Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 16:33)
Daržovių nepamiršk prie grikių ir sūrio gero dar gali papjaustyt mirksiukas.gif

Ačiū už patarimą, bet apsieis, tingėsiu. irnesakyk.gif Aš vistiek nevalgysiu nieko. smile.gif Pasipjaustys patys, jei norės, visi rankas turi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 02 birželio 2017 - 14:41
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 15:38)
Ačiū už patarimą, bet apsieis, tingėsiu.  irnesakyk.gif Aš vistiek nevalgysiu nieko.  smile.gif


O kokie skanus kotletukai is grikiu ir netikras zuikis essen.gif Megstu grikius visokiausius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 15:33)
Tai tu dar ne visi. Kiek yra tokių, kurios nei savęs neprisižiūri, nei šeimos.
Daržovių nepamiršk prie grikių ir sūrio gero dar gali papjaustyt mirksiukas.gif

Bet ar cia tokiu yra, apie ka mes snekam???
pasaulyje yra visokiu zmoniu, stai rode laida su Jamie oliver ,kai moke zmones Jav gaminti , ten 3 kartos namie negamina blink.gif bet ar diskutuosim apie viso pasaulio bedas?ir namie sededamos kitos negamina...
Cia buvo konkreciai ivardinta, kad mes tokios... bigsmile.gif
o as pasirodo dar ir gejus, nu bet gal man visgi vyrai patinka hmm.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 birželio 2017 - 14:51
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 02, 14:25)
O kas juos uzterse ? Tinginiai kurie nemegsta tvarkytis nuo pat gimimo  ax.gif Jei tingi savo namus apsikuopti, vaidini kad i gilesne prasme isigilini ?


Užteršė tikrai ne tinginiai, o tie kuriems taip nerūpi ir nepagalvoja apie pasekmes. Nemanau, kad tinginys yra tas kuris iškerta ištisus miškus ar dėl didelių gamybos kaštų renkasi renkasi pigesnį gamybos atliekų utilizavimą.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 02, 15:42)
O kokie skanus kotletukai is  grikiu  ir netikras zuikis  essen.gif Megstu grikius visokiausius  wub.gif

Nu va matot, kai buna kai per daug laiko tui gaminimui smile.gif kam tuos grikius dar kepti, isverdi ir viskas, antra kart apdorotas termiskai maistas praranda daug maistiniu medziagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 02, 15:47)
Bet ar cia tokiu yra, apie ka mes snekam???
pasaulyje yra visokiu zmoniu, stai rode laida su Jamie oliver ,kai moke zmones Jav gaminti , ten 3 kartos namie negamina  blink.gif bet ar diskutuosim apie viso pasaulio bedas?ir namie sededamos kitos negamina...
Cia buvo konkreciai ivardinta, kad mes tokios... bigsmile.gif


Mačiau tą laidą, esu mačius daugybę Oliverio laidų, tik nė vieno recepto neperėmiau, nes man jo požiūris į sveiką maistą keistokas...Nežinia, ar jis gamina namie, vienoje jo laidoje vaikai sakė, kad skaniau gamina mama, o ta mama tikrai užsiėmus su penkiais vaikais...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 15:50)
Mačiau tą laidą, esu mačius daugybę Oliverio laidų, tik nė vieno recepto neperėmiau, nes man jo požiūris į sveiką maistą keistokas...Nežinia, ar jis gamina namie, vienoje jo laidoje vaikai sakė, kad skaniau gamina mama, o ta mama tikrai užsiėmus su penkiais vaikais...

As visada gaminu pagal save, bet man jo poziuris patinka, man patinka jo veikla del sveikesnes mitybos, kiek jis uzsiima svietimo darbais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 02, 16:42)
O kokie skanus kotletukai is  grikiu  ir netikras zuikis  essen.gif Megstu grikius visokiausius  wub.gif

Zuikio NEBUS, aš po sunkios darbo dienos. biggrin.gif

Aš dabar galvoju, gal ir grikių nevirsiu. Badas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 02 birželio 2017 - 14:56
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 15:55)
Zuikio NEBUS, aš po sunkios darbo dienos. biggrin.gif


Juokingas sutapimas- mano šeimyna pietums valgė būtent zuikį. Šiandien dirbu namie, todėl visi sotūs ir laimingi. Kam jau atostogos, kam sesija- visi vaikai namie...
Patikslinsiu susirūpinusioms: zuikį darė mano dukra, aš tik šalia stovėjau. Kodėl zuikio nedarė sūnūs? Nes vienas tik dabar atsikėlė, antras nuo ankstyvo ryto kala egzaminui... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 birželio 2017 - 14:59
Mūsų tai tikras zuikis laukuos, miškuos laksto ir vargo nemato biggrin.gif Karmą balansuojam ir silpnesnių neskriaudžiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 15:55)


Aš dabar galvoju, gal ir grikių nevirsiu. Badas.  biggrin.gif

Dar būna daiginti grikiai biggrin.gif Minimum pastangų. Ir tikrai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Tanilo @ 2017 06 01, 13:47)
Pagalvojau apie musulmoniska pasaulį, kodėl jis toks radikalus moterų atžvilgiu? Gal tai atsvara mūsų (vakarietiškam) gyvenimo būdui? Nėra to tikrojo moteriškumo/vyriškumo, todėl balansuojama tarp tokių kraštutinumų.



Gerai pastebėta...
Atsakyti