagyventi, teko su juo pabendrauti "nekasdieniskai" 4u.gif Zinau kaip stipriai jis man , sesei ir mamai yra dekingas, kad mes jam atleidome 4u.gif Labiausiai mamai 4u.gif
Kai mes apsaugome save nuo kazko blogo, mes automatiskai apsaugome ir kazka blogo, nuo to blogo, sulaikome nuo blogo zingsnio.

Saugokite save, saugokite kitus , ypac tuos kuriuos mylite wub.gif Nekaltinkite tevu ir senoliu, nes jus nenugyvenote ju gyvenimo, jus nezinote ka jie iskentejo wub.gif
Atsakyti