Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

vartotojo įkelta nuotrauka

Galim pakabėti apie šiuos dievus ax.gif
Galim žiūrėti be akinių, aptarti simbolius ir kalbėti apie tai, ko nėra jokiose meluojančiose knygose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 birželio 2017 - 17:13
QUOTE(Tanilo @ 2017 06 01, 14:47)
Pagalvojau apie musulmoniska pasaulį, kodėl jis toks radikalus moterų atžvilgiu? Gal tai atsvara mūsų (vakarietiškam) gyvenimo būdui? Nėra to tikrojo moteriškumo/vyriškumo, todėl balansuojama tarp tokių kraštutinumų.


Man teko būti viename iš musulmoniškų pasalių. Gatvėj to radikalumos nepastebėjau, o gidė aiškūno, kad moterys toje šalyje yra mylimos ir gerbiamos. O man pačiam ten labai patiko. Nebelieka pagundu ir akis ganyti smile.gif
Būvau su moteriška kompanija tad teko išgirsti nuomonės ir replikas ką apie tai galvoja vakarietiško mąstymo moterys. Reakcijos tarytum laivo elgesio moters pamačiusios vienuolę. Tad galvoju, kad gal mums kaip vakariečiams tam tikri dalykai atrodo gan radikaliai.
Radikalus elgesys kogerus bus ir tada jei iš pirmokėlio tėvai staiga atimtų telefoną.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Siūlau pradėti nuo delnų, rašiau apie juos smile.gif Kaip manot, kas pažymėta Šivos ir Šakti delnuose? (Mano įdėtoje nuotraukoje nieko panašaus nėra, ten grafiškai pavaizduoti visai kiti prietaisai.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 birželio 2017 - 17:39
Xor, esi teisus, kaip įrodymas gali būti jų didelės ir tvirtos šeimos, ko pas mus nėra.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 17:38)
vartotojo įkelta nuotrauka

Siūlau pradėti nuo delnų, rašiau apie juos smile.gif Kaip manot, kas pažymėta Šivos ir Šakti delnuose? (Mano įdėtoje nuotraukoje nieko panašaus nėra, ten grafiškai pavaizduoti visai kiti prietaisai.)

Kadangi tai dievų (kūrėjų) delnai, tai galbūt juose pavaizduoti kūrimo mechanizmai?
Atsakyti
QUOTE(Tanilo @ 2017 06 02, 18:50)

Kadangi tai dievų (kūrėjų) delnai, tai galbūt juose pavaizduoti kūrimo mechanizmai?


Taip, o po Šakti delnu yra kūrimo įrankiai- lingamas ir jone, apsupti gyvačių- kūrimo jėgos.

Siūlau atkreipti dėmesį, kaip piešinyje gražiai pavaizduotas vyriškumas ir moteriškumas- Šakti tiesiog graži, papuošalais akcentuotos visos čakros, o Šiva vaizduojamas su vyriškais įrankiais, skirtais medžioklei, keliavimui per lygmenis (smėlio laikrodžio formos būgnelis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 birželio 2017 - 18:03
Tai kad Šyva gražesnis, ach tie vyrai, gražioji lytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 02, 15:49)
Nu va matot, kai buna kai per daug laiko tui gaminimui smile.gif kam tuos grikius dar kepti, isverdi ir viskas, antra kart apdorotas termiskai maistas praranda daug maistiniu medziagu  4u.gif


Valgom kas skaniau, man jie ir paprasti su jogurtu ir medumi skanus, bet vyriskiams per lengvas maistas biggrin.gif
Mes labai daug ka ant garu gaminam mirksiukas.gif
Buitines technikos ( elektriniu pagalbininku turim net per daug ) biggrin.gif

QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 15:55)
Zuikio NEBUS, aš po sunkios darbo dienos. biggrin.gif

Aš dabar galvoju, gal ir grikių nevirsiu. Badas.  biggrin.gif


Po sunkios darbo dienos galima ir pasilepinti kur nors, yra geru vietu kur kiti skaniai pagamina mirksiukas.gif

Vaizgante, saunuole dukryte ir sunus garentuotai neprapultu biggrin.gif

Monteverte, as tikru zuikiu irgi nevalgau biggrin.gif
Atsakyti

Ubuntu, klausei ka darau su savo laiku🙂 Laisvo laiko turiu nedaug, kai turiu, stengiuosi nuveikti kas idomu man. Bet kas tas laisvas laikas? Realiai tokio kaip ir nera, nes visa laik kazka veikiame 😁 Zmogus apskritai yra veiksmazodis .. ir mintys galvoje istisai juda.. ju nestebint, per puse pasaulio nunes 😀

Siaip visad stengiuos kalbet is savo patirties, ar pastebejimu , kaip ir poste apie moteris, laika ir darba 😊 

Vaizgante, tikrai grazus dievai pavaizduoti 😊😊😇

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 02, 21:50)
<p>Ubuntu, klausei ka darau su savo laiku🙂 Laisvo laiko turiu nedaug, kai turiu, stengiuosi nuveikti kas idomu man. Bet kas tas laisvas laikas? Realiai tokio kaip ir nera, nes visa laik kazka veikiame 😁 Zmogus apskritai yra veiksmazodis .. ir mintys galvoje istisai juda.. ju nestebint, per puse pasaulio nunes 😀</p><p>Siaip visad stengiuos kalbet is savo patirties, ar pastebejimu , kaip ir poste apie moteris, laika ir darba 😊 </p><p></p><p>Vaizgante, tikrai grazus dievai pavaizduoti 😊😊😇</p>

as sita tavo pasakyma turejau omeny" didziaja dali to laiko, kuris svarbus jai paciai ir seimos gyvenimui. " ka veiki tokio moterisko su savo laiku, ne laisvu laiku, o butent seimoje...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Siūlau įdėmiau apžiūrėti Šivą. Kodėl būtent taip jis vaizduojamas?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Šitas paveikslėlis įdomus.
Ne šiaip sau pasiūliau apžiūrėti būtent Šivą ir Šakti- yra dalykai, kurie laikini, yra, kurie amžini, o kai kurios šioje temoje diskutuojančios moterys galvoja tik apie laikinus dalykus ir neretai iškreiptus, toli nuo esmės ir prasmės...

Šiva yra vyras, ugnis, kalnas ir ramumo galia, o Šakti yra moteris, vanduo, slėnis, veiksmo galia. Šiva yra nejudantis taškas, o Šakti yra besisukantis ratas. Šiva yra medžio šaknys ir kamienas; Šakti yra šakos, lapai, žiedai ir vaisiai.


Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Kadangi čia dauguma moterys, joms vertėtų šiame gyvenime suprasti, kas yra Šakti. Šis piešinys puikiai iliustruoja, kokia yra moteriškumo esmė. Suvokus, kas yra moteris, praeina noras būti vyru ir dingsta noras ginčytis...

Gėlės žiedas, ant kurio sėdi moteris- jos gimda. Žiedas neišsiskleidžia ir nežydi visu grožiu, kai moteris skraido kosmose, o ne tvirtai stovi, per pėdas šaknimis įaugus į žemę. Nėra šaknų, nėra žiedo, nėra ir moteriškumo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 03 birželio 2017 - 11:33